Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 29-08-2013 o 12h48

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

Cześć :*
Po długiej nie obecności na naszym wspaniałym forum, postanowiłam założyć nowy wątek   /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

,,Nasz sposoby na nudę''
Czyli po prostu... piszemy nasze sposoby na nudę XD

Ja gdy się nudzę lubię sięgnąć po dobrą książkę, lub spotkać się z przyjaciółką.

Gdy jest deszcz, maluje, projektuje lub robię origami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

To ostatnie bardzo wciąga  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

A wasze sposoby na nudę?


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#2 29-08-2013 o 13h45

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

ja mam sto myśli na godzinę , i ogólnie żyje na spontanie wiec albo gram albo słucham muzyki albo szukam polskich fanów visual kei albo coś wymyśle konstruktywnego

Offline

#3 29-08-2013 o 16h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam dużo myśli, zwykle je realizuję. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#4 29-08-2013 o 18h23

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Ja lubię czytać książki lub słuchać muzyki, jednak często mi się zdarza , że nie mam już co czytać albo nie mam czego słuchać... Internet mnie nudzi i telewizja też. Mam szlaban i nwm co robić... Ktoś coś poradzi ? :*

Offline

#5 29-08-2013 o 21h16

Miss'ujdzie
Lavilette
...
Miejsce: Brzeg
Wiadomości: 228

Ja gdy się nudze robię bombki z papieru , słucham muzyki  lub ćwiczę w domu   /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#6 30-08-2013 o 15h49

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

ja osobiście, polecam przeczytać książkę ,,Historia Prawdziwa Kapitana Haka''
NWM dlaczego, ale interesuje się piratami (nie drogowymi, tylko morskimi ) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#7 30-08-2013 o 17h12

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ja gdy się nudzę (a za nudę uważam stan, w którym czytanie, granie itd. nie sprawia mi już przyjemności) to popadam w depresję, albo robię dzikie porządki tzn. wywracam wszystko do góry nogami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Także niezbyt ciekawie... Nie polecam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#8 31-08-2013 o 17h18

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

na nude polecam YouTube typu:
ReziPlayGameAgain
MagdalenaMariaMonika
SKKF
Mandzio, Blow
MissKremówka
Sheo ♥
Evarez
itp itd


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#9 31-08-2013 o 17h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jak się nudzę to albo biorę się za naukę angielskiego/hiszpańskiego, albo oglądam jakiś serial, albo w coś gram

Offline

#10 31-08-2013 o 20h13

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Kiedy się nudzę to zwykle rysuję, czytam książki, albo wymyślam różne dziwne rzeczy xd
Ostatnio z nudów napisałam do mojej babci list w miłosny w imieniu jakiegoś wymyślonego prze ze mnie faceta xd


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#11 31-08-2013 o 21h20

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

KupMiCiastko napisał

Kiedy się nudzę to zwykle rysuję, czytam książki, albo wymyślam różne dziwne rzeczy xd
Ostatnio z nudów napisałam do mojej babci list w miłosny w imieniu jakiegoś wymyślonego prze ze mnie faceta xd

Wysłałaś go /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ? /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#12 03-09-2013 o 16h10

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

KupMiCiastko napisał

Ostatnio z nudów napisałam do mojej babci list w miłosny w imieniu jakiegoś wymyślonego prze ze mnie faceta xd

Babcie zwykle nie ogarniają młodzieńczych żartów... Jeśli dostała taki liścik... Uh.. Nvm

Podczas nudy szukam ciekawych blogów, staram się wyżyć artystycznie robiąc drobne przedmioty, rysując, robiąc zdjęcia, planując sceniariusze do filmików, stroje. Ewentualnie domagam się uwagi od chłopaka, gram w różne gry czytam książki oraz czasopisma naukowe i psychologiczne.. Rzadziej ot tak słucham muzyki - zazdroszczę ludziom, którzy mogą nic nie robić i po prostu się tak wyciszyć i skupić tylko na muzyce...

Offline

#13 07-09-2013 o 15h31

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Sposoby na nudę... Ja żyję zasadą "nudzi się tylko nudnym ludziom" i staram się nie popadać w taki stan. Właściwie mam tyle rzeczy, które muszę/chcę zrobić, że wolałabym mieć więcej wolnego czasu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#14 20-07-2015 o 03h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja przesiaduję na YT i oglądam filmiki (tak oczywiste.xd)najczęściej Eleven'a, Quick i Reziego.
A jeśli jestem odcięta od Internetu to ćwiczę lub czytam.

Offline

#15 23-07-2015 o 15h14

Miss'na całego
GotyckaLolitw
''Hello, my dear. Kill me gently''
Miejsce: Ciastkolandia
Wiadomości: 307

Rysuję. Rzadko ogółem się nudzę. Nawet jak jest burza, ale zabierają internet to słucham muzyki na balkonie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Albo gdzies idę (tylko nie w burzę, najczęsciej w deszcz) np. do parku. Jeżdżę rowerem. Ewentualnie leżę i myslę. Bawię się ze zwierzątkami. Ćwiczę granie na instrumentach. Ja się nigdy nie nudzę xd


                           Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#16 29-07-2015 o 21h42

Miss'Sensei
SpalonaArtystka
Gerardowa plama na ścianie
Miejsce: Długa Ziemia
Wiadomości: 750

U mnie nuda to stan nagły i bliski depresji. Najczęściej jak się nudzę biorę się za czytanie NAKW-y i PLUS-a. Dawka śmiechu gwarantowana i przy okazji odbijam się od dna i zabieram za robienie czegokolwiek. Ostatnio upodobałam sobie rozwalanie rzeczy i przerabianie ich. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


BLOG  |  RĘKODZIEŁO NA FORUM  |  FANPAGE  |
https://66.media.tumblr.com/94ea444499475d8b9eeb65f43f0350c8/tumblr_nqk67npgn01s0kuhho1_250.gif


Offline

#17 26-08-2015 o 18h45

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

sposoby na nude powiadasz.. no to tak:
☆ogladanie filmu
☆taniec ktory uwielbiam
☆ wypad ze znajomymi na miasto
☆sluchanie muzyki
☆jazda konno
☆granie w gry :3


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#18 09-09-2016 o 18h45

Miss'na całego
AozoraNakigoe
...
Miejsce: Kaszuby aktualnie
Wiadomości: 344

Ja wtedy wchodzę na mój ulubiony czat 3d - IMVU i szukam ludzi do pogadania. Czy to na już sprawdzonych pokojach gdzie kogoś znam i moderuję również takowy room lub na przypadkowy, który z opisu/zdj spodoba mi się. Bardzo ciekawe tematy czasami ma się możliwość przedyskutowania.
Jakby jakimś cudem ktoś też tam bywał to zapraszam do poznania się tam i pochwalenia strojami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Nawet na avatarze forum tutaj mam swoją postać z tego czatu XD
NakigoeKana lub AozoraNakigoe

Ostatnio zmieniony przez AozoraNakigoe (09-09-2016 o 18h45)

Offline

#19 17-09-2016 o 15h28

Miss'nieobczajona
joey
...
Miejsce: Tęczowa Kraina
Wiadomości: 17

Często spotykam się ze znajomymi i uprawiam sporty, ale zdarza się, że wyjdę (co jakiś czas) z przyjaciółką i robimy zdjęcia. Zarówno krajobrazowe jak i robimy sobie wzajemnie sesje. A dwa razy w tygodniu mam zajęcia taneczne C; Nie mam w sumie czasu się nudzić ;D


''Tylko wariaci są coś warci''
~Szalony Kapelusznik

Offline

#20 17-09-2016 o 16h10

Miss'całkiem całkiem
szydelko89
...
Miejsce: Mozambik
Wiadomości: 114

Ja jak się nudzę to albo gotuję albo piekę dla męża jakieś rzeczy z wymyślnych przepisów.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif albo wspaniałym i ulubionym sposobem na nudę jest przejażdżka moim rowerem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#21 30-04-2017 o 12h47

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Kiedy się nudzę, to gram na telefonie, nałogowo. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Czasem może pooglądam jakieś anime lub posłucham muzyki...

Offline

#22 03-05-2017 o 09h23

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

A ja, kiedy się nudzę, najczęściej szperam po lodówce w poszukiwaniu czegoś dobrego i zaczynam jeść. Prócz tego wymyślam różne dziwne i ciekawe historie i mam nadzieję, że kiedyś je wykorzystam. Zdarza mi się po raz dziesiąty przeczytać to samo czasopismo czy katalog. Wtedy zastanawiam się na przykład, jakie ubrania nosiliby bohaterowie tych moich historii czy w jakich domach by mieszkali.


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#23 03-05-2017 o 19h04

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Pillz napisał

A ja, kiedy się nudzę, najczęściej szperam po lodówce w poszukiwaniu czegoś dobrego i zaczynam jeść

Dobry pomysł, postaram się go wypróbować. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Mam nadzieję, że nie odbije się to na mojej wadze...

Offline

#24 05-05-2017 o 21h59

Miss'Żółtodziób
Hoshiii
...
Wiadomości: 5

Kiedy się nudze, to najczęściej sięgam po ksiazke i dobra herbate. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Ewentualnie idę polezec i pomyśleć dosłownie o wszystkim, haha.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#25 06-05-2017 o 17h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hmm... Gdy się nudzę, wpisuję w memy, i je oglądam, rysuję, czasami pośpiewam, a czasami szukam czegoś ciekawego w TV.

Offline

Strony : 1 2