Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 30-09-2013 o 09h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka
Fabuła
Pewne miasto, pewne liceum i pewna klasa dla niezwykle uzdolnionych uczniów. Są tam osoby w wieku nawet jedenastu lat. Stale rywalizują z klasą licealną. Czy odnajdą się w tym świecie?
Gra nie ma celu.
Inspirowana serialem Nadzdolni
Regulamin
1. Każdy może mieć tylko jedną postać.
2. Stosujemy się do opisu naszych postaci.
3. W grze bierze udział max. 12 osób.
4. Możemy sterować tylko swoją postacią, wyjątki to akcje zbiorowe.
5. Nasze postacie mogą się kłócić, ale my nie.
6. Piszemy regularnie.
7. Przed rozpoczęciem gry możemy dowolnie modyfikować postacie.
8. Można mieć każde zwierzę domowe lub konia.
9. W grze stosuję upomnienia. Np. jeśli ktoś złamie regulamin dostaje w RPG upomnienie, a po trzech upomnieniach ten ktoś wylatuje.
10. Zdjęcia nie mogą się powtarzać. To byłoby nienaturalne. Imiona jeszcze mogą być.
11. Ilość zdań powinna być taka jak w Mini Regulaminie, wyjątkami są dialogi.

Gracze:
Klasa dla geniuszy
Dziewczyna 1.1 - uzdolniona muzycznie, przyjaźni się ze wszystkimi, rywalizuje z dziewczyną 3.1 - Ewangelin
Dziewczyna 1.2 - plastyczka, najlepsza przyjaciółka dziewczyny 1.1, trudno jej znaleźć przyjaciół - Majkel325
Dziewczyna 1.3 - jest najlepsza ze wszystkich przedmiotów, kocha się w chłopaku 2.2
Dziewczyna 1.4 - informatyczka, zna się na wszystkich oprogramowaniach w wolnym czasie hackuje, przyjaźni się z chłopakiem 2.1 - Abigeil
Chłopak 2.1 - geniusz aktorski, występuje w różnych programach jednak wolny czas lubi spędzać ze swoją przyjaciółką dziewczyną 1.4
Chłopak 2.2 - świetny z WF, jest najlepszy we wszystkich dyscyplinach, chłopak 4.1 jest jego bratem - Natasza793
Chłopak 2.3 - jest profesjonalnym charakteryzatorem, dziewczyna 3.1 jest jego kuzynką, podoba mu się dziewczyna 1.1 - Wannesa
Chłopak 2.4 - przyrodnik, zna się na zwierzętach i roślinach, chodził z dziewczyną 1.2
Klasa licealna
Dziewczyna 3.1 - królowa szkoły, wróg dziewczyny 1.1, ukrywa to, że jest matematycznym geniuszem - Paululusia
Dziewczyna 3.2 - przyjaciółka dziewczyny 3.1, uwielbia kiedy się nią rządzi, niedawno zerwał z nią chłopak 4.1
Chłopak 4.1 - brat chłopaka 2.2, wspiera klasę dla geniuszy, dlatego zerwał z dziewczyną 3.2
Chłopak 4.2 - podkochuje się w dziewczynie 3.1, jest spokojny

KP
>zdjęcie<
Godność:
Klasa:
Wiek: 11 - 16 dla geniuszy, 16 dla licealnej
Płeć:
Charakter i cechy fizyczne:
Kontakty:
    - Związek: brak, szuka, nie szuka lub zakochany w
    - Przyjaciele: (uzupełniasz te dwie rubryki kiedy kogoś poznasz, lub jest tak napisane)
    - Wrogowie:
Cechy charakterystyczne: wszystko co się tyczy wyglądu i jest wyjątkowe, np. blizny, znamiona itp.
Historia: opowiedz coś o sobie!
Rodzina:
Talent:
Zdjęcia: dodatkowe zdjęcia Twojej postaci
Inne: np. hobby itp.


Moje KP
Dziewczyna 1.4
Link do zewnętrznego obrazka
Godność: Kathrine Ivory
Klasa: Klasa dla geniuszy
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Charakter i cechy fizyczne: Kathie nie lubi być w centrum zainteresowania, woli pogadać z przyjaciółmi. Jest cierpliwa i inteligentna, jednak kiedy jesteś chamski ona też jest chamska. Jeśli uważasz, że to taka delikutaśna dziewczynka to grubo się mylisz! Kathie jest wytrwała, nigdy się nie poddaje i nieprzerwanie dąży do celu. kiedy jednak zostaje sama staje się dosyć dziecinna, wtedy lubi też śpiewać kołysanki swojego autorstwa.
Kontakty:
    - Związek: Brak
    - Przyjaciele: chłopak 2.1
    - Wrogowie:
Cechy charakterystyczne: Nosiła kiedyś kolczyki, ale teraz już nie nosi i zostały jej dziurki, które się do teraz nie zrosły.
Historia: Co tu dużo mówić... Kiedy jej mama dostała pracę w Chicago przeniosły się tam. Akurat był nabór do klasy dla geniuszy, więc postanowiła, że tam będzie się uczyć.
Rodzina: Mama Angie, młodszy brat Logan
Talent: Informatyka
Inne: W wolnym czasie hackuje

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (08-10-2013 o 17h46)

Offline

#2 30-09-2013 o 10h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zaklepuję dziewczynę 1.1
Zapisz mnie kochana jako Ewangelin jeśli możesz. Z góry dziękuję

Offline

#3 30-09-2013 o 16h47

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7605.jpg

Godność: Mary Sheel
Klasa: Dla Geniuszy
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Charakter i cechy fizyczne: Jest miłą i zabawną wariatką. Co nie oznacza ze nie potrafi być zadziorna, uparta i chamska. Stara się jednak być oryginalna i szukać wspólnego języka z każdym. Jej charakter jest różny zależy od dnia i chwili. Zawsze dąży do celu.
Kontakty:
    - Związek: Szuka
    - Przyjaciele: 1.1
    - Wrogowie:
Cechy charakterystyczne: Ma 3 kolczyki w prawym uchu i 2 w lewym.
Historia: Ojca odszedł kiedy się urodziła. Wychowywała ją matka i babcia jak i jej młodszego brata i starszego brata. Szczęśliwa jest ze swojego życia i stara się nie narzekać. Mieszkała długo w NY kiedy w końcu mama znalazła lepszą pracę przeprowadziły się w pobliże podobno dobrej szkoły. Akurat był nabór więc się dostała.
Rodzina: Mama- Emily, młodszy brat-Josh , starszy brat - Jake
Talent: Sztuka.
Inne:
Często farbuje sobie szamponetką jeden kosmyk włosów ale na razie ma wszystkie włosy naturalnego koloru.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#4 30-09-2013 o 18h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Plan lekcji:
Poniedziałek
8:00 - 8:45
WF
Sala gimnastyczna
Annie Evans
8:50 - 9:35
Przedsiębiorstwo
Klasa 22
Elizabeth Cross
9:40 - 10:25
Biologia
Klasa 17
Christopher Kin
10:30 - 11:15
J. Hiszpański/J. Niemiecki
Klasa 22/21
Elizabeth Cross/Logan Mine
11:35 - 12:20
J. Angielski
Klasa 22
Gin Chase
12:25 - 13:10
J. Angielski
Klasa 22
Gin Chase

>W tej wiadomości zostanie stworzony ciąg dalszy planu lekcji<

Offline

#5 30-09-2013 o 19h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7835.jpg

Imię: Anna
Nazwisko: McLevis
Wiek: 15 lat
Orientacja: Hetero
Data urodzenia: 4 stycznia
Znak zodiaku: Koziorożec
Płeć: Kobieta
Klasa: Dla geniuszy
Rola: 1.1

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7836.jpg

Charakter i cechy fizyczne:

Kontakty:
Związek: szuka
Przyjaciele: Mary Sheel...
Wrogowie: 3.1

Cechy charakterystyczne:

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7837.jpg
Historia:

Rodzina:

Talent:

Zajęcia:

Ciekawostki:

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7838.jpg

reszta wkrótce może jeszcze dzisiaj skończę na komórce ale potrwa to wieczność  /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif

Ostatnio zmieniony przez Syndariela (03-10-2013 o 11h59)

Offline

#6 02-10-2013 o 21h32

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Chłopak 2.2

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/8000.jpg

Godność: Marek Green
Klasa:Klasa dla geniuszy
Wiek: 14
Płeć: mężczyzna
Charakter i cechy fizyczne: Mój charakter. Hmmm....To dość skomplikowany jestem chłopak wysportowanym. Nie ma takiej dyscypliny w której bym nie był dobry. Chcesz się założyć dalej gram o wszystko. Idę do celu nawet po trupach. Jestem zarozumiały oraz egoistyczny. Nie należy do przyjemnych ludzi. Najbardziej lubię rozmawiać o sporcie. Kiedy jestem wkurzony nie kontroluję tego co mówię. W tedy najczęściej ranie innych. Jestem typem chłopka który kocha być w centrum zainteresowania. Jestem również zdeterminowany... uparty jak osioł. Niestety nie umiem pogodzić się z porażką. Lecz jest plus rzadko ją ona się zdarza częściej wygrywam. Jestem silny nie aż tak żeby konia podnieś lecz wystarczająco maże że być jak The Rock to mój idol. Posiadam również cechy takie jak zwinności, spryt, szybkości. Nie jestem głupi jak pokazują w telewizji jak sportowiec to nie umie odpowiedzieć na proste pytania.
Kontakty:
    - Związek: brak, szukam
    - Przyjaciele: (uzupełniasz te dwie rubryki kiedy kogoś poznasz, lub jest tak napisane)
    - Wrogowie: Nie mam...jak na razie.
Cechy charakterystyczne: Super rzeźba sylwetki. 
Historia: Dostałem się do klasy geniuszy już wieku 11 lat, kiedy pobiłem rekord w dawnej szkolę. Więcej wam nie trzeba...
Rodzina: Brat chłopak 4.1
Talent: Sportowy.


//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8002.jpg

Ostatnio zmieniony przez natasza793 (04-10-2013 o 12h04)


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#7 02-10-2013 o 22h19

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Jakie są wolne dziewczyny?
Jeśli jest to proszę 3.1

Offline

#8 02-10-2013 o 22h50

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Link do zewnętrznego obrazka
Godność

Simon Phelps

Klasa

Klasa specjalna

Wiek, płeć i orientacja

Chłopak, chodź nie wygląda ma dopiero 16 lat... nie masz oczu? Na samaym początku jeszcze dodałam że to jest CHŁOPAK i oczywiście jak na niego przystało woli dziewczyny od chłopaków.

Charakter i cechy fizyczne

Simon jest przyjacielski i pomocny, nie powiem jednak że jest idealny bowiem każdy mas swoje wady, mimo iż może wydawać się z początku nieskazitelny tylko bliżsi znajomi już doświadczyli jego nagłej zmiany humorów. Przez chwile może być radosny a później nie wiadomo dlaczego się wkurza, ale jednak takie nagły zmiany humorów nie za często mu się zdarzają, jednak dla wrogów nie ma litości, nie będę nic tutaj dodawać o znajomych bo to chyba oczywiste że stanie w ich obronie, ale jednak nie wszystkich. Simon jest też strasznie kłótliwy i obrażalski, najczęsciej jego kłótnie z chłopakami mają finał w szpitalu, oczywiście oby stron, bowiem chłopak ze słabszymi się nie kłóci gdyż uznali by go za jakiego gościa co się znęca.

Kontakty

- Związek: zakochany w Annie
- Przyjaciele: No cóż dziewczyna 3.1 jest jego kuzynką więc jakby miał się z nią nie przyjaźnić?
- Wrogowie: Na razie nie mam ale kto wie co przyniesie los

Cechy charakterystyczne

No niestety Simon nie ma w sobie nic charakterystycznego, typowy chłopak.

Historia

*Loading*

Rodzina

Dziewczyna 3.1

Talent

Profesjonalny charakteryzator

Zdjęcia: dodatkowe zdjęcia Twojej postaci
Inne: np. hobby itp.

Ostatnio zmieniony przez Wannesa (03-10-2013 o 18h45)

Offline

#9 03-10-2013 o 21h42

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Lissa Silver

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8056.jpg

Imię | Lissa
Nazwisko | Silver
Ksywki | Li, Lis, Liss
Wiek | 14 lat
Data Urodzenia | 21 lipiec
Miejsce Urodzenia | Zapopan, Meksyk
Znak Zodiaku | Rak
Płeć | Kobieta
Orientacja | Hetero
Grupa Krwi | 0Rh-
Status Społeczny | Wolna
Rola | 1.3

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8057.jpg

Charakter | Lissa,
Zainteresowania | Przyroda, książki, sztuka, dekorowanie domu
Hobby | Taniec, moda, śpiew, malarstwo
Talent | Sport, rysowanie, fotografia, gitara
Kontakty |
•    Związek | Zakochana w Marku
•    Przyjaciele | (?)
•    Wrogowie | (?)

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8058.jpg

Wygląd | Lissa, ma długie ciemne blond włosy. Jej oczy są koloru niebieskiego. Ma normalny nos i usta koloru wiśniowego. Jej karnacja skóry jest jasna. Nie ma żadnych znaków szczególnych. Jej sylwetka jest zgrabna i szczupła a wzrost ma wysoki. Jej waga nie jest za przytyła, lecz jest chuda.
Lubi |
•    Pokazywać swoje emocje
•    Być przyjmowaną przez innych
•    Biegać
•    Pomagać innym
•    Się uśmiechać
Nie lubi |
•    Krzyków
•    Jak ktoś ją obraża
•    Nudnych chwili
•    Się obrażać z byle powodu
•    Chamskich osób
Ciekawostki |
•    Ma lekki sen
•    Ma uczulenie na cytrusy
•    Miała siostrę bliźniaczkę, ale zmarła
•    Z daleka jej oczy wyglądają na czarne, ale ma ogólnie oczy koloru niebieskiego
•    Przyjmuje najświętsze powiedzenia o jakiejś smutnej sprawie

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8059.jpg

Wzrost | 169 cm
Waga | 56 kg
Kolor oczu | Niebieski
Kolor włosów | Ciemny blond
Długość włosów | Dość długie

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8060.jpg

KP W BUDOWIE!

Ostatnio zmieniony przez Loliq (03-10-2013 o 21h44)

Offline

#10 04-10-2013 o 21h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uwaga!
Zaczynamy grę!

Katherine szła przez korytarz nowej szkoły. Nie znała tu niczego ani nikogo. Na ścianie przy frontowym wejściu wisiały portrety dyrektorów. Typowe. Ruszyła do specjalnej sali, w której mogła "rozwijać" swój talent. Gdyby tak się bardziej postarali...

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (06-10-2013 o 11h20)

Offline

#11 06-10-2013 o 13h49

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Simon Phelps

Dobra dzisiaj wyjątkowo udało mi się nie spóźnić, jednak dobrze zrobiłem że wyszedłem z tamtej imprezy trochę wcześniej, ale jednak... chciałbym się jeszcze trochę tam pobawić. Wstałem powolnym krokiem i zacząłem się zbierać do szkoły, myślałem o ostatnich sprawach jakie miały miejsce, no przecież nie można powiedzieć że nic się nie działo. Ubrałem się, wziąłem torbę i trochę pieniędzy, będzie przynajmniej na jedzenie, gdzieś se kupie po drodze. Wyszedłem z domu, pożegnałem się ze wszystkimi i ruszyłem. Co prawda jeszcze matka mi zrobiła awanturę że żywię się tylko na mieście, ale to nie moja wina że nie mam czasu tu zjeść.
    Szedłem sobie spokojnie, mijałem co chwile jakieś sklepy spożywcze, ale jednak ja chodziłem do tylko jednego gdzie była kuchnia japońska, zawsze ją ubóstwiałem. Już miałem tam znajomości więc, wieczorem zawsze zostawiałem tam moje pudełko na śniadanie i rano odbierałem gotowe, i płaciłem. Gdybym w jakiś dzień tam nie zawitał pracownicy sklepu by się na mnie obrazili, ale jednak choroba czasami występuje. Zawitałem do sklepu
-Dzień dobry!-powiedziałem z uśmiechem, na mój widok pani przy ladzie również się uśmiechnęła i sięgnęła na półkę, tam już miałem gotowe śniadanie. Wziąłem i zapłaciłem odpowiednią sumę pieniędzy.
-A ty Simone znalazłeś sobie już kogoś?-pani zwróciła się do mnie. Od razu się zarumieniłem i zacząłem się kłopotliwie drapać po głowie.
-Na razie... p-podoba mi się jed-dna osoba- zacząłem się trochę jąkać a rumieńce na twarzy nie ustępowały, była to ta dziewczyna o długich rudych włosach. Mam nadzieje że nikt się nie dowie że żywię do niej sympatię. Pożegnałem się i wyszedłem ze sklepu i zaś zacząłem zmierzać w stronę szkoły.

Ostatnio zmieniony przez Wannesa (06-10-2013 o 14h44)

Offline

#12 06-10-2013 o 14h11

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Nie no znowu ta szkoła. Czasem nie chce mi się do niej iść. Wstałem z wielkim ,,ale'' łóżka. Chętnie bym pospał jeszcze trochę. Jednak mój budzik mi na to nie pozwoli. No trudno nie wygram z tym że już ranek. Podszedłem do szafy z pytaniem głowie. Co tu się dzisiaj ubrać? Zdecydowałem się na dresy z smokiem oraz bokserkę. W kuchni było już gotowe śniadanie. Kochana mamusia zawsze wie że gdy mi nie zrobi śniadanie to ja bym nie zjadł. Szybko pobiegłem na przystanek autobusowy żeby mi nie uciekł. Jak to on lubi robić. Dzisiaj mu się nie udało. Trzy przystanki dalej i już byłem szkole.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#13 06-10-2013 o 17h14

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Simon Phelps

Zobaczyłem na zegarek, zostało jeszcze trochę do lekcji ale warto się pośpieszyć. Wszedłem na dziedziniec, zobaczyłem jak inni bawią się na polu... no bo mogą. Udałem się do szafek (żeby tylko takie w polskich szkołach były T.T) i włożyłem tam moją kurtkę i przebrałem buty. Włożyłem do torby potrzebne książki na dzisiejszy dzień. Podszedłem pod sale lakcyjną i czekałem na dzwonek.


*Sry, mam chorobę, brak weny i brak siły na pisanie T.T*

Offline

#14 07-10-2013 o 14h29

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Marek Green

Poszedłem do swojej szafki. Włożyłem książki na dzisiaj do niej zostawiłem sobie tylko na pierwszą lekcje i drugą. Nie będę cały dzień nosił wszystkie. Bym mógł ale po co... Poszedłem po salę już tam parę osób czekało na lekcję. Usiadłem pod ścianą i z plecaka wyciągnąłem Bravo Sport. Lubię te gazetę bo można wiele się dowiedzieć.

Ostatnio zmieniony przez natasza793 (07-10-2013 o 14h32)


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#15 07-10-2013 o 15h47

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Wstałam dość szybko i ubrana i gotowa poszłam wolnym krokiem do szkoły. Po drodzę zawitałam do kiosku aby kupić sobie coś do picia i batona. Zapłaciłam i doszłam szybko do szkoły. Poszłam do szafki i wzięłam książki i schowałam niepotrzebne. Poszłam pod salę lekcyjną i czekałam  na dzwonek.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#16 07-10-2013 o 15h52

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Przyszła Mary postanowiłem się z nią przywitać.
- Cześć Mary - powiedziałem z uśmiechem. Wstałem bo nie grzecznie witać się siedząc. Podałem do niej rękę jak wypadało. W końcu mnie nauczona dobrych manier.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#17 07-10-2013 o 16h00

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-Witam Ciebię-powiedziałam tak elegancko i zaśmiałam się lekko i też podałam mu rękę.
Zamknęłam torbę i uśmiechnęłam się do niego. Kiedy ją zamykałam coś pękło  w środku i na zewnątrz i wyleciało kilka rzeczy typu: blok,szkice,pędzle,ołówki.
-Ja dziękuję znowu moje szczeście-powiedziałem i szybko kucnęłam aby zebrać swoje rzeczy.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#18 07-10-2013 o 16h03

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Kucnęłam żeby jej pomóc zbierać jej rzeczy.
- Ta torba chyba nadaję się na wyrzucenie - powiedziałem do niej. Kiedy już wszystko chyba było podnieś. Oddałem jej rzecz które trzymałem w dłoniach.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#19 07-10-2013 o 16h11

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-Chyba tak!-Powiedziałam-Dziękuję ci-powiedziałam i poszłam pod szafkę. Miałam tam jeszcze jedną torbę zapasową. Schowałam tam swoje rzeczy i wróciłam pod salę.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#20 07-10-2013 o 16h18

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Mary poszła pewnie do szafki. Usiadłem ponownie na podłogę. Żeby się czym zająć włączyłem sobie muzykę w telefonie. Wsłuchałem się rytm rapu. To moja ulubiony rodzaj muzyki. Lubię lubię również pop oraz trochę metal, ale delikatny.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#21 07-10-2013 o 16h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Katherine usiadła pod ścianą. Wyciągnęła laptopa i weszła na czat. Całe szczęście w szkole wiedzą czym jest Internet. Gdy jej się znudziło postanowiła zagrać w grę. Uruchomiła Raymana, naturalnie wyjęła także z torby pada. Ot co, zwyczajna przerwa.
Jakby co, teraz będzie WF

Ostatnio zmieniony przez Abigeil (07-10-2013 o 16h51)

Offline

#22 07-10-2013 o 16h56

Miss'całkiem całkiem
Miju-chan
W chmurach bzu nad morzem harf zaśpiewasz pieśń ostatnich lat
Miejsce: Nie myślałam jeszcze nad tym
Wiadomości: 126

Dzień dobry! Abigeil przydzieliła mnie jako zastępczynie Ewangelin. Mam nadzieję że po powrocie się na nas nie wkurzy. Dzięki temu będziemy mieli jedną z głównych postaci i nie będzie trzeba czekać miesiąc aż się ta zbanowana osoba odezwie.
Anna McLevis

Wstałam dzisiaj ale nie wiem jak mi się to udało. Na szczęście dzień wcześniej przygotowałam sobie ciuchy bo przewidziałam co się stanie. Westchnęłam i zlazłam z łóżka. Umyłam się i zaznałam przyjemności szybkiego prysznica. Ubrałam się w w ubrania. Wyszłam z domu przygryzając po drodze pączka. Przynajmniej będę miała energię na cały poranek. Gdy weszłam do szkoły udałam się pod klasę. Zauważyłam Marry szybko do niej podbiegłam i ją przytuliłam.
- Jak się spało? - zapytałam z złośliwym uśmieszkiem na twarzy. Lubię się z nią przekomarzać no cóż jest moją najlepszą przyjaciółką więc mi na to pozwala. Mamy teraz chyba WF... No cóż nie marudzę ale mogła być to lekcja muzyki.


//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8954.jpg   

Offline

#23 07-10-2013 o 17h05

Miss'wow
natasza793
...
Miejsce: Dobre
Wiadomości: 714

Dobrze że mam teraz W-F bardzo go lubię przyda mi się za strzyg energii. Wychowanie Fizycznie mnie dodaję mi sił na cały dzień. Teraz lecia piosenka Metallica - nothing else matters. Wsłuchałem się w rytm jej. Tak czekałem na dzwonek na lekcję.


Jeśli gdzieś nie odpisuje długo proszę o wybaczenie i przypomnienie na PW  PS zadaj mi pytanie  ASK.fm
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#24 07-10-2013 o 17h10

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-Nawet dobrze a tobie?-zapytałam z uśmiechem. Czekałam na ten ukochany dzwonek. Wyjęłam mały notesik i mały ołóweczek. Zaczęłam rysować drzewo jakie dzisiaj widziałam. Wyglądało jak człowiek. Bardziej kobieta w sukni i długich włosach. Wiem dziwnie to brzmi ale tak było. Zaczęłam rysować z pamięci. Mam nadzieję że jakoś mi to wyjdzie.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#25 07-10-2013 o 17h14

Miss'całkiem całkiem
Miju-chan
W chmurach bzu nad morzem harf zaśpiewasz pieśń ostatnich lat
Miejsce: Nie myślałam jeszcze nad tym
Wiadomości: 126

Annie McLevis

Jednak miała dzisiaj dobry humor tak samo jak ja. Uśmiechnęłam się szeroko ale trochę rozluźniłam uchwyt i przytuliłam się do jej ramienia. Moja kochana poduszeczka. Przyjrzałam się jak rysuję. Ja też bym tak chciała. Wygląda na to że rysuję drzewo. Pewnie ją zafascynowało.
- Wiesz podusiu mi też się dobrze spało ale bym jeszcze pospała - uśmiechnęłam się szeroko i mocniej wtuliłam w ramię. Była taka mięciutka. Pewnie dziwnie to wygląda z punktu widzenia osób postronnych. Trudno. Na razie nie ma  chłopaka do którego mogłabym się przytulać godzinami.

Ostatnio zmieniony przez Miju-chan (07-10-2013 o 17h15)


//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8954.jpg   

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2