Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 48 49 50 51 52 ... 56

#1226 12-07-2015 o 20h18

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Hej jestem na tym wątku pierwszy raz a zauważyłam że można się tu dzielić swoimi stylizacjami wnętrz oraz coś doradzić .
Chciałam swój pokój stworzyć w stylu staroangielskim tak XIX wiek , ale nie wiem czy tak to wygląda gdybym mogła prosić o szczerą odpowiedź i ewentualną radę była bym wdzięczna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

                                                       Mój pokój

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45453.jpg



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#1227 12-07-2015 o 22h19

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 48

powinnam coś zmienić czy jest dobrze? możecie mi pomóc? z góry dzięuję  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45459.jpg

Offline

#1228 12-07-2015 o 22h47

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Marika, nie znam sie, ale te schody mi nie pasuja.

Weronika, przesliczny pokoj ;D  ewentualnie usunelabym 1 lawke, albo dalabym jakies inne, ale nie wiem, moze to tylko moj wymysl? ;]


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#1229 12-07-2015 o 22h53

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Podoino, moim zdaniem pokój,  który miałaś wcześniej na defiladzie był ładniejszy. <\3 Bo ten mi trochę tandetą wieje... Taką porządną tandetą. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Na Twoim miejscu zmieniłabym kolor tego tła na inny. Wywaliłabym to drzewo z tyłu, bo ono najbardziej tandetne jest. Może zmieniłabym je na inne. Myślałaś coś nad tym pełznącym smokiem? Może on by przypasił? Tak bez efektu końcowego trudno ocenić. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dziewczyny, tak bez słowa o poprzedniczkach dawać tu swoje pomieszczenia, i oczekiwać rad? No nieładnie, nieładnie... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Współczesne,  ale stylizowane na XIX wiek czy może XIX - wieczne? Jeśli to drugie, to skąd się tu wzięły nowoczesne schody i nowoczesny wazon, hę? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Ogółem chyba podobne wnętrze widziałam w ikelandzie, mało kreatywnie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Weroniczko,  pierwsze,  co mi się rzuciło w oczy,  to zdania rozpoczęte małą literą. Paskudny zwyczaj. Ogólnie pomieszczenie całkiem ładne, ale skoro mamy siedzianki,  to po co poduszki na podłodze? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dywan i wszystko co na nim przesunęłabym bardziej w prawo. I pamiętaj, żeby jak zmienisz stylizację miss na mało pasującą do wnętrza, postać schować za meble! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#1230 12-07-2015 o 23h11

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Dziewczyny bardzo wam dziękuje za odpowiedź .
Wiem że schody  nie bardzo pasują , ale inne zajmują bardzo dużo miejsca.
Pineapple odpowiem na twoje pytanie pokój stylizowany na  XIX wiek.
A tak jeszce chciałabym dopisać że to  pomieszczenie  wymyśliłam sama więc jeśli jest podobne w Ikealandzie to tylko zbieg okoliczności .
Takie wyjaśnienie dla jasności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#1231 12-07-2015 o 23h33

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

No to wywalaj te schody, lepsze żadne niż niepasujące. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Zapomniałam dodać, że góra okna odstaje. Radziłabym zasłonić je firankami,  dalej od środkowej części okna.


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#1232 13-07-2015 o 11h02

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Okej dzięki



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#1233 13-07-2015 o 12h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Marika223

Styl staroangielski hmm raczej to nie to. Na chwile obecną masz coś pomieszane z wiktoriańskim ale w jasnych barwach z nowoczesnymi elementami jak Pineapple zauważyła. Mogę się mylić ale styl o którym ty wspomniałaś bardziej kojarzy mi się z kwiecistymi tapetami i fakt jasnymi, przytulnymi meblami aczkolwiek ciężkimi.Fotele jak najbardziej by się w to wkomponowały ale można je zastąpić jednolitą fakturą a dodatki dodać z pstrokatymi wykończeniami. Poza tym wybacz ale układ pokoju jest już dobrze obeznany i to nie jest nic nowego bym powiedziała na Miss Fashion.Jednak to tylko moje zdanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dni gry wskazują, że już z grą jesteś obeznana a więc polecam poszperać i przemyśleć projekt jeszcze mocniej to chętnie zobaczę wnętrze z tym stylem bo co prawda nie jest on jednym z moich faworytów ale umie przyciągnąć oko jak się odpowiednie go stworzy^^.

Weronika146

Pokój czy balkon jest lekki i przyjemny uwielbiam białe kolory w połączeniu z krajobrazami. Jest to dość prosty projekt ale to już z mojej strony czepianie się. Te zasłony co prawda Nine nie stworzyła do nich sznurów ale wyglądają jakby cudownym sposobem unosiły się w powietrzu i podwiązywały same xD. Przeglądnij sklep czy nie ma czegoś aby imitowało wiązania albo daj prosty pręt bądź marmurowy gzyms dzielący balkon jeszcze trochę. Poduszki są zbędne. Może kilka zostawić jako detal do siedzenia na ziemi ale nie aż tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Roślinkę przesunęłabym w kąt koło słupa balkonu. Detale takie jak książka, koszyk, owoc,picie itd mogą dodać odrobiny życia do tego pomieszczenia ale to według uznania.

Offline

#1234 13-07-2015 o 19h44

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Marika223
Pomijając schody i kwiatka z lewego rogu, które są typowo nowoczesne, mi brakuje tam jakichś filiżanek, poduszek - najlepiej w różnych wzorach, zwłaszcza kwiatowych oraz jakichś ramek ze zdjęciami, o ile takie są dostępne w Ike. Do tego może to głupio zabrzmi, ale brakuje mi.. kota XD
I może moje wyobrażenie staroangielskiego stylu jest błędne, ale ten widok za oknem jakoś tak średnio mi pasuje... Wiem, że prawdopodobnie to jedyny pasujący do okna, ale ja bym tam widziała jakiś ogródek... Proszę inne użytkowniczki o zbesztanie mnie, jeśli się mylę i wprowadzam innych w błąd ;P

weronika146

Samira napisała już chyba wszystko, do czego można się przyczepić, więc ja tylko pochwalę, że bardzo podoba mi się ten tygrys, który wybija się kolorystycznie. Do tego wszystko wokół jest takie delikatne, a tygrys dodaje ciutkę drapieżności ;D


//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45496.jpg


Niedawno dodawałam tu mój pokój czarownicy, teraz chciałabym Wam przedstawić ogród. Jak wiadomo, do niektórych eliksirów potrzebne są najświeższe składniki, często koniecznie muszą być zrywane w pełnie księżyca, więc najpotrzebniejsze ingredienty wiedźma musi mieć pod ręką. Na tarasie stoi stół na którym czarownica łączy poszczególne składniki, które ściera w moździerzu. Obok jest palenisko z ogniem, który jest potrzebny do przygotowania niektórych mikstur. Za nim stoi skrzynia z przyrządami, butelkami i składnikami, których nie da się wyhodować w ogródku. Z tyłu stoi największy pupilek czarownicy - kot Elea. Gdy ją przygarniała jako małego kociaczka, była czarna, ale z wiekiem zmieniło się jej umaszczenie. Cały krajobraz spowija nieprzenikniona mgła, która nie pozwala nikomu dostrzec, co też czarownica ma w ogródku i, co ważniejsze, co robi.


Efekt trochę psuje palenisko - naokoło wielkiego kamienia miały być mniejsze kamienie, ale z powodu oszczędzania na KH na razie musiałam zadowolić się malutkimi kamyczkami. Zresztą w Ike nie ma kamieni (może coś będzie w Krainie Halloween), ale sądzę, że coś bym znalazła.


Jestem ciekawa opinii, ponieważ ciągle zadręczam się, czy przez tę mgłę u góry nie jest zbyt pusto w porównaniu z dołem (choć i tak wcisnęłam nietoperki ^^).

Ostatnio zmieniony przez Iremi (13-07-2015 o 19h45)

Offline

#1235 13-07-2015 o 20h27

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Marika223 napisał

Chciałam swój pokój stworzyć w stylu staroangielskim tak XIX wiek
Ja tylko wspomnę, że XIX wiek to kawał czasu. Aż sto lat. Byłoby lepiej, gdybyś mniej więcej zawęziła dekadę - niby różnice nie są wielkie, ale na przykład w epoce regencji całkiem modne były "tapety" malowane bezpośrednio na ścianach w formie krajobrazu - jak np. w filmie "Targowisko próżności" z.Reese Witherspoon. Udekorowanie w ten sposób ściany w epoce wiktoriańskiej byłoby już wybtnie niemodne, wtedy powszechnie stosowanotapety w drobne kwieciste badź pełne zawijasów wzory (coś w stylu twojej aktualnej).

Ogólnie polecam wpisać w google image hasło "victorian living room", ewentualnie "victorian dining room" (w zależności, czy chcesz zrobić salon czy jadalnię, bo patrząc na twoje wnętrze, doprawdy nie mam pojęcia) i posiłkowanie się zdjęciami :)

Weronika146 - czy dobrze mi się wydaje, że twoje wnętrze ma imitować pałac jakiegoś sułtana bądź radży? (Tak sądzę, bo i ten tygrys, i strój miss...) Jeśli tak, to w takim razie wyrzucić ławki, zapełnić podłogę najróżniejszymi poduchami i materiałami (przy odpowiednim ułożeniu półrzezroczysty obrus z Ike daje fajny efekt) i będzie świetnie.

Iremi - mnie się wydaje ciut pusto jednak w tym rogu (ale poza tym jest idealnie!). A jakby całkiem za mgłą upchąć coś, co udawałoby księżyc? Na przykład okrągłe srebrne lustro z białą ramką albo tarczę zegara (nie wiem, na ile mgła zasłoniłaby wskazówki). Lub pokombinować coś z krajobrazami, które już mają księżyc? Myślę, że mgła jest tak gęsta, że niechciane elementy i szczegóły da się zasłonić.

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (13-07-2015 o 20h27)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1236 13-07-2015 o 22h18

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 48

Iremi

Też mi się wydaje, że w rogu jest zbyt pusto. Myślę, że pomysł Saeniver z księżycem jest świetny, ale może być ciężki do wykonania żeby nie wyglądał kiczowato. Zamiast tego możesz dać ewentualnie kilka gałęzi pod tę mgłę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dziękuję dziewczyny za pomoc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tak jak to zauważyła Saeniver miał to być pałac sułtana /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png poprawiłam parę rzeczy i czekam na opinie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45507.jpg

Offline

#1237 14-07-2015 o 22h59

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Mi osobiście teraz bardziej się podoba - całość wygląda spójnie i sensownie, choć obie wersje mi się podobały ;D Uwielbiam połączenie bieli ze złotem, więc te delikatne złotawokremowe zdobienia na poduszkach mnie kupiły! Wydaje mi się, że można by tam jeszcze wcisnąć parę rzeczy, ale ja jestem z tych ludzi co wszędzie upchaliby tyle ile się zmieści, a wiem, że bardzo łatwo "zagracić" pokój.
Tutaj do oceny potrzeba eksperta, a ja się chyba nie kwalifikuję XD


Sama wrzucam wersję z drzewem w rogu i nowym paleniskiem (lepszym?). Z księżycem jeszcze nie kombinowałam, ale obawiam się, że skoro roślinki są tak "wysoko" w pomieszczeniu czyli "daleko", to nagle księżyc we mgle wyglądałby dziwnie, bo tam ciągle powinna być ziemia, albo co najwyżej horyzont D: Na razie mogę się zadowolić jedynie takim oto drzewem, które mnie nie satysfakcjonuje, ale moje postanowienie kategorycznego zakazu wydawania MM do KH nie pozwala mi na zakup innego drzewka XD

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45593.jpg

Ostatnio zmieniony przez Iremi (15-07-2015 o 10h18)

Offline

#1238 16-07-2015 o 18h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Iremi

Kolorystycznie znowu mi się podoba w większości przez "soczyste" barwy. Jednak tą całą mgłę i niebo dopracowałabym bardziej. Spróbowałabym odcienie czerwieni, pomarańczu a może pomieszaj dwa różne i wyjdzie ci nowa barwa niż te co są w ikelandzie?
Prawą stronę również bym zapełniła roślinnością nawet jeśli na chwilę obecną nic tam nie widać ale powinno coś przebijać przez tą warstwę nieba i może dopełni ci to efektu.
Drzewo czarne zdecydowanie nie pasuję patrząc, że po lewej masz tam ładne zdrowe i zielone. No chyba , że pobawisz się w przejście zdrowego ogródka w mokradła np /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.
Próbowałaś może skrzynie w kolorze zbliżonym do stołu albo stołka dać ? Tace ze słoiczkami na wywary zmieniłabym na inne ta jakoś tak się wycina z całego obrazka.
Palenisko hmm nie nie bardzo mi się widzi xD Raz ma drewniana podstawkę pod tą kamienną, co jak ci iskra pryśnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png? Nie bez powodu na ogół paleniska mają pewien zabezpieczony obszar w okół siebie z kamienia.Jeśli się nie zapatrywałaś w "naturalną gąbkę" z KS to możesz pobawić się dyniami ze sklepu w kolorze szarym/białym/czarnym jako imitacje kamieni. Dołóż najpierw czarną "para wanna" jako sadzę a pod nią kamienie.Możesz też pobawić się "górka śniegu" kolor czarny, jako popiołem wokół paleniska. Płatkami róż jako iskrami bądź również spalonymi resztkami np papieru itd /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Różnorodność rośli rozumiem ale jeśli chcesz mieć "spójny" obrazek to ta roślinka koło skrzyni na razie za mocno się wybija od reszty roślin. Jednak to już takie wyszukiwanie niedociągnięci z mojej strony.
Jako ogródek wiedzmy możesz między tymi roślinkami dodać kurę w końcu lubimy nawiązywać kurze nóżki jako składniki wywarów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ale to już taka opcja do sprawdzenia czy nie będzie tego za dużo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na chwile obecną tyle ode mnie. Zostawiam osąd tobie czy coś z sugestii się nadaję do weryfikacji ^^.

Weronika146

Jak na część pałacu sułtańskiego to jak najbardziej po poprawkach jest już idealnie.Co najwyżej mogłabyś sobie sprawdzić czy "podłoga kuchnia" nie byłaby lepszym rozwiązaniem.Co do zasłon dalej podtrzymuje wcześniejszą wypowiedź ale tylko dlatego ze mi takie detale przeszkadzają innym może nie zależeć więc możesz się tym czepianiem moim nie przejmować za bardzo ^^.

Offline

#1239 17-07-2015 o 20h50

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Iremi wszystko ładnie i fajnie , ale tak jakoś ciemniejszy odcień nieba by mi pasował .
Tak tylko mówię poza tym wszystko inne jest ok /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Natomiast ja powracam z nowym pokojem  tamtego się pozbyłam ponieważ mi się już troszkę znudził .
Gdybyście mogły w odpowiedzi napisać co zamienić lub co całkiem usunąć.

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45753.jpg



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#1240 18-07-2015 o 16h22

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Ja widzę tylko dwa małe minusy:
1.) kremowe róże - ja bym je zdjęła
2.) obrazek obok zegara - lepiej wyglądałoby coś co mam przynajmniej ramkę w podobie obrazków po lewej stronie ściany
Można by jeszcze wcześniej wspomniane obrazki umieścić na różnej wysokości, ale tak jak jest teraz też jest dobrze.

Cała reszta wygląda świetnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1241 18-07-2015 o 16h49

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Oki dzięki za rade
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#1242 21-07-2015 o 18h07

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Nie podobają mi się kremowe róże, natomiast kwadratowe ramki powiesiłabym w pionie, a nie w poziomie.

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46025.jpg

Co myślicie o tym? Podoba wam się, może jakieś sugestie, a może ostra krytyka?

Offline

#1243 21-07-2015 o 21h09

Miss'ok
...
Miejsce: Nibylandia -^,_,^-
Wiadomości: 51

Kaiken napisał

Nie podobają mi się kremowe róże, natomiast kwadratowe ramki powiesiłabym w pionie, a nie w poziomie.

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46025.jpg

Co myślicie o tym? Podoba wam się, może jakieś sugestie, a może ostra krytyka?

Mi osobiście się podoba, jednak wywaliłabym lub zastąpiła czymś tego aniołka obok fortepianu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1244 21-07-2015 o 22h12

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Kaiken, ja na Twoim miejscu zmniejszyłabym optycznie pomieszczenie, te ściany psują klimat, który udało Ci się stworzyć dzięki genialnemu pomysłowi z obrazem (szacun za to). Czym miał być ten pokój? Bo wygląda trochę jak scena z dołączonym wybiegiem, a scena z wybiegiem i elementy pracowni artystycznej nie pasują do siebie. Oprócz ścian przydałoby się zmienić podłogę na drewnianą, jest bardziej klimatyczna. I popieram pomysł Agi z wyrzuceniem aniołka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Mam nadzieję, że nie masz mi za złe tej opinii, staram się po prostu doradzić najlepiej jak umiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1245 21-07-2015 o 22h41

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Kaiken, podpisuje się pod postami dziewczyn i odradzam aniołka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Co do reszty... cóż, tutaj wzięła górę moja niekoniecznie poprawna interpretacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tak więc:

Twój pokój skojarzył mi się z pomieszczeniem w nowoczesnym/fantastycznym sterowcu czy statku powietrznym - wybieg miałby służyć tutaj za mostek do czegoś w rodzaju tarasu widokowego otaczającego całe pomieszczenie od wewnątrz.

Biorąc pod uwagę tę interpretacje nie zmieniałabym podłogi, albo jeżeli już na upartego chciałabyś to zrobić - to na coś w kolorze wybiegu. Przy tej interpretacji również nie za bardzo pasują mi panie na wybiegu. Nie jestem też pewna walizki - może kolorystycznie wyglądała by jakaś ze srebrzeniami a nie złoceniami? Tego akurat nie jestem pewna. Tak samo sprawa z wygląda z teczką.

Zastanawiałabym się jeszcze nad dodaniem nieco chmur za szybami, np. przed sterowcem. W końcu lata wśród chmur /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie jestem też pewna żyrandoli... nie są może odrobinę za nisko?

Oczywiście, trzeba brać poprawkę, że inaczej to wygląda w wyobraźni a inaczej już po kupnie. Dodatkowej poprawki czy marginesu błędu wymaga mój gust, który niekoniecznie może pokrywać się z Twoim i wielu innych użytkowniczek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Mimo wszystko mam nadzieję, że moje uwagi chociaż w jakimś stopniu okażą się dla Ciebie pomocne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#1246 22-07-2015 o 07h05

Miss'ok
Malvy
...
Wiadomości: 50

Kaiken Jestem zachwycona tym pomieszczeniem  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Według mnie, to jest pałac jakiegoś mitycznego/pozaziemskiego stworzenia, może jakiejś wróżki czy czarownicy...  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Mieszka sobie w chmurach, a czasem może wyjść na ''wybieg'' (taras widokowy) i zobaczyć, co tam na ziemi słychać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Można by zmienić kilka rzeczy, np. pokombinować z kolorami podłogi czy takich elementów jak walizka - jeżeli ma to być coś w stylu chatki czarownicy, wnętrze zrobić ciemniejsze i drewniane, jeżeli ma to być coś w rodzaju pałacu, czy czegoś bardziej nowoczesnego - może zostać, jak jest. Wszystko zależy od Twojego pomysłu i interpretacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Co do aniołka - może zostać, nadaje trochę klimat takiego pałacu królowej niebios czy czegoś jak np. siedziba bogów Olimpu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

To pomieszczenie może też przywodzić na myśl bajkę o roszpunce, gdzie młoda dziewczyna, zamknięta w wieży, wypełnia czas grając na fortepianie i malując, a trupie czaszki pewnie należą do czarownicy, która ją więzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Panie na wybiegu pasują - i jako żywe istoty (np. przechadzające się boginie), i jako posąg - bo od razu nasuwa się na myśl coś w rodzaju tarasu, i wiadomo, o co chodzi  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png Wracając do roszpunki - mogą to być manekiny, dla których dziewczyna szyje suknie (i np. udaje, że to jej przyjaciółki xD).

Pomysł z obrazem jest genialny  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif To niesamowite, co udało Ci się stworzyć wykorzystując tak proste, wręcz podstawowe elementy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Na pierwszy rzut oka całość wydawała się dosyć zwyczajna, ale jak się przyjrzałam - zaparło mi dech!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Podsumowując, pokombinuj wedle własnego gustu i własnej interpretacji, bo pomysł ma niesamowity potencjał i daje szerokie pole dla wyobraźni, dlatego można go przekuć w kilka zupełnie różnych projektów.

Ostatnio zmieniony przez Malvy (22-07-2015 o 07h21)

Offline

#1247 22-07-2015 o 22h34

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Dziękuję za wyczerpujące wypowiedzi. Poczytałam, pomyślałam, pokombinowałam. A oto efekty. Jak wam się teraz podoba?

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46087.jpg

Offline

#1248 23-07-2015 o 03h21

Miss'ok
Malvy
...
Wiadomości: 50

Rośliny w doniczkach, róża na fortepianie i chusta na stołku - na plus /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Rozumiem, że lampka ma oświetlać obraz, ale w zestawieniu ze świecami i żyrandolami jest trochę za bardzo nowoczesna (jak na mój gust) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Jakieś ''ramy'', zamknięcie tego pomieszczenia by się przydało, ale gdyby te drzwi zrobić otwarte, ''modelki'' stojące na tarasie były bardziej widocznie (chyba, ze zamiarem było pozostawienie ich w tle).

Poza tym super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Malvy (23-07-2015 o 03h21)

Offline

#1249 25-07-2015 o 22h23

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

@Marika233 Myślę, że powinnaś zmienić oświetlenie Twojego wiktoriańskiego salonu, zwłaszcza jeśli za oknem jest ciemno. Pokoje z tamtej epoki były trochę przytłaczające- ciemne boazerie, ciężkie meble, grube zasłony i dywany. Pobaw się trochę kolorami i światłem, bo na razie pokój wygląda zbyt nowocześnie.

A ja z kolei utknęłam. Chciałam zrobić coś bajkowego i koniecznie wykorzystać przy tym smoka. Powstała więc sceneria, która mnie nie satysfakcjonuje, ale nie mam pojęcia, co w niej zmienić, by stała się pełniejsza, a zarazem nie przeładowana...

Link do zewnętrznego obrazka


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#1250 28-08-2015 o 23h04

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Właśnie widziałam pokój wyglądający jak z filmu "Dawca pamięci", czy ktoś zna autora tego wystroju?
Proszę o info. Pokój mnie urzekł.

Offline

Strony : 1 ... 48 49 50 51 52 ... 56