Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#51 01-12-2013 o 21h12

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

|Heli|

Stałam zdziwiona naprzeciwko Elizabeth, gdy nagle usłyszałam czyjś krzyk. Rozglądnęłam się dookoła, ale nic nie zauważyłam. Tylko Zuza patrzyła się na mnie oskarżycielsko.
-To nie ja!- powiedziałam. Elizabeth też patrzyła na mnie niemrawo- Wybacz, ale chciałam się z tobą przywitać. I to naprawdę nie ja piszczałam.
Jungkook był w połowie mokry. Elizabeth cała płonęła. Nie trudno było wywnioskować, że była na mnie trochę zła.
Super. Elizabeth płonie, ja latam, Juvia zalewa wszystko wodą, Zuza i Jungkook panują nad wszystkimi żywiołami i jeszcze ktoś krzyczy moim głosem, o co wszyscy oskarżają mnie. Ale... skoro to nie byłam ja... to kto?

Ostatnio zmieniony przez Ove1299 (01-12-2013 o 21h51)

Offline

#52 01-12-2013 o 22h04

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Jungkook

Fajnie cały jestem mokry... Zaraz przecież mogę nad tym panować nie? Nabrałem głęboko powietrza i położyłem rękę na mokrej koszulce. Gdy delikatnie odsuwałem rękę woda kierowała się za nią. Uśmiechnąłem się do siebie gdy koszulka była już sucha,a ja uformowałem kulę wody,która unosiła się kilka centymetrów nad moją dłonią.
-Fajne to. - zaśmiałem się do siebie przekładając kulę z ręki do ręki po czym wrzuciłem ją do wody.
Całkiem nieźle mi to wychodziło. Podszedłem szybko do Heli.
-Jak komuś powiesz to ukatrupię. - szepnąłem tak aby tylko ona usłyszała  i włożyłem jej jedną słuchawkę do ucha i puszczając piosenkę. Uśmiechnąłem się słodko czekając na jakąś reakcję.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#53 02-12-2013 o 14h21

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Juvia Loxar

Nie zwracałam uwagi na innych. Stanęłam obok ławki i zaczęłam się rozbierać do bielizny. Gdy już stałam tylko w bieliźnie a ubrania były poukładane w moim plecaku wskoczyłam do wody. Nie raz pływałam w tym jeziorze gdy byłam na wagarach. Wystarczyło wziąć ręcznik i stój mieć ubrany i wskoczyć. Ale dzisiaj MIAŁAM być w szkole ale nie jestem. Cóż tak też można pływać. Wypłynęłam na powierzchnię i zaczęłam się bawić wodą. To tu to tam. Było bardzo zabawnie. W pewnym momencie pomachałam do nich.
-Skaczcie woda jest świetna!-krzyknęłam z uśmiechem na ustach. Mimo to wszystko cieszyłam się że mam tę moc. Wyróżniałam się czymś id innych.

Offline

#54 02-12-2013 o 19h24

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

|Heli|

Jungkook podszedł do mnie z tym swoim słodkim uśmiechem na ustach i włożył mi jedną z słuchawek do ucha. Przez chwilę słuchałam lecącego utworu. Nie znałam go, ale wyraźnie rozpoznawałam głosy... Czyżby to był...
-Genialne!- wyszeptałam cicho, by nikt inny nie usłyszał -To wasz nowy utwór?
Muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem. Musiałam uważać, żeby nie wybuchnąć radością. W końcu Jungkook podzielił się ze mną, i chyba tylko ze mną, jednym z chyba największych sekretów zespołu.
-Teraz to musisz dać mi swój autograf!- zaśmiałam się cicho. Nikt inny nie mógł mnie usłyszeć, wszyscy byli zbyt daleko.
Poczułam lekki wiatr wiejący z północy. Muszę nauczyć się to kontrolować...
Wsłuchałam się w kolejne dźwięki piosenki.

Offline

#55 02-12-2013 o 19h45

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Jungkook

Przytaknąłem głową i uśmiechnąłem się. Dobrze,że jej się podoba. Zaśmiałem się na jej stwierdzenie.
-Będziemy dopiero ćwiczyć układ do tej piosenki więc ona i teledysk powinny wyjść dopiero za kilka tygodni. - szepnąłem i uśmiechnąłem się wesoło. Musiałem komuś ją pokazać w końcu sam napisałem do niej słowa. Był to jedyny utwór napisany przez mnie i tylko mnie. Na inne zwykle Rap Mon-ssi się nie zgadzał twierdząc iż jego partia rapu jest nudna,a melodia bez ''bitu''.
Westchnąłem.
-Tylko nikomu nie mów. - dodałem poważnym tonem jednak zachowałem na twarzy uśmiech.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#56 02-12-2013 o 19h53

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Juvia Loxar

Uśmiechnęłam się do siebie. Podpłynęłam do krawędzi i ochlapałam Heli i Jungkoka. Zaczęłam się śmiać z ich min. Odpłynęłam na plecach do tyłu nie czekając na ich agresywniejszą reakcję. A  taka tam kara za olanie mnie. Heh ja mściwa.
Nie no ogólnie wiem że Heli jest miła ale żeby stać tylko z nią i resztę z nas olewać?
To chore.

Offline

#57 02-12-2013 o 20h44

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

|Heli|

-Obiecuję!- powiedziałam kładąc rękę na sercu -A przynajmniej dopóki wszyscy się o tym sami nie dowiedzą.
Zaśmiałam się cicho.
Nagle Juvia, która pływała w jeziorze, podpłynęła do nas i ochlapała nas ścianą wody.
W pierwszym momencie mnie zatkało, ale nie jestem jedną z tych osób, które się wściekają o byle co.
-Dzięki!- krzyknęłam w jej stronę. Szkoda tylko, że miałam wszystkie ubrania mokre.
Nagle wpadłam na pewien pomysł. Odetchnęłam głęboko i skupiłam się na swoim żywiole.
Nagle wiatr zaczął wiać z większą siłą. Wirował wokół mnie, a ja czułam, jak moje ubranie i włosy stają się suche.
Po chwili pogoda uspokoiła się, a ja stałam suchutka na brzegu jeziora.
-Tak!- wyszeptałam. W końcu udało mi się choć troszeczkę ogarnąć nową moc.
Kiedyś usłyszałam takie zdanie: Co zrobić z kolejnym dniem reszty swojego życia?
Ja wiedziałam co. Ponownie spróbowałam się skupić na przywołaniu mocy.

Ostatnio zmieniony przez Ove1299 (02-12-2013 o 20h44)

Offline

#58 03-12-2013 o 09h04

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Jungkook

Poczułem,że jestem mokry. Eh znowu Juvia... Westchnąłem wyjmując wodę z ubrań jeżeli tak to można nazwać. Problemem jest nazwać coś co jest dla nas nowością. Spojrzałem jak dziewczyna pływa. Wystawiłem rękę przed siebie i zacząłem ją delikatnie unosić przez co na jeziorze zrobiły się fale i wyrzuciły Juvię na brzeg.
Zaśmiałem się cicho. Nic jej się nie stało ale to było całkiem zabawne.
Spojrzałem na Heli,która mocą wiatru wysuszyła się. Mogłem w sumie sam na to wpaść ale chyba wyjmowanie wody jest szybsze.
Uśmiechnąłem się.
-Chodź jak tak bardzo chce pływać to popływajmy. - powiedziałem zdejmując koszulkę i zastając w samych spodenkach.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#59 03-12-2013 o 15h11

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Juvia Loxar


Wypłukał mnie na brzeg. Wystawiłam mu język i znowu wskoczyłam do wody. Ale kiedy został tylko w spodenkach zarumieniłam się. To nie do pomyślenia. Chłopak z jednego z moich ulubionych zespołów stoi pół nagi na brzegu.
A w dodatku mam jego autograf. Ale i tak trzeba coś zrobić żeby poznać resztę.
Ale co to inna sprawa.

Offline

#60 03-12-2013 o 15h41

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Juvia jak głupia skoczyła do wody ma szczęście że mnie nie ochlapała bo bym ją chyba zabiła albo najlepiej spaliła w ogniu albo wyrzuciła w powietrze dopiero by była na mnie zła heh.
Oni idą do wody a niech idą ja nie chce się cała umoczyć a co ważniejsze to jest jezioro ale w nim pływają ryby, usiadłam na ławce przed stawem i położyłam moją torbę obok.
- Ja nie idę.
Powiedziałam dość rozbawionym głosem gdy zobaczyłam jak Juvia bawi się w wodzie jak małe dziecko było to nawet słodkie na swój dziwny lub odmienny sposób ale raczej śmieszne.
Wyjęłam ajlajner ( nie wiem jak się pisze ) poprawiłam kreski i rozpuściłam włosy i schowałam moje rzeczy założyłam nogę na nogę i patrzyłam jak się wygłupiają było to zabawne ale i tak nie wejdę do wody.

Offline

#61 03-12-2013 o 18h19

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

|Heli|

Po tym jak Juvia ochlapała nas wodą, Jungkook zaproponował wszystkim pływanie. Czemu nie?
Zdjęłam tunikę, legginsy i conversy, po czym z rozbiegu wskoczyłam do wody. Była zimna, ale co tam. Najważniejsza jest dobra zabawa.
Spojrzałam w kierunku chłopaka. Stał na brzegu jeziorka i zdejmował koszulkę. Poczułam jak się rumienię, co zdarza mi się niezwykle rzadko. Szybko zanurkowałam, żeby nikt tego nie zauważył.
Otworzyłam oczy pod wodą. Dookoła mnie wirowały miliony bąbelków, które próbowały wydostać się na powierzchnię.
Wynurzyłam się z wody.
-Jungkook!- zawołałam  w stronę chłopaka -Chodź do nas!

Offline

#62 03-12-2013 o 18h23

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Jungkook

Zaśmiałem się cicho patrząc na dziewczynę. Rozpędziłem się tak,że wiatr wepchnął mnie do wody z pluskiem.
Wynurzyłem się dopiero po kilku sekundach i zaśmiałem wesoło ochlapując je lekko wodą. Jeżeli można to nazwać ochlapywaniem,bo tworzyłem kule z wody,które rozpryskiwały się tuż nad nimi.
Śmialiśmy się wesoło.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#63 03-12-2013 o 18h32

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

|Heli|

Jungkook wskoczył do wody i zaczął nas ochlapywać wodą. Oczywiście, my też zaczęłyśmy go chlapać. Świetnie się bawiliśmy.
Tylko Zuza została na brzegu. Nie wiem dlaczego, ale zrobiło mi się jej trochę szkoda. Podpłynęłam w jej kierunku.
-Zuza, przyłącz się!

Offline

#64 03-12-2013 o 18h33

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Juvia Loxar

Kiedy Jungkok ochlapał mnie wodą nie chciałam pozostać mu dłużna. Zanurkowałam, podpłynęłam do niego od tyłu i przytuliłam go.
-Zdradzę ci sekret-szepnęłam do niego cicho.
-Ty..... Zaraz....... będziesz pod wodą-gdy tylko skończyłam mówić wepchnęłam go do wody i usiadłam mu na ramionach tak iż jego głowa była pomiędzy moimi nogami. Rękami przytrzymywałam mu głowę pod wodą śmiejąc się radośnie.

Offline

#65 03-12-2013 o 18h36

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Siedziałam na ławce patrzyłam jak dwie, małe, rude wiewiórki biją się a raczej gryzą o małego orzecha choć na drzewach było ich pełno więc podniosłam jeszcze jednego i rzuciłam w stronę wiewiórek.
Patrzyłam jak wszyscy wchodzą do wody ale to raczej nie dla mnie gdy nagle wielka fala wody oblała mnie i wszystkie moje rzeczy oczywiście Jungkook był sprawcą tego okropnego czynu.
- Teraz nie mam nic do stracenia.
Zdjęłam ciuchy i oczywiście zrzędzenie losu bielizna w zieloną panterkę ale co tam weszłam do wody martwiłam się tylko o telefon ale i tak pewnie jest już zalany więc.
- Minuta ciszy dla mojego telefonu i słuchawek no i książek też.
Ciesze się że nie dał mi wcześniej autografu gdyż teraz był by do niczego więc i tak da mi go później ale szkoda mi też rzeczy Juvi ja i tak jutro kupuję nowy telefon a książki się wysuszy.

Offline

#66 03-12-2013 o 18h39

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

|Heli|

Zuza zaczęła wchodzić do wody, a ja zobaczyłam jak Juvia wpycha Jungkook'a do wody. Przez chwilę nic się nie działo.
Zaczęłam się bać. Popłynęłam w stronę dziewczyny.
-Juvia, przecież on się może utopić!
Może to było stwierdzenie bez sensu, ale w takich sytuacjach, a raczej zazwyczaj, nie myślę do końca racjonalnie.

Ostatnio zmieniony przez Ove1299 (03-12-2013 o 18h39)

Offline

#67 03-12-2013 o 18h43

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Jungkook

Dziewczyna wepchnęła mnie pod wodę. O dziwo po kilku minutach nie zacząłem się wcale topić bo mojej głowy nie dotknęła ani jedna kropla. Moja moc wiatru najwyraźniej odsuwała od mnie krople.
Zacząłem płynąć w przód z dziewczyną na plecach. Zanurkowałem głębiej obserwując pływające ryby. Dziewczyna pozostała na powierzchni. Po kilku minutach wypłynąłem i rozejrzałem się.
-Tu ryby pływają... Pogryzą nas. - zaśmiał się słodko na ich zszokowane miny.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#68 03-12-2013 o 18h53

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Juvia Loxar

Mocniej przytrzymałam się chłopaka kiedy popłynął do przody. Ale gdy tylko skończył mówić i się zatrzymał zeskoczyłam z niego.
-Owszem są. Ale boją się kiedy pływamy i uciekają.-powiedziałam słodko. Spojrzałam na Heli i z smętną miną zaczęłam płynąć do brzegu.
-Wy się nie umiecie bawić-powiedziałam jeszcze do Heli.  Nie rozumieją że ja jako hmm z zachowania chłopak mam inne pomysły itp? Ehhh z kim ja żyje.

Offline

#69 04-12-2013 o 19h09

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

|Heli|

Na początku zaczęłam gapić się na chłopaka jak na jakieś widmo.
-Jook, czemu mnie tak wystraszyłeś?!- zaczęłam mówić szybko. W końcu raczej głupie byłoby krzyczeć tuż pod szkołą
-Mogłeś się utopić i... i... Jak dużo jest tych rybek?- uśmiechnęłam się słodko. Jedną z moich cudownych cech jest możliwość natychmiastowej zmiany humoru i tematu myślenia. Mam nadzieję, że Jungkook nie jest zły, że... że nie chcę żeby coś mu się stało.
Juvia zaczęła płynąć do brzegu. Szkoda. Ja nie zamierzałam wychodzić z wody. Zanurkowałam i zaczęłam oglądać rybki.

Offline

#70 04-12-2013 o 19h18

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Jungkook

-Przepraszam ale to nie ja to Juvia chciała mnie zatopić. - zaśmiałem się wesoło. - Mnóstwo! Z kilka setek pewnie! - dodałem z szerokim uśmiechem. O dziwo nie miałem mokrych włosów bo zawsze jak się zanużałem zaczynała działać moja moc wiatru i wody.
Zanurkowałem razem z nią. Dzięki temu,że woda nie dotykała mojej głowy mogłem normalnie oddychać i mówić.
-Ładne... - szepnąłem widząc kolorowe niczym tęcz ryby.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#71 04-12-2013 o 19h24

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Juvia Loxar

Kiedy dopłynęłam do brzegu wyszłam i stanęłam przodem do nich. Wyciągnęłam przed siebie ręce. Wszystkie moje mięśnie napięły się. Zamknęłam oczy a po chwili ściskając mocniej mięśnie i ręce podnosząc do góry wyciągnęłam ryby na metr nad wodą. Były w wodnych kulach więc nic im nie było.Po chwili zauważyłam że trójkę osóbek też wyciągnęłam.  Ale po jakimś czasie moje mięśnie zaczęły boleć więc musiałam wypuścić je rozluźnić i wypuścić rybki oraz znajomych.. Oparłam dłonie o kolana i pochyliłam się ciężko oddychając. Podobało mi się to ale i tak byłam strasznie zmęczona.

Offline

#72 04-12-2013 o 20h07

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

|Heli|

Jungkook zanurzył się ze mną pod wodę. Woda na niego nie działała. Cały czas był suchy.
Zauważyłam, że ja też byłam sucha. Otaczała mnie cienka warstwa powietrza. Dookoła nas pływały setki tęczowych rybek.
-Tak- potwierdziłam słowa chłopaka -Pięknie...
Nagle jakaś siła uniosła wszystkie ryby, a potem nas, w górę. Poprzez zniekształcony obraz wody zobaczyłam Juvię, oddziaływującą na wodę z wielką siłą. Chwilę później cała woda opadła w dół.
Wynurzyłam się na powierzchnię i spojrzałam na Juvię. Stała pochylona, jakby coś odebrało jej całą energię. Unoszenie nas musiało ją bardzo zmęczyło.
Nie rozumiem, po co to robiła. Ale mimo wszystko trochę się o nią zaniepokoiłam.
-Juvia, wszystko ok?- spytałam.

Offline

#73 04-12-2013 o 20h23

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Oni pływają a ja cały czas planuje zemstę na Jungkooku za zabicie mojego bezbronnego telefonu i słuchawek tą wielką falą wody jakby nie miał nic innego do roboty.
Już wymyśliłam ukradnę mu bluzkę pewnie reszta dziewczyn będzie wlepiać w niego gały ale ja widziałam w nim naprawdę fajnego gościa zawsze pozytywnie nakręconego.
Juvia i jej bańki już pękły więc wyszłam wzięłam jego bluzkę na szczęście nie widział był zajęty pływaniem i poszłam się wytrzeć na szczęście miałam ręcznik miałam akurat szorty które założyłam i też conversy ale nadal byłam w staniku i co i tak było gorąco.
- Hej zaraz będzie wf żeby nas nie zobaczyli.
Nasza klasa miała zaraz wf więc możliwe że nas zobaczą ale powiedziałam to też po to żeby Jungkook zobaczył że nie ma koszulki będzie niezły ubaw a Juvi i Heli pewnie oczy wylecą.
- Może pójdziemy na plażę to z dwie ulice z tond.
Mieszkaliśmy w miasteczku obok morza a było bardzo gorąco więc od razu po drodze kupie sobie bikini i nowy telefon.

Offline

#74 04-12-2013 o 20h33

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Jungkook

-W sumie masz rację. Lepiej się zbierajmy. - wyszedłem z wody. Byłem całkowicie suchy - Poza tym chciałem iść na salę poćwiczyć za nim reszta przyjdzie. -dodałem podbiegając do mojego plecaka i pakując wszystko bez zastanowienia do środka. Rozejrzałem się. Nigdzie nie było mojej koszulki. Westchnąłem. Pewnie zwiał ją wiatr.
Wyciągnąłem z torby mój strój do ćwiczeń i wrzuciłem na siebie koszulkę. Nosiłem zapasowe ciuchy.

Ostatnio zmieniony przez Sooyoung (04-12-2013 o 20h34)


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#75 05-12-2013 o 13h54

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Juvia Loxar

Spojrzałam na Heli rozbawionymi oczami. Podniosłam się, lecz zachwiałam się i upadłam. Musiałam się nieźle osłabić ale co tam. Podeszłam do moich rzeczy. Wyciągnęłam z nich wodę tak że wszystko było suche. Nawet autograf nie ucierpiał. Dzięki bogu. Telefon się nowy kupi co tam.
-Owszem można gdzieś jeszcze iść miśki wy moje-powiedziałam rozbawiona chcąc ukryć jak słaba teraz jestem. Mogłam tego nie robić, ale jestem osobą upartą i  głupią wiec. Ale co tam fajnie było, poznałam Jungkoka bliżej, i mam autograf. Lepiej być nie może. Albo może. Moglibyśmy być gdzieś indziej.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4