Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 13 14 15

#351 10-08-2016 o 11h29

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/66237.jpg
Ano, to po prostu gotowy komplet /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#352 10-08-2016 o 11h56

Miss'całkiem całkiem
Violettenia
Lecz moi bohaterowie albo odwrócili się ode mnie, albo umarli. Nikt mnie nie uratuje.
Miejsce: Konin
Wiadomości: 114

A to ja nie wiedziałam, że to komplet XDDDD Choć i tak mam jeszcze jeden ale nie wiem czy to komplet :v Sprawdziłam i to drugie też jest kompletem XD Choć i tak nie fajnie, że ludzie nie stawiają na kreatywność.

Ostatnio zmieniony przez Violettenia (10-08-2016 o 12h01)


http://oi68.tinypic.com/f3c31t.jpg

Offline

#353 31-08-2016 o 11h39

Miss'całkiem całkiem
szydelko89
...
Miejsce: Mozambik
Wiadomości: 114

//photo.missfashion.pl/pl/1/85/moy/67204.jpg

Albo mi się wydaje, albo dzisiejsza finalistka bardzo mocno zainspirowała się panienką, która aktualnie jest na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A na pewno makijaż jest taki sam i ogólnie stylistyka.

Offline

#354 31-08-2016 o 14h57

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Z tego co kojarzę, to żadna z pań aktualnie stojących na podium (Alive4, MariaANTONINA oraz Manga-Chan) nie miała takiej stylizacji...
A stylizacje są do siebie podobne, gdyż stworzyła je ta sama osoba - trish95 (zerknij na jej zdjęcia gwiazd - na zdjęciu z pułkownik Steam jej miss ma stylizację z prawej).

Offline

#355 31-08-2016 o 14h57

Miss'całkiem całkiem
trish95
...
Miejsce: Hen tam, gdzieś w oddali...
Wiadomości: 153

szydelko89 napisał

//photo.missfashion.pl/pl/1/85/moy/67204.jpg

Albo mi się wydaje, albo dzisiejsza finalistka bardzo mocno zainspirowała się panienką, która aktualnie jest na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A na pewno makijaż jest taki sam i ogólnie stylistyka.


Naaahh. Zwycięzców defilady coś od długiego czasu nie sprawdzałam aż do teraz, pod wpływem tego postu. No to...już wyjaśniam.
Ta po lewej powstała coś koło czerwca, a naszło mnie na takie klimaty pod wpływem książek Jane Austen zdobytych przy okazji robienia zakupów do domu i czytanych potem w przerwach między wykładami.
Niedawno temu znów wróciłam do romantycznych stylizacji, lekko znudzona  "casualowymi lookami" (choć i tak nie było ich wiele), a impulsem było przyuważenie w mojej szafie tego ślicznego kołnierza, a efektem jest stylizacja po prawej. Gorset nie jest najlepszy,przyznaję, ale lepszego z takimi złotymi zdobieniami nie miałam, a to było dla mnie najważniejsze. Zostaje jeszcze lepszy dobór naszyjnika i czegoś na głowę, ale popracuję jeszcze nad tym, słowo!
A tu dodam jeszcze jedną stylizację, aby wykorzystać moje 5 minut, a co mi tam (no i przy okazji potwierdzić wcześniejsze słowa, ale to już schodzi na drugi plan)!
Choć nie planowałam zdobyć rozgłosu w tym temacie, ale mogę się pocieszyć myślą, z którą niekoniecznie się zgadzam, Pana/Pani mi nieznanej "Nie ważne jak byle mówili".
To o stylizacji coś jeszcze, ta o ile dobrze pamiętam powstała ciutek później od tej w lekko różowo-pomarańczowej tonacji (niestety odpowiedniego określenia na ten kolor nie znam, przepraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png ) oczywiście jako kontynuacja mojego zainteresowania powieściami autorki już wspomnianej.
https://s17.postimg.org/709dqduyj/Nowy_obraz_mapy_bitowej_2.jpg

Edit:

KimKas napisał

Z tego co kojarzę, to żadna z pań aktualnie stojących na podium (Alive4, MariaANTONINA oraz Manga-Chan) nie miała takiej stylizacji...
A stylizacje są do siebie podobne, gdyż stworzyła je ta sama osoba - trish95 (zerknij na jej zdjęcia gwiazd - na zdjęciu z pułkownik Steam jej miss ma stylizację z prawej).

No dobra, to troszeczkę zbiło mnie z tropu. Myślałam, że chodzi o podobieństwo do stylizacji Alive4, która mi się bardzo podoba, zaznaczę, a tu jednak o co innego
. No, ale się napisało. Post na przyszłość, w razie czego.

Ostatnio zmieniony przez trish95 (31-08-2016 o 15h07)

Offline

#356 31-08-2016 o 15h19

Miss'całkiem całkiem
szydelko89
...
Miejsce: Mozambik
Wiadomości: 114

Byłam przekonana, że Alive4 miała stylizacje z prawej strony. Widać już za dużo wątków tu przeglądam i sie myle, także zwracam honor. Ale powiedz sama KimKas, że jakbyś nie wiedziała to też byś myślała, że to inspiracja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tak to się dzieje, jak nie ma profili pod misskami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#357 31-08-2016 o 15h24

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Odnoszę wrażenie, że mało kto o tym pamięta, więc skopiuję tutaj fragment z pierwszego posta tej dyskusji:

Aby zgłosić plagiat należy udowodnić najpierw, że jest on właśnie plagiatem.

- zdjęcie oryginalnego pokoju/stylizacji + nick autorki
- zdjęcie skopiowanego pokoju/stylizacji + nick autorki

Dodatkowo każda osoba oskarżona o plagiat powinna być przez zgłaszającego poinformowana o fakcie, że pojawiła się w tym temacie.


Znalezienie autora/autorki danej stylizacji nie zajmuje więcej niż kilka(naście) minut, ponieważ osoby, które trafiają do finałów stosunkowo dużo czasu spędzają online, więc często wystarczy przejrzeć zwykłą (lub eventową) defiladę + profile (opis lub zdjęcia z gwiazdami). Czasem warto też przejrzeć forum.

---- edit ----
szydelko89 - grunt to mieć odwagę przyznać się do błędu. Kiedy zobaczyłam te dwie stylizacje obok siebie, rzeczywiście miałam drobne wątpliwości, ale tak jak napisałam wyżej, szybki research rozwiał je w pył /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez KimKas (31-08-2016 o 15h30)

Offline

Strony : 1 ... 13 14 15