Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#51 24-04-2017 o 19h51

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Pillz napisał

Ogółem dziwię się, jakim cudem wiele osób ma popękane ekrany telefonów po pierwszym roku użytkowania. Kiedy esemesuje się w drodze do szkoły i telefon upada na bruk, to jeszcze rozumiem. Ale żeby tak zmasakrować telefon, żeby nie dało się z niego korzystać w inny sposób, niż sprawdzanie godziny - no serio. Nigdy tego nie zrozumiem.


Khe, khe... To naprawdę bardzo proste. Ja kilka dni temu dostałam z powrotem swojego iPhona SE po zmiażdżeniu mu płyty głównej (wymiana na gwarancji z opłatą, bo uszkodzenie mechaniczne). Nie mogłam nawet sprawdzić godziny, bo telefon stał się cegiełką. Czasem wystarczy niefortunny upadek, jak w moim przypadku. Pomijając szczegóły (XD), upadłam na lizboński bruczek, telefon w torebce, słuchawki wgniotły się w tylną część telefonu. Kupiony w kwietniu 2016, martwy w styczniu 2017. W innym złamałam ekran (iPhone 5), chociaż szybka nawet nie pękła, kiedy ześlizgnął się z parapetu w łazience, a wcześniej milion razy upadł na kamyki na podjeździe z tej samej wysokości.

Czasem to kwestia naprawdę zwykłego pecha.

Na nowego SE chucham i dmucham, ale jeszcze nie minął chyba tydzień, jak go mam, a poprzednio pierwsze uszkodzenie miałam 4 dnia używania (wyślizgnął mi się z ręki przy wyjmowaniu z pokrowca – a potem odbił od ściany, krzesła, ściany i jeszcze raz krzesła). Akurat po tym cudnym upadku dalej normalnie działał (trochę Touch ID szwankowało, ale to nie przeszkadzało, kiedy telefon miał 4 dni, a ceną za wymianę na nowy i naprawę usterki było 1300 złotych, bo było uszkodzenie mechaniczne na krawędzi telefonu i wtedy w Apple'u już płacisz), więc odpuściłam "naprawy" w ramach gwarancji.

A pod koniec gwarancji w sumie poszło mi to na rękę, że go rozwaliłam na amen, bo przynajmniej mam nowy telefon za pół ceny i byłam zmuszona go tak czy siak kupić xD Teraz mam kolejny rok gwarancji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chociaż wyciąganie kasy z konta bolało, kiedy wiesz, że zawiniła głupota xD


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#52 04-05-2017 o 17h24

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Ja mam Samsunga Galaxy J5, mam go od niecałego roku i jest całkiem trwały, gdy biegłam, jakimś cudem wrzuciłam go w krzaki i tylko farba zeszła z rogów. xD

Offline

#53 08-08-2017 o 16h22

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Cześć, miał ktoś może styczność z Lenovo K6 i wie, czy w rzeczywistości sprawuje się tak samo dobrze, jak piszą w recenzjach (którym notabene nie za bardzo ufam)? Czy nie towarzyszą mu jakieś błędy typu wyłączanie się aplikacji, albo wyłączanie się zupełnie i włączanie z 0% (już miałam taki przypadek, dosłownie nic nie mogłam zrobić, Samsung S4 wyłączył się przy 70%, włączam, a tu 0%)


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#54 24-08-2017 o 22h49

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

4/5
Mam Huawei P8 Lite i jest ok..


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#55 25-08-2017 o 22h56

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

eufrozyma napisał

Pillz napisał

Ogółem dziwię się, jakim cudem wiele osób ma popękane ekrany telefonów po pierwszym roku użytkowania. Kiedy esemesuje się w drodze do szkoły i telefon upada na bruk, to jeszcze rozumiem. Ale żeby tak zmasakrować telefon, żeby nie dało się z niego korzystać w inny sposób, niż sprawdzanie godziny - no serio. Nigdy tego nie zrozumiem.


Khe, khe... To naprawdę bardzo proste. Ja kilka dni temu dostałam z powrotem swojego iPhona SE po zmiażdżeniu mu płyty głównej (wymiana na gwarancji z opłatą, bo uszkodzenie mechaniczne). Nie mogłam nawet sprawdzić godziny, bo telefon stał się cegiełką. Czasem wystarczy niefortunny upadek, jak w moim przypadku. Pomijając szczegóły (XD), upadłam na lizboński bruczek, telefon w torebce, słuchawki wgniotły się w tylną część telefonu. Kupiony w kwietniu 2016, martwy w styczniu 2017. W innym złamałam ekran (iPhone 5), chociaż szybka nawet nie pękła, kiedy ześlizgnął się z parapetu w łazience, a wcześniej milion razy upadł na kamyki na podjeździe z tej samej wysokości.

Czasem to kwestia naprawdę zwykłego pecha.

Na nowego SE chucham i dmucham, ale jeszcze nie minął chyba tydzień, jak go mam, a poprzednio pierwsze uszkodzenie miałam 4 dnia używania (wyślizgnął mi się z ręki przy wyjmowaniu z pokrowca – a potem odbił od ściany, krzesła, ściany i jeszcze raz krzesła). Akurat po tym cudnym upadku dalej normalnie działał (trochę Touch ID szwankowało, ale to nie przeszkadzało, kiedy telefon miał 4 dni, a ceną za wymianę na nowy i naprawę usterki było 1300 złotych, bo było uszkodzenie mechaniczne na krawędzi telefonu i wtedy w Apple'u już płacisz), więc odpuściłam "naprawy" w ramach gwarancji.

A pod koniec gwarancji w sumie poszło mi to na rękę, że go rozwaliłam na amen, bo przynajmniej mam nowy telefon za pół ceny i byłam zmuszona go tak czy siak kupić xD Teraz mam kolejny rok gwarancji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chociaż wyciąganie kasy z konta bolało, kiedy wiesz, że zawiniła głupota xD


Jeśli macie takie problemy, to nie kupujcie chińskich Iphone'ów, a Nokię 3310 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I w Twoim przypadku rozwalona by była ściana, krzesło, to, co było przed ścianią i podłoga (bo krzesło już rozwalone xD), no ale przynajmniej telefon cały i zdrowy. A poza tym, musisz mieć jakiegoś pecha do szybek od telefonów, mi żadna nie pękła, a wiele razy mi mój alcatel upadał. Jeśli nawet Nokia 3310 by ci się rozwaliło, to to by było... nierealne.

Ostatnio zmieniony przez KlaraM (25-08-2017 o 23h00)


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#56 28-01-2019 o 12h24

Miss'nieobczajona
Dororo
...
Wiadomości: 16

Samsung GT-S7390 Galaxy Trend Lite kolor biały.

Ostatnio zmieniony przez Dororo (28-01-2019 o 13h23)

Offline

#57 04-03-2019 o 19h07

Miss'Żółtodziób
Nervica
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 14

HUAWEI Y560-L01. Mam go już blisko rok, był używany, więc nie działa zbyt dobrze. Niedługo planuję go wymienić, stąd moje uczestnictwo w tym wątku.

Offline

Strony : 1 2 3