Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 28-09-2013 o 12h35

Miss'Żółtodziób
Jevel
...
Miejsce: Nochybaciępomerdałoland
Wiadomości: 12

Fabuła
Poza światem ludzi istnieją pewne stworzenia, które mają na celu opiekować się duszami. Nazywają się Strażnikami Dusz. Zanim jednak zdobędą ten tytuł muszą ukończyć specjalną akademię. Nie są jednak przyjmowani do niej wszyscy.
Dostanie się ten, kto w życiu dokonał czegoś niesamowitego. Był gotów do poświęcenia i zginął z słusznej sprawie.

Ale są też Cienie. Dusze samobójców- tych, którzy nie chcieli żyć i odebrali sobie najcenniejszy dar, jaki kiedykolwiek dostali. Krążą one po świecie i ściągają ludzi do miejsca bez powrotu.
Co robimy?
Wcielamy się w postacie strażników lub cieni i chodzimy do akademii. Cienie również tam chodzą. Tylko one ćwiczą się w polowaniu na ludzkie dusze.
Każdy strażnik ma swojego podopiecznego i swojego towarzysza- jakieś zwierze.
UWAGA!
Jeśli strażnik ma przydzielonego podopiecznego umieszcza jego imie,nazwisko i wiek(i wygląd) na końcu swojej KP.
Link do zewnętrznego obrazka

Karta Postaci
Strażnika:
Imię,Nazwisko,Wiek,Data urodzenia, znak zodiaku, grupa krwi,towarzysz,co w życiu osiągnął i czemu chce być strażnikiem.
Cienia:
Imię,Nazwisko, Wiek, Data urodzenia, znak zodiaku, grupa krwi,czemu chciał umrzeć.

Naturalnie można dodać charakter,lubi/nie lubi i inne.

Regulamin
Każdy go zna i przestrzega.
Cienie:
Rinmaru-Cheryl Harris
Lilka-Nevan Silyen
majkel325-Mary Mapple
Jevel-Mikki Claro
wanessa-Sakakibara Kouichi
Strażnicy:
@Miyu3-Jayy Von Monroe
Ewangelin-Marina Rain
Eminaria-Jessica Montstuir
@Memphis-Illyas Azhar
Lilka-Nicholas Ezra Walsh
Jeśli przeczytałeś wszystko na końcu swojej KP napisz: Strażnik lub Cień( w zależności czym jest twoja postać)

Ostatnio zmieniony przez Jevel (01-10-2013 o 16h01)

Offline

#2 28-09-2013 o 13h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Imię: Jayy
Nazwisko: Von Monroe
Wiek:19 lat
Data urodzenia: 17 maja
znak zodiaku:byk
grupa krwi:A
towarzysz: wąż- Sylvian
Osiągnięcia:
Czemu chcę być strażnikiem: Jayy odczuwał sporą satysfakcję z pomagania innym. Innego powodu brak.
Link do zewnętrznego obrazka
"Urodziłem się po to, by być szczęśliwym, a nie normalnym"
Podopieczna
Imię: Lana
Nazwisko: Turner
Wiek:19 lat
Link do zewnętrznego obrazka
Strażnik

Ostatnio zmieniony przez Miyu3 (01-10-2013 o 16h02)

Offline

#3 28-09-2013 o 13h04

Miss'ok
Rinmaru
No pants, no problems.
Miejsce: dworek w Różowych Chrabąszczach~♥
Wiadomości: 55

Imię:Cheryl
Ksywka: Cherry, Cher
Nazwisko:Harris
Wiek:18 lat
Data urodzenia:4 czerwca
znak zodiaku:bliźnięta
grupa krwi: aRH+
Wygląd:
Link do zewnętrznego obrazka
Czemu chciała umrzeć: Cher...chciała umrzeć, bo...? Właściwie nie miała ku temu, żadnych powodów. Żyła w pozszywanej rodzinie, ale nie narzekała. Miała siostrę, ojczyma i matkę. Dobrze się uczyła. Przyjaciół też miała.
Brak pasji i marzeń to było dla niej coś niezrozumiałego. Chciała umrzeć pod wpływem głupiego impulsu, wpływu pewnej osoby na jej podświadomość. Osoby ,którą bardzo ceniła. Łatwo ulegała wpływom, więc i jemu uległa. Zabiła się w sposób mało okrutny. Zastrzeliła się. Z premedytacją. Bez najmniejszej wątpliwości.
Głupiutka dziewczyna. Jakby myślała, że dostanie drugie życie...*śmiech*

Ostatnio zmieniony przez Rinmaru (29-09-2013 o 19h56)

Offline

#4 28-09-2013 o 13h11

Miss'całkiem całkiem
Lilka
...
Wiadomości: 167

Link do zewnętrznego obrazka

Chłopak był widocznie zdenerwowany.Chodził po pokoju szepcąc niezrozumiałe  słowa,wyglądał jakby coś sobie tłumaczył .Nagle się zatrzymał,zamknął oczy,wziął głęboki wdech i wydech.Zdecydował.(...)
Nazywam się Nevan Silyen.Przyszedłem na świat 1 listopada 1994 roku w Dover gdzie spędziłem dziewiętnaście lat swojego cholernego życia...Nagrywam to,żeby nikt później nie powiedział,że to co zrobiłem było jakimś #$%^&$#*& wołaniem o pomoc...Kiedyś sam nie potrafiłem zrozumieć co takiego kieruje człowiekiem,który odbiera sobie coś tak cennego...Najcenniejszego.Jakim trzeba być idiotą,aby tak postąpić?...Teraz wiem.To wszystko siedzi w głowie.Niszczy cię...Jestem %^&$# słabym tchórzem.Słabym,bo nie mam sił dalej żyć.Tchórzem,bo chce uciec przed wyrzutami sumienie...Mam tego wszystkiego dość...-Wzrok szatyna powędrował na półkę,gdzie w ramce stało zdjęcie przedstawiające jego wraz z siostrą,Byli do siebie tacy podobni.Takie same kolory włosów i oczu.Zbliżony charakter,sposób patrzenia na świat,wspólne zainteresowania.Nawet mieli taką samą grupę krwi,B Rh+-Za samobójstwo odpowiada zazwyczaj ktoś inny...Musi istnieć jakiś zapalnik,który skłoni człowieka do odebrania sobie życia.W moim przypadku to moja siostra...Jej śmierć...Nie potrawie się z tym pogodzić....Próbowałem,na prawdę próbowałem sobie z tym poradzić ,ale nie jestem w stanie...Powinienem zorientować się,że jest z nią nie tak...Że się stacz...Że idzie  w ślady ojca...Nawet się sprzedawała,żeby mieć na to hajs.Jak mogłem tego %^$#% nie zauważyć?! -Schował twarz w dłonie ciężko oddychając.Minęła dłuższa chwila zanim się uspokoił i ponownie spojrzał na kamerę-Gdzieś kiedyś znalazłem,że jeśli umiera zodiakalny skorpion to w przeciągu maksimum kilku miesięcy w jego rodzinie rodzi się dziecko...Po mojej śmierci będziecie mogli sprawdzić czy to prawda.
CIEŃ



Lilce się nudziło,więc zrobiła opisową KP bo czemu by nie  : D

Ostatnio zmieniony przez Lilka (29-09-2013 o 09h01)

Offline

#5 28-09-2013 o 14h39

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

grupa krwi,czemu chciał umrzeć.


Imię: Mary

Nazwisko: Mapple

Wiek: 18

Data urodzenia:  9 kwietnia

Znak zodiaku: Baran

Grupa Krwi: 0 Rh -


Czemu chciała umrzeć: Tajemnica:)


//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7605.jpg


cień

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (29-09-2013 o 10h37)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#6 28-09-2013 o 15h16

Miss'Żółtodziób
Jevel
...
Miejsce: Nochybaciępomerdałoland
Wiadomości: 12

UWAGA
Mam do was pytanie. Czy chcecie, aby wątek był czynny przez cały tydzień czy wolicie, żebyśmy pisali tylko w weekendy lub inne ustalone dni?

Offline

#7 28-09-2013 o 15h20

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Cały tydzień !!


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#8 28-09-2013 o 15h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Popieram moją kochaną przedmówczynie

Offline

#9 28-09-2013 o 23h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Imię:Illyas
Nazwisko:Azhar
Wiek:19 lat
Data urodzenia: 15 sierpnia
znak zodiaku: lew
grupa krwi:A
towarzysz: królik- Batman
Link do zewnętrznego obrazka
Co w życiu osiągnął: Illyas w życiu niczego specjalnego nie osiągnął. Zdał sobie z tego sprawę dopiero w szpitalu. Umarł na skutek potrącenia przez ciężarówkę. Kilka razy może... komuś pomógł, ale to były drobnostki...
Czemu chce być strażnikiem:
Kiedy przed śmiercią zdał sobie sprawę, że niczego nie osiągnął postanowił zmienić to po śmierci. Chce pomagać każdemu, kto tej pomocy wymaga.

Podopieczna
Imię: Hannah
Nazwisko: Monroe
Wiek: 8 lat
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Memphis (01-10-2013 o 21h30)

Offline

#10 28-09-2013 o 23h18

Miss'Żółtodziób
Jevel
...
Miejsce: Nochybaciępomerdałoland
Wiadomości: 12

Moja KP
Imię:Mikki
Nazwisko:Claro
Wiek:17 lat
Data urodzenia: 10 luty
Znak zodiaku: wodnik
Grupa krwi: aRH-
Czemu chciała umrzeć: Mikki żyła pod presją. Rodzice wymagali od niej Bóg wie czego. Była tak zwanym 'geniuszem'. Uwielbiała informatykę i hacking.
Niestety rodzicom nie podobało się to, a ona... podpaliła się i skoczyła z biurowca.
Wygląd:
Link do zewnętrznego obrazka
Lubi:
-informatykę
-sztukę
-sporty ekstremalne
-robótki ręczne
Nie lubi:
-marchewek
-opalania się
-aroganckich osób
-mówienia o niej jak o chorej psychicznie
cień

Ostatnio zmieniony przez Jevel (01-10-2013 o 21h23)

Offline

#11 29-09-2013 o 12h06

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Link do zewnętrznego obrazka

Godność

Sakakibara Kouichi

Informacje

Kouichiemu został już tylko rok do osiągnięcia pełnoletności, czyli to znaczy że ma 17 i oczywiście jest heteroseksualny urodzony 22 kwiatnia o 3 w nocy. Kwiecień czyli byk, nie stwierdzono jego grupy krwi gdyż nigdy się nie badał.

Link do zewnętrznego obrazka

Powód samobójstwa

Kouichi nigdy nie był zbyt dobrze nastawiony psychicznie, widział w okół ile zła się dzieje, kredyty, samobójstwa, wypadki, powodzie, huragany, wybuchy, trzęsienia ziemi. Kiedy sobie zdał z tego sprawie doszedł do wniosku że tak na prawdę wszędzie jest niebezpiecznie, nie ma nigdzie takiego miejsca gdzie jest się na 100% bezpiecznym. Niestety chłopak mieszkał sam (dom po rodzicach) nie miał przyjaciół i nikt nie mógł go wyleczyć z tej opresji, no i niestety dobiły go codzienne wiadomości, z nowym towarem złych wiadomości, no i się załamał chłopak.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Wannesa (29-09-2013 o 13h19)

Offline

#12 29-09-2013 o 12h13

Miss'Żółtodziób
Jevel
...
Miejsce: Nochybaciępomerdałoland
Wiadomości: 12

Oczywiście.
Okey, mamy komplecik. Proszę o uzupełnienie kart postaci. Kiedy wszyscy skończą-zaczniemy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Jevel (29-09-2013 o 12h15)

Offline

#13 29-09-2013 o 12h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jeśli możesz moja droga zapisz mnie jako Ewangelin.

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7750.jpg

Imię: Tylko się nie śmiejcie. Mam na imię Marina
Ksywki: Mówcie do mnie Mari, Rani, Mir, Mera
Nazwisko: Takie tam pospolite Rain
Wiek: Już nie liczę i nie chcę liczyć
Data urodzenia:  Pięknego dnia czyli 20 czerwca
Znak zodiaku: Bodajże Rak
Grupa krwi: Ale po co... No dobra BRh-
Towarzysz: 
Nazywa się Duch i jest wilkorem. No czyli takim potężniejszym, większym i wogóle lepszym wilkiem.
//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7751.jpg

Co osiągnełaś w życiu?

Otóż nie wyróżniałam się zbytnio niczym. No cóż nigdy nie myślałam że coś mi się uda a tu nagle wybuchł pożar w sąsiednim budynku gdy byłam w kawiarence. Gdy tam dobiegłam dużo osób było sparaliżowane strachem. Po prostu wypychałam je z budynku. Gdy już myślałam że to wszyscy nagle usłyszałam płacz dziecka na ostatnim piętrze i krzyk jego matki tuż za mną. Pewnie dopiero sobie przypomniała. Wbiegłam na to ostatnie piętro znalazłem dziewczynkę w szafie. No ale miałyśmy już odciętą drogę ucieczki. Nie chciałam pozwolić aby ona spaliła się żywcem. Przytuliłam ją i płacząc powiedziałam że wszystko będzie dobrze niech zamknie oczy. Mocniej przycisnęłam ją do siebie i rzuciłam się przez okno. Tak abym ja upadła plecami i bym mogła zamortzować jej upadek. Ona przeżyła ale ja no cóż nie.

Czemu chcesz być strażnikiem?

Czemu? Jeszcze się pytasz? Poświęciłam życie dla tamtej dziewczynki i chcę moje wieczne życie poświęcić dla innych. Taka już jestem.

Charakter:
Jestem dość dziwna raz wesoła i zabawna a w drugiej chwili ponura. Moje oczy wtedy mówią "I kill you". Hahahaha no wiem że tego nie widzicie ale mam czasem takie schizy. Trudno jest mnie tak naprawdę pozanać jestem osobą zamkniętą w sobie. Nie mówią o sobie nic ponadto co chcę żeby inni wiedzieli. Swoje sekrety trzymam w sobie. No i jestem jeszcze szczera aż do bólu i strasznie sarkastyczna.

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7778.jpg

Lubi:
- Śpiewać
- Tańczyć
- Spędzać czas z duchem
- Pomagać innym
- Horrory

Nie lubi:
- Wścibskich osób
- Braku zajęcia
- Nudów
- Mówienia o sobie

Ciekawostki:
- Za życia miałam zielone włosy ale gdy zmarłam wrócił naturalny kolor moich  włosów
- Zdarza się że powiem komuś prosto w twarz że go nie lubię
- Czasami potrafię kogoś poszczuć Duchem

Podopieczny

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7777.jpg

imię: Derek
nazwisko: Stone
wiek: 16 lat


Strażnik

Ostatnio zmieniony przez Syndariela (29-09-2013 o 17h14)

Offline

#14 29-09-2013 o 12h52

Miss'całkiem całkiem
Lilka
...
Wiadomości: 167

Link do zewnętrznego obrazka
Imię:Nicholas Ezra.
Ksywki:Ezra(nie lubi swojego pierwszego imienia.Przedstawia się drugim)
Nazwisko:Walsh
Wiek:18
Data urodzenia:24 stycznia
znak zodiaku:wodnik
grupa krwi;A Rh-
towarzysz: wilczyca Vita
co w życiu osiągnął:Był zwykłym uczniem,który brał aktywny udział w życiu szkoły:samorząd,sekcje organizacyjne itp.,a także dobrym kolegą,który,często pomagał innym,zapominając o własnych potrzebach.Jednak wyróżnia go jedno
Gdy poważnie zachorował nie było już dla niego ratunku.Umarłby wciągu najbliższych dwóch lat,jednak jego organy byłyby już zbyt wyniszczone chorobą ,aby móc je komuś przeszczepić.Pół roku po wykryciu choroby,gdy pogodził się ze swoją śmiercią,poddał się eutanazji,również zostając dawcą organów dla czwórki zupełnie obcych mu ludzi.
czemu chce być strażnikiem: Zawsze stawiał czyjeś potrzeby nad swoje.Zawsze chciał pomagać innym.Po śmierci to się nie zmieniło

Podopieczna
Link do zewnętrznego obrazka
Imie:Caitlin
Nazwisko:Takashi
Wiek:15

Strażnik

Ostatnio zmieniony przez Lilka (01-10-2013 o 22h37)

Offline

#15 30-09-2013 o 21h44

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Jeśli możesz zapisz mnie jako Eminaria

Jessica Monstuir

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7844.jpg

Imię | Jessica
Nazwisko | Monstuir
Ksywki | Jess, Jessi
Wiek | 18 lat
Data Urodzenia | 13 maj
Miejsce Urodzenia | Nowy Jork, USA
Znak Zodiaku | Byk
Płeć | Kobieta
Orientacja | Hetero
Grupa Krwi | 0Rh-
Status Społeczny | Wolna

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7847.jpg

Charakter | Jessica, jest raczej spokojną i opanowaną osobą. Jest miła na różne sposoby, potrafi oczarować swoim miluteńkim głosikiem każdą osobę. Pomaga każdemu w każdej napotkanej chwili, jest duszą anioła ale potrafi strasznie szaleć. Czasami wybuchowa, kłótliwa, chamska i nie wiem co dalej określić. Kiedy jej podopieczny, będzie gdzieś fochać lub kłócić się z nią. Ona tak jakby odwraca się na kilka godzin, dużo mówiło osób że Jessica ma duszę anioła. Przeważnie na każdy dzień ma taki nastrój przemienny, czyli co chwila się zmienia. Na co dzień można ją określić na pomocną, miłą, spokojną, opanowaną, czasami chamska, kłótliwa, wybuchowa, fochalska. I różne inne sposoby..
Zainteresowania | Sport, przyroda, gotowanie, książki
Hobby | Moda, deskorolka, sztuka, taniec
Talent | Fotografia, rysowanie, pomoc, śpiew

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7851.jpg

Towarzysz | Jessica ma towarzysza lwa, nazywa się Aslan. (Tak wiem Narnia xd).

Wygląd Lwa |

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7852.jpg

Co W Życiu Osiągnęła? | Jessica, bardzo dużo osiągnęła celów w życiu. Sama dobroć, pomoc i przyjaźń do osób. Uśmiech na jej twarzy codziennie witał, różne jej znajome osoby. Dużo osiągnęła w sporcie, fotografii, deskorolce i innych czynach. Miała wiele medali, dyplomów a nawet zdarzyły się puchary. Jessica, jest bardzo utalentowana w różnych dyscyplinach sportowych, dobroci do innych i wielu innych rzeczy.
Czemu Chce Być Strażnikiem? | Jessica, na początku myślała że złych czynów, najlepiej odebrać sobie życie. Lecz, pomyślała przed tym czynem i zaczęła myśleć nad tymi złymi czynami. Zastanowiła się i w końcu nie odebrała sobie życia. Bo po co? Stanęła na nogi i ruszyła na dobrą drogę no może czasami stąpając na złej drodze. Zaczęła wszystkim pomagać, a tym nie wdzięcznym nie pomagała i odrzucała ich od siebie. Jessica, pomyślała żeby zostać strażnikiem i tak o to się to stało!

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7853.jpg

Wygląd | Jessica, ma długie blond włosy. Jej kolor oczu jest niebieski. Ma jasną karnację skóry. Ma normalny nos i jasne usta. Ma grzywkę która podkreśla jej charakter i pomoc. Jej sylwetka jest zgrabna i szczupła, a wzrost ma wysoki. Jej waga jest normalna, nie jest za przytyła ani za chuda, jest taka w sam raz chuda.
Lubi |
•    Pomagać innym
•    Mówić osobom dobre czyny
•    Bronić swojego podopiecznego
•    Się uśmiechać
•    Pokazywać swoje emocje
Nie Lubi |
•    Nie wdzięczne osoby
•    Upalnych dni
•    Cieni
•    Się kłócić
•    Nienawiści
Ciekawostki |
•    Ma lekki sen
•    Ma uczulenie na cytrusy
•    Potrafi się zakochać w parę minut
•    Ma typ towarzysza i samotnika
•    Broni swojego podopiecznego, na wszystkie sposoby

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7877.jpg

Wzrost | 170 cm
Waga | 56 kg
Kolor Oczu | Niebieski
Kolor Włosów | Blond
Długość Włosów | Dość długie

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7878.jpg

Podopieczny

David Foux

Link do zewnętrznego obrazka

Imię | David
Nazwisko | Foux
Wiek | 18 lat

STRAŻNIK

Ostatnio zmieniony przez Loliq (01-10-2013 o 20h50)

Offline

#16 01-10-2013 o 20h45

Miss'Żółtodziób
Jevel
...
Miejsce: Nochybaciępomerdałoland
Wiadomości: 12

Zaczynamy!
Jutro około godziny 16 zaczynamy pisać. Jeśli ktoś jeszcze nie skończył KP proszę o jak najszybsze uzupełnienie, w miarę możliwości oczywiście.

Zaczynamy pisać, kiedy nasze postacie są po rozpoczęciu roku szkolnego i kwaterują się w swoich pokojach.

Akademia mieści się w starej latarnii(w tej ze zdjęcia w pierwszym poście)

Pokoje są w podziemiach latarni (pod poziomem morza). Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele etc.

Można dodawać w pierwszym poście zdjęcia pokoju postaci. Nie muszą być tradycyjne z łóżkiem i innymi. Zaszalejcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jeśli macie jakieś pytania proszę pisać do mnie. Bez owijania w bawełnę. Prosto z mostu.
Jak zauważycie jakieś niedociągnięcie- też do mnie.
(Później wyjasni się o co chodzi z podopiecznymi i po co są towarzysze oraz dlaczego cienie i strażnicy chodzą do jednej szkoły)
Jevel

Offline

#17 02-10-2013 o 16h45

Miss'Żółtodziób
Jevel
...
Miejsce: Nochybaciępomerdałoland
Wiadomości: 12

START!
Zaczynamy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ja będę później, bo muszę załatwić parę spraw, ale chyba sobie  poradzicie?

Offline

#18 02-10-2013 o 16h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Marina Rain

Szkoła. Jak jej nienawidziłam gdy jeszcze żyłam. Kartkówki, sprawdziany i różne inne bzdety. Spojrzałam na latarnię. Pewnie mieszkamy w podziemiach. Weszłam do środka duch szedł koło mnie cicho i besszelestnie gdybym nie czuła go to bym nie wiedziała że jest przy mnie. Podeszłam do jakiegoś ducha ten spojrzał na mnie jak na jakąś zmorę i zapytał o godność:
- Marina Rain - przedstawiłam się. Dał mi jakiś zapyziały kluczyk i powiedział jak dojść do pokoju. Na dół... Ok tylko się Mera nie wywal. Zeszłam. Teraz w prawo. Pokój numer 21... 21... 21 o jest! Otworzyłam drzwi i weszłam do środka. pokój był wspaniały. Rzuciłam torbę na kanapę. Duch od razu wpakował się na drugą i patrzył jak się przebieram. Ubrałam się w pierwsze lepsze ciuchy i wyszłam no a Duch od razu za mną. Może kogoś spotkam w tej wielkiej zapyziałej latarni.

Ostatnio zmieniony przez Syndariela (02-10-2013 o 16h53)

Offline

#19 02-10-2013 o 17h28

Miss'Żółtodziób
Jevel
...
Miejsce: Nochybaciępomerdałoland
Wiadomości: 12

Mikki Claro
Szkoła w latarni. Bez sensu, ale dobra. Za życia uczyłam się w najlepszych akademiach. Prychnęłam sama do siebie. Odebrałam klucz i zeszłam do podziemii.
Nie było tak źle. Wyjęłam swój klucz z kieszeni i ostrożnie, w obawie, że drzwi się rozpadną weszłam do pokoju.
Łał. Otworzyłam szeroko oczy i wpatrzyłam się w niecodziennie wyglądające pomieszczenie.
Rzuciłam się na łóżko ze śmiechem. Tu było fantastycznie! Jakbym mieszkała w jaskini.
Szybko przebrałam się w sukienkę w kwiaty i założyłam do tego różowy sweterek. Może nie wyglądałam jak cień, ale lubiłam takie stroje.
Wyszłam z pokoju i ruszyłam jakimś korytarzem. Mam nadzieję, że się nie zgubię-pomyślałam. Rozejrzałam się, żeby zapamiętać mniej więcej gdzie co jest i ruszyłam przed siebie. Te podziemia były ogormne.

Offline

#20 02-10-2013 o 17h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Marina Rain

Rozglądałam się po tych ruinach. Nawet ładnie ma to jakiś swój utok. Te nieociosane kamienie wyczuwalna wilgoć i stalaktyty. Obróciłam się aby pobawić się z duchem. Wyciągnęłam ręce i się uśmiechnęłam. 3... 2... 1... Już! Szybko się obróciłam i pobiegłam na oślep nawet nie zdążyłam się porządnie rozbiegnąć gdy na kogoś wpadłam. Wilkor zatrzymał się niedaleko i uważnie obserwował osobę na którą wpadłam. Wstałam i szybko wyciągnęłam dłoń do osoby którą stratowałam:
- Przepraszam, nie chciałam - uśmiechnęłam się przyjaźnie. Nie wiem kim ona jest ale wygląda na fajną osobę. Mam nadzieję że się nie obraziła.

Ostatnio zmieniony przez Syndariela (02-10-2013 o 17h36)

Offline

#21 02-10-2013 o 17h54

Miss'Żółtodziób
Jevel
...
Miejsce: Nochybaciępomerdałoland
Wiadomości: 12

Mikki Claro
Skręciłam w kolejny korytarz.
Zza rogu wybiegła jakaś dziewczyna. Wpadła na mnie i razem już poleciałyśmy na podłogę.
-Um...Nie szkodzi- uśmiechnęłam się do niej, gdy pomogła mi wstać-Nazywam się Mikki Claro, a ty?
Otrzepałam sukienkę z wyimaginowanego kórzu i spojrzałam na towarzyszące jej stworzenie. Miało niesamowite oczy.Nigdy nie widziałam takich. Starałam się je dokładnie zapamiętać, aby móc później przelać to wspomnienie na kartkę.
Zwróciłam się do dziewczyny.
-Co to za stworek?

Offline

#22 02-10-2013 o 18h00

Miss'ok
Rinmaru
No pants, no problems.
Miejsce: dworek w Różowych Chrabąszczach~♥
Wiadomości: 55

Cher Harris

Latarnia nie była szczytem moich marzeń, ale takie miejsca zawsze mnie przyciągały. Może dlatego umarłam?
Denerwowałam się jakbym szła do szkoły...żywa. A tutaj przecież nikt do takowych nie należy.
Zeszłam kilka pięter w dół do rozbudowanych podziemii. Liczne korytarze mogły doprowadzić człowieka, do kądś i do nikąd. Jak w labiryncie.
Przeczucie kazało iść mi w lewo. Tak też zrobiłam.
Wiele razy ignorowałam swoją intuicję i jak na tym wyszłam? Jestem martwa, mam chodzić do szkoły dla 'sztywnych' i w dodatku będę mieszkać w lochach,
Normalnie żyć nie umierać...,a! Pszepraszam, ja JUŻ nie żyję.

Offline

#23 02-10-2013 o 18h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Marina Rain

Dziewczyna była miła. Gdy już wstała przyjrzałam się jej dokładnie. Norma. Potem zapytała co to stworek. Roześmiałam się. Zawsze słyszałam potwór, bestia a tutaj takie mięciutkie określenie.
- Przepraszam ale nigdy nie słyszałam aby ktoś nazwał Ducha stworkiem - przywołałam go do siebie. Przyszedł ale bacznie obserwował dziewczynę. Wzięłam jej rękę i pokazałam mojemu towarzyszowi. Powąchał i delikatnie polizał. To dobry znak.
- Jest wilkorem. Bym zapomniała mam na imię Marina ale mów do mnie, Mari, Mera, Rani bądź Mir - uśmiechnęłam się szeroko. Lubiłam gadać z innymi o niczym. Jest to takie fajne bo nie musisz nic wyznawać ani coś podobnego.
- Chcesz pogłaskać - zapytałam. Położyłam dłoń na karku Ducha i lekko klepnęłam. Nie ugryzie jej dzięki temu. Dużo spędziłam czasu aby go wytrenować ale mi się udało.

Offline

#24 02-10-2013 o 18h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jayy Von Monroe
Pokój mój. Dziwny. Ta szkoła zresztą też.
-Czyż nie Sylvianie?-zapytałem się mojego węża. Zasyczał w odpowiedzi.
Czasami tak gadam do niego, ale na umyśle jestem zdrowy. Po prostu dziwnie się czuję będąc "na tamtym świecie", chociaż nie żyję od ponad roku.
Ale wracając do mojego pokoju.Nie wyglądał jakby mieścił się w podziemiach latarnii morskiej. Narzekać nie miałem na co. Wszedłem do środka i zorientowałem się w sytuacji.
-Ładnie tu nawet-szepnąłem do węża.
I wyszedłem.
-----
Wbijam na chwilkę. Nie piszcie za szybko, bo nie nadążam!  Do później

Ostatnio zmieniony przez Miyu3 (02-10-2013 o 18h22)

Offline

#25 02-10-2013 o 18h19

Miss'Żółtodziób
Jevel
...
Miejsce: Nochybaciępomerdałoland
Wiadomości: 12

Mikki Claro
-Aha, nigdy nie słyszałam o takiej nazwie- uśmiechnęłam się trochę niepewnie.
Nigy też nie miałam zaufania do zwierząt. Moim jedynym zwierzątkiem była mysz komputerowa i pies z pikseli w jakiejś grze.
-Ym...Nie, wolę nie- odpowiedziałam na pytanie czy chcę go pogłaskać.
Za skarby świata nie spędziłabym 5 minut z kotem, a co dopiero z ...tym.
-Orientujesz się może w tej szkole? Bo ja przed chwilą znalazłam swój pokój i jeszcze nie wiem co ze sobą zrobić.
                                                ***
                                     Będę znikać co pięć minut, bo lekcje się same nie odrobią, ale dopiero za pięć minut xD

Ostatnio zmieniony przez Jevel (02-10-2013 o 18h20)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2