Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 13

#1 03-12-2013 o 20h41

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Zbliża się wycieczka Bożonarodzeniowa/Świąteczna więc postanowiłam założyć ten wątek.

Co roku dodawane jest 10 misji. Rok temu było ich 20 więc w tym roku 30. Jak jesteście na nią nastawieni. Zbieracie już pieniądze? Ile chcecie zabrać? Czego się spodziewacie?
Zapraszam do dyskusji. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#2 03-12-2013 o 20h58

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Zbierałam, zbierałam... i wykosztowałam się na gwiazdy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale liczę, że do wycieczki trochę uciułam, może jakieś HH się trafią. Wierzę, że ok. 100 tysi jakimś cudem uzbieram.

Offline

#3 03-12-2013 o 21h02

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Mam zamiar zebrać 500 tyś bo nie chcę, żeby mnie coś ominęło. Wystarczy, że halloween mnie ominęło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#4 03-12-2013 o 21h13

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Ja, jak na razie, skupiam się na misjach aby wbić na jak najwyższy poziom (zarobkowy). Wtedy moją pasją i fascynacją mogą stać się misje specjalne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ale na wycieczkę pojadę i zobaczę jak jest i przywiozę sobie jakieś pamiątki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#5 03-12-2013 o 21h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rzeczy z wycieczki nie będą tak zachwycające jak z Halloween, jednak chcę mieć trochę pamiątek, bo zawsze trafi się coś ładnego i wiadomo... to okres prezentów i nawet na MF dano nam taką okazję. Zamierzam przejść jakieś 20 misji, żeby starczyło coś na gwiazdy. Zostanie mi wtedy tyle samo za rok. Potrzebuję tylko jeszcze jednego HH, żeby mi się udało.

Offline

#6 03-12-2013 o 21h46

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Ja planuję dobić do 90 000 MM (co mi się może uda bo aktualnie mam 82 000 ^^'') i robić głównie zdjęcia oraz ewentualnie kupić jakieś rzeczy ze sklepu o ile mi się coś spodoba, misji chyba robić nie będę, chyba że jeszcze będę mieć jakieś pieniądze na zbyciu to wtedy może kilka misji spróbuję zrobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#7 03-12-2013 o 22h03

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

mam w planach przejść wszystkie misje i zebrać jak najwięcej zdjęć z gwiazdami, ale wiadomo jak to bywa. Najważniesze to są nowe ciuszki i dekoracje.

Offline

#8 03-12-2013 o 22h49

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Mi tam wystarczy HH i będę miała sporo oszczędności xD
I tak zapewne będę grała, aż nie zbiorę wszystkich gwiazd no i nie zrobię wszystkich misji - MN się przyda xD

Offline

#9 03-12-2013 o 23h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bardzo lubię święta bożonarodzeniowe, dlatego nie mogę się doczekać tej wycieczki.
Nie tyle ze względu na jakieś wspaniałe rzeczy, co prezentomanię i nastrojomanię.

Offline

#10 03-12-2013 o 23h35

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Gdzie i kiedy będzie można udać się na tą wycieczkę? I jeszcze jedno pytanie, jeżeli na nią pojadę to ominie mnie jakiś dzień gry czy to będzie to raczej od razu tak jak np odwiedzenie jakiegoś sklepu czy kina?


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#11 03-12-2013 o 23h40

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Ja bardziej będę polować na gwiazdy i ukończenie misji,chyba,że trafią się naprawdę mega ciuchy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png,a bym nie zapomniała,że zależy mi na szczotce do włosów,moze i w tym roku pojawią się nowe fryzury /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

nisiam napisał

Gdzie i kiedy będzie można udać się na tą wycieczkę? I jeszcze jedno pytanie, jeżeli na nią pojadę to ominie mnie jakiś dzień gry czy to będzie to raczej od razu tak jak np odwiedzenie jakiegoś sklepu czy kina?

Jest to event z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia,jeżeli się na nią nie udasz to nic się nie stanie z dniami gry. A ową i jak inne wycieczki znajdziesz w biurze podróży w mieście

Ostatnio zmieniony przez YooSti (03-12-2013 o 23h42)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#12 04-12-2013 o 12h01

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Rozumiem, bardziej mi chodziło, czy jeżeli pojadę to czy stracę, ale rozumiem, że nie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png a o co chodzi z tymi misjami? jakieś przykładowe ktoś mógłby podać? w ogóle byłoby fajnie jakby ktoś przybliżył mi temat tej wycieczki nieco bliżej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#13 04-12-2013 o 12h17

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Mi się penie za dużo kasy nie uda uzbierać, ale na pewno zobaczę co będzie dostępne w sklepie i coś zakupie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#14 04-12-2013 o 19h44

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Udało mi się już uzbierać ponad 150 k i mam nadzieję, że na święta uda mi się zebrać 200 k /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Poluję jeszcze na HH, ale znając moje szczęście skończy się 5 minut wcześniej niż ja się zaloguję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Chcę zdobyć jak najwięcej MN

Offline

#15 04-12-2013 o 19h49

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Mam nieprzyjemne wrażenie, że wycieczka zacznie się wraz z końcem Kalendarza Adwentowego. Czyli 24 grudnia


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#16 04-12-2013 o 19h52

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

mam 15MM xD o kurczę, zupełnie zapomniałam o świętach ;_; chyba diabli wezmą tegoroczny wyjazd eventowy. Chociaż mam nadzieję, że uda mi sie co nieco utułać na HH i jakoś dojadę xD



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#17 04-12-2013 o 21h06

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Jeśli tylko HH pojawi się po 14 grudnia (tego dnia mam doładowanie), będę miała około 450 tys na święta. Jak będzie wcześniej, suma się skróci do około 320 (nie licząc potencjalnych zarobków z wyzwań). Mam nadzieję, że wystarczy, chociaż samo suche przejście misji pochłonie 90 tysięcy, a co dopiero magiczne "kup minimum". Mimo to czekam na ten event z radością dziecka, bo uwielbiam klimat świąt, śnieg, klasyczne piosenki świąteczne, ozdabianie choinki, pieczenie i dekorowanie pierniczków, robienie i wysyłanie kartek z życzeniami. Jeśli tylko gdzieś, gdzie się udzielam, dzieje się świąteczne wydarzenie, biorę w nim udział ^^

Jeśli chodzi o samo MF, podoba mi się sporo prezentów z misji- spódniczka z 4 jest przesłodka, cudowna sukieneczka z 5, szafka z 8, świetne sanie w 9 (już je widzę w swoim ogrodzie do świątecznego wystroju) i ten śliczny kapelusik z piórem z 10 misji *_* a to dopiero pierwszy zestaw zadań, z drugiej dziesiątki podoba mi się niemal wszystko- zwłaszcza kamienie z 16 zadania, na które czekałam od dawna, do swoich wymarzonych japońskich gorących źródeł.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#18 05-12-2013 o 16h09

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

A wiecie może czy będą jakieś gwiazdy specjalne?

Offline

#19 05-12-2013 o 16h37

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Będą! Samych starych jest kilka, a zapewne w tym roku dojdą jeszcze nowe. Na pewno jest renifer, bałwanek, święty Mikołaj, śnieżynka i świąteczny elf. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

edit:
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12731.jpg

Ostatnio zmieniony przez nivata (05-12-2013 o 16h37)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#20 05-12-2013 o 16h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Niv, gwiazdki cudne, można powiedzieć, że się zakochałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Również liczę na jakieś HH, jak to było przed halloween (przed tym eventem rzucili również weekendową promocję u Nine, więc jeśli teraz również się takowa pojawi to będzie dla mnie znak że coś się dzieje ^^). Ciuszki kupię tylko wtedy kiedy misja będzie tego wymagała, bo, no cóż, postanowiłam skupić się na misjach (jak czas i pieniądz pozwoli). A propos terminu, jeśli mnie oczy nie mylą to w zeszłym roku na francuskiej wersji miasteczko pojawiło się 20.12.2012, możliwe że pojawiłoby się wcześniej ale była jakaś dłuższa konserwacja serwera czy coś...Czekam w każdym razie na HH, a nuż rzucą za chwilę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Ikan (05-12-2013 o 16h57)

Offline

#21 05-12-2013 o 16h59

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

nivata napisał

Będą! Samych starych jest kilka, a zapewne w tym roku dojdą jeszcze nowe. Na pewno jest renifer, bałwanek, święty Mikołaj, śnieżynka i świąteczny elf. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

edit:
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12731.jpg

Super! Chodziło mi właśnie o taką konkretną odpowiedź. Trochę nie mój klimat ale i tak będę je kolekcjonować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#22 05-12-2013 o 16h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ikan napisał

Niv, gwiazdki cudne, można powiedzieć, że się zakochałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Również liczę na jakieś HH, jak to było przed halloween (przed tym eventem rzucili również weekendową promocję u Nine, więc jeśli teraz również się takowa pojawi to będzie dla mnie znak że coś się dzieje ^^). Ciuszki kupię tylko wtedy kiedy misja będzie tego wymagała, bo, no cóż, postanowiłam skupić się na misjach (jak czas i pieniądz pozwoli). A propos terminu, jeśli mnie oczy nie mylą to w zeszłym roku na francuskiej wersji miasteczko pojawiło się 20.12.2012, możliwe że pojawiłoby się wcześniej ale była jakaś dłuższa konserwacja serwera czy coś...Czekam w każdym razie na HH, a nuż rzucą za chwilę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Też czekam na HH /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mam załadowanego paypal'a, więc przygotowania idą pełną parą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Kilka z gwiazd nie bardzo mi pasi (ten bałwan), ale czego się nie robi dla MN...

Offline

#23 05-12-2013 o 17h03

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Mi się bardzo podoba makijaż Królowej Śniegu i ubranka elfów i reniferka, nie mogę się doczekać, aż je upoluje i jakoś wystylizuję pod siebie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#24 05-12-2013 o 18h36

Miss'nieobczajona
Alexja
...
Wiadomości: 36

A ja jak zwykle (czyli przed eventem Halloween) zapomniałam zbierać MM  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Osz te gwiazdy! Czemu są takie kuszące? No nic może do 15000 uzbieram i już coś się za to kupi. W końcu o ciuszki chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#25 05-12-2013 o 19h10

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Czyli trzeba zostawić coś z wypłaty by ładnie się obkupić przy HH. c:
Nie mogę się doczekać by uzbroić swoją garderobę o parę ciekawych ciuszków. :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 13