Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 29

#101 17-12-2013 o 22h38

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Zaraz mi się przypomniała ta durna reklama, która leci w radiu z Mikołajem mówiącym po fińsku. xd


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#102 17-12-2013 o 22h41

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Ooo, nie znam reklamy.

Za to znalazłam kolejne cudeńko po islandzku, pysk sam się śmieje od słuchania tego:
http://www.youtube.com/watch?v=U7wHmhR4D9o&list=PLAD18B5CEEF4B76FE

Offline

#103 21-12-2013 o 02h27

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Nie śpię, bo lan party w Age of Empires z bratem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ktoś jeszcze aktywny?

Offline

#104 21-12-2013 o 03h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie śpię, bo obudziłam się koło pierwszej (zasnęłam dość wcześnie). To chyba przez to, że jestem chora, mam zatkany nos i mnie kaszle. Yummy. Oby przeszło do świąt, mam duże plany co do wypieków. Pierniczki, ciasteczka pomarańczowe i waniliowe, chleby.  Pieczenie mnie uspokaja.

Offline

#105 21-12-2013 o 03h17

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Moderatory nie śpią!
Ciasteczka pomarańczowe? A cóż to za dobroć? Ja nie przepadam za pieczeniem, o wiele bardziej lubię gotowanie. Kiedyś upiekłam biszkopt, którym można było zabijać (był tak twardy).
Cohelio, zrób sobie napój uzdrawiający: zaparz miętkę, dorzuć cytryny i miodu - mi pomaga zawsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#106 21-12-2013 o 03h18

Miss'nieobczajona
loulie
...
Miejsce: Warszafka
Wiadomości: 47

Nie śpię, bo sen jest dla słabych, o.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

Offline

#107 21-12-2013 o 03h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Twardy biszkopt, dobre XD Brzmi jak oksymoron. Ale rozumiem, mi też na początku nie wszystko szło po myśli. Na przykład ciasteczka owsiane, które podczas pieczenia miały rozlać się z uformowanych kulek na płasko pozostały kulkami i stały się... twardym orzechem do zgryzienia.
Ciasteczka pomarańczowe wykorzystują super startą skórkę z pomarańczy i jeszcze (ewentualnie) można im zrobić polewę czekoladową. Uwielbiam je, zawsze schodzą pierwsze ze stołu XD
Moderatorzy NIGDY nie śpią, bo trzymają kredens forum przed upadkiem.

Loulie - i co porabiasz, kiedy tak nie śpisz?^^

Offline

#108 21-12-2013 o 03h24

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Loulie - witam kolejną aktywną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Cohelia - jej, brzmi pysznie! ja bym jadła z polewą głównie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ale twardy orzech do zgryzienia brzmi także kusząco. Mi dobrze wychodzi brownie i blondie (nazywamy to również "łajti" XD), z czego to drugie robimy w kawiarni według mojego wymyślonego przepisu. Super mega gigant kaloria, ale pychota. Jutro, znaczy dziś, chyba będę to znów piec. Powinnam iść spać...

Moderatorzy nie śpią, bo blokują multikonta. Nawet o tej porze w nocy są wytrwali, którzy to robią.

Offline

#109 21-12-2013 o 03h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Biedna Hildee jest biedna, bo nie może spać, bo musi blokować! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Uwielbiam brownie z masłem orzechowym. Podpatrzyłam kiedyś takie ciastko w Cupcake Corner, a ponieważ tam wszystko jest okropnie drogie, to wyszukałam przepis w Internecie. Mniam! Chociaż nie każdemu podchodzi, bo faktycznie jest SUPER-słodkie.

Offline

#110 21-12-2013 o 03h33

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

O kurka, faktycznie brzmi strasznie słodko. Chyba bym tego nie pokonała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Robię się głodna... to znak, że trzeba spać. Dobranoc!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#111 21-12-2013 o 22h58

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Nie śpię, bo piszę licencjat. Albo udaję, że piszę. Albo licencjat pisze mnie, nie jestem już pewna tej zależności.
Będę śnić o rosyjskiej mafii, to takie urocze.

Nie mowcie o słodkim. Głód słodyczy dopada. Kto jeszcze ma dwa żołądki i ten drugi specjalnie na słodkie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#112 21-12-2013 o 23h04

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Lillchen, weekend jest przed świętami, nie pisz. Weź wrzuć na luz ;]
Mówię to ja. Inżyniera, jak i magistra napisałam jakoś tak, w wolnym czasie. Im mniej się skupiałam, tym lepiej szło XD

Ja natomiast nie śpię, bo znajoma wpadła do nas, więc jak burżuazja sączymy białe wino i gadamy o sztuce.
A tak na serio, to o związkach i kotach XD

Offline

#113 21-12-2013 o 23h29

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Hymm ja nie śpię bo próbuje nadrobić zaległości od wakacji w kreskówce, którą oglądałam od 2007 roku (stara jak nie wiem, ale wciąż nowe odcinki są O_o)
Fakt jestem dziecinna xD Ale kto nie zna Fineasza i Ferba xD

Offline

#114 21-12-2013 o 23h39

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Nie śpię, bo mam nadzieję, że ten frajer może jednak się odezwie jak już wszedł na tego durnego fejsa po 5 dniach. Matko, jakie to żałosne, gdzie moja godność ._.

Poszłabym na imprezę, ale wróciłam do domu. A tutaj nic się nie dzieje o tej godzinie. Tragedia.


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#115 22-12-2013 o 00h13

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Fox, kiedy ja muszę, tu o mój honor idzie... i o nagrodę. Obiecalam, że napiszę ten licencjat do końca roku kalendarzowego. 28 grudnia wyjeżdżam w głuszę, gdzie będą lepsze rzeczy do roboty niż pisanie licencjatu. A sama sobie obiecałam dodatkowo (żeby się zdopingować), że jak wyrobię się z tym licencjatem, zafunduję sobie portret mojego bohatera u pewnej rysowniczki. Bardzo chcę, żeby morda M.W.P.R. straszyła mi na ścianie, więc tak, to jest motywacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Koty = sztuka ;P A wino jest dobre, bo jest dobre! Acz czerwone subiektywnie uznaję za lepsze.

Scarlet, podziwiam wytrwałość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Sama się zbieram do obejrzenia kilku kreskówek, których nowe odcinki już nie lecą, a czasu i chęci nie wystarczy nawet na obejrzenie tych starych, niekiedy sprzed lat.
Każdy ma jakiegoś bzika, prawda? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Georgina, i jak, odezwał się? Jeżeli nie, olej frajera. Facet jak autobus - nie ten, to następny.

Offline

#116 22-12-2013 o 00h25

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

A tam honor. Ja moją inżynierkę nawet nie wiem jak napisałam (Lil wie). Totalna amnezja, zaćma, wyparcie. Jakimś cudem dostałam z tego 5. Chociaż zakładam, że to dlatego, że mój promotor do końca nie wiedział kim jak w ogóle jestem. Co tam publikacja i rok w laboratorium XD
Magistra pisałam płacząc nad swoim losem i zastanawiając się dlaczego sobie to robię i produkuję kolejne projekty zakładów produkcyjnych. Ktoś chce je zobaczyć? Są takie śliczne... *nerd mode on*

Czy reklama swojej twórczości jest zabroniona na forum? Niech się moderatorki wypowiedzą, bo ja tu się obnażyłam i nie wiem czy w ogóle zachęcać do czytania tego obnażenia (bez skojarzeń proszę) XD

Offline

#117 22-12-2013 o 00h26

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Scarlet, co oglądasz? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Fineasz i Ferb są zarąbiści, ostatnio w pracy non stop śpiewałam piosenki Dundersztyca!

Ja nie śpię, bo... nie wiem. Skończyłam odpisywać na odwołania, było ich dzisiaj w sumie 11.

EDIT: Fox, nope, nie jest zabroniona, możemy się wymienić na magisterki XD Ja Wam bym poopowiadała o teatrze alternatywnym, a ściśliej tym plenerowym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#118 22-12-2013 o 00h35

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Lillchen = a co ty, wszedł na 10 minut i zszedł. Wrócił do Madrytu to już nawet nie ma czasu napisać, a tak mi kwilił przed wyjazdem o tęsknocie... Będzie coś chciał ode mnie w styczniu to się grubo zdziwi. Pfff. <foch mode on>

Czuję się jak gówniarz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wy tu o magisterkach, a ja ledwo co kończę pierwszy semestr ;_;


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#119 22-12-2013 o 00h39

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ojezuniu, to ja mogę tu moje projekty pokazać? Omg, tak bardzo chcę pokazać XD Oto co produkowałam przez wakacje
//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13805.jpg
To jest proces produkcyjny biodiesla z olejów roślinnych z użyciem enzymów roślinnych, bo zwierzęce są za drogie i nieekonomiczne. Mam jeszcze do tego bilans masy XD
//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13806.jpg
Już przestanę przepraszam. Poza tym to piszę. Nawet dałam kawałek do Opowiadań Indywidualnych. Ale Lil mi mówi, że long post is long, więc wiecie XD

Chcę posłuchać o teatrze alternatywnym plenerowym! Chociaż jestem paskudnym naukowcem, teatr lubię ^^ Się swego czasu Makbeta wystawiało w szekspirowskim angielskim... Ach te niewinne, beztroskie czasy.

Georgina - pierwszy semestr był dla mnie koszmarem z ulicy Wiązów. U Ciebie jak idzie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#120 22-12-2013 o 00h44

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Dziwne rysunki *_________*

Hmmm, pierwszy semestr idzie jako-tako. Jakbym nie imprezowała i się pouczyła to pewnie powychodziłabym na samych czwórach/pionach. Rok starszy kolega powiedział mi, że tak jest na Mechatronice i dopiero później zaczyna się makabra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Największą masakrą była dla mnie grafika, ale o dziwo najlepiej mi wyszła. Tak nudno mi na zajęciach (kocham całki), że zapisałam się do koła naukowego i właśnie staram się ogarnąć materiały jakie nam przesłali na święta ._.


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#121 22-12-2013 o 00h49

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Inżynieria FTW. Pokochałam całki jak zostałam do nich zmuszona. To dziwna, chora, sado-maso relacja XD Zakładam, że Ty też jesteś na studiach inżynierskich? Kolega ma rację. Na inżynierce jest masakra aż do egzaminu końcowego, więc powodzenia XD
Ja w kole naukowym, jeszcze na I stopniu w Polsce głównie pisałam psychotyczne felietony do gazetki studenckiej o tym jak porwać samolot za pomocą kostki mydła lub jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia apokalipsy zombie na naszym świecie.  Ewentulanie jak wiele mamy wspólnego z bananami. Mniej ambitnie niż u Ciebie XD

Offline

#122 22-12-2013 o 00h52

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Podobają mi się te wykresy. To naprawdę ładne wykresy...XD

Offline

#123 22-12-2013 o 00h56

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Taaa, polibuda przyjęła mnie z otwartymi ramionami. Dzięki komuś tam na górze za mój urok osobisty, bo bez tego byłoby o wiele gorzej xd Babka z grafiki stała nad moim kolosem 1,5h i praktycznie dyktowała/rysowała mi, ale gdy kolega zapytał się o coś w treści zadania to dostał opierdziel "Gdyby pan chodził na zajęcia to by pan wiedział o co chodzi!". Właściwie to też czasem nie chodziłam, ale dobra, grunt to fakt, że mam fuksa <3

Dzięki za pocieszenie ;_; Chociaż prawdę mówiąc to poszłam na te studia z prawdziwej pasji i gdy inni płaczą na wieść, że w następnym semestrze zaczynają nam się "Podstawy elektrotechniki" i "Elektronika i obwody", ja cieszę się jak debil /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png A że przez kolejne 5 lat nie będę mieć żadnej praktyki, to koło naukowe jest perfekcyjne - dawno niczego nie skonstruowałam, a szkoda :c


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#124 22-12-2013 o 01h02

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Hildee - nie udawaj XD Opowiedz lepiej o teatrze XD

Georgina - nie zrozum mnie źle, ja kochałam inżynierskie studia. Nie spałam, nie jadłam i w ogóle nic poza nimi nie robiłam, ale uwielbiałam je. To samo z magisterką. Im więcej roboty tym lepiej ;]
Najważniejsze to iść na studia jakie nas fascynują. Ja w zamyśle miałam iść na medycynę ale poszłam na biotechnologię, bo mniej tam było kontaktu z ludźmi XD Wolałam grzebać się w grzybach, wirusach i bakteriach. A na magisterce odkryłam, że co tam laboratorium, najfajniej jest projektować i sprzedawać na masową skalę ;] Człowiek się odnajduje jak studiuje. Ja w ogóle nie wiedziałam na początku co chcę robić. Teraz mniej więcej wiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#125 22-12-2013 o 01h07

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Hildee napisał

Podobają mi się te wykresy. To naprawdę ładne wykresy...XD

Też tak sądzę ^^
Wybaczcie, lecz to dla mnie czarna magia ... Taka czarna dziura .. zresztą wychodzi na to, że niewiedza ma kolor czarny xD

I tak oglądam 110 odcinek Fineasza i Ferba, ale to słabo po po angielsku jest jeszcze więcej, a zamierzam i w tamtym języku obejrzeć - piosenki po polsku, to nie to samo co oryginał ...

Wczoraj cały dzień narzekałam, że jestem chodzącą czekoladką, a teraz wybieliłam się jednym kremem i taki szok O_o

I powodzenia wam wszystkim na studiach i pisania tych prac magisterskich.... Ja tam jestem w High School i to wystarczy.

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 29