Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 06-12-2013 o 21h45

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Link do zewnętrznego obrazka

Fabuła:
Dwoje przyjaciół. Ona - troskliwa,opiekuńcza,posiadająca kochaną rodzinę. On - sierota,nieśmiały ale o pięknym sercu. Przyjaźnią się od dawna lecz wraz z rozpoczęciem Grudnia chłopaka zaczynają nawiedzać dziwne sny. Dręczą go co noc. Nie chce nic powiedzieć przyjaciółce. Po pewnym czasie przychodzi do niego kobieta z nocnych snów...

Role:
Chłopak - Sooyoung
Królowa Śniegu - Lynn
Dziewczyna - @JasmineRose

Regulamin znamy i przestrzegamy. Kochać nie musimy.

Proszę o przynajmniej jeden post dziennie!

Ostatnio zmieniony przez Sooyoung (06-12-2013 o 21h55)


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#2 06-12-2013 o 22h21

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Godność | Eira White
Płeć | Piękna
Wiek | Nieznany
Data urodzenia | 22 grudnia
Rola | Królowa Śniegu



C.D.N.
(ze względu na własne dobro psychiczne prosimy o nie zwracanie
uwagi na awatara czy sygnaturkę poniżej)

Ostatnio zmieniony przez Lynn (07-12-2013 o 02h30)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#3 07-12-2013 o 13h50

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Link do zewnętrznego obrazka

Imię:
Hakyeon

Nazwisko:
Cha

Pseudonim:
N (mówią tak ponieważ moje imię trudno się wymawia)
Dark Boy (na zdjęciach moja skóra wydaje się strasznie ciemna)

Wiek:
17 lat

Data urodzenia:
30.12

Link do zewnętrznego obrazka

Historia:
W sumie nigdy nie mówię o swoim życiu... Bardzo ciężko jest mi to robić...

Ciekawostki:
~Nie lubię ogórków ani żadnych owoców związanych z melonem.
~Kiedy jestem zły - płaczę
~Mam jedną przyjaciółkę i tylko jej ufam
~Ostatnio mam dziwne sny
~Lubię tańczyć i śpiewać

Więcej o sobie nie opowiem...

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Sooyoung (07-12-2013 o 13h51)


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#4 07-12-2013 o 15h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka
Imię: Maon
Nazwisko: Kurosaki
Link do zewnętrznego obrazka
Wiek: 17 lat
Pseudonim: Ai
Historia: Woli jej nie mówić, nie ma potrzeby.
Link do zewnętrznego obrazka
Ciekawostki:
- Jest znaną piosenkarką
- Ma uczulenie na koty
- Lubi mange&anime
- Kocha ptaki i konie
- Jest duszą towarzystwa
- Ma dziwne przyzwyczajenie - martwi się o każdego ze swoich znajomych
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#5 07-12-2013 o 15h09

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

No to co... Zacznijmy kochane.

Cha Hakyeon - N

Kolejny dzień w znów ten sam sen. Niebiesko-włosa piękność mówiąca do mnie ubrana w przepiękną białą suknie... Nic nie rozumiałem...
Westchnąłem cicho wygrzebując się z łóżka. Za drzwiami słychać było wesoły krzyk dzieci. Maon obiecała,że gdzieś dzisiaj pójdziemy.
W sumie oprócz niej to nie mam żadnych znajomych i przyjaciół. Dzisiaj są mikołajki,a niedługo święta... Które znów spędzę sam.
Ubrałem się i zbiegłem na dół. Usiadłem przy stole i chwyciłem pierwszą lepszą kanapkę. Nie był to ośrodek biedny aczkolwiek mogliby trochę pieniędzy przeznaczyć nie tylko na ''zabawki dla dzieci'',które i tak nudziły im się po godzinie,a także na lepsze jedzenie i kucharki.
Westchnąłem znów. Ciekawe kiedy przyjdzie.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#6 07-12-2013 o 15h31

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Link do zewnętrznego obrazka
Szkarłatna ciecz upadła na lodową posadzkę w postaci kilku niewielkich kropel. Skaleczyłam się w palec, próbując usunąć niepasujący do reszty, ostry jak żaden inny sopel przy fasadzie. Właściwie to zrobić to mogła za mnie służba, jednak nie dość, że nie chciałam czekać, to jeszcze w ich przypadku rana nie zagoiłaby się tak szybko, jak w moim przypadku. Potrząsnęłam energicznie dłonią, a ani po resztce krwi na palcu, ani po skaleczeniu nie było nawet śladu.
Weszłam do środka. Było tu o wiele cieplej, niż na zewnątrz. Owszem, wbrew powszechnym podaniom odczuwałam różnicę temperatur, po prostu nie robiła ona na mnie żadnego wrażenia. Nie przeszkadzało mi ani gdy było zbyt mroźnie, ani za gorąco, choć tego drugiego chyba nigdy nie miałam okazji odczuć, więc nie wiem do końca.
W moim kalendarzu piątka dawno już stopniała, ukazując cyfrę sześć. A więc to dzisiaj... Dziś po raz pierwszy będę miała okazję spotkać go poza snem. Tylko czy zechce ze mną wybrać się tutaj...



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#7 07-12-2013 o 16h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maon Kurosaki

Stanęłam jeszcze nie ogarnięta przed lustrem. Popatrzyłam na swoje odbicie, lustrując te poczochrane rude włosy. Zaśmiałam się z własnego wyglądu, a następnie wzięłam ręcznik, ubranie i poszłam się umyć. Po 20 minutach byłam już gotowa, szybko zjadłam śniadanie i wyszłam z domu.

Wsłuchana w dźwięk obcasów uderzających o chodnik, kierowałam się w stronę ośrodka. Wyjęłam telefon i napisałam do niego:
,,Wyjdź przed ośrodek, będę za minute''.

Schowałam telefon do torebki i szłam dumnie przed siebie.

Ostatnio zmieniony przez JasmineRose (07-12-2013 o 16h24)

Offline

#8 07-12-2013 o 17h00

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Cha Hakyeon - N

Dostałem SMS. Po odczytaniu go od razu ubrałem buty oraz kurtkę i wyszedłem przed drzwi żegnając się z opiekunkami.
Padał śnieg. Chłodny,biały... Nie wiem co w nim fajnego ale dzieciaki go kochały. Powoli kroczyłem w stronę bramy. Gdy wreszcie do niej dotarłem ujrzałem idącą Maon. Uśmiechnąłem się lekko sam do siebie i wyszedłem z terenu ośrodka.
-Hejo... - szepnąłem gdy wreszcie przyszła. Nie uśmiechałem już się.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#9 07-12-2013 o 17h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maon Kurosaki

Byłam już blisko bramy, gdy zobaczyłam że i on już jest. Mimo wszystko uśmiechnęłam sie i przytuliłam go, tak jak zawsze.
- Cześć - powiedziałam entuzjastycznie - Coś się stało? - spytałam widząc jego podejrzane zachowanie.
Jeżeli zrobili mu coś w tym ośrodku, to ja się z nimi policzę, obiecuję.

Ostatnio zmieniony przez JasmineRose (07-12-2013 o 17h36)

Offline

#10 07-12-2013 o 17h36

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Cha Hakyeon - N

Przytuliła mnie... Lubiłem gdy to robiła. Było mi wtedy jakoś cieplej.
-Nic naprawdę... - odpowiedziałem. Nie miałem zamiaru powiedzieć jej o snach. Jeszcze by się zamartwiała! -To co robimy? - spytałem patrząc na nią.
Jej rude włosy były całe w śniegu co wyglądało uroczo.
Zawsze była przy mnie i się martwiła. Eh...


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#11 07-12-2013 o 17h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maon Kurosaki

- Miałam zamiar wyciągnąć Cię gdzieś do baru, ostatnio jesteś jakiś przygaszony... - powiedziałam uważnie mu się przyglądając - Na pewno wszystko jest ok?
Wiedziałam że kłamie. Co jak co, ale nigdy tak nie wyglądał i gdyby wszystko było ok to jego mina była by inna. Ale nie będę go zmuszać do tego by powiedział o co chodzi, będzie chciał to mi wyjawi...

Ostatnio zmieniony przez JasmineRose (07-12-2013 o 17h43)

Offline

#12 07-12-2013 o 17h47

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Cha Hakyeon

Przytaknąłem głową i uśmiechnąłem się delikatnie.
-To co idziemy? - spytałem.
Pewnie i tak mi nie wierzy. Ale trzeba udawać,że wszystko jest tak jak dawniej. Że wszystko jest dobrze.
Powolnym krokiem ruszyliśmy przed siebie w ciszy. Płatki śniegu powoli opadały w dół ozdabiając na biało ziemię i przy okazji nasze głowy.




https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#13 07-12-2013 o 18h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maon Kurosaki

- Ale na pewno wszystko jest ok? Martwię się o Ciebie - po długiej cicszy powiedziałam głosem pełnym troski
Popatrzyłam na niego zmartwiona. Cóż, taką miałam głupią naturę... O każdego się martwiłam, co mogło bardzo denerwować.
Mijali nas co chwile ludzie, śpiesząc się do domów lub gdziekolwiek indziej. Jedni się uśmiechali, inni byli mega wkurzeni a po innych nie dało się wyczytać żadnych emocji...

Ostatnio zmieniony przez JasmineRose (07-12-2013 o 18h26)

Offline

#14 07-12-2013 o 19h34

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Cha Hakyeon

-Tak... Za bardzo się martwisz Ai... - szepnąłem używając jej przezwiska.
Pasowało do niej. ''miłość''... Piękne..
Zresztą jak cała ona. Nie dość,że miała piękny głos to jeszcze dobrze wyglądała.
Była kochaną idealną osobą...


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#15 07-12-2013 o 19h38

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Link do zewnętrznego obrazka
W kryształowej kuli zobaczyłam go idącego przez miasto z jakąś dziewczyną. Wiedziałam dobrze, że to jego przyjaciółka, a na samą myśl o tym uśmiechnęłam się ciepło. To dobrze, że mimo wszystko miał tam kogoś... Choć może przez tą osobę zechce zostać w ośrodku. Mimo to i tak musiałam już iść, by zdążyć przed zamknięciem portalu o północy. Komu w drogę, temu czas.
Chwyciłam małe, niebieskie pudełko i torebkę z ludzkimi przedmiotami, po czym wyszłam z domu do ogrodu. Stanęłam na zamarzniętej sadzawce i uderzyłam obcasem o taflę, która zaraz się pode mną rozbiła. Wpadłam do środka i znalazłam się w Świecie Ludzi... Nie, nie, nie!
Chciałam jak najszybciej wrócić do portalu, jednak ten zaraz się za mną zamknął. Co ja teraz zrobię?! Żeby wrócić, potrzebuję kilku rzeczy, a nie wiem, czy znajdę je w tym świecie...
Spokojnie, nie panikuj. Masz czas do północy. Znajdź wszystkie potrzebne rzeczy, a potem chłopca. Już, wszystko będzie dobrze. Masz z resztą ludzkie pieniądze i złoto z Krainy, czyż nie? Zdołasz przeżyć do kolejnego Otwarcia.
Wsunęłam pudełko do torebki i przeczesałam włosy. Wylądowałam niedaleko wielkiej choinki na środku rynku, dziś jednak pełno tu wszystkich straganów i nikt mnie nie zauważył... Mam tylko nadzieję, że moje włosy nie przyciągną zbytniej uwagi.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#16 07-12-2013 o 22h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maon Kurosaki

- A może jednak nie za bardzo? - odpowiedziałam - Naprawdę, jeżeli Ci coś zrobili w tym ośrodku... - dodałam, ale nie skończyłam.
Poczułam się naprawdę głupio że tak wtrącam się w jego życie. To były jego sprawy i może faktycznie nie powinno mnie to interesować. Spuściłam głowę i patrzyłam na swoje czarne kozaki, które na czubkach były już białe od śniegu. To nie była moja sprawa, ale kochałam i traktowałam go jak brata, więc jeżeli naprawdę coś mu się stało to nie wybaczyłabym sobie mojej obojętności...

Ostatnio zmieniony przez JasmineRose (07-12-2013 o 22h44)

Offline

#17 07-12-2013 o 22h57

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Cha Hakyeon

Westchnąłem. Zatrzymałem się na chwile. Dziewczyna poszła krok w przód i odwróciła się.
Przytuliłem ją. Tak po prostu. Położyłem swoją głowę na jej prawym ramieniu.
-Nie martw się. - zacząłem - Naprawdę wszystko jest dobrze. W ośrodku też. - dodałem i uśmiechnąłem się delikatnie odsuwając się od niej i idąc dalej.
Była dla mnie jak siostra,której nigdy nie miałem.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#18 07-12-2013 o 23h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maon Kurosaki

Trochę mnie zszokowało, gdy tak bez ostrzeżenia się zatrzymał a następnie przytulił moją osobę. Powiedział że mam się nie martwić, tylko jak niby skoro widzę że coś jest nie tak? Nie lubiłam patrzeć na czyiś smutek, szczególnie że ja prawie zawsze byłam uśmiechnięta - a on? Nie miał rodziców, był zamknięty w sobie... Współczułam mu tak bardzo, że nie da się tego opisać. Ruszyłam przed siebie, a kiedy byłam obok niego złapałam go nieśmiało za rękę. Nie chciałam nic mówić...

Offline

#19 09-12-2013 o 07h57

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Cha Hakyeon - N

Złapała mnie za rękę... Oh.... Co mam zrobić?
Bez dalszych rozmysłów nieśmiało i delikatnie zacisnąłem jej rękę. Jak to jest,że przy niej zawsze czuję się lepiej? Czuję się bezpieczny... Tak jakbym miał siostrę czy mamę... A ich nawet nie pamiętam...
Szliśmy tak powoli,a śnieg zaczął padać z chwili na chwilę mocniej.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#20 11-12-2013 o 21h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maon Kurosaki

Nieśmiało zacisnął moją dłoń. Zaśmiałam się cicho patrząc przed siebie. Sklepy były już przyozdobione choinkami, sztucznym śniegiem, mikołajami i innymi pierdołami. Na szybach przywieszone napisy ''-10/20/50% NA WSZYSTKIE KOSMETYKI'' i tym podobne głupoty. Zaprowadziłam go do jednej z kawiarenek. Rozejrzałam się i wśród ludzi dojrzałam wolny stolik.
- Chodź - powiedziałam uśmiechając się.

Ostatnio zmieniony przez JasmineRose (11-12-2013 o 21h42)

Offline

#21 11-12-2013 o 21h44

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Cha Hakyeon - N

Szedłem z nią i zrobiłem się jeszcze bardziej czerwony kiedy się zaśmiała. Weszliśmy do centrum handlowego.
Kolorowe wystawy i reklamy przyciągały wzrok ale głównym punktem i tak była choinka stojąca po środku tego wszystkiego. Biegałem wzrokiem od góry w dół badając każdy jej centymetr aż dziewczyna nie zaciągnęła mnie do kawiarenki.
Usiedliśmy przy wolnym stoliku.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#22 11-12-2013 o 21h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maon Kurosaki

Zdjęłam z siebie kurtkę i powiesiłam ja na krześle. Wzięłam do ręki kartę dań i zaczęłam ją przeglądać, chociaż wiedziałam że wezmę gorącą czekoladę. Chciałam tylko poudawać, by zobaczyć jego reakcje. Po chwili podałam mu teczuszkę w formie książki by sam przejrzał to co oferuje kawiarnia. Miałam nadzieję że chociaż na chwilę zapomni o tym co go martwi.
- Co zamawiasz? - spytałam nadal się uśmiechając

Offline

#23 11-12-2013 o 21h57

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Cha Hakyeon - N

-Gorącą czekoladę... - szepnąłem nawet nie patrząc na kartę dań i odwiesiłem swoją kurtkę na krzesło.
Wzrokiem znów pobiegłem na choinkę.
-Piękna... - szepnąłem sam do siebie zapominając gdzie jestem i skupiając się tylko na zielonym drzewku.
U nas w ośrodku nie obchodzi się świąt... Tylko ci najmłodsi biorą udział w wigilii i dostają małe paczki. Ja zawsze siedzę w pokoju bo jestem już niestety za ''stary''...


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#24 11-12-2013 o 22h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maon Kurosaki

- Hejoo! - pomachałam mu energicznie dłonią przed twarzą - Tutaj jestem.
Zamyślił sie i to dość długo - cały czas patrzył na choinkę. Wiedziałam że w jego ośrodku nie obchodzi się świąt, ale żeby tak jarać się sztucznym drzewkiem? Cóż, uznałam że to normalne więc nie chciałam mu głosić żadnego kazania. W tym momencie przyszła kelnerka pytając co podać. Odpowiedziałam że dwie gorące czekolady, podziękowała i odeszła do kuchni a ja oparłam się o krzesło. Patrzyłam na chłopaka...

Offline

#25 11-12-2013 o 22h16

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Cha Hakyeon - N

Z zamyślenia wyrwała mnie jej ręka machająca mi przed twarzą.
-P-przepraszam,z-zamyśliłem sie.... - szepnąłem tylko odwracając się w jej stronę.
Gdy powiedziała kelnerce co zamawiamy zaczęła się we mnie wpatrywać.
-C-Co? M-mam coś na twarzy? - spytałem odruchowo przecierając ręką po policzku.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2