Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 06-05-2017 o 20h20

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Jak się nudzę to gram w gry przeglądarkowe (banuje xD) lub np. w  World of Warcraft, oglądam anime lub YouTube, czytam ciekawostki w necie, słucham muzyki, rysuję, czytam książki lub mangi,  idę na spacer lub w skrajnych przypadkach nawet sprzątam albo gotuję xD Bywa, że sobie po prostu leżę i filozofuję/marzę/obmyślam fabułę do której nie chce mi się przygotowywać scenariusza xD


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#27 07-05-2017 o 10h56

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

spsr napisał

Bywa, że sobie po prostu leżę i filozofuję/marzę/obmyślam fabułę do której nie chce mi się przygotowywać scenariusza xD

Pjona, też lubię leżeć i filozofować oraz wymyślać ciekawe historie, gdy mi się nudzi •w•
Prócz tego wychodzę na dwór, zazwyczaj w celu posiedzenia na huśtawkach. Po prostu uwielbiam się huśtać i przy tym zamykać się w swoim świecie. Przyznajcie, kto jeszcze w moim wieku (wkrótce stuknie mi szesnastka) wychodzi na dwór, aby się nie nudzić?


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#28 07-05-2017 o 14h14

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

H5 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale i tak najlepsze pomysły przychodzą przed snem, gdy nie mam już siły ich zapisać, a jednocześnie nie zasnę puki nie wyczerpie tematu xD
Huśtawki  fajna rzecz, szkoda że już jestem na nie za stara xD

Ostatnio zmieniony przez spsr (07-05-2017 o 14h15)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

Strony : 1 2