Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 01-07-2015 o 13h56

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

A ja mam telefon który często jest mylony z Iphone, w sumie to BARDZO często. Ma podobną budowę, aparat w innym miejscu, po środeczku, obok lampa błyskowa i głośniczek a pod spodem napis srebrnymi literkami:
"one touch"
a niżej szarymi:
"ALCATEL"
Szczerze to jest dosyć fajny, tylko trochę ma słabą baterię x.x


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#27 01-07-2015 o 14h03

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ja mam LG G2 Mini. Bateria dosyć porządna (a przynajmniej była, teraz z nią gorzej, głupia aktualizacja xD), wszystko łatwe w obsłudze, aplikacje śmigają. Tylko mam problem z pamięcią od ostatniej aktualizacji, za dużo zajmuje i teraz mam mało miejsca. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#28 01-07-2015 o 15h18

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Hehe, ja od lat jestem wierna produktom Apple'a, więc w mojej dłoni już dłuższy czas nie pojawił się inny telefon niż iPhone ;> Zresztą czemu tu się dziwić, skoro Apple'a lubię, tata jest wielkim fanem + sprzedaje ich produkty ;> Z ich telefonów zawsze byłam zadowolona – system działa sprawnie, jest intuicyjny, nie ma niepotrzebnych przeciętnemu użytkownikowi śmieci, podoba mi się cały design. Kiedy dostaję do ręki Androida to nie wiem "z czym to się je", takie mam wrażenie namieszania we wszystkich panelach, a kiedy "androidowy" znajomy dostanie iPhone'a – bez mrugnięcia okiem jest w stanie sobie poradzić. (Chociaż muszę uczciwie przyznać, że niewielu tych "androidowych" znajomych mam, w najbliższym otoczeniu tylko dwie dziewczyny i jeden chłopak z około dziesięcioosobowego towarzystwa korzystają z innej marki, mój szeptany marketing działa ;>)
Co do baterii – od wymiany jak gram w gry czy namiętnie korzystam ze Snapchata na imprezie to starcza mi na dzień, ale przy lżejszym użytkowaniu daje radę dociągnąć do dwóch, chociaż ładowanie co 24 godziny nie jest dla mnie problematyczne. Dla mnie telefon ma wytrzymać do momentu, w którym będę mogła go podłączyć do ładowarki, nie musi dłużej. Niektórzy wytrzymałość baterii traktują jak świętość, nie ja. Ja wolę wygodę użytkowania (na którą owszem wpływa wytrzymałość baterii, ale jeśli dociąga ona do 24 godzin to już jest pomijanym czynnikiem), design, przejrzystość interfejsu. Co prawda na początku (przed wymianą baterii) było strasznie, tylko pół dnia mi trzymał i często leciałam na np. 4%. Teraz (po wymianie) jestem całkowicie zadowolona i nie boję się, że będąc na mieście zostanę bez kontaktu ze światem. WiFi, LTE i ogółem transmisję danych mam włączoną cały czas, więc bateria nawet przez chwilę nie jest oszczędzana z mojej strony.
Obecnie korzystam z "piątki", ale zastanawiam się, czy jej nie sprzedać i nie zainwestować w "szóstkę", aby być na bieżąco z modelem i mieć wytrzymalszą baterię, jednak zdecydowanie zniechęca mnie wielkość. Chociaż w sumie "piątka" też była dla mnie za duża na początku, a okazało się, że to kwestia przyzwyczajenia.
Drugą sprawą jest wytrzymałość tego nowszego modelu, co do której mam w sumie dwie sprzeczne opinie – mojej koleżance "szóstka" non-stop się niszczy i za każdym razem, jak ją widzę, jest nieźle zdezelowana, a moja mama ma ją w świetnym stanie i ciągle żyje bez jednej ryski. Pytanie, czy bliżej mi do koleżanki czy mamy. Po latach używania iPhone'a w zeszłym tygodniu po raz pierwszy musiałam iść z jakimś do serwisu – diagnoza: złamany ekran po upadku z około metra.
W sumie nie mam jakiegoś parcia na nowszy model, więc raczej poczekam na 6s i wtedy zobaczę. Może wprowadzą model iPhone 6s Mini, haha, to byłoby coś dla mnie ;D Chociaż szczerze w to wątpię – iPhone 6 Plus ma wyniki sprzedaży przewyższające oczekiwania i raczej trend na duże telefonu niestety będzie się utrzymywał. Nigdy nie zrozumiem, jak można latać po mieście z taką paletką pingpongową xD


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#29 04-07-2015 o 14h41

Miss'na całego
Mercilessa
"Wszystko zależy od tego co chcesz zobaczyć"
Miejsce: Ciekawe xD
Wiadomości: 366

No ja mam LG L9 II, telefon bardzo fajny, łatwy w obsłudze, ale przy moich 60 zainstalowanych aplikacjach i ok. 50 odinstalowanych troszkę się zacina(nie dziwie mu się). Pamięć wewnętrzna mogła by byc większą...

Offline

#30 04-07-2015 o 18h49

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Po zalaniu mojego Samsunga Galaxy Trend do moich łapek trzy dni temu powędrował Sony xperia e4g, z którego mam zaszczyt teraz pisać. Początkowo nie byłam do niego przekonana, gdyż jako dwukrotna właścicielka samsungów bardziej ufałam tej firmie, ale jednak w ostateczości zaryzykowałam kupnem xperii. Nie narzekam, bateria długo trzyma, dźwięk i obraz ładny, wszystko działa, poza tymi cholernymi słuchawkami! Wszystkie moje trzy modele nie pasują... I jak tu żyć? Jedynie wybrać się do sklepu po nie... A tak mi się nie chce w te upały ruszać z domu.

Offline

#31 24-07-2015 o 12h12

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 10

Cześć wam ja mam samsung galaxy core lte i jestem z niego mega zadowolona  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#32 24-07-2015 o 12h27

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce:
Wiadomości: 1

Yyyyyyyyyyyy Yyyyyyyyyyyy Yyyyyyyyyyyy Yyyyyyyyyyyy y /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/content4.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#33 24-07-2015 o 13h21

Miss'nieobczajona
IBelieveInUnicorns
...
Wiadomości: 18

mam samsung galaxy j1 i jest świetny xD rzadko się wiesza i zacina nawet z przepełnioną pamięcią


https://33.media.tumblr.com/dfa9668d3b8fc7d4381256a065484c1f/tumblr_nqmb3xgffx1u6osmfo1_500.gif

Offline

#34 24-07-2015 o 14h04

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Ja mam Kazam Trooper X5.5, taka typowa płaska cegła i szczerze to nie polecam, bo ma mało RAM, ale jest idealny do oglądania filmów. No i mój brat ma ten sam telefon. W obu przypadkach (u brata po roku używania, a u mnie po dwóch latach) telefony musiały iść do naprawy, bo całkowicie zdechły.


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#35 27-07-2015 o 02h00

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

jeżeli chodzi o telefony i tego typu gadżety, to wychodzę z założenia:
telefon- do dzwonienia + sms
aparat- zdjęcia
kalkulator- rachowanie
komputer- pomoc w nauce + gry
tv- film

Ja pochwalę się pancerną biznesową Nokią 6310i   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A jak jadę komunikacją miejską albo wychodzę na spacer to niemal w oczy się śmieję z tych 'smartfonowców', niemal ciągle narzekających na słabą baterię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png (I nie chodzi tu o to, że jestem wredna, a o to, że na pełne podświetlanie 'telewizora' to trochę prądu trzeba oraz o to, że wydaje im się, że jak mają lepszy aparat to od razu są z nich wielcy fotografowie... Pomijam fakt, że większość nawet na przejściu na czerwonym na środku skrzyżowania nie potrafi oderwać ślepiów od ekranu...(no cóż, selekcja naturalna się szerzy...))

Offline

#36 28-07-2015 o 16h44

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

SAMSUNG GALAXY Y HELLO KITTY PL  To mój piękny telefonik,



Offline

#37 05-08-2015 o 15h35

Miss'nieobczajona
Rosellie
...
Wiadomości: 16

Ja posiadam Samsung Galaxy S3. Myślę, że jest niezły, ale gdy się go używa bateria wyczerpuje się po jednym dniu.  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif Miałam kiedyś Sony Ericssona, takiego dziewczęcego, nie miał dużo bajerów, średni aparat, ale za to miał mocną baterię. Gdy z niego nie korzystałam wytrzymywał nawet tydzień bez ładowania!  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif W dzisiejszych telefonach brakuje mi wytrzymałości i mocnej baterii. Raz niechcący wylałam kawę na mojego Sony Ericssona, bałam się, że się zepsuł. Hahaha, po wyczyszczeniu działał idealnie, jedynie pachniał kawą.  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  Natomiast nie chciałabym próbować tego na moim Samsungu. Ech, moim zdaniem najlepszy telefon jaki miałam to Sony Ericsson. ^-^


Nie bądź fałszywą kopią kogoś, bądź prawdziwą wersją siebie. ♥

Offline

#38 08-08-2015 o 14h46

Miss'Żółtodziób
Risoo
...
Wiadomości: 3

Dosyć niedawno, bo dopiero w grudniu dwa tysiące czternastego roku, przeniosłam się z półcegłówki Nokia Asha 203 na Samsung Galaxy Core II. Miałam przelotny romans z Nokią Lumią 505 a także z jednym z nowszych LG (nie pamiętam modelu). Aktualnie używam swojego Szajsunga, jestem z niego zadowolona. Cztery i pół cala to tak idealnie na moje kieszenie, był w dobrej  cenie. Ma 4GB pamięci wbudowanej, z czego jakieś 2 do wykorzystania (wiadomo- aplikacje potrzebne do uruchomienia, blah blah blah). Nabyłam też kartę pamięci 16GB, więc telefon tylko czasem łapię niewielką zawiechę. Gumowe etui, folia na ekran i przetrwał bez szkody spotkanie z pilnikiem do paznokci :3.

Offline

#39 22-08-2015 o 23h12

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Ja posiadam Samsung Galaxy Tab 4 bialy i jestem z niego baardzo zadowolona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#40 31-08-2016 o 17h43

Miss'wow
magdalena2006
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 661

LG K10 uwielbiam go


,,Czasami trzeba myśleć wstecz"
Magda ,wszystkich dla pozdrowieniami z

Offline

#41 01-09-2016 o 05h35

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

Ja poluje obecnie na Meizu M5 Note, bo swoją Microsoft Lumie zepsułam =_=
I chodzę teraz z Szajsungiem Galaxy Mini 2.

Ostatnio zmieniony przez MadziaG (13-03-2017 o 19h31)


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#42 15-09-2016 o 21h10

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Odkopuuję temat, może któraś z Was może mi doradzić: jakie opinie słyszałyście/macie o firmie HTC? Warto inwestować w taki telefon? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#43 16-09-2016 o 00h48

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Mój chłopak ma HTC i chętnie by zmienił. Niestety nie wiem jaki ma model.

Za to ja posiadam Huawei P8 Lite i jest znośny. Wcześniej miałam LG L90 - czyli L9 III generacji.


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#44 16-09-2016 o 12h32

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Interesuje mnie akurat Desire 620G/Desire 626G. Specyfikacje mają dobre, jeśli o parametry chodzi. Kurczę, niezdecydowana jestem! Ale jak kupować, to na dłużej.


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#45 16-09-2016 o 13h31

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Osobiście od jakiegoś roku posiadam Huawei Honor 4X - jest on odrobinę tańszy od wspomnianego już przez Was Huawei P8 Lite i szczerze powiedziawszy niewiele się różnią. Różnic w użytkowaniu też większych nie widzę - mam porównanie, gdyż jeden z członków mojej rodziny używa P8 Lite /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Setarah, o HTC głównie słyszałam mało pozytywne opinie, chociaż zdarzyły się 2 czy 3, które twierdziły, że "szału nie ma, ale jest znośne". Osobiście niestety nie miałam z nim bardziej bezpośredniego kontaktu. Myślę, że tak jak przy każdej firmie wszystko zależy od konkretnego modelu i od Twoich oczekiwań.

Ostatnio zmieniony przez Kharanne (16-09-2016 o 13h31)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#46 19-01-2017 o 15h42

Miss'nieobczajona
I love miss fashion you my life ...
Miejsce: kraków
Wiadomości: 44

mam MyPhone Pocket (dotykowy)


Jak masz mniej zdjęć gwiazd ode mnie,to rzuć mi prosze wyzwanie za 10MM.

Offline

#47 27-02-2017 o 18h19

Miss'całkiem całkiem
Rosalinna
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 124

magdalena2006 napisał

LG K10 uwielbiam go
Mi się marzy ten telefon!!!
Jak na razie posiadam pięcioletniego Samsunga Galaxy Mini i to kompletnie do niczego ten telefon. A ma jeden jedyny plus...jego ekran jest z plastiku dzięki czemu mam tylko dwie rysy która zrobiła mi malutka siostra czymś ostrym, na dodatek ta sama osóbka zruciła mi go z pierwszego piętra na kostkę granitową i nic mu nie było a ja na dodatek dwa razy go jeszcze utopiłam ( w zlewie i w morzu ). W styczniu w zeszłym roku kupiłam sobie Microsofta 535 ale miałam go krótko ponieważ w szkole w lane dwa tygodnie przed lanym poniedziałkiem mi go zalali XD. W te wakacje będę zarabiać na nowy może zdołam ukryć kasę przed rodzicami...


https://49.media.tumblr.com/87a3ed5f3b6cd63e0e53a28464847c5e/tumblr_o2eyywnr7x1v5dqido1_500.gif

Offline

#48 05-03-2017 o 11h04

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

Póki co, mam LG L50 Sporty już od około 3 lat. W ciągu jego krótkiego (lub długiego, to zależy od punktu widzenia) życia nie zepsułam go jeszcze na amen - szybka poza drobnymi rysami nie ma żadnych wad, głośniki sprawne, czasem się tnie lub wolno działa, ale z tym daję radę. Ogółem nie jest to telefon jakiś super, ale zadowala mnie on.
Z moim telefonem przez jakiś czas działy się różne dziwne rzeczy, ale sądzę, że udało mi się z nimi uporać. Na zacinanie pomogło mi odinstalowanie aktualizacji Jutuba i powrót do wersji fabrycznej - da się przyzwyczaić i telefon działa bardziej płynnie. Klawiatura pojawia się i znika - instalujesz tę od Google. Nie możesz pobtać zdjęcia z internetu - z pomocą przychodzi Quick Memo, robisz skrina i po kłopocie.

Ogółem dziwię się, jakim cudem wiele osób ma popękane ekrany telefonów po pierwszym roku użytkowania. Kiedy esemesuje się w drodze do szkoły i telefon upada na bruk, to jeszcze rozumiem. Ale żeby tak zmasakrować telefon, żeby nie dało się z niego korzystać w inny sposób, niż sprawdzanie godziny - no serio. Nigdy tego nie zrozumiem.


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#49 05-03-2017 o 11h07

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Pillz, ja swój telefon upuściłam wchodząc do klasy, bo sprawdzałam, czy mam wyciszony. XD Nikt mnie nie popchnął, po prostu wyślizgnął mi się z dłoni. >.< Szybka pękła, ale jakoś się trzyma. :V


Btw, chcę sobie kupić Xiaomi redmi 3s, ktoś wie o nim coś więcej niż na mgsm? Jak się sprawuje?


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#50 23-04-2017 o 06h17

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Ja mam Samsunga Galaxy J5 od roku i szczerze, to jest okropny, bo zacina się i uruchamia kilka minut.

Offline

Strony : 1 2 3