Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 26-10-2013 o 19h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Fabuła:

Z pozoru zwykła akademia, nie różniąca się niczym. Ceglany budynek stojący na jaskrawo-zielonym pagórku, pokrytym częściowo różowymi kwiatami. Nie daleko znajduje się jezioro i kilka innych atrakcji. Dopiero teraz można zdać sobie sprawę, że ten widok jest jak na obrazie, na tle błękitu. A dopiero później okazuje się, że jest to akademia na księżniczek i księży, gdzie nauczą się wszystkiego co potrzebne aby sprawować władzę.

Regulamin:

Znamy, niekoniecznie kochamy, ale przestrzegamy.

Postacie:

Dziewczyny:
@JuriNeko0 ~ Tora Winxly
Eminaria ~ Itsuki Tenma
melody3 ~ Vanessa Amelie Evans
@Parmesan ~ ...
Ewangelin ~ Eleanor Elaine Chastel
Alexanda ~ Madeleine

Chłopcy:
Lynn ~ Christian Edmund Gilbert Kaylock
Arwen ~ Jean-Baptiste Antonin Sorel II
Yoshiko ~ Alphonse Frederick Edgar VIII Kraft
@Tsunshun ~ Vincent Zacharie III

Karta Postaci:

Podstawy, typu godność, wiek (16-19), wygląd M&A i co tam chcecie. Bez charakteru!

Moja Karta:

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

☆ P i e r w s z e  i m i ę ~ Tora ☆
☆ N a z w i s k o ~ Winxly ☆
☆ Ksywka ~ Winnie ☆
☆ W i e k ~ 17 lat ☆
☆ D a t a  n a r o d z i n ~ 2 Sierpnia ☆
☆ P ł e ć ~ Kobieta ☆
☆ O r i e n t a c j a  s e k s u a l n a ~ Hetero ☆
☆ K o l o r  W ł o s ó w ~ Blond ☆
☆ K o l o r  O c z u ~ Błękit ☆
☆ W z r o s t ~ 178 Centymetrów ☆
☆ W a g a ~ 58 Kilogramów ☆

Zaczniemy przy sześciu osobach

Ostatnio zmieniony przez JuriNeko0 (27-10-2013 o 18h52)

Offline

#2 26-10-2013 o 19h24

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Zaklepuję dziewczynę a KP jutro /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#3 26-10-2013 o 19h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


|G o d n o ś ć| Vanessa Amelie Evans

|P r z e z w i s k o| Van, Amy

|W i e k| Osiemnaście lat

|D z i e ń   U r o d z i n| 14.02

|Z n a k     Z o d i a k u | Wodnik

|P ł e ć| Kobieta

|O r i e n t a c j a| Heteroseksualna

|W z r o s t| 176 centymetrów

|K o l o r   W ł o s ó w| Czarne

|K o l o r    O c z u| Niebieski zmieszany z zielenią

|K a r n a c j a| Jasna

|Z n a k i  S z c z e g ó l n e| Nietypowy kolor oczu, znamię w kształcie diademu na karku



Ostatnio zmieniony przez Melody3 (27-10-2013 o 14h59)

Offline

#4 26-10-2013 o 19h50

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Jednak zmieniam na dziewczynę (tak jakoś wyszło...)
//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9950.jpg

|G o d n o ś ć| Eleanor Elaine Chastel

|P r z e z w i s k o| Ele, Nora, Ela Misio,

|W i e k| 19 lat

|D z i e ń   U r o d z i n| 29 sierpnia

|Z n a k     Z o d i a k u | Panna

|P ł e ć| Kobieta

|O r i e n t a c j a| Heteroseksualna

|W z r o s t| 178 centymetrów

|K o l o r   W ł o s ó w| Różowe

|K o l o r    O c z u| Niebieski

|K a r n a c j a| Jasna

|Z n a k i  S z c z e g ó l n e| Nietypowy kolor włosów (wynik mutacji)

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (27-10-2013 o 14h02)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#5 26-10-2013 o 20h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziewczę! *Klepu klep*

Offline

#6 26-10-2013 o 22h09

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9905.jpg

Godność

Christian Edmund Gilbert Kaylock

Wiek

19 lat

Dzień narodzin

29 lutego

Płeć

Mężczyzna

Orientacja

Biseksualny

Kolor włosów

Czarny

Kolor oczu

Ciemny brąz

Wzrost

185 cm

Waga

80 kg



Dodatkowe

~ Ma zdecydowanie dziwną obsesję na punkcie herbaty ~
~ Lubi czytać wszelkiego rodzaju książki, niezależnie od gatunku ~
~ Na pierwszym roku w Akademii utrzymywał, że jest aseksualny, jednak szybko zmienił swoje poglądy na ten temat ~
~ Miał starszego brata, jednak zginął on w wypadku dziesięć lat temu ~


KP w budowie...

Ostatnio zmieniony przez Lynn (27-10-2013 o 22h09)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#7 27-10-2013 o 11h00

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


|G o d n o ś ć| Jean-Baptiste Antonin Sorel II

|Z d r o b n i a l e| Jean

|W i e k| 18 lat

|D a t a   u r o d z e n i a| 23 września

|P ł e ć| Mężczyzna

|O r i e n t a c j a| Hetero

|K o l o r   w ł o s ó w| Wypłowiała czerń

|K o l o r   o c z u| Karmazynowy

|W z r o s t| 183 centymetrów

Ostatnio zmieniony przez Arwen (27-10-2013 o 13h29)


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#8 27-10-2013 o 11h54

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

|Imiona| Alphonse Frederick Edgar VIII
|Nazwisko| Kraft
|Wiek| 17 lat
|Urodziny| 6 czerwiec
|Orientacja| Homoseksualny
|Wzrost| 179 centymetry

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

|IDodatkowe|
~ Tak naprawdę często uwodzi kobiety, jednak nie czuje miłości, ani nic w tym stylu.
~ Nie przepada za słodyczami.
~ Trzyma w pokoju kruka w klatce, nazywa go Afek (od inicjałów).
~ Nienawidzi młodzieżowych ubrań XXI wieku, ubiera się trochę przedpotopowo, albo bardzo elegancko.


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (27-10-2013 o 13h03)

Offline

#9 27-10-2013 o 12h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka  Link do zewnętrznego obrazka  Link do zewnętrznego obrazka

Godność
Vincent Zacharie III

Wiek
16 lat

Pochodzenie
Francja

Orientacja
Biseksualna

Wzrost
172 cm

Link do zewnętrznego obrazka

Charakter
w budowie

Dodatkowe
w budowie

Link do zewnętrznego obrazka  Link do zewnętrznego obrazka  Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (27-10-2013 o 13h21)

Offline

#10 27-10-2013 o 13h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tora Winxly

Stałam właśnie przed majestatycznym obrazem, akademii, która zapierała dech w piersiach. Może dla innych to tylko namiastka piękna, albo nic, co można równocześnie  zrównać z ziemię i zbudować coś lepszego, ale dla mnie, małej Tory Winxley, która księżniczką stała się nie dawno i nie ma najmniejszego pojęcia, o etykiecie jest ten widok cudem. W porównaniu z jej małym królestwem. Z lekkim zmieszaniem wkroczyła po schodach. Była w zwykłym ubraniu. Żadna suknie nie spływała po mnie gładko, tak jak po innych księżniczkach. Od razu zapragnęłam przyodziać jakąś turkusową, bądź lawendową szatę, która kłamałaby, mówiąc, że jestem wspaniałą księżniczką. Jednak nie miałam zrobić tego gdzie. Od tyłu powitał mnie ktoś na rodzaj lokaja. Ze strachem odskoczyłam, a on wyśmiał mnie i kazał ubrać się w coś bardziej królewskiego. Wskazał pokój, gdzie ze spokojem  przebrałam się w blado różową suknię, zakończoną jedną falbanką. Przy pasie, miała wpiętą białą różę. Po chwili pomyślałam, że zrobię sobie, chociażby koka. Później tylko czekałam na dalsze instrukcje.

Offline

#11 27-10-2013 o 14h37

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Eleanor Elaine Chastel

Ech szkoła. Znowu będę musiała pokazywać innym jak być przyszłą monarchinią. Jednak ma to i swoje plusy, jestem znana lubiana no i cóż po prostu uwielbiana. Miałam na sobie białą długą sukienkę i białe szpilki. Weszłam do holu i oddałam służbie swoje walizki które wcześniej przyniosła moja służba. Dygnęłam gdy przechodziłam obok któregoś z nauczycieli i udałam się do pokoju. Znowu nie przynieśli przede mną... No cóż chwilę poczekałam na walizki i pozwoliłam aby służące ułożyły mi ubrania w szafach. Po kilku minutach znudziło mi się patrzenie na to co robią więc wyszłam na korytarz. Zeszłam ze schodów z elegancją przystającą księżniczce i poszłam po kartkę z imieniem dziewczyny którą będę musiała wprowadzić w tajniki naszej szkoły... Chyba że sama wie to mi ułatwi robotę. Okej... Tora Winxly! No to idziemy. Gdy doszłam do jej pokoju zapukałam. Co teraz?

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (27-10-2013 o 14h37)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#12 27-10-2013 o 15h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Vanessa Amelie Evans

Wysiadłam przed akademią...cóż, muszę przyznać, że prezentowała się na prawdę dobrze, zresztą jak zawsze.
Zabawne, nie jestem tu pierwszy raz a wciąż nie mogę się przyzwyczaić do widoku tego budynku.
Gdybym znalazła się tu z własnej woli może bym się nawet ciszyła?
Los zdecydował jednak inaczej, moi rodzice stwierdzili, że kompletnie nie poczuwam się do obowiązków, które wkrótce, chcąc-nie chcąc otrzymam.
Może mają rację...?
Cóż mogę poradzić na to, że kompletnie nie wyobrażam sobie siebie na miejscu władcy tak dużego królestwa?
Dookoła kręciły się księżniczki ubrane w piękne suknie.
Może chociaż tym nie będę się wyróżniać...
Byłam ubrana w  kremową długą sukienkę .
Nagle przed oczyma mignęła mi dziewczyna ubrana zupełnie inaczej niż reszta.
Hmm...ciekawe kto to?
Wzruszyłam jedynie ramionami, służba zabrała moje rzeczy a ja ruszyłam do swojego pokoju.
Gdy wiedziałam już co i jak postanowiłam przejść się po szkole.

Ostatnio zmieniony przez Melody3 (27-10-2013 o 15h08)

Offline

#13 27-10-2013 o 15h05

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka
I znów tu jest.. Młody książę spokojnym krokiem przekroczył próg, jakże znanej mu akademii. Oczywistością było, że służba już na niego czekała. Wzięli bagaże, zanieśli do pokoju, nie ważąc się iść przed nim, otworzyli przed książęcą mością drzwi i rozpakowali jego rzeczy.. Czyli to co zawsze, tak samo jak zawsze. Jean przywykł do takiegoż traktowania. Skoro od dziecka miał służbę na każde wezwanie.. Czasem go bawiła, czasem nudziła, a czasem nawet wkurzała.. Bo cóż, tacy są służący. Jedni gamoniowaci, inni opanowani jak diabli, a jeszcze inni "nie chcąc" robią ci na złość. Ale po cóż ona będzie sobie tymi pomiotami zaprzątał głowę..
Otworzyła drzwi balkonowe i wyszedł przez ni na zewnątrz. Zachłysnął się powietrzem. Mimo tego, że znajdował się na dworze, dało się wyczuć zapach drogich perfum księżniczek, czy też składników najwyższej klasy, z których będą przygotowane ich dania.. Książę oparł się o złotą barierkę, po czym rozejrzał się wokół. Kątem oka widział, zjeżdżających się królewskich dzieci. W tym też pięknie ubrane księżniczki.. Czy liczył na to, że znów nie będzie mógł się od nich opędzić? Może trochę..


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#14 27-10-2013 o 15h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tora Winxly

Usłyszałam głośne pukanie, a sama zagotowała się. Nie wiedziałam co począć. Kok kompletnie się nie trzymał. Otworzyłam drzwi i dygnęła, koślawo, ale zawsze coś. Wtem kok spłynął nań złocistą falą, ukazując moje jakże jedwabiste włosy. Zawstydziłam się nie miłosiernie i poczułam jak artysta, chlapie na mnie swoje czerwone plamy zwane 'rumieńce'.
- Mogę w czymś pomóc? - zapytałam i ukryłam swoje pąsy pod złotymi niciami.

Offline

#15 27-10-2013 o 16h12

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka

- Dawaj to, nie jestem jakąś babą, której trzeba nosić torebkę - warknął do służącego, który już chciał zająć się jego bagażem. Najbardziej denerwowało go to, że powtarza im to od zawsze, a oni nadal uważają, że jednak powinni sami wziąć jego walizki.
Idąc ze swoją potężną walizką i torbą na ramię, skinął parę razy komuś głową, z kamienną miną. Może byłby trochę weselszy, gdyby nie to, że każą mu wracać do tej wstrętnej szkoły. Jakby nie mógł mieć indywidualnych zajęć w pałacu u siebie w kraju! Następny rok z tymi nadętymi bubkami, co myślą, że baby będą szczały w majty na ich widok oraz z pustymi księżniczkami, które sztucznie się do siebie uśmiechają i prześcigają w cenie sukienek, butów, torebek czy perfum.
Miał ten sam, niezmienny pokój, więc udał się do niego od razu. Nie miał ochoty rozpakowywać swoich rzeczy, a jeszcze bardziej nie chciał, żeby ktoś grzebał w jego walizce, więc po prostu zamknął drzwi na klucz, wcześniej przywieszając na klamce znak "Nie przeszkadzać" z dopisanymi niecenzuralnymi słowami.

Offline

#16 27-10-2013 o 16h47

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Christian Edmund Gilbert Kaylock

Ciężko było mi uwierzyć, że właśnie rozpoczynam ostatni rok w tej szkole. Spędziłem tu kilka ostatnich lat, ucząc się wszystkiego czego potrzebowałem, by być godnym następcą tronu mojego kraju. Ponadto przez to, co ludzie sądzili o władzy w swoich ojczyznach, postanowiłem zapisać się w historii mego państwa jako władca sprawiedliwy i mądry, więc naukę traktowałem dość poważnie.
Dotarłem na miejsce. Wysiadłem z auta, którego drzwi otworzył mi mój szofer. Nie zauważyłem nawet, jak przekroczyłem próg budynku, gdyż moje myśli zajęte były egzaminem na prawo jazdy, do którego chciałbym wreszcie podejść. Do służby owszem, przyzwyczajano mnie odkąd sięgam pamięcią, jednak nie zmieniało to faktu, iż chciałem się choć trochę usamodzielnić. Własny samochód i prawko byłoby dobrym początkiem, jednak wiedziałem, że póki jestem w Akademii nie mam takiej możliwości. Nie chciałem też o tym wspominać, wiedziałem bowiem, jakie większość uczniów ma o sprawach tego typu mniemanie. Oczywiście, bywało kilka wyjątków, które po części podzielały moje poglądy... Jak zapewne ta dziewczyna, ubrana jak zwykła obywatelka, wyglądem zupełnie nie pasująca do tego miejsca.
Bez żadnego problemu trafiłem do swojej komnaty  - w końcu nie przenosiłem się z niej od moich początków w Akademii - gdzie już wszystkie moje rzeczy były rozpakowane i ułożone na swoich miejscach. Podszedłem do półki na książki i wyciągnąłem jeden z tytułów. Odłożyłem go jednak zaraz z powrotem, przypominając sobie, że muszę się zaraz przebrać, zanim służący przyjdzie mi w tym pomóc. To również była jedna z tych rzeczy, które zamierzałem zmienić. Kiedy byłem mały może mi to nie przeszkadzało, jednak z roku na rok zaczynało być coraz bardziej żenujące. Właśnie, swoją drogą jak mam decydować o sprawach w kraju, skoro nie mogę nawet sam się przebrać?
Poza tym, to nie było aż takie trudne. Zacząłem sam się przebierać już sześć lat temu, co prawda bardzo rzadko, ale z czasem szło mi to coraz lepiej i szybciej, więc robiłem to coraz częściej.
Chwyciłem z powrotem książkę i opuściłem pokój, mijając w drzwiach służącego. Jego zaskoczona mina była nawet całkiem zabawna, choć sądziłem, że już przyzwyczaili się do tego, iż mnie nie zawsze potrzebna jest pomoc.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#17 27-10-2013 o 16h54

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Jednak zamieniłam na dziewczynę c:
Link do zewnętrznego obrazka

|G o d n o ś ć|
Madeleine  Asselborn

|Z d r o b n i a l e|
Madie

|W i e k|
17 lat

|D a t a   u r o d z e n i a|
25 marca

|P ł e ć|
Kobieta

|O r i e n t a c j a|
Hetero

|K o l o r   w ł o s ó w|
Perłowy

|K o l o r   o c z u|
Żółty

|W z r o s t|
158 centymetry

|P o c h o d z e n i e|
Luksemburg

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (27-10-2013 o 18h52)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#18 27-10-2013 o 16h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uwaga! Od teraz jak ktoś klepie np. chłopaka nie zmienia na dziewczynę, bo łby powykręcam!

Offline

#19 27-10-2013 o 17h12

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

XD doprawdy? To przepraszam... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Wybaczysz mi?

Eleanor Elaine Chastel

Otworzyła mi drzwi dziewczyna o blond włosach, niezbyt wysoka i słodka z twarzy. Uśmiechnęłam się promiennie. Jest taka słodziutka! Ja bardzo lubie takie słodziutkie. Czasami są naprawdę zabawne. Rozwalił jej się kok gdy dygnęła jeśli można to tak nazwać. Będę miała dużo roboty.
- Może wystaw bardziej nogę do przodu i spróbuj tak jakby kucnąć ale dosyć szybko się wyprostuj. Choć do środka to ci pomogę z włosami - powiedziałam i weszłam do jej pokoju. Nic szczególnego jak na mój gust ale każdy co innego lubi. Dotknęłam swojej fryzury aby zobaczyć czy jest dobrze. Ok... Pani od etyki by mnie chyba zamordowała i tą dziewczynę na pewno zabije.
- Choć siadaj - powiedziałam wskazując jej krzesło. Mam nadzieję że się domyśli że będę potrzebowała trochę gumek i innych.


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#20 27-10-2013 o 17h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Vincent Zacharie III

Szkoła, szkoła, szkoła! Vincent był tak podekscytowany rozpoczęciem nauki w akademii, że z roztargnienia zapomniał spakować do walizki pana Puszka - bezokiej przytulanki, z którą spał od trzeciego roku życia. Całe szczęście Elizabeth, pokojówka w wieku zbliżonym do księcia, była na tyle dobra, by pobiec za odjeżdżającą już limuzyną i wrzucić misia przez otwarte okno samochodu.
Teraz Vincent zmierzał radośnie chodniczkiem, ciągnąc za sobą wszystkie trzy walizki, które zabrał. Miał czekać na lotnisku na jakiś wynajęty samochód, ale przypomniał sobie o tym dopiero w połowie drogi, więc stwierdził, że pójdzie pieszo. Przecież spacer na świeżym powietrzu mu nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie. Cały czas rozglądał się na boki, starając się, by nikt go nie rozpoznał. Mógł sobie być beztroski (i bezmózgi), ale zawsze pamiętał o matczynych przestrogach i kierował się nimi niczym samuraj kodeksem bushido.
Wędrował i wędrował, kilkakrotnie wchodząc w ślepe uliczki, aż dotarł pod adres, który zapobiegawcza guwernantka zapisała mu na samoprzylepnej różowej karteczce. Szkoła nie prezentowała się tak monumentalnie jak się spodziewał, żeby nie powiedzieć zwyczajnie. Bardzo przypadło mu to do gustu - nienawidził całego tego splendoru i sztywnej etykiety, z którą kojarzyły się rodziny królewskie. Rozsunął bluzę i skierował się w stronę najbliżej stojącej osoby, by spytać który budynek jest mieszkalny. Prześliczna dziewczyna wskazała mu drogę, a Vincent zapatrzony na jej twarz nieomal zapomniał w którym kierunku miał właściwie iść. Przed wejściem napatoczył się jeszcze na ławkę i tak oto ze świeżym siniakiem na kolanie postanął w wielkim, bogato zdobionym hallu. Nagle ze wszystkich stron otoczyli go ludzie ubrani jak pingwiny, zabrali jego bagaże, torbę i jego samego, po czym wcisnęli się do windy, co chwila powtarzając jak mantrę "książę Vincent Zacharie, książę Vincent Zacharie". Wysiedli na trzecim piętrze i wyręczając chłopaka nawet w chodzeniu, wkroczyli do wielkiego pokoju, który rozmiarami dorównywał niemal jego własnej sypialni. Apartament był przygotowany na jego przyjście, toteż służba zajęła się jedynie rozpakowaniem walizek i wyszła, przepraszając za swoją niesubordynację, czego Vincent nie potrafił zrozumieć. Rzucił się na ogromne, miękkie łóżko, przykryte złotą satynową kapą i zamknął na chwilkę oczy, by odsapnąć. 

Offline

#21 27-10-2013 o 17h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak wybaczę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Link do zewnętrznego obrazka

Uśmiechnęłam się słysząc rady, chociaż nie wiedziałam czy robiła to z dobrego serca. Otworzyłam szerzej drzwi.
- Dziękuję i proszę wejdź. Wiesz... Jestem księżniczką od niedawna. - powiedziałam, starając się na szczery uśmiech.
Odłożyłam szczotkę, która była przedtem zaciśnięta w mej dłoni.

Offline

#22 27-10-2013 o 17h46

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Madeleine  Asselborn

Kolejny rok bycia wiecznie smutną księżniczką z zapomnianego królestwa. Tak, po prostu świetnie. Co z tego, ze szkoła jest pełna ludzi, skoro rzadko kto raczy się do mnie odezwać? Przecież nie wyglądam jak potwór czy straszydło, prawda? A to, że nie szczerzę się jak pozostałe księżniczki, panienki z wielkich królestw, to o niczym nie świadczy.
Wyszłam z pokoju ubrana w ciemnoróżową suknię i czarne buty na niskiej koturnie. Nie zamierzam paradować po szkole w dziesięciocentymetrowych szpilkach, jak niektórzy... Chociaż, może powinnam...? Nie, nie, nie. Nie biedę się zmieniać tylko po to, by przypodobać się reszcie.
Zeszłam na parter po wyścielanych czerwonym dywanem schodach, trzymając się pięknie rzeźbionej barierki. Swoje kroki skierowałam nad jeziorko. Była tam moja ulubiona, dębowa ławka z wyrytymi inicjałami jakiejś zakochanej pary, która niegdyś również uczyła się w Royal Academy. Czasami wyobrażałam sobie, że kiedyś ktoś zrobi to samo, ze mną.
Usiadłam na brzegu ławeczki, poprawiając niesforne kosmyki włosów, które pogonione przez wiatr wylądowały na mojej twarzy.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#23 27-10-2013 o 17h54

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Eleanor Elaine Chastel

Wzięłam się za jej włosy. Trochę niesforne ale śliczne. Uplotłam warkocza a potem zrobiłam z niego koka. Chyba wystarczy. Podstawiłam jej lusterko aby zobaczyła czy jej pasuje. Dlaczego ja muszę mieć takie a nie inne włosy...
- I co podoba się? Wyjdziemy na dwór to trochę pozwiedzasz? A i jestem Eleanoe ale mów do mnie Ela, Ele bądź jak chcesz i tak usłyszysz w końcu nawet dzisiaj wszystkie moje przezwiska - uśmiechnęłam się promiennie do dziewczyny i podeszłam do drzwi czekając na nią.

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (27-10-2013 o 17h54)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#24 27-10-2013 o 18h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Gdy dziewczyna podstawiła mi pod nos lusterko, chciałam ją uściskać, ale się powstrzymałam, w końcu księżniczce nie wypada.
- Masz takie piękne imię. Nie to co moje.. Dobrze Ela. - powiedziałam i podeszłam do dziewczyny, melodyjnym krokiem. - Dziękuję, za twe starania.

Offline

#25 27-10-2013 o 18h48

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Ech, przepraszam że teraz robię KP, ale się gubię i nie wiem w których RPG występuje...

Itsuka Tenma

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10010.jpg

Imię | Itsuka
Nazwisko | Tenma
Ksywki | Itsu
Wiek | 17 lat
Data Urodzenia | 28 grudzień
Miejsce Urodzenia | Mariupol, Ukraina
Znak Zodiaku | Koziorożec
Płeć | Kobieta
Orientacja | Hetero
Grupa Krwi | 0Rh-
Status Społeczny | Wolna

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10011.jpg

Charakter | Później napiszę..
Zainteresowania | Książki, zabawa, zwierzęta, przyroda
Hobby | Moda, książki, rysowanie, sztuka
Talent | Dekorowanie domu, malowanie, fotografia, tajemniczość

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10012.jpg

Wygląd | Później napiszę..
Lubi |
•    Biegać
•    Miłe słowa
•    Pomagać innym
•    Się uśmiechać
•    Pokazywać swoje emocje
Nie Lubi |
•    Nie wdzięczne osoby
•    Zapominać o najważniejszych rzeczach
•    Ignorowania jej osoby
•    Się kłócić
•    Nienawiści
Ciekawostki |
•    Ma lekki sen
•    Ma uczulenie na cytrusy
•    Potrafi się zakochać w minutę
•    Ma typ towarzysza i samotnika
•    Broni każdego na różne sposoby

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10013.jpg

Wzrost | 164 cm
Waga | 57 kg
Kolor Oczu | Różowe
Kolor Włosów | Różowo-niebieskie
Długość Włosów | Dość długie

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/10014.jpg

KP w małej budowie dokończę, jutro i zacznę już pisać..

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (27-10-2013 o 18h50)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3