Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 23-09-2013 o 16h28

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Jace Wayland

Popatrzyłem się raz jeszcze na tą dziewczynę, aż w końcu powiedziała swoje imię. Nazywa się Nathalie. Bardzo ładne, imię. Spojrzałem się na Mike'a, on coś tam robił na telefonie. Mało ważne.. A co robił David? David, poprawiał grzywkę. Dość mało interesujące, zaczęło mnie wszystko nudzić.
- A może przejdziemy się gdzieś i bardziej się ze sobą zapoznamy? - Powiedziałem do wszystkich, poprawiając przy tym bluzę.
Głównie chodziło mi, o Nathalie. Nie wiem, za co tu trafiła. A może nie powinna tu być, lecz gdzieś indziej? Hmm, myślę że będzie fajna atmosfera. Dopóki była tylko wyłącznie płeć męska, to przydałaby się płeć żeńska. No ale nauczyciele i dyrektor, mają problem że nie chcą żadnej dziewczyny. A tu mamy jedną, niedługo będą na nią wołać "rodzynek", bo jest sama..


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#27 23-09-2013 o 16h32

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Dziewczyna uśmiechnęła się i pokiwała głową. Wrzuciła do buzi kolejny listek gumy balonowej i zrobiła wielkiego balona. Posłała jeszcze jeden uśmiech chłopcu z grzywką i poszła za chłopakiem.
Miała na sobie to:
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2