Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 27 28 29

#701 27-03-2016 o 22h46

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Heyo jak tam święta Wam mijają?
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#702 21-04-2016 o 23h57

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ło, niziutko ten temacik. W sali gier pustki, to wpadłam zobaczyć, czy tutaj ktoś jest. ;w; To jak, któś też nie śpi? xD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (21-04-2016 o 23h58)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#703 21-04-2016 o 23h59

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Ananasku, przecież dzień jeszcze młody D:

Offline

#704 22-04-2016 o 00h05

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

No w sumie... Noc w końcu zaczyna się o czwartej po północy! xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#705 22-04-2016 o 00h07

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Tyleeee wolnego czasu, a styla do Loteriady stoi odłogiem? XD Leniwy koci kapeć

Offline

#706 22-04-2016 o 00h10

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Ale że niby do mnie to? XD Toć to i tak sukces, że już ją zaczęłam :"'D

A teraz powinnam uczyć się na konkurs, ale ten, tego... XD

Ostatnio zmieniony przez Iremi (22-04-2016 o 00h11)

Offline

#707 22-04-2016 o 00h15

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo skoro koci, to chyba do mnie... x'D Nie mam weny, Kanapko, ni mam weny! Bez weny ani rusz! xD

...E, jeszcze będzie czas na naukę. Nawet, jeśli go nie ma. xDDDD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (22-04-2016 o 00h15)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#708 22-04-2016 o 00h23

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Karniak myszką

//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/61950.jpg

Offline

#709 22-04-2016 o 00h30

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Hym, zwyczajowo to koty jedzą kanapki... Znaczy się, ludziokoty takie jak ja. Fff, aż go zapiszę w folderku! XD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#710 15-05-2016 o 01h51

Miss'Sensei
AyuKim
They said I could be anything. So I became a disappointment.
Miejsce: 샤이니 월드
Wiadomości: 973

Wszędzie pustki, więc zaglądam tu, ale ruchu raczej też dużego nie ma /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png(
Ja po raz kolejny, mimo obietnic, że nie będę siedzieć do późna, skończyłam z lapkiem, kawą i prawie drugą na zegarze. Mogłabym ten czas spożytkować na przygotowania do poniedziałkowej maturki z fizyki, ale nieee, lepiej przeglądać wszystkie wątki na forum i grzebać w internetach do 3 w nocy, a później spać po południu c: Mózgu, dlaczego mi to robisz....

Offline

#711 17-05-2016 o 05h16

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

...Nie śpię bo oglądam animu.
Znaczy się - przez przypadek zasnęłam o ósmej, a obudziłam się w środku nocy. To teraz już od jakiegoś czasu próbuję się czymś zająć. XD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#712 27-05-2016 o 23h33

Miss'całkiem całkiem
Ventus
...
Wiadomości: 137

Aaa właśnie zaczynam nocny maraton filmowy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#713 04-08-2016 o 00h27

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Od godziny teoretycznie oglądam dramy.
A w praktyce to błąkam się po forach i nie wiem co ze sobą zrobić za bardzo. To myślę, "a napiszę w nocnych markach!"
A tu pustki.
Ale co mi przeszkodzi w napisaniu czegoś? No nic. To piszę.
Zabrałam się wieczorem za rozdział mojego nowego fanfiction o piekarzach i skończyłam go. Mogłoby się to wydawać super, gdyby nie to, że uznałam iż akcja dzieje się za szybko i postanowiłam wepchnąć pomiędzy ten a wcześniejszy kolejny rozdział. No i skończyłam na tym, że mam dwadzieścia słów i wena mi wypłynęła z głowy jak woda z kranu.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#714 04-08-2016 o 01h30

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

To ja też się dołączam do nocnych marków.
Nie mogę zasnąć przed 2gą godziną. No przestawiłam się na taki tryb a rano czuje się jak zombie.,
No ale jak spać nie mogę to oglądam filmy, bo nocą najlepiej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Albo sprzątam, haa.

Offline

#715 11-12-2016 o 04h33

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

Witaj pustko w internetach :")


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#716 12-12-2016 o 03h53

Miss'Sensei
AyuKim
They said I could be anything. So I became a disappointment.
Miejsce: 샤이니 월드
Wiadomości: 973

Jest tu kto, halo? :<
Kocham mój tryb życia ostatnio: drzemka od 20 do 2 w nocy, a potem na nogach do rana i na zajęcia :"))) *pulls the trigger*

Ostatnio zmieniony przez AyuKim (12-12-2016 o 03h53)

Offline

#717 20-12-2016 o 03h25

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Skoro już siedzę i widzę późną godzinę,  to skrobnę sobie coś do marków.
Wszystko przez to, że najlepiej rysuje mi się w nocy XD


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#718 20-12-2016 o 03h29

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

A ja siedzę i nie mogę odejść od kompa xD.
Ostatnio znowu cierpię i nie mogę zasnąć o normalnej porze.

Offline

#719 20-12-2016 o 03h34

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Puki byłam u babci to kładłam się o normalnej porze, bo wcześnie mnie budziła. Wróciłam do domu i od razu się przestawiłam ;/

Babcie lekiem na bezsenność ;v


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#720 16-02-2017 o 22h51

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Hoho, czy jakieś nocne marki meldują się na posterunku? Ja dziś dołączam do Was, czekam na nową piosenkę Ed'a Sheerana, żeby posłuchać ♥



/modules/forum/img/smilies/epingle.gif 11 000   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Setarah (16-02-2017 o 22h53)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#721 17-02-2017 o 02h07

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Tu nocny marek z typu "od 5 godzin siedzę nad otwartą książką i szukam motywacji do nauki" :V

Co ja robię ze swoim życiem... xD

Ostatnio zmieniony przez Iremi (17-02-2017 o 02h07)

Offline

#722 12-03-2017 o 01h03

Miss'całkiem całkiem
Ventus
...
Wiadomości: 137

Witam wszystkich mniej lub bardziej żywych

Offline

#723 28-03-2017 o 22h23

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Cześć cześć, czy jakiś nocny marek też tutaj jest? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#724 08-08-2017 o 00h00

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Oj, cichucieńko coś :c

A tak wgl co tam ciekawego u was? Jak tam wakacje?


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#725 22-08-2017 o 22h17

Miss'całkiem całkiem
PiezegDarczu
...
Miejsce: Azerbejdżan
Wiadomości: 135

Ja dzisiaj jak w cytacie, a jak u was?

"Dopóki będzie istniała ciemność, dopóty będą potrzebni wiedźmini."
~Andrzej Sapkowski

Offline

Strony : 1 ... 27 28 29