Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 34

#151 21-10-2013 o 19h50

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

czytam te nasze dyskusje i stwierdzam że na prawdę nam odbija. Wy też tak macie, że tylko co chwila wchodzicie do biura podróży z nadzieją "to już"?

Offline

#152 21-10-2013 o 19h50

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Nie ja jeszcze wchodzę na stronę główną.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#153 21-10-2013 o 19h52

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

w sumie to szybsze sprawdzenie. Czuje się jakbym czekała na pierwszą gwiazdkę.

Offline

#154 21-10-2013 o 19h54

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Ech ja po prostu tak bardzo kocham halloween. Kojarzy mi się z klimatem mojego kochanego Tima Burtona. I te gwiazdy... Sweeny Tood, Bellatrix, Emily...


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#155 21-10-2013 o 19h57

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ja akurat halloween nie obchodzę w ogóle, nie przepadam za tym świętem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale czekam na dodatkowe itemki w grze, by sobie móc kombinować ze strojami <3

Offline

#156 21-10-2013 o 20h03

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Myślę, że nadzieje na dziś możemy już pochować.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#157 21-10-2013 o 20h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria napisał

Myślę, że nadzieje na dziś możemy już pochować.

Psikro...

Offline

#158 21-10-2013 o 20h25

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

@Crewedka i Aria również dołączają do grona upomnianych. Naprawdę, nie mam nic przeciwko w miarę luźnej rozmowie wokół tematu przewodniego wątku i regulamin tego nie zabrania, ale forum to nie czat, od tej pory będę karać bez uprzedzenia za posty składające się z jednego słowa w porywach do trzech lub nie wnoszące do dyskusji absolutnie niczego.

Offline

#159 21-10-2013 o 20h26

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

buuu <siedzi i płacze>... Nadzieje będzie zasiewać jutro i tak kolejnego dnia. Już się boje co będzie jak się wkońcu pokaże. To dopiero będziemy szaleć z radości.

Offline

#160 21-10-2013 o 21h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

dortnana napisał

buuu <siedzi i płacze>... Nadzieje będzie zasiewać jutro i tak kolejnego dnia. Już się boje co będzie jak się wkońcu pokaże. To dopiero będziemy szaleć z radości.

Ośmielę się powątpiewać - w tygodniu mało kto będzie miał czas siedzieć i odświeżać strony. Szał wróci dopiero w piątek, bo to następny "przewidywany" termin dodania wycieczki. Jak już zauważyłam - mało prawdopodobne, aby został dodany w ciągu tygodnia. Już prędzej można się spodziewać Happy Hour.

Offline

#161 21-10-2013 o 21h08

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Ja myślę, że jutro będzie. Francuski też tupią z niecierpliwości.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#162 21-10-2013 o 21h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cieszę się w związku z nadchodzącym Halloweenem na MF, z drugiej strony w ciągu najbliższych dni raczej średnio będę mieć czas żeby się wszystkim nacieszyć, więc, jak dla mnie, mógłby pojawić się nawet w weekend. ^^


Trochę widząc powszechne zamieszanie obawiam się o stan misskowego konta - bez doładowania raczej się nie obędzie, chyba że część rzeczy nie przypadnie mi do gustu i nie rzucę się na ubrania i dodatki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#163 22-10-2013 o 00h56

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Crewedka napisał

dortnana napisał

buuu <siedzi i płacze>... Nadzieje będzie zasiewać jutro i tak kolejnego dnia. Już się boje co będzie jak się wkońcu pokaże. To dopiero będziemy szaleć z radości.

Ośmielę się powątpiewać - w tygodniu mało kto będzie miał czas siedzieć i odświeżać strony. Szał wróci dopiero w piątek, bo to następny "przewidywany" termin dodania wycieczki. Jak już zauważyłam - mało prawdopodobne, aby został dodany w ciągu tygodnia. Już prędzej można się spodziewać Happy Hour.

Skoro nikt nie będzie miał czsu to ja zajmę się wszystkim. Sama sobie zrobie napięcię wyczekiwanie, odprawie ceremonię przyjścia Halloween i inne (no jeżeli ktoś się przyłączy). Może być i w piątek. Jeżeli nie pokaże się jutro to będę czekać już do piątku. Przez ten czas niech dadzą HH

Offline

#164 22-10-2013 o 08h08

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

dortnana napisał

Crewedka napisał

dortnana napisał

buuu <siedzi i płacze>... Nadzieje będzie zasiewać jutro i tak kolejnego dnia. Już się boje co będzie jak się wkońcu pokaże. To dopiero będziemy szaleć z radości.

Ośmielę się powątpiewać - w tygodniu mało kto będzie miał czas siedzieć i odświeżać strony. Szał wróci dopiero w piątek, bo to następny "przewidywany" termin dodania wycieczki. Jak już zauważyłam - mało prawdopodobne, aby został dodany w ciągu tygodnia. Już prędzej można się spodziewać Happy Hour.

Skoro nikt nie będzie miał czsu to ja zajmę się wszystkim. Sama sobie zrobie napięcię wyczekiwanie, odprawie ceremonię przyjścia Halloween i inne (no jeżeli ktoś się przyłączy). Może być i w piątek. Jeżeli nie pokaże się jutro to będę czekać już do piątku. Przez ten czas niech dadzą HH

To ja się przyłącze i odprawie z tobą tą ceremonię /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#165 22-10-2013 o 12h39

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Dobra, czekanie, dzień drugi. Jest 22 października, jak oceniacie prawdopodobieństwo, że wycieczka pojawi się dziś wieczorem?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#166 22-10-2013 o 12h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria napisał

Dobra, czekanie, dzień drugi. Jest 22 października, jak oceniacie prawdopodobieństwo, że wycieczka pojawi się dziś wieczorem?

O ile dzień wczorajszy był tzw. Czarnym Koniem, o tyle dzień dzisiejszy obstawiam na 60% - trochę więcej, jak "pół na pół" z uwagi na datę rozpoczęcia ubiegłorocznego eventu.

Offline

#167 22-10-2013 o 14h35

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Hmm... Ja obstawiam 80%. Jestem prawie pewna. Przez cały dzień będę oprawiać jakieś tańce i ceremonie i sprowadze Halloween. Jeżeli mi się nie uda to spłonę na stosie w pokoju Hildee.

Offline

#168 22-10-2013 o 14h48

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Ja obstawiam środę lub czwartek. A dziś to 20 % mało, ale nie wierzę aby dziś było, a szkoda.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#169 22-10-2013 o 15h40

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Ja obstawiam dzisiaj godz. 19, jutro ew. piątek.
Nawet sama już się niecierpliwię.
CHCĘ MIEĆ TĄ PRZEPASKĘ NA OKO :<

Offline

#170 22-10-2013 o 16h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nawet jak kupię tylko to co wymaga misja, to będzie tego dużo. Na samą myśl ślinka mi leci i odczuwam potrzebę przejścia tej wycieczki na 1 miejscu. QqQ...
Mam wrażenie, że im bardziej się niecierpliwimy i pokazujemy to, tym bardziej Beemoov przekłada byśmy mieli niespodziankę w najmniej oczekiwanym momencie.

Ostatnio zmieniony przez Misa (22-10-2013 o 16h33)

Offline

#171 22-10-2013 o 16h52

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

no ja też niecierpliwie czekam na to Halloween, ale szczerze powiedziawszy nie mam nic przeciwko temu, że się trochę "spóźnia" - więcej wirtualnego pieniądza nazbieram na mroczne ciuszki!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#172 22-10-2013 o 17h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Coś się szykuje~
Widzę wiadomość po francuski na naszej stronie głównej. x3

Ale to chyba błąd. Może dlatego, że już coś majstrują. Jak to wybory, już? O_O

Ostatnio zmieniony przez Misa (22-10-2013 o 17h11)

Offline

#173 22-10-2013 o 17h11

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Też to widzę! mam zawał! Tyle dobroci naraz! HH i Halloween! ZARAZ BEDZIE!


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#174 22-10-2013 o 17h11

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Misa ja też
Już wiem jak to będzie do 18:00 HH a o 19 lub troche wcześniej Halloween Módlmy się by tak było


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#175 22-10-2013 o 17h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wg. wiadomości to jest ogłoszenie wyborów miss Halloween. To chyba trochę niemożliwe. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 34