Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 27-05-2013 o 18h53

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Macie może jakieś zabawne przeżycia? Może ktoś wykręcił wam kawał, albo wy komuś? Napiszcie, chcę się pośmiać  /modules/forum/img/smilies/blebl.gif


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#2 27-05-2013 o 18h57

Miss'ujdzie
MilaBee
...
Miejsce: Piechowice
Wiadomości: 182

Ja kiedyś przyszłam do domu w upalny dzień. Bardzo chciało mi się pić, więc moi bracia zaproponowali mi wodę. Wydawało mi się to dziwne, jednak zaciągnęłam jednego sporego łyka. Do dziś nie wiem co to było, ale wiem tylko, że zaraz po połknięciu zwymiotowałam całą zawartość wprost na mojego brata. Co do smaku był on bardzo gorzki, nie potrafię tego opisać, okropne!

Ostatnio zmieniony przez MilaBee (27-05-2013 o 18h58)

Offline

#3 27-05-2013 o 20h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

MilaBee napisał

Ja kiedyś przyszłam do domu w upalny dzień. Bardzo chciało mi się pić, więc moi bracia zaproponowali mi wodę. Wydawało mi się to dziwne, jednak zaciągnęłam jednego sporego łyka. Do dziś nie wiem co to było, ale wiem tylko, że zaraz po połknięciu zwymiotowałam całą zawartość wprost na mojego brata. Co do smaku był on bardzo gorzki, nie potrafię tego opisać, okropne!

Haha, brat miał za swoje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
A co do mnie to szłam po ulicy i gapiłam się w telefon(konkretniej siedziałam na fb) i idę, idę i nagle wpadłam w latarnie xD

Ostatnio zmieniony przez AgaKowJW (27-05-2013 o 20h07)

Offline

#4 27-05-2013 o 20h28

Miss'Żółtodziób
Aloisie
Czy ja nawet nie potrafię marzyć?
Miejsce: Za górą i za lasem, gdzieś gdzie nie wie nikt...
Wiadomości: 8

Dla uproszczenia, przedstawię to w formie mojego dzieła sztuki:
Link do zewnętrznego obrazka
Moczyłam nogi w klapkach na Moście 1.
Po chwili zorientowałam się że mój klapek odpływa. Był za daleko od brzegu,
mostu 1 i mostu 2 abym mogła go dosięgnąć ręką. Zaczęłam skakać w tą i  z powrotem na jednej nodze w poszukiwaniu patyka, ale była tam tylko łamliwa trzcina. Po chwili, kolega zobaczył w bagnie (perfekcyjnie przedstawionym na ilustracji xd) wielki patyk. Chciał go wyciągnąć, ale jakoś mu to nie szło. Zamiast wyjąć patyk, wpadł w to bagno.
Smutna historia, bo klapka nie odzyskałam, a kolega był cały brudny. ;_;

Offline

#5 29-05-2013 o 23h41

Miss'nieobczajona
rooksioo88
...
Miejsce: Kołobrzeg
Wiadomości: 17

Dużo tego było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Raz z przyjaciółką byłyśmy na podwórku z taką koleżanką i ona chciała wytrzepać buta i trzepała go o samochód -.- I nagle alarm się włączył i dzida XD tak szybko uciekłyśmy ,że masakra.
W szkole np. taki kolega miał czujnik ruchu za sobą na Religii i odwracał się i klaskał i myślał ,że jak będzie klaskał to mu się to zapala XD I pani do niego "Erwin downie co ty robisz" hahah XD
Podkładanie głosu ludzią HAHAHA XD
i dużo więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Moje uzależnienie i nałóg: Shahrukh Khan <3
Kocham Bollywood <3
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#6 30-05-2013 o 19h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja kocham sweet Lolity *.* Są kawaii ! Te oczy, sukienki, kokardki, włosy, buty rajstopy, usta, poliki, torebki i na ogół wszystko ! Gdybym była japonką, na 100 % chciałabym tak wyglądać.

Link do zewnętrznego obrazka

Nya !

[

REGUŁY FORUM:
[...]
♥Zabroniony jest offtop, czyli pisanie postów w danym wątku nie na temat i/lub nic nie wnoszących do dyskusji.

Przestrzegam. Nie sądzę by wzmianka o Lolitach miała się jakkolwiek do tematu. Wątek im poświęcony znajduje się tutaj. - HyunAe ]

Offline

#7 31-05-2013 o 21h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

człowieku , moje życie ..  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

[

REGUŁY FORUM
[...]
♥Zabroniony jest offtop, czyli pisanie postów w danym wątku nie na temat i/lub nic nie wnoszących do dyskusji.
♥Zabronione jest pisanie postów, których głównym celem jest zdobycie większej ilości postów w rankingu forum.

Przepraszam, ale nie bardzo rozumiem do czego nawiązujesz w swojej wypowiedzi. - HyunAe ]

Offline

#8 16-07-2013 o 16h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pewnego dnia na lekcji religii, dwóch chłopaków wypuściło cztery małe myszki.
Wszyscy wyskoczyli na ławki, nawet nauczycielka. Wszyscy się darli, a najgłośniej ci, którzy zaczeli tą komedie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 16-07-2013 o 16h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Opowiem wam historię pewnej imprezy, zorganizowanej przeze mnie.
Kolega musiał do toalety. Niestety nie spuścił wody. (to wyszło później, ale już mówię) Nagle koleżance zachciało się wymiotować. Zjadła za dużo chipsów i tym podobnych. Poleciała do łazienki wzięła sobie ręcznik, żeby ocierać twarz od wymiotów. Kiedy już wszystko było w muszli, nie chcący strąciła ręcznik z pralki do kibla. I musiała to później wyciągać. Jest to bardzo wzruszająca historia xD

Offline

#10 17-07-2013 o 13h34

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

Misiasta - haha, wzroszające naprawde xD

Moja koleżanka sobie raz moczyła klapki w rzece. I nagle jej klapek odpływa! Ona sie chyla, aby go złapac, i nagle plask! Wpadła do wody, a tam był straszny moł i okropna rzesa. Niestety nurt rzeki ją poniosł, i ja jej reke daje. I mnie do wody wciągneła xD. A ja cała w rzesie lece do domu, koleżanka już bez 
obu klapkow.


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#11 18-07-2013 o 18h36

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Ja mam że z koleżanką kiedyś byłyśmy u mojej siostry ciotecznej i tam jest taki strumyk i kładka i bawiłyśmy się że musimy przechodząc robić sz siebie jakiś no niewiem jak to opisać i moja koleżanka siups plusk w drugiej rundzie wpadła do wody i potem jak wyszła poszłyśmy do basenu i się odegrała Koniec xD


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#12 01-03-2015 o 08h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jak byłam u taty w pracy, tata robił sobie kawe, ale wyszedł z pokoju po mleko, a ja wsypałam do szklanki 5 wielkich łyżek kawy... xD
Araz bratu nasmarowałam szczotkę do zębów mydłem. xd

Ostatnio zmieniony przez Allora (21-06-2015 o 12h11)

Offline

#13 04-03-2015 o 17h34

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Coś mi się przypomniało... XD
Kiedyś, jak byłam chyba w 4 albo 5 klasie podstawówki, wracałam skądś w zimę (wiem, że było chyba późno, bo się latarnie paliły) i zobaczyłam na ulicy malutkiego kotka, który trząsł się z zimna. Chciałam zadzwodzić do mamy, żeby się zapytać, czy weźmiemy go dla babci. No i zadzwoniłam. Było mega zimno (nie to co te dzisiejsze zimy XD) i miałam rękawiczki. No i dzwonię, słyszę jak ktoś odpowiada i opowiadam o tym kotku... Zaczynam chyba "Mamuś" i nawijam o tym kocie, że taki słodki, mały itp. i w pewnym momencie słyszę "A gdzie ty jesteś?" I coś mi przestało pasować. Mama powinna być w domu. Po chwili słyszę "Ewa?" Spojrzałam na wyświetlacz telefonu, a tam "mama Emili". Emila to moja koleżanka z klasy. A jej mama była naszą wychowawczynią i uczyła matmy XDD Po prostu miałam skostniałe ręce, do tego w rękawiczkach i zamiast "mama" wybrałam "mama Emili" (jeszcze era telefonów klawiszowych XD). Potem kiedyś na jakiejś imprezie klasowej o tym opowiedziałam XD A tak btw. ten nieszczęsny kotek poszedł sobie w trakcie mojej rozmowy XD

Ostatnio zmieniony przez Iremi (04-03-2015 o 17h37)

Offline

#14 13-05-2015 o 20h30

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

No, ja raz wykręciłam kawał taki że... ech xD
Wychodzimy z moją koleżanką ze szkoły i ona mówi że musi iść do toalety. Idzie a ja uciekam d domu. Może to było trochę okrutne ale co tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#15 13-05-2015 o 20h59

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

MilaBee napisał

Ja kiedyś przyszłam do domu w upalny dzień. Bardzo chciało mi się pić, więc moi bracia zaproponowali mi wodę. Wydawało mi się to dziwne, jednak zaciągnęłam jednego sporego łyka. Do dziś nie wiem co to było, ale wiem tylko, że zaraz po połknięciu zwymiotowałam całą zawartość wprost na mojego brata. Co do smaku był on bardzo gorzki, nie potrafię tego opisać, okropne!

Chyba wiem, co to mogło być... xD

Haha, a ja słabo pamiętam moje najlepsze zabawne przygody. xD Za to mogę napisać o małych dziwactwach moich... oraz BFF. xD
Było to lato. Środek lata konkretnie, trzydzieści stopni upału. Jeśli się nie mylę, były to wakacje dwa - trzy lata temu. Bawiłyśmy się wtedy lalkami w opuszczonym mieszkanku na dole. Tak - miałyśmy po jedenaście czy dwanaście lat, i wciąż się bawiłyśmy lalkami. W sumie to czasem, jeśli jesteśmy w wyjątkowo dziecinnym humorku, to wciąż się nimi bawimy. xD No, ale nie o tym. A więc - bawiłyśmy się wtedy w dom. I odgrywałyśmy Boże Narodzenie. Takie wyjątkowo mroźne. xD Postanowiłyśmy wyjść na świąteczny spacer z dziećmi (lalkami) w wózeczkach. Ale musiałyśmy się odpowiednio ubrać! Powyciągałyśmy z babcinej szafy (bo to mieszkanko po dziadkach - oboje umarli) największe i najgrubsze futra, jakie tylko udało nam się znaleźć. Nie takie korzuszki, tylko porząąądne futra. Grube na pół metra (albo i więcej), a tak długie, że prawie się za nami ciągnęły. A więc ubrałyśmy te futra, i z lalkami wytargałyśmy się na dwór. xDDD Na trzydziestostopniowy upał. xD Mama patrzyła na nas jak na jakieś debilki (którymi, nie ukrywam, byłyśmy xD), i ględziła nam że mamy te futra ściągnąć. No ale przecież w zabawie było strasznie zimno, i padał śnieg! xDDD I mało nas obchodziło to, że sąsiedzi robili nam zdjęcia. (Chyba, nie patrzyłam dokładnie!) xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#16 14-06-2015 o 19h33

Miss'Żółtodziób
emma36
Keep calm and say i do
Wiadomości: 13

Był normalny dzień postanowiłam że się przejdę idę chodnikiem i nagle weszłam w słup przez cały dzień bolała mnie głowa  . /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#17 14-06-2015 o 20h18

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

emma36 napisał

Był normalny dzień postanowiłam że się przejdę idę chodnikiem i nagle weszłam w słup przez cały dzień bolała mnie głowa  . /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Skąd to znam? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

Strony : 1