Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 7

#1 30-10-2013 o 19h53

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Chodzimy do szkoły mieszkamy w akademiku i jak zwykle nic nie zmienia się od wieków ale kto to to nie możliwe a jednak to wampiry przybyły z innego wymiaru by zaznać życia jako ludzie ale nie wszyscy mają dobre zamiary a może jednak się zmienią wiemy że nie jedno będzie dla wszystkich wyzwaniem ale najgorsze będzie dzielenie pokojów ze zwykłymi ludźmi przeciwnej płci jak poradzą sobie z tym wyzwaniem może jednak uda im się nawiązać nowe znajomości.

                                         pokoje ludzie i wampiry
pokoje dzielimy chłopak dziewczyna wampir człowiek w jednym pokoju musi mieszkać np  jeden wampir chłopak i jedna dziewczyna człowiek lub na odwrót.
                                                         pokoje   
pokój nr 1 - wampir zaj i człowiek Mary
pokój nr 2  - wampir Sebastian  i człowiek Majkel ( dziewczyna )
pokój nr 3 - wampir zaj dziewczyna i człowiek zaj chłopak
pokój nr 4 - wampir zaj dziewczyna i człowiek zaj

karta
imię :
nazwisko :
wiek: ( wszyscy 16 lat wampiry najwyżej 1600 )
hobby :
rodzaj :
pokój :
wygląd :


moja karta
imię : Marisa ale wolę Mary
nazwisko :Carter
wiek: 16 lat
hobby : Kocham grać na wszystkich instrumentach i śpiewać znam też obce języki lubię sztuki walki malowanie i gotowanie.
rodzaj : człowiek normalny zwykły człowiek
pokój :1
wygląd : //photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10228.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10229.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10230.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10231.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10232.jpg



dziewczyny :
- Mary
-zaj
-zaj
-zaj

chłopcy :
-zaj
-zaj
-
-


są po cztery miejsca cztery osoby nie ważne czy dziewczyny czy chłopcy muszą być wampirami

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (02-11-2013 o 14h11)

Offline

#2 30-10-2013 o 19h59

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

imię : Sebastian
nazwisko : Venomus
wiek: 1000 albo i lepiej, stracił rachubę przy 800, po pewnej naprawdę porządnej imprezie w Karpatach.
hobby :  rysowanie, gra na gitarze
rodzaj : wampir
pokój : 2
wygląd : Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Aria (30-10-2013 o 21h15)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#3 30-10-2013 o 19h59

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Zajmij dziewczynę człowieka. pokój nr 2

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (30-10-2013 o 20h01)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#4 30-10-2013 o 20h04

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Chłopak człowiek klepu klep. Obojętnie jaki pokój.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#5 30-10-2013 o 20h06

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

proszę o wygląd anime i manga

Offline

#6 30-10-2013 o 20h14

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365


imię : Lisa
nazwisko : Sherman
wiek: 16
hobby : rysunek,fotografia,muzyka,sport
rodzaj :człowiek
pokój :2
wygląd :  //photo.missfashion.pl/pl/1/14/moy/10515.jpg

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (02-11-2013 o 15h06)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#7 30-10-2013 o 20h16

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Wampirkę proszę. Nie ważne jaki pokoik /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Link do zewnętrznego obrazka
Imię
Mirajane

Nazwisko
Strauss

Link do zewnętrznego obrazka

Wiek
666

Link do zewnętrznego obrazka

Rasa
Wampir

Hobby
Gotowanie, Szkicowanie i co jest dziwne lubi projektować suknie.

Wygląd 
Tak wygląda gdy przemienia się w jedną z 3 form wampira.
Link do zewnętrznego obrazka

Ciekawostki
-Zmienia postać wampira:
*Wygląda jak człowiek
*Wygląda jak wampir w niebieskich łuskach.
*Wygląda jak wampirka w kolorowych łuskach.
*Dość pospolita forma wampirki.
-Swoją że tak powiem magię opanowała do perfekcji.
-Miała młodsze rodzeństwo ale zmarli.
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Oliwkaa (31-10-2013 o 19h12)

Offline

#8 30-10-2013 o 20h20

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

KARTA POSTACI

Link do zewnętrznego obrazka

|Godność|

Lilith Soulseeker

|Pseudonim(y)|

Lily - a trzeba przyznać, że to bardziej pasuje do jej "ludzkiej", jeśli tak można ją nazwać, strony.
Lil - nadane i używane przez Marisę

|Wiek|

Całe 250 lat

|Hobby|

~ Wizaż i charakteryzacja ~
~ Wszelkiego rodzaju projekty i szkice ~
~ (zupełnie niepowiązana z powyższymi) Historia, szczególnie Wojna o Niepodległość Stanów Zjednoczonych w której brała udział ~

|Rodzaj|

Wampirzyca (od 1779)

|Pokój|

3



|Charakter|

Jako, że była kiedyś człowiekiem, a obecnie go udaje, wie co to empatia. Zamiast gardzić ludźmi, współczuje im. Nie znosi tych, którzy krzywdzą innych, a gdy ktoś w jej pobliżu płacze, sama czuje się przez to źle. Lubi rozmawiać, ale nie chce nikomu narzucać swego towarzystwa, przez co większość osób unika jej sądząc, że jest po prostu zamknięta w sobie. Kiedy ktoś potrzebuje pomocy, zrobi co tylko będzie mogła. Wstydliwa i strasznie nerwowa, ale niezwykle lojalna; jeśli uzna kogoś za swojego przyjaciela, będzie za wszelką cenę go chronić. Dość łatwo ją zirytować, jednak nie żywi długo urazy, co jest jednym z dowodów jej jakże ludzkiej naiwności. Nienawidzi tego, że stała się wampirem, bowiem gdy nadchodzi pora na łowy zmienia się nie do poznania. Staje się wówczas krwiożerczą sadystką, czerpiącą przyjemność z ludzkiego cierpienia.



|Aparycja|

Czarne włosy, sięgające niemal do łopatek. Oczy granatowe, koloru wieczornego nieba, jednak podczas pełni (choć także i zmiany osobowości) zmieniają one swą barwę na krwistą czerwień. Przy metr sześćdziesiąt pięć jej waga wynosi czterdzieści osiem kilo. Uwielbia makijaż, więc często się maluje (zdjęcie na górze), co nieco postarza jej naturalny wygląd:

Link do zewnętrznego obrazka


|Inne|

~ Kiedy chce jej się płakać czeka, aż zostanie sama ~
~ Prowadzi pamiętnik, jednak pisze w nim tylko pod wpływem silnych emocji ~
~ Lubi przytulać i być przytulana ~
~ Przepada za ludzkim jedzeniem, ale nie zaspokaja nim głodu ~
~ Nazywa swą drugą osobowość prawdziwą Lilith, ponieważ jej własne imię kojarzy jej się z demonami ~
~ Ma lewy dowód tożsamości, według którego ma 23 lata ~


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Lynn (03-11-2013 o 18h02)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#9 31-10-2013 o 06h07

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Imię: Nathaniel
Nazwisko: Blood
Ksywki: Nath, Natan, Krwawy
Wiek: 17 lat
Orientacja: Hetero
Status Społeczny: Wolny
Link do zewnętrznego obrazka
Charakter: Jest wredny, bezczelny i niegrzeczny. Nie umie trzymać języka za zębami. Lecz jest bardzo zabawny, pomysłowy, a nawet czasami miły.
Znaki Szczególne: Jego oczy zmieniają się od nastroju.
Niebieskie = Zadowolony
Czerwone = Zły
Wzrost: 178 cm
Kolor oczu: Zwykle niebieskie, czasami czerwone.
Kolor włosów: Kruczoczarne
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Nataaa (31-10-2013 o 06h09)

Offline

#10 31-10-2013 o 20h28

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

na karty czekam do niedzieli zaczynamy w sobotę o 14 proszę pisać pokój

Offline

#11 31-10-2013 o 21h03

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Link do zewnętrznego obrazka
{W przeciwieństwie do Ciebie,nie będę się z Ciebie śmiał tak jak ty ze mnie mówiąc "co tam frajerze?"}

|| Imię i Nazwisko ||
Choi Minki

|| Pseudonim ||
Ren

|| Wiek ||
16 lat

|| Wzrost ||
169 cm

|| Waga ||
59 kg

|| Klasa ||
Człowiek

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1391909_423466864424387_1195172352_n.jpg
{To Historia o krasnalu i olbrzymie, ale skończy się jak przypowieść o Dawidzie i Goliacie}

|| Orientacja ||
Hetero

|| Ciekawostki ||
~Jego rodzice zostali zamordowani na jego oczach.
~Jest skryty w sobie i bardzo nieśmiały.
~Czasem sam siebie nazywa ślicznym.
~Boi się ognia.
~Nigdy nie miał przyjaciela.
~Często chodzi w kucyku.
~Cierpi na rozdwojenie osobowości.
~Ludzie często mylą go z dziewczyną przez jego jasne włosy i dziewczęcą cerę.

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1381985_423474614423612_868109146_n.jpg
{Umiejętność przyciągania uwagi której się właśnie nauczyłeś,już odebrała Ci przyjaciół. Proszę bardzo, idź się przechwalać }

|| Charakter ||
Ren jest skrytym w sobie nieśmiałym chłopakiem. Rzadko się odzywa,a gdy już to robi to szeptem. Jeżeli uśmiechnie się w twoim towarzystwie to znaczy,że cię polubił i zaufał bo zwykle tego nie robi. Zawsze przedstawia się pseudonimem. Nikomu nigdy nie zwierzał się i boi się to zrobić. Jest bardzo uległy i łatwo go przekonać.


{Odsuń się, bo zostaniesz zraniony, moje wahające się męstwo to mój problem. Krzycz, krzycz by ktoś Ci pomógł, jeśli tego nie zrobisz, od teraz patrz uważnie. Walczymy o najwyższą stawkę nieważne co mówią inni, co z tego? Właśnie tym się różnimy. Walczymy o najwyższą stawkę i póki nie skończymy, nie możemy przestać. Czy to musiało zajść aż tak daleko byś zrozumiał? Właśnie dlatego wciąż tkwisz w tym samym miejscu}

Ostatnio zmieniony przez Sooyoung (31-10-2013 o 21h04)


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#12 01-11-2013 o 13h06

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

dziękuje Sooyoung czekam na resztę

Offline

#13 01-11-2013 o 22h41

Miss'nieobczajona
Tsubaki9
...
Wiadomości: 28

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10338.jpg
Wampir? Podobnież istota niebezpieczna i tajemnicza, uwodzicielska i pewna siebie. A siebie opisałbym raczej jako upartego baranka.

|| Imię i Nazwisko ||
Misaki Hayamachi

|| Pseudonim ||
Shiki

|| Wiek ||
242 lata, lecz wygląda jak niedojrzały nastolatek

|| Orientacja ||
Biseksualny

|| Pokój ||
1

|| Rasa ||
Wampir

|| Pochodzenie ||
Japonia, Tokio

|| Data Narodzin ||
Zapomniana

|| Wzrost ||
176 cm

|| Waga ||
70 kilo

|| Status Społeczny ||
Wiecznie samotny


//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10339.jpg
Ludzie są dla mnie tacy... dziwni. Tylko potrafią się zamartwiać, dążą za jakimiś idiotyczny ideałami i brakuje im osobowości. A przede wszystkim, brak im życia! Powiedziała istota martwa...

|| Charakter ||
Z Misakiego jest prawdziwy buntownik... Jeśli można tak to nazwać. No bo jakim mianem określić osobę, która zawsze zachowuje się opryskliwie, a jej największym problemem jest brak ulubionego batona w sklepie? No właśnie. Można powiedzieć, że z tego mało niebezpiecznego wampira to taki typowy uparciuch. Zawsze wszystko MUSI być po jego myśli, bo inaczej się obrazi. Bywa wrażliwy i potrafi się rozpłakać z największej głupoty, ale udaje maczo przed kumplami. Wszystkim się przejmuje i wyolbrzymia nawet największe idiotyzmy do takiego stopnia, że aż plotka o osobie, która zachorowała na katar może przeistoczyć się plotkę, że ta sama osoba zachorowała jednak na raka mózgu. Misaki ma jedna swoje pozytywne strony. Mimo tego, że ludzi traktuje jako niepotrzebne robaki, ma bardzo dobre serce, umie być zabawny i śmieszny. Często się uśmiecha, nie chce nikogo obrazić. To taki typ człowieka, a raczej wampira, który stara się być zbawcą świata, ale jednak niezbyt mu to wychodzi. Dosyć często narzeka i jest leniwy. Wali sprośnymi tekstami do wszystkiego, co się tylko porusza, ale o głębszych uczuciach nie ma mowy. Tajemniczy, jeśli chodzi o jego ludzkie lata.

|| Ciekawostki ||
~ Przepada za wszelkimi słodyczami
~ Nienawidzi papryki i jest na nią uczulony
~ Marzy o spotkaniu z Miley Cyrus
~ Twierdzi, że jeśli miałby miliony na koncie, to wszystko oddałby potrzebującym
~ Kocha koty i na dodatek ma jednego - Simbe.
~ Denerwują go ludzkie kobiety.
~ Uwielbia śpiewać i biegać.
~ Często używa do wampirzyc i kobiet słowa ,,kicia".


//photo.missfashion.pl/pl/1/14/moy/10461.jpg
Uważajcie, drodzy ludzie... Chowam w sobie wiele sekretów...

Ostatnio zmieniony przez Tsubaki9 (01-11-2013 o 22h45)

Offline

#14 02-11-2013 o 14h30

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

wstałam wcześnie rano gdyż o 6: 00 powoli wstałam z łóżka i usiadłam na nim na pięć minut założyłam kapcie kotki i poszłam do łazienki i związałam włosy w koka pomalowałam usta bezbarwnym błyszczykiem i trochę tuszu do rzęs. Gdy wyszłam z łazienki zobaczyłam kopertę na stole była tam karta kredytowa od rodziców mogłam jej używać kiedy tylko chciałam było na niej dużo pieniędzy mam nadzieję że jej nie zgubię. Włożyłam kartę to walizki poszłam się ubrać wybrałam w pół koronkową bluzkę na bokach oczywiście bluzka niebieska jasno dżinsowa a koronka biała wzięłam krótkie szorty i białe conversy założyłam też kolczyki srebrne wkrętki. Zeszłam na dół była godzina 6:35 na stole czekało śniadanie dokładniej gofry z truskawkami i bitą śmietaną i herbata z lodem zjadłam w kilka sekund no minut gdyż była 6 : 40 wyszłam na dwór włożyłam walizki do bagażnika i wsiadłam do samochodu było w nim strasznie gorącą więc otworzyłam dach chociaż ryzykowałam rozwianiem koka ale co tam. Dojechałam do akademika w pięć minut weszłam do pokoju o dziwo były tam dwa łóżka wybrałam łóżko koło okna były dwie szafy i dwie szafki zajęłam jedną szafę i jedną szafkę szafy były bardzo duże więc bez trudu wepchnęłam tam moje ubrania i buty na szafce położyłam kilka kwiatków tableta i telefon no i kluczyki do samochodu kilka zeszytów do rysowania i długopisów książki miałam w szafce. Moje kapcie dwie pary kotki i pieski położyłam obok łóżka parasol na wieszaku szaliki buty kurtki i czapki bez problemu zmieściły się w szafie pościeliłam łóżko i położyłam na nim mojego pluszaka pieska a na oknie zawiesiłam zasłony i od razu zrobiło się ładniej były dwie połowy na mojej połowie rozwiesiłam plakaty i moje rysunki. Weszłam jeszcze do łazienki były dwa lusterka i dwie półki no i reszta łazienkowych rzeczy w jednej półce położyłam moje rzeczy do półki w pokoju położyłam jeszcze kartę kredytową i słuchawki .
Gdy skończyłam wyszłam na korytarz usiadłam na parapecie i wyjrzałam przez okno obok była wielka plaża kort tenisowy itp akademik był położony w najlepszym miejscu było tam wszystko.

Offline

#15 02-11-2013 o 14h45

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Mirajane Strauss

Wstałam jak zawsze. Ni późno ni wcześnie. Białe włosy rozczesałam, a grzywkę jak zawsze związałam w kucyk. Szybko ubrałam jakąś sweet sukienkę. Lubie robić wrażenie słodkiej i nie groźnej. Złapałam bagaże. A ponieważ jestem dość leniwa wsiadłam do taksówki i podałam adres. Zgadza się. Przeszłam z świata wampirów do ludzkiego i staram się jak mogę byś jak oni. Gdy tylko wysiadłam dałam mężczyźnie kilka monet i poszłam o akademika. Był spory. Minęłam recepcje i poszłam do swojego pokoju. Pomieszczenie było dwu osobowe. Nie spodobało mi się to. Szybko rozpakowałam swoje walizki po czym na jednej z desek mojego łóżka czerwoną wodnistą (niezmywalną) farbą napisałam "Wampirka". Efekt był zadowalająco. Wyglądało to jakby ktoś kto narysował krwią. Oblizałam wargi. Umyłam dłonie po czym przetarłam podłogę z farby. Ponieważ mokra schodziła a wyschnięta nawet nie blakła.

Offline

#16 02-11-2013 o 15h06

Miss'nieobczajona
Tsubaki9
...
Wiadomości: 28

Misaki Hayamachi

Misaki w drodze do akademika, w którym miał potencjalnie mieszkać, postanowił się nareszcie zastanowić, co on tu w ogóle robił. No bo naprawdę, uciekać z cudownego, ślicznego i wygodnego mieszkanka w samym centrum Tokio do jakiejś dziury, gdzie mieszkają inni ludzie? Co to ma wszystko znaczyć? Rozumiał, że jego tok rozumowania był daleki od normalnego, ale chyba na mózg mu tak jeszcze nie padło. A może jednak...?
- Simba, Simba, Simba... - zanucił lekko, obserwując poczynania swojego futrzaka. Kotek spojrzał na niego tymi swoimi wielkimi, zielonymi oczami z niezrozumieniem. - Dobrze, że przynajmniej ty też tam ze mną będziesz. Oboje będziemy musieli znosić naszego współlokatora... A raczej współlokatorkę.
Simba tylko wydał z siebie niezbyt zadowolony odgłos, po czym rozsiadł się na kolanach swego właściciela, zamykając ślepia. Misaki uśmiechnął się na ten widok. Sam chciałby się nie raz zwinąć w kłębek i mieć gdzieś wszystko i wszystkich. Ale był wampirem, nie kotem. Takie życie.
Po niecałej godzinie samochód zatrzymał się gwałtownie, wybudzając chłopca z lekkiej drzemki. Wzdrygnął się gwałtownie, otworzył oczy i wyjrzał przez okno dla upewnienia, czy są już na miejscu. Akademik był dosyć imponujący, ale Misaki nie przepadał za przepychem. Skromne, dobrze umeblowane domki to było właśnie to! Kolejny minus dla tego całego, spontanicznego wyjazdu. Wysiadł z samochodu, z czarującym uśmiechem podziękował kierowcy za bezpiecznie odwiezienie na miejsce, zabrał wszystkie swoje walizki z bagażnika i kilka minut później kierował się do pokoju numer 1, gdzie miał odsiadywać swoje. Simba dreptał u jego boku, dumnie wyginając grzbiet i z obojętnością w zielonych oczach rozglądając się na boki. Misaki zachichotał cicho.
- Mały, bardzo szlachetnie się prezentujesz - kot natychmiast obdarzył go zadowolonym spojrzeniem, wyraźnie podbudowany komplementem właściciela. - Jeszcze sobie jakąś kocice wyrwiesz, a wtedy będę zazdrosny.
Simba wydał z siebie tylko ciche ,,miau", jakby to w jakiś sposób miało uspokoić chłopca i podbiegł do drzwi od pokoju, w którym mieli mieszkać. Misaki odruchowo zaczął nasłuchiwać, co dzieje się w środku. Ktoś kręcił się po pomieszczeniu. Różowowłosy westchnął lekko. Czyli nie przyszedł pierwszy.
Nie przejmując się uprzejmym zapukaniem, wparował do środka i rozejrzał się dyskretnie. Z zadowoleniem stwierdził, że był to najzwyklejszy, ładnie umeblowany pokoik z dwoma łóżkami, dużą ilością szafek i wielkim oknem z szerokim parapetem. Po chwili jego spojrzenie padło na współlokatorkę, która w najlepsze wylegiwała się na owym parapecie. Posiadała czarne, długie włosy i była dosyć drobnej budowy. Ale nie robiła piorunującego wrażenia.
- Dzień Dobry - uśmiechnął się do niej lekko, kładąc swoje walizki na wolnym łóżku. Podszedł do człowieka, jak najbardziej starając się ukryć wampirze kły. Nie może jej przerazić na samym początku znajomości... Wszyscy ludzie, którzy tylko się dowiedzieli, że Misaki jest wampirem, albo chcieli do odesłać do egzorcysty albo zabić osobiście. Tylko Simba go znosił. Przez te wszystkie wydarzenia chłopiec nabrał doświadczenia w postępowaniu z ludźmi. I teraz musiał swoją wiedzę wykorzystać. - Jestem Misaki Hayamachi. A ty?

Offline

#17 02-11-2013 o 15h16

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Gdy siedziałam na parapecie oglądając piękny widok usłyszałam otwierające się drzwi zeszłam z parapetu i spojrzałam na owego współlokatora.
Gdy wszedł do pokoju położył walizki a za nim wszedł śliczny kotek o zielonych oczach kotek jak na kota szedł dumnie krok w krok za właścicielem, spojrzałam znowu na współlokatora przedstawił się jako Misaki ładne imię.
- jestem Marisa Carter albo po prostu Mary a ten kotek to ?
przedstawiłam się i zapytałam o imię jego kociego przyjaciela no cóż dobrze że nie przywiozłam mojej Misi bo pewnie zajęła by cały pokój a może nawet też łazienkę.
Słychać było kroki innych ludzi miałam nadzieję że poznam kogoś nowego w końcu to akademik jest tu pełno nowych osób.
Dzisiaj nie mamy lekcji chociaż czwartek jutro mamy pięć lekcji a pojutrze sobota i niedziela wolne można iść na plaże i się wyluzować to dopiero szkoła.

Offline

#18 02-11-2013 o 15h19

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

"Lily" Soulseeker

- Do widzenia, pani Carter! - pomachałam z uśmiechem w stronę kobiety w sile wieku, po czym zniknęłam w wagonie pociągu.
Była to niezwykle miła osoba, której było mi naprawdę żal. Gdyby tylko wiedziała, co tak naprawdę stało się z jej synem... Ale przynajmniej ona zaspokoiła swój głód na tyle, iż miałam nadzieję, że nie wróci dopóki nie zdążę znaleźć sobie jakiś przyjaciół w akademiku.
Zaraz znalazłam wolne miejsce w jednym z przedziałów, gdzie kiedy tylko się znalazłam, jakiś młody chłopak zaproponował mi pomoc z walizką. Uśmiechnęłam się odpowiadając, że nie trzeba. Czas na show, pomyślałam, podnosząc ogromną walizkę i układając ją z niezwykłą szybkością na półce nad siedzeniami. Był to chyba jeden z niewielu, żeby nie powiedzieć jedyny plus, jaki widziałam w byciu potworem - niesamowita siła. Rozkoszując się miną chłopaka, zdjęłam płaszcz, powiesiłam go na wieszaczku i usiadłam na swoim miejscu. Czekały mnie cztery godziny podróży do nowego życia.
Znalazłam się na dworcu w nowym mieście. Nie znałam go ani trochę, więc wzięłam taksówkę, by nie błądzić w poszukiwaniu akademika. Podałam nazwę ulicy i po paru minutach już tam byłam. Budynek, w porównaniu do okolicy, prezentował się dość skromnie, co mi się podobało. Taki mały stateczek nijakości pośród morza przepychu.
Przechodząc przez korytarz usłyszałam osoby w sąsiednich pokojach. Myśl, że ktoś będzie mieszkać tak blisko mnie jednocześnie sprawiała mi radość i mnie niepokoiła. Do tej pory zajmowałam poddasze u pani Carter, więc pokoi obok nie było, ale miałam nadzieję, że uda mi się do nich przyzwyczaić. I że jej naprawdę nie zachce się wyjść tak szybko.
Znalazłam się w pokoju i dopiero wtedy przypomniałam sobie, że będę mieszkać z jakimś chłopakiem. Sensu w tym nie widziałam, zwykle pokoje były dzielone na te dla chłopców i te dla dziewczyn, ale to było jedno z niewielu liceów z akademikiem, które nie zadawało zbyt wielu pytań, toteż ja wolałam ich też o nic nie pytać. Po prostu zajęłam jedno z łóżek i rozpakowałam się do jednej z szaf i szafek, natomiast książki układając na półce nad moim łóżkiem. Za nimi schowałam swój pamiętnik. Nie miałam lepszego sposobu, by go ukryć, więc liczyłam, że to wystarczy, a mój współlokator nie będzie przesadnie ciekawski.
Wzięłam jeden z kluczy znajdujących się na biurku, jednak po chwili zorientowałam się, że nie mogę zamknąć pokoju, skoro tylko ja mam klucz. Postanowiłam więc, że tylko szybko przejdę się do kuchni i zrobię sobie jakąś kanapkę, a potem wrócę. Niby nie potrzebowałam ludzkiego jedzenia, ale za to bardzo je lubiłam.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#19 02-11-2013 o 15h33

Miss'nieobczajona
Tsubaki9
...
Wiadomości: 28

Misaki Hayamachi

Z lekkim uśmiechem na ustach spojrzał na Simbę, który oczywiście jak to miał w zwyczaju, położył się na łóżku właściciela i rozpoczął poranną kąpiel. Misaki zaśmiał się lekko, podchodząc do zwierzaka i przytulając do siebie.
- Nie przy ludziach mały - powiedział do niego pieszczotliwie, podnosząc jego łebek na wysokość swojej twarzy. Kotek, chyba niezbyt zadowolony z obrotu sprawy, sapnął cicho i odwrócił głowę w drugą stronę, wielce obrażony. - Widzisz, przystojniaku, już robisz furorę wśród dam. Ale z ciebie czaruś.
Simba miauknął głośno, spoglądając na Mary z figlarnym błyskiem, po czym ugryzł swojego właściciela lekko w nos i zeskoczył z jego kolan, podbiegając do uśmiechniętej dziewczyny. Otarł jej się o nogi, po czym usadowił na jej butach, zwijając się w kłębek.
- Chyba cię polubił - uśmiechnął się do współlokatorki Misaki, rozmasowując obolały nos. - Ma na imię Simba. Gdyby był człowiekiem, mógłbym go spokojnie nazwać babskim królem. Taki kociak-podrywacz.

Ostatnio zmieniony przez Tsubaki9 (02-11-2013 o 15h34)

Offline

#20 02-11-2013 o 15h38

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Obudzona przez brata wstałam dosyć wcześnie ok 7:00.  Poszłam do łazienki.  Umyłam twarz zimną wodą a następnie ją nakremowałam.  Rzęsy umalowałam lekko tuszem do rzęs. Twarz gotowa. Rozczesałam włosy i zaczęłam się ubierać w :
http://stylowi.pl/11487757
Do tego czarne trampki i gotowe. Zeszłam na dół na blacie leżała karta kredytowa na którą rodzice będą przelewać kasę. Zjadłam to co brat mi przygotował. Czyli naleśniki z dżemem wiśniowym. Szybko je pochłonęłam i wzięłam walizki. Brat zdeklarował się że mnie zawiezie. Przez całą drogę mówił że mam pisać itp. W końcu wysiadłam w samochodu. Wzięłam kluczyki bo samochód należał do mnie. Weszłam do budynku dostałam kluczyk do pokoju. Po dotarci do niego zauważyłam że są dwa łóżka. Zajęłam to bliżej okna. Zaczęłam się rozpakowywać. Cichy i trampki do szafy. Nie miałam jakoś dużo ubrań więcej miejsca zajmowała gitara,aparaty,szkicowniki i inne jakieś materiały. Wyjęłam je i pochowałam w widocznym miejscu ale nie przytłaczały widokiem. Usiadłam na parapecie z aparatem i zaczęła robić zdjęcia widoku z okna.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#21 02-11-2013 o 15h43

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Nagle kot zeskoczył z jego kolan i otarł mi się o nogi a potem usadowił się na moich butach było to bardzo uroczę kucnęłam tak by nie wystraszyć kota i pogłaskałam go po głowie szepcząc do niego ,, słodki jesteś ''.
Wstałam także na tyle delikatnie by go nie wypłoszyć chłopak powiedział mi że ma na imię Simba dość dziwne jest to że dał małemu kotkowi imię groźnego lwa ale było to zarazem słodkie.
- bardzo ładne imię.
pochwaliłam imię kotka wzięłam go na ręce pogłaskałam i położyłam na podłodze po czym wyszłam na korytarz sprawdzić czy nie ma nikogo nowego fajnie by było spotkać kogoś nowego zwłaszcza jakąś koleżankę.
Usiadłam na parapecie i patrzyłam na schody tak by zobaczyć jak ktoś idzie nagle usłyszałam czyjeś kroki.

Offline

#22 02-11-2013 o 15h54

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Mirajane Strauss

Nie wiele myśląc wyszłam i poszłam za zapachem wampira. Minęłam dziewczynę siedzącą na parapecie i weszłam do pokoju. Zobaczyłam chłopaka i no cóż kota. W stronę chłopaka posłałam uśmiech z kłami. Nie mogłam się powstrzymać. Skoro był taki jak ja to się nie przestraszy.
-Cześć-powiedziałam dodatkowo.

Ostatnio zmieniony przez Oliwkaa (02-11-2013 o 15h54)

Offline

#23 02-11-2013 o 16h00

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

"Lily" Soulseeker

Schowałam klucz do kieszeni i wyszłam z pokoju, zamykając go na klamkę. Już po paru krokach coś zaczęło mnie niepokoić. Odwróciłam głowę w stronę jedynki. Drzwi były zamknięte, ale czułam go. Zapach wampira, jeśli nie dwóch. Na szczęście nie takiego czystej krwi (choć miałam wątpliwości), których szczerze nienawidziłam za to, co mi zrobili, a podobnego do mnie. A więc nie jesteś sama, moja droga, pomyślałam, nie wiem, czy do siebie, czy do tej uśpionej, krwiożerczej wampirzycy, jaką była Lilith.
Zaraz jednak przestałam wpatrywać się w stronę drzwi, gdyż na korytarzu był ktoś jeszcze, a ktokolwiek to był nie chciałam, by uznał mnie za psychicznie chorą. Była to dziewczyna o włosach i posturze podobnych do mnie, a jednak z pewnością wyglądała bardziej naturalnie ode mnie. Nic na to nie mogłam poradzić, kochałam makijaż! Nawet, jeśli potem musiałam znosić modne w tym wieku obelgi typu "Tapeciara", choć przyznam, że niewiele osób tak na mnie mówiło. Uśmiechnęłam się do niej i przeszłam obok. Nie byłam pewna, czy życzy sobie mojego towarzystwa, skoro wyszła z pokoju, w których z pewnością ktoś już był.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#24 02-11-2013 o 16h08

Miss'nieobczajona
Tsubaki9
...
Wiadomości: 28

Misaki Hayamachi

Widać, że Simba bardzo polubił Mary. Raczej ten futrzak nie tolerował nikogo oprócz swojego właściciela więc to trochę dziwne, że akurat ta normalna, przeciętna ludzka kobieta przypadła mu do gustu. Dał jej się tarmosić, podnosić, głaskać, miziać. Gdyby zrobił to ktoś inny, natychmiast zostałby obdarzony miłosnym pocałunkiem Simby. Czyli porządnym ugryzieniem w jakąś wrażliwą część ciała. Mały sadysta.
Nagle poczuł coś, co go kompletnie wyprowadziło z równowagi. Inny wampir. Zapach jego pobratymca rozchodził się po całym korytarzu, nasilał się z chwili na chwilę i drażnił wrażliwe zmysły Misakiego. Wciągnął głęboko powietrze, starając ukryć przed swoją towarzyszką wyraźne poruszenie. Kiedy ostatni raz rozmawiał z innym wampirem? Chyba wieki temu! Obracał się w towarzystwie ludzi, mieszkał z ludźmi, rozmawiał z ludźmi, polował na ludzi. Całe jego życie toczyło się wokół tych żałosnych istot. A porozmawianie z innym krwiopijcą jest rzeczą niezwykle cenną, prawda?
Zapach stał się tak wyraźny, że niemal namacalny, a wampir wparował do pomieszczenia. A raczej wampirzyca, co po jej wyraźnych kształtach mógł stwierdzić Misaki. Istota uśmiechnęła się do niego i wtedy już był pewny. Odwzajemnił uśmiech, a jego kły ukazały się tak wyraźnie, jak nigdy.
- Cześć - powiedział, rozkładając się wygodniej na łóżku i klepiąc miejsce obok siebie. Simba z oburzeniem spojrzał na nowo przybyłą i pobiegł w stronę Mary, siadając jej na stopach. Chyba nie był zbytnio zadowolony z wizyty wampirzycy... - Jestem Misaki Hayamachi. A ty?

Offline

#25 02-11-2013 o 16h11

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Okazało się że te kroki to kucharka która zgubiła telefon oby tylko nie był w zupie heh nagle jakaś dziewczyna wyszła ze swojego pokoju skierowała się do moich drzwi i weszła bez pukania już miałam iść do niej i powiedzieć że to nie jej pokój i żeby nauczyła się pukać.
Gdy chciałam do niej podejść zobaczyłam kolejną dziewczynę która szła w stronę mojego pokoju co to ma być zjazd fanów kotów a może przyszły do Misaki hmm.
Podeszłam do mojego pokoju by przywitać się z dziewczyną z mocnym makijażem nie jej makijaż nie był to zbyt pociągający szczerze mówiąc postarzał ją o jakieś siedem lat albo więcej tak na pewno więcej.
- hej jestem Marisa Carter albo Mary.
przedstawiłam się dziewczyna miała ładne czarne włosy sięgające po łopatki i także czarne oczy jak i niebo w nocy była szczupła i średniego wzrostu.
Nagle podbiegł do mnie Simba z niezadowoloną miną usiadł mi na nogach, wzięłam go na ręce tak by było mu wygodnie i zaczęłam go głaskać po główce.

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (02-11-2013 o 16h14)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 7