Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 17-11-2013 o 16h45

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Witam was bardzo gorąco w tym temacie!
Tadaam! Bardzo oryginalny wstęp, dlatego tutaj się trochę rozgadam xD
Na święta mam dostać nowy telefon. A będzie to... Samsung Galaxy Trend (biały)! Bardzo cię cieszę, ponieważ obecnie mam Nokię 500.
A jakie wy macie komóreczki? Nokie cegły, czy może najnowsze dotykowe modele? Możecie się nimi pochwalić tutaj.
Zapraszam do komentowania <3
  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#2 17-11-2013 o 16h53

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 35

Nataaa napisał

Witam was bardzo gorąco w tym temacie!
Tadaam! Bardzo oryginalny wstęp, dlatego tutaj się trochę rozgadam xD
Na święta mam dostać nowy telefon. A będzie to... Samsung Galaxy Trend (biały)! Bardzo cię cieszę, ponieważ obecnie mam Nokię 500.
A jakie wy macie komóreczki? Nokie cegły, czy może najnowsze dotykowe modele? Możecie się nimi pochwalić tutaj.
Zapraszam do komentowania <3
  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Też miałam nokie 500 ale rozwaliła się i teraz mam Samsunga Young białego.

Offline

#3 18-11-2013 o 18h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wita was osóbka uzależniona od komórki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ja się dziwię jak można mieć uzależnienie od kompa, bo ja korzystam przeważnie z internetu właśnie w komórce.
Obecnie mam model Nokia Asha 201 więc jest power, jest cegiełka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Planuję nowy model, dotykowy i taki żeby można było zainstalować Poua. Oczywiście będzie to kiedyś produkująca niekiedyś papier firma Nokia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#4 19-11-2013 o 12h56

Miss'całkiem całkiem
dinspokelse
...
Miejsce: We śnie
Wiadomości: 111

Ja posiadam Samsung Galaxy Chat, biały, duży dotykowy ekran + klawiatura qwerty, klawiatura jest mi konieczna, bo dotykiem nie lubię pisać, zwariowałabym ;p


                   
                        Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#5 19-11-2013 o 16h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

zakochałam się w chłopaku co mam zrobić? /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#6 19-11-2013 o 19h24

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Violetta1751 Usunąć post, przeczytać regulamin, wtedy się odkochasz.

Co do tematu: Mam Samsunga Corby 2 z wymienną obudową, więcej mi nie trzeba, ponieważ ma wszystko co chcę: Pou, internet i nie mam klawiatury qwerty, na której nie lubię pisać, piszę tak, że trzeba rysować literki.

Ostatnio zmieniony przez Metropolice (19-11-2013 o 19h26)


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#7 19-11-2013 o 20h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Metropolice napisał

Nie mam klawiatury qwerty, na której nie lubię pisać, piszę tak, że trzeba rysować literki.

Nie bardzo wiem co to ta klawiatura, ale podejrzewam, że taka jak w kompie czy coś w tym stylu z tymi klawiszami. Jeśli tak to ja ją posiadam. ^^
Ach, pamiętam półgodziny buszowania po świetlicy szkolnej w poszukiwaniu WFi :3

Offline

#8 20-11-2013 o 20h52

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Ja mam telefon Live with walkman (nie jestem pewna czy dobrze napisałam  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png ) czarny. Chyba najlepsza komórka jaką do tej pory miałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#9 20-11-2013 o 23h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jestem dumną posiadaczką LG Swifta L3, koloru białego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Choć próbowałam go wymienić na Samsunga Galaxy S Advance, to jednak nie mogłam wytrzymać i LG wrócił do moich rąk. Jedyne co mnie denerwuje w moim LG, to mała pamięć systemowa, co równe jest temu, że nie mam miejsca na różne aplikacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#10 25-11-2013 o 06h27

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Ja mam Xperie Ray, ktorej nie znosze, nie uzywam i sluzy mi tylko jako spot Wifi do iPoda touch 5g z ktorym zasuwam zawsze i wszedzie. Telefonu jako telefonu nje uzywam prawie wcale. Raz na miesiac napisze smsa czy zadzwonie, ale to w jakis dziwnych przypadkach, a cala reszte moich potrzeb komunikacyjnych zalatwiam przez internet, wiec takie rozwiazanie mi jak najbardziej pasuje. Nie jest wygodne zasuwac z dwoma "zabawkami" ale bylam za niecierpliwa zeby poczekac na reszte kasy i kupic iPhona ;P

PS: @Holen- Neal w sygnaturce *.*

Ostatnio zmieniony przez Shillo (25-11-2013 o 06h29)

Offline

#11 27-11-2013 o 07h47

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Czuję się taka wyjątkowa bo chyba jako jedna z nielicznych osób posiadam starą komórkę typu Nokia C2 (stara jak na dzisiejsze standardy społeczne).  Zwyczajny telefon do dzwonienia, grania na komórce i słuchania muzyki. Kiedyś miałam LG dotykowy ale jak mi dotyk siadł to masakra.
W ogóle jak miałam dotykową to tęskniłam za starą dobrą klawiaturą, która się nie psuje.

Ostatnio zmieniony przez Ryuu (27-11-2013 o 07h49)


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#12 27-11-2013 o 10h22

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Ryuu, też mam Nokię C2. Teefonu używam do dzwonienia, smsowania i ostatnio do słuchania muzyki, ponieważ umarła moja ukochana mp3. Jak przybywa do mnie mój mężczyzna ze swoim odlotowym smartphonem, nie czuję ukłucia zazdrości - chyba że włącza Speedway Grand Prix, wtedy zaczyna mi być żal, że na moją komórkę nie ma takich fajnych, realistycznych gier /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 28-11-2013 o 16h01

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Dumnie mogę powiedzieć że jestem posiadaczką Samsung Galaxy Young Biały. Miesiąc temu miałam jeszcze HTC Desire X ale się rozwalił wytrzymał w stanie jak nowy 3 lata


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#14 28-11-2013 o 20h48

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

A więc właścicielka Samsunga Galaxy Trend się kłania. Fajny telefon ale ma słabą baterię. >:
Codziennie trzeba ładować, co jest dla mnie dziwnym, ponieważ wcześniej miałam Samsunga Wave i trzymał dwa dni. >:
Zwiesza się więc droga Nataaa przygotuj się na parę minusów. ^^'


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#15 28-11-2013 o 21h57

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Asuu napisał

A więc właścicielka Samsunga Galaxy Trend się kłania. Fajny telefon ale ma słabą baterię. >:
Codziennie trzeba ładować, co jest dla mnie dziwnym, ponieważ wcześniej miałam Samsunga Wave i trzymał dwa dni. >:
Zwiesza się więc droga Nataaa przygotuj się na parę minusów. ^^'

Ja mam ten sam model od tygodnia i bateria jest strasznie słaba .. Nawet Nokia x3-02, którą cały czas używałam trzymała najmniej 2 dni, a to się rozładowuje bo nie całym dniu nawet na najniższym poziomie światła. Na szczęście w wakacje planuję wymianę na Galaxy Note 2 ... Mam nadzieje, że będzie lepszy.

Offline

#16 06-12-2013 o 18h17

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Cóż ja Trenda mam jako tymczasowy, bo styczniowej wypłacie przerzucam się na Galaxy SIII. Mam nadzieję, że przynajmniej ten wytrzyma dłużej niż pół dnia (bo tyle daje radę tylko nasłuchaniu muzyki). No i zależy mi na androidzie bo mam wszystko w jednym miejscu jeśli chodzi o konto google.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#17 06-12-2013 o 18h33

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

ScarletWitch napisał

Asuu napisał

A więc właścicielka Samsunga Galaxy Trend się kłania. Fajny telefon ale ma słabą baterię. >:
Codziennie trzeba ładować, co jest dla mnie dziwnym, ponieważ wcześniej miałam Samsunga Wave i trzymał dwa dni. >:
Zwiesza się więc droga Nataaa przygotuj się na parę minusów. ^^'

Ja mam ten sam model od tygodnia i bateria jest strasznie słaba .. Nawet Nokia x3-02, którą cały czas używałam trzymała najmniej 2 dni, a to się rozładowuje bo nie całym dniu nawet na najniższym poziomie światła. Na szczęście w wakacje planuję wymianę na Galaxy Note 2 ... Mam nadzieje, że będzie lepszy.

Ja również mam Trenda, jednak wcale nie narzekam na baterię. moja wcześniejsza Xperia musiała być ładowana po 3 godzinach słuchania muzyki, ten wytrzymuje mi o wiele dłużej. Ładuję go średnio co 2-3 dni przy normalnym użytkowaniu (od czasu do czasu włączone wifi, transfer danych, muzyka) Ładuje go po dniu jeśli zarywam calutką noc na oglądanie filmów... Czasami się wiesza - sądzę jednak, że to również po części moja wina, zawaliłam pamięć maksymalnie.
a tak nawiasem do posiadaczek Trenda. Jak, kurczaki, wyłaczyć automatyczne aktualizacje? Nie wiem, a wkurza mnie to niesamowicie.

Offline

#18 06-12-2013 o 18h42

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Aeriss
Ja niestety telefon często wykorzystuję w celach służbowych i non stop mam synchronizację kont by odbierać maile, a w między czasie facebook by być na bieżąco z sprawami w szkole. Tutaj co chwilę dzwonię, a zaraz siedzę na bloggeru i piszę rozdział do opowiadania. Przy takim wykorzystaniu moja bateria dość krótko trzyma.
Co do twojego pytania to wejdź w menadżera aplikacji -> zakładka wszystkie -> pierwsze powinno być Aktualizacje oprogramowania. Jeśli chodzi o rzeczy z androida to trzeba tam znaleźć odpowiednią aplikację c:


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#19 01-06-2014 o 17h56

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Ja aktualnie posiadam iPhone 3g ,ale jest w naprawie,po coś tam simlock się włączył,czy coś,i nie się nic zrobić,a z tym telefonem jest roboty...


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#20 01-06-2014 o 20h16

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Do wczoraj miałam Lg E coś tam (nie zwracam jakoś uwagi na markę, ma działać i tyle), jednak sierściuch zrobił sobie z niego zabawkę i go pogryzł...przez tydzień muszę się użerać z iphonem którego szczerze nie lubię.

Offline

#21 06-06-2014 o 16h35

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Jestem posiadaczką Samsung Galaxy S3 .
Ja to jednak mam dobrych tych rodziców że wydali ponad 1500 żeby mi kupić telefon.
Ech...

Offline

#22 09-06-2014 o 11h03

Miss'nieobczajona
Ewsik
...
Wiadomości: 27

Od zawsze jestem wierna Nokii, Lumia 625. <3

Offline

#23 09-06-2014 o 17h11

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Ja -mimo, że już dawno powinnam- nie moge rozstac się z moim Samsungiem Galaxy Mini, po prostu nie potrafię xD tyle razem przeszliśmy. Chociaz ostatnio telefon się zbuntował i nie chce sie podpiąć pod kompa na przesyłke danych ;____;



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#24 19-06-2015 o 16h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mam smartphone GoClever Quantum 450. Mało znana marka, ale zawsze coś. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#25 29-06-2015 o 14h50

Miss'Żółtodziób
lovelifestyle04
...
Wiadomości: 8

No ja się pochwale mam iphone 4s

Offline

Strony : 1 2 3