Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 23-10-2013 o 08h18

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Link do zewnętrznego obrazka

Usiadłem pod drzewem chodzi wcale nie potrzebowałem przerwy. Jednak nie będę stał bezczynnie. Oparłem się o szorstką  korę i włączyłem w słuchawkach, a raczej telefonie muzykę. Zatopiłem się jej rytm. W końcu trzeba jakoś tą przerwę przeczekać. Nie lubię nic nie robić. Jeśli mi to jest narzucone to w tedy słucham muzyki lub czytam coś. Bo co innego robić. Czekać i nic nie robić? Nie jestem osobą cierpliwą. Raz pamiętam jak miałem czekać na autobus to szedłem na piechotę do następnego przystanku. Jeśli i tam miałem czekać szedłem dalej. Raz nawet poszedłem 25 kilometrów. Oj pamiętam jak następnego dnia miałem zakwasy ale nie przejmowałem się nimi.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#27 23-10-2013 o 18h55

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Ophelia

Uniosłam na chwilę wzrok, by zobaczyć co robią inni. W sumie to chyba chciałabym teraz posłychać muzyki, jednak jestem głupia i nie wzięłam słuchawek ze sobą. A wyciąganie samego telefonu nie miało sensu. Przynajmniej dla mnie.
Zmieniłam pozycje w jakiej siedziałam, skutkiem czego było, że ogólnie znów stałam na nogach. Tsa, ciekawe, naprawdę. Chyba wszystkim się nudziło, nic dziwnego, skoro byliśmy w lesie. Tu nie ma nic do robienia.
Zaczęłam chodzić po obrzeżach polanki, jakby miało to sprawić, że czas będzie płynął szybciej. Mogłoby tak być, ale życzenia się nie spełniają.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2