Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 26-08-2013 o 22h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 9

Link do zewnętrznego obrazka

Floryda, USA. Zwyczajne liceum, nie różniące się od innych niczym - mają dyrektora, warstwy społeczne, masę uczniów i nauczycieli. Nasze role są proste - wcielamy się w jednego z uczniów, którego najpierw sami wykreujemy. Jest sporo możliwości. Nasi bohaterowie mogą być sportowcami, cheeleaderkami, chórzystami czy zwykłymi, szarymi myszkami. To, jak potoczą się ich losy, zależy wyłącznie od nas. Miłość? A może nienawiść? Wybór należy do Ciebie.

Regulamin
* Przestrzegamy ogólnego regulaminu MF.
* Wygląd realny
* Jeśli się zapiszesz postaraj się pisać do końca. Jeśli nie może już pisać wymyśl sensowny powód dla czego Twoja postać nie jest już w Liceum (coś typu wyjechała., nie żyje, czy coś takiego xD...)
* Na dodanie kp masz 24 godziny.
* Nie ma postaci idealnych.
* Dobrze sie bawimy.

Role:

C H E E E R L E A D E R K I
* Kapitanka Cheerleaderk - Yoshiko
*Cheerleaderka - Dream
* Cheerleaderka - @Tsunshu
* Cheerleaderka - @ Olga31082000,
*Cheerleaderka - @ Kfiatusek

S P O R T O W C Y
» Sportowiec - Persefona, .
» Sportowiec - @ ,
» Sportowiec - @ ,.

C H Ó R
*Chórzysta-Yoshiko ]
* Chórzysta -@,
* Chórzysta -@, .
*Chórzystka- @
*Chórzystka- Nieve
* Chórzystka Alusia2229 

K U J O N I
* Kujonka - @ 
* Kujonka - @
*Kujonka - @ ,
* Kujon - @ , .
* Kujon - @ ,
* Kujon - @ ,

S Z A R E  M Y S Z K I
* Uczennica - Alexanda
* Uczennica - Eminaria 
*Uczennica - @
* Uczeń - @ 
*Uczeń- @
* Uczeń - @ ,

Role zawsze chętnie dorobie.
Moje kp później.
Zaczniemy kiedy w każdej grupie będzie minimum 1 osoba.

Ostatnio zmieniony przez Alusia2229 (29-08-2013 o 11h49)


https://49.media.tumblr.com/c433e0168c0d9d06bf297972b04249c1/tumblr_n5mtrnsPoE1sayodwo1_500.gif

Offline

#2 26-08-2013 o 22h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Imiona | Emma Jennifer
Nazwisko | Almost
Ksywki | Em, Jen
Wiek | 17 lat
Data Urodzenia | 24 czerwiec
Miejsce Urodzenia | Londyn, Anglia
Płeć | Kobieta
Orientacja | Hetero
Grupa Krwi | Rh 0-
Status Społeczny | Wolna

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Charakter | Emma nie jest typową cheerleaderką. Jest mądra, zabawna i urocza na swój unikalny sposób. jest miła dla wszystkich, prawie nigdy się nie denerwuje. Jest optymistką, która czasami potrafi obrócić się o 180 stopni i zacząć być pesymistką. Nigdy nie zostaje nikomu dłużna. W pewnych sytuacjach ujawnia się jej 'demoniczna' dusza.

Zainteresowania | Cheerleadering, Gitara

Ciekawostki |
•    Gra na gitarze.
•    Jest Cheerleaderką.
•    Zafarbowała włosy na czerwony.
•    Wielbi owoce i warzywa
•    Śpi z maskotką, którą dostała od zmarłej na raka babci.

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Wzrost | 169 cm
Waga | 57 kg
Kolor Oczu | Brązowy
Kolor Włosów | Czerwony, dawniej brąz.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Dream (27-08-2013 o 12h31)

Offline

#3 26-08-2013 o 23h01

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka

>>Imię<<
~Odette
>>Nazwisko<<
~Dove
>>Wiek<<
~17 lat
>>Rola<<
~Kapitanka cheerleaderek
>>Data Urodzenia<<
~Ósmy marzec
>>Orientacja<<
~Wszystko co piękne

Link do zewnętrznego obrazka

>>Wzrost<<
~167 centymetrów
>>Waga<<
~56 kilogramów
>>Włosy<<
~Lawendowe
>>Oczy<<
~Ciemne, z fiołkowym połyskiem
>>Ubrania<<
~Szyje sobie sama. Prawie zawsze sukienki.

Link do zewnętrznego obrazka

>>Charakter<<
Odette jest jak mała księżniczka z bajki dla dzieci. Słodka, niezdarna (oczywiście, kiedy można być niezdarną, bo jak się stoi na szczycie ludzkiej piramidy...), urocza do bólu, wiecznie niewinna. Zachowuje się naprawdę infantylnie i dość dużo osób omija ją przez to szerokim łukiem. Jak ktoś to kiedyś o niej powiedział "Odette jest do patrzenia, a nie do rozmowy". Jeśli chodzi o coś ważnego, to nie potrafi się dzielić i rosną jej różki. To znaczy "jest małym diabełkiem dla ludzi, którzy jej się naprzykrzą". Złości się jak nie może dostać tego, czego chce. Zazdrośnica jakich mało.
>>Ciekawostki<<
~Choć USA to miejsce mieszania się ras, to Odette rzadko jest brana za Amerykankę z azjatyckimi rysami twarzy (a tak właśnie jest). Ludzie często zaczynają z nią rozmowę od "Mówisz po angielsku?".
~Kocha meduzy i większość sukienek szyje inspirowana nimi.
~Je straszne ilości słodyczy. Czekolady nie lubi, chodzi bardziej o lizaki, dropsy, landrynki i żelki.
~Prawie nigdy nie choruje, więc w zimę pozwala sobie na chodzenie bez szalika.
~Przeciąga wyrazy. Jedni uważają to za urocze, inni chcą wbić jej najbliższy stół w twarz, po minucie rozmowy.
~Jest dość rozpieszczoną jedynaczką, wychowywaną przez matkę. Ojciec rzadko kiedy wraca do domu między podróżami biznesowymi.


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (27-08-2013 o 11h59)

Offline

#4 26-08-2013 o 23h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Imię
Nanao

Nazwisko
Ise

Wiek
17

Data urodzenia
05-02

Znak zodiaku
Wodnik

Link do zewnętrznego obrazka

Charakter
Pompon, krótka spódniczka, durny uśmiech i pusto w głowie - Nanao to typowa cheerleaderka rodem z filmu "Dziewczyny z drużyny". A przynajmniej... stara się na taką pozować. Otóż panna Ise jest szczególnym okazem, bo spośród swoich koleżanek wyróżnia się inteligencją, niezbyt mile widzianą u pomponiar. Nie myślcie jednak, że za tym od razu w parze idzie gołębie serce, nie, nie, nie... Nanao jest, była i prawdopodobnie zawsze będzie złośliwą egoistką, nie dostrzegającą nic poza czubkiem własnego nosa. Miła bywa jedynie gdy płyną z tego korzyści. Lubuje się w ośmieszaniu gorszych od siebie i kręceniu upokarzających filmików, które wrzuca później do internetu.

Link do zewnętrznego obrazka

Wzrost
171 cm

Waga
54 kg

Oczy
Piwne

Włosy
Brązowe

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (27-08-2013 o 12h20)

Offline

#5 26-08-2013 o 23h03

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Szarą myszkę proszę~

Link do zewnętrznego obrazka

Imię:
Nie wiem, po co ci to wiedzieć. I tak większość ludzi woła do mnie ‘hej, ty tam’. Ale dobrze. Mam na imię Monic.
Nazwisko:
Mojego nazwiska używają nauczyciele przy sprawdzaniu obecność. Brzmi ono Blake
Wiek:
Żyję na tym świecie już szesnaście lat.
Orientacja:
Szczerze powiedziawszy, to sama nie wiem…

Link do zewnętrznego obrazka

Wzrost: 160 cm
Waga: 50 kg

Kolor oczu:
Jasnobrązowe, niektórzy mówią, że są piwne.
Kolor włosów:
Brązowe

Link do zewnętrznego obrazka

Charakter:
Z reguły spokojna i nieśmiała. Ciężko nawiązuję nowe znajomości. Nie umiem rozmawiać z chłopcami. Zawsze chętna do pomocy. Mam niska samoocenę. Ogólnie jestem taka nijaka. Czuję się dobrze w towarzystwie młodszych dzieci z sąsiedztwa, z którymi często gram w nogę.

Styl ubierania:
Nie ubieram się modnie ani oryginalnie. Najchętniej cały czas chodziłabym w jeansach i starym brązowym swetrze po mamie. Często pożyczam od braci bluzy z kapturem lub bluzki. W sukienkach nie chodzę, chyba że na wesela. Po prostu ich nie lubię. Spódnic tak samo. Z butów lubuję się w trampkach. Niestety nie stać mnie na Conversy, ale nie narzekam.

Zainteresowania:
~ fotografia
~ rysowanie
~ piłka nożna

Link do zewnętrznego obrazka

Ciekawostki:
*kocham czekoladę i ogólnie słodycze
*mam trzech starszych braci Alexa i Maxa (22l.) oraz Johana (19l)
*mój ojciec jest w wiezieniu
*jestem uczulona na cynamon
*prowadzę dość popularnego bloga, mój pseudonim to monalisa23. Nikt nie wie, że to ja.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (27-08-2013 o 00h34)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#6 26-08-2013 o 23h14

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

klepam sportowca
Link do zewnętrznego obrazka
~☆Imię☆~
Subaru
~☆Nazwisko☆~
Kazuma
~☆Ksywka☆~
Sebuś
~☆Wiek☆~
17 lat
~☆Orientacja☆~
Bi
~☆Data Urodzenia☆~
20 Marca
Link do zewnętrznego obrazka
~☆Wzrost☆~
178 cm
~☆Waga☆~
60 kg  a może więcej sam nie pamięta dawno się nie ważył
~☆Kolor włosów☆~
Farbowane blond
~☆Kolor oczu☆~
Brązowe
Link do zewnętrznego obrazka
~☆Charakter☆~
Straszny lekkoduch ,cieszy się ze wszystkiego lubi rozśmieszać ludzi jest takim szkolnym clownem z nim nie da się nudzić a nawet jeśli to i tak jest zabawnie, nawet jesli ktoś nie milo  powie coś o nim to i tak wyjdzie z tego cało i wcale nie jest taki głupi za jakiego się robi ma też swoją ciemną stronę
~☆Ciekawostki☆~
- Pochodzi z Japonii
-Lubi słodycze dla słodyczy zrobi wszystko
- Ma swoją kapele ale to jest tajemnica
-Jego ojciec jest bardzo surowy

~☆Zainteresowania☆~
muzyka i sport
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Persefonaa (27-08-2013 o 14h40)

Offline

#7 27-08-2013 o 10h05

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Klepie uczennicę szarą myszkę! ;3


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#8 27-08-2013 o 10h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ok, zostaje na cheeledearce, prosze o dorobienie ^^

Ostatnio zmieniony przez Kfiatusek (27-08-2013 o 15h20)

Offline

#9 27-08-2013 o 12h22

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5241.jpg

|| Imiona i Nazwisko ||
Olivia Violetta Smith

|| Ksywka ||
Oli, Viola, Via, Olivka

|| Wiek ||
17 lat

|| Płeć ||
Kobieta

|| Rola ||
Cheerleaderka

|| Pochodzenie ||
Floryda, USA

|| Data narodzin ||
Trzydziesty pierwszy sierpnia

|| Znak Zodiaku ||
Kapryśna panienka

|| Orientacja ||
Biseksualizm

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5245.jpg


|| Wzrost ||
175 centymetrów

|| Waga ||
66 kilo

|| Kolor Włosów ||
Blond

|| Kolor Oczu ||
Szare z przebłyskami niebieskiego

|| Cera ||
Śniada

|| Ubrania ||
Bardzo dąży za śladem mody. Jej ubrania zawsze są wyciągnięte od najlepszego projektanta, a najnowsze hity już znajdują się w jej szafie. Ale również uwielbia wygodę, przez co na różne zumby, gimnastyki i w-fy zakłada przeważnie dres.

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5247.jpg

|| Charakter ||
Olivia zachowuje się jak przeciętna nastolatka w swoim wieku - przepatruje magazyny o modzie i gwiazdach, plotuje na temat chłopaków i innych dziewczyn, które w jakiś sposób zaszły jej za skórę, pije dietetyczną colę, stara się zdobyć popularność i spędza mnóstwo czasu ze swoimi przyjaciółkami. Nic specjalnego, prawda? Jak każda młoda kobieta pewna swoich wdzięków potrafi być czarująca i niesamowicie zabawna, ale jeśli chodzi o uwodzenie kogokolwiek, to z przerażeniem ucieka do łazienki i zamyka się tam na klucz. Nie wychodzi jej podrywanie kogoś, a jeśli już zaczyna z kimś flirtować, to się jąka i kończy tą słodką grę jakimś głupim zdaniem, a potem z czerwonymi policzkami ucieka w stronę... łazienki. Tak, to jej ulubione miejsce do chowania się przed całym światem. Zna swoją wartość i nie da sobą pomiatać. Ciągle się uśmiecha i rzuca uszczypliwe uwagi na temat innych, ale to nie jest szczyt złośliwości. W żadnym stopniu mściwa, umie kogoś docenić. Mimo bycia jedną z najpopularniejszych dziewczyn w szkole nie jest jakąś słodką, zepsutą idiotką. Każdego traktuje na równi, ale kiedy jest w towarzystwie przyjaciółek, staje się wredną jędzą która wrzuci ci pająka za bluzkę. Podatna na wpływ otoczenia i łatwowierna. Wciśniesz jej największą głupotę

|| Zainteresowania ||
Cheerleadering, moda, projektowanie

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5248.jpg


|| Ciekawostki ||
~ Kiedy była w gimnazjum zdołała znaleźć drzewo genealogiczne swojej rodziny dwadzieścia pokoleń wstecz. Dowiedziała się, że ma polskie oraz hiszpańskie korzenie.
~ Uwielbia ostre potrawy.
~ Jej umiejętności posługiwania się obcymi językami schodzą do zera.
~ Uczulona na cytrusy.
~ Ma bardzo bogatego ojca, matka była biedaczką pochodzącą ze stanu Kansas.
~ Ma starszą siostrę, Lily, która obecnie mieszka we Włoszech. Olivia nigdy nie była do niej przywiązana.
~ Ma uczulenie na psy.
~ Ma słabość do kotków.

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5251.jpg


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#10 27-08-2013 o 13h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Olga31082000 napisał

Kfiatusek napisał

Zajmuję dziewczynę cheeleaderkę!

Jest już zajęta przeze mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Byłam pierwsza, spójrz trochę wyżej :3

Napisane jest, że może z chęcią dorobić rolę, ale jak coś nie pasi to najwyżej zmienię/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#11 27-08-2013 o 13h36

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Link do zewnętrznego obrazka

| IMIĘ | Eithne
| NAZWISKO | Ross
| WIEK | 17
| DATA URODZENIA| 3.08
| ORIENTACJA | Hetero
| WZROST | 164 cm
| WAGA | 44 kg
| KOLOR WŁOSÓW | Brąz
| KOLOR OCZU | Brąz

| CHARAKTER |
Nie powiedziałabym, że jestem w nadmiar przyjacielska, ale swoich zawsze będę wspierać i chronić, nawet gdy niekoniecznie będą tego chcieli. Zdecydowanie jestem uparta, i jak już coś sobie do głowy wbije to, to zrobię. Nie bywam nigdy złośliwa dla moich wrogów – to uwłacza mojej godności, zniżanie się do robienia komukolwiek żartów, czy drwienie z niego. To szczerość jest największą bronią wobec każdego. Nie promieniuję żądzą władzy, raczej nazwałabym to niebywałą ambicją do osiągania wyznaczonych celów. To prawda, że każdy ma swoje cele i marzenia, ale nie każdy ma siłę, by je zrealizować po prostu. No i, jak coś już uznam za swoje, to zdecydowanie jestem względem tego niezwykle zaborcza.


|CIEKAWOSTKI |
~Mam lekką niedowage.~
~Nigdy nie rozstaje się ze złotą broszką w kształcie węża z zielonym, szmaragdowym, oczkiem.~
~Mam tendencje do noszenia za dużych na mnie ubrań, w tym bluzek mojego brata.~
~Mam dwójkę rodzeństwa - siostrę(20)  i brata(23).~
~Nienawidzę książek naukowych, zamiast nich wolę czytać mity.~
~W przyszłości chcę być aktorką albo piosenkarką, ale nie umiem uwieżyć, że któreś z tych marzeń się spełni.~


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Nieve (31-08-2013 o 20h32)

Offline

#12 27-08-2013 o 15h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

IMIĘ : Aria

NAZWISKO : Gonzalez

WIEK : Szesnaście wiosen ^^

WYGLĄD : //photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5277.jpg

CHARAKTER : Aria nie jest typpową laleczką. To znaczy lubi dobrze wyglądać, być pomalowana, zaskakiwać chłopców, ale nie wali 5 kilo tapety na twarz, tylko delikatny, zmysłowy makijaż. Dziewczyna anioł. Miła, sympatyczna, empatyczna! Brzydzi się kłamstwem. Mimo, że jest przyjazna dla otoczenia, nie oznacza, że jak ktoś ją zdenerwuje to umie przywalić, bądź puścić soczystą wiązankę. Jest asertywna i wrażliwa!

CIEKAWOSTKI :
* Wegetarianka od 10 roku życia,
* Wierzy w Boga, ale nie wierzy w Kościół.
* Zajmuje się cheeledearstwem od 7 lat!
* Ma urodziny 18.04
* Nigdy nie miała chłopaka, czeka na tego jedynego.
* Dąży do celu, nawet po trupach!
* Obiecała sobie, że na swoje 18 urodziny zrobi sobie dwa tatuaże.
* Nosi buty na płaskiej podeszwie, albo szpilki ponad 1O cm, mniejszych nie!
* To zdobi jej język :

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5278.jpg

STYL UBIERANIA SIĘ :

Skromny, lecz podąża za modą. Mało wulgarny, twierdzi, że zdobywać przyjaciół przez wnętrze, a nie wygląd! Kilka jej zestawów, które ubóstwia:
//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5279.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5280.jpg

Proszę o dorobienie cziliderki :3.

Offline

#13 28-08-2013 o 13h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 9

Link do zewnętrznego obrazka
*Imię: Amy*
*Nazwisko: Lee *
*Wiek: 17 lat *
*Wzrost :169 centymetrów *
*Waga: 55 kilogramów *

Jest to miła dziewczyna,noo... przynajmniej się stara... Jeśli chodzi o utrzymywanie porządku z tym dziewczyna ma problemy. Jest skromna i dość cicha.  Lubi pomagać, często robi to swoim kosztem. Lubi czytać książki i śpiewać. Nigdy nie mówi  nikomu o swoich uczuciach. Zawsze stara się spełniać proźby i życzenia innych,przez co wiele osób ją wykorzystuje.
Link do zewnętrznego obrazka
To był ogólny zarys charakteru Amy. Teraz czas przejść do jej wyglądu. Z tym będzie trudno gdyż panna ta często obcina, przedłuża, cieniuje i robi różne inne rzeczy ze swoimi włosami. Naturalnie mają one kolor blondu. Amy ma brązowe oczy. Jest raczej szczupła i średnieego wzrostu. Jeśli chodzi o styl ubierania, dziewczyna nosi spódnice, sukienki, krótkie spodenki, rzadko można ją zobaczyć w długich spodniach, nosi ona przeróżne góry; od delikatnych koszul do męskich,obszernych bluz.

Kiedy Amy miała 4 lata  umarł jej ojciec,jej matka natomiast zmarła przy jej urodzeniu.  Dziewczyna wychowała się sama jej babcia od czasu do czasu odwiedzała ją i dawała pieniądze na  zakupy i opłaty, mieszkała i mieszka ona wraz z psem,kundlem w kawalerce.

Ciekawostki
+Jest wegetarianką+
+Ma tatuaż+
+Potrafi grać na fortepianie i pianie+

Link do zewnętrznego obrazka
Przepraszam,że tak późno,brak internetu. ;-; Wszyscy mogą się zapisywać. Wszystkie role mogę dorobić dorabiam.


https://49.media.tumblr.com/c433e0168c0d9d06bf297972b04249c1/tumblr_n5mtrnsPoE1sayodwo1_500.gif

Offline

#14 28-08-2013 o 13h55

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Imię: Elizabeth

Ksywka: Lizzy, Lisa

Nazwisko: Mapple

Wiek: szesnaście lat

Charakter: Lizzy jest zadziorną i upartą dziewczyną. W szkole brana jest za sportowca ale nie uważa sportu za całe swoje życie. Lubi sport bo ma dobrą kondycję więc sprawia jej to przyjemność ale ma też inne hobby. Jest szalona towarzyska i pomocna. Chętnie wstawi się za kimś do pomocy i chętnie kogoś obroni.

Zainteresowania: Sport,moda,taniec,

Wygląd:


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5357.jpg


Styl ubierania się: Uwielbia bawić się kolorami i dodatkami. Ubierze się we wszystko co jej sie podoba no i pasuje do jej figury. Nie ubierze się w jakieś wieśniackie rzeczy ale na przykład w spodnie i bluzka. Przykładowe jej stylizacje:


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5358.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5359.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5360.jpg


Ciekawostki:
-Ma 3 braci  i siostrę
-Kocha słodycze ale ma szybki metabolizm i nie widać tego po niej.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#15 28-08-2013 o 14h12

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka

//Nazwisko i imię\\
~Lee Hong Ki
//Ksywka\\
~Twinkle
//Wiek \\
~18 lat
//Data urodzenia\\
~6 czerwiec
//Pochodzenie\\
~Korea Południowa (od 10 lat na emigracji w Ameryce)

Link do zewnętrznego obrazka

//Wzrost\\
~173 centymetry
//Budowa ciała\\
~Przeciętna
//Włosy\\
~Blond (naturalnie czarne)
//Oczy\\
~Czarne
//Ubrania\\
~Głównie swetry i koszule, nawet w ciepłą pogodę.

Link do zewnętrznego obrazka

//Charakter\\
~Wiecznie pogodny i optymistyczny chłopak. Trochę tchórzliwy i niekiedy nie wykazuje dużo pewności siebie, ale tuszuje wszystko żartem i uśmiechem. Nigdy nie ujawnia swoich słabości przy innych. Trochę zamulony, wszystko kapuje dopiero ostatni. Zbyt często najpierw robi, a potem myśli, zwykle przy tym niszcząc i psując wszystko na swojej drodze i wywracając życie innych do góry nogami.

//Ciekawostki\\
~Zaczyna od chóru, ale ma zamiar zostać gwiazdą muzyki pop.
~Gdy skoczył cztery lata wyjechał do Japonii, tam żył przez następne cztery i dopiero w Ameryce mieszka już dziesięć. Ma jednak zamiar wrócić do Korei na starość, lub w trakcie rozwijania swojej kariery.
~Uczy się dość przeciętnie. Najlepiej mu idzie z matematyką.
~Zwierzęta uciekają na jego widok, bo wszystkie chce zbyt mocno tulić.
~Świetnie piecze i gotuje.


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (31-08-2013 o 12h59)

Offline

#16 28-08-2013 o 18h34

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Alice Lolins

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5400.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5393.jpg

Imię: Alice.
Ksywki: Ali, lice.
Nazwisko: Lolins.
Wiek: 17 lat.
Płeć: Kobieta.
Orientacja: Hetero.
Data urodzenia: 28.05
Miejsce urodzenia: Norwegia.
Wzrost: 168 cm.
Waga: 57 kg.
Rola: Szara myszka.

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5394.jpg

Wygląd: Mam długie blond włosy, czasami są kręcone ale rzadko. Mam piwne oczy.. Moja cera jest delikatna, moje usta są wiśniowe. Jestem szczupła i zgrabna.

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5395.jpg

Jestem miłą i sympatyczną osobą, co uwielbia pomagać swoim przyjaciołom w potrzebie. Ogólnie nie złoszczę się, no może kiedy ktoś się naśmiewa we mnie lub mnie denerwuję. Staram się opanować swój gniew lecz czasami nie potrafię tylko moje przyjaciółki potrafią mi pomóc w tej chwili. Jestem rozważna zawsze opanowana nikomu nie sprawiam problemów.

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5399.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5401.jpg

Moja historia nie jest tragiczna, moi rodzice ogólnie żyją i z tego się cieszę! Raczej moja ciocia wraz z wujkiem mieli wypadek samochodowy. Jakaś ciężarówka za szybko jechała i uderzyła w samochód w mojej cioci i wujka! Nie przeżyli tego tylko od razu na miejscu umarli, nie przeżywałam tego.. Nie miałam z nimi kontaktu. A moi dziadkowie? Umarli przez chorobę, mieli raka.. Dziadek miał raka i babcia też miała raka.

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5403.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5404.jpg

Lubi:
- Słodkie rzeczy.
- Miłe słowa.
- Pomagać przyjaciołom.
- Czuć się jak kwiat.

Nie lubi:
- Bardzo ostrych dań.
- Wyśmiewania się z niej.
- Kiedy dręczą jej przyjaciół.
- Kiedy niszczą jej rzeczy.

Zainteresowania:
- Fotografia.
- Sztuka i malarstwo.
- Muzyka.
- Moda.

Ciekawostki:
- Mam 2 braci.
- Moja ciocia i wujek nie żyją.
- Jestem wybitną osobą ale się z tym kryję.
- Używam wiele rzeczy, do różnych dziwnych pomysłów.

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5406.jpg


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#17 31-08-2013 o 10h03

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Jakbyś mogła dorobić kategorię "Łobuzy" byłabym w niebo wzięta. <3  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez Nataaa (01-09-2013 o 11h02)

Offline

#18 31-08-2013 o 10h33

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Imię: Natalie
Nazwisko: Berry
Wiek: 17 lat
Płeć: Kobieta <3
Rola: Łobuz
Charakter: Buntownicza dziewczyna pełna energii. Bezczelna, oraz wygadana. Tylko nieliczni potrafią do niej dojść. Gdy ktoś obrazi lub powie coś niewłaściwego o jej przyjaciołach, staje w ich obronie i może być nawet agresywna.
Jest także tajemnicza i chytra. Każdemu potrafi dopiec. Nie lubi cheerleaderek. Może dlatego, że jak była mała, nie potrafiła się do nich dostać. Ale genialnie tańczy. Nie wychyla się z tym.
Uwielbia każdy rodzaj sportu. Kocha piłkę nożną i siatkówkę.

Wady, nałogi: Kryję się z tym, ale czasami pali papierosy. Ale nie jest to nałóg. Pali dla przyjemności.  Czasami także nie panuje nad swoim językiem.
Znaki szczególne: Ma kolczyk w języku. Małą kulkę. Oraz cztery kolczyki w prawym uchu. Oraz kolczyk w karku.
Posiada także dwa tatuaże, na nadgarstku ma "bransoletkę cierniową". I na brzuchu ma napis po angielsku " Nigdy się nie poddawaj! ".

Ciekawostki:
- Ma dwóch braci. To oni od dziecka uczyli ją jak radzić sobie z piłką.
- Nie jest bardzo dziewczęca, ale lubi poderwać kogo trzeba.
- Każdego tygodnia ma inny kolor włosów.

Wygląd:
http://stylowi.pl/10609861

Ostatnio zmieniony przez Nataaa (01-09-2013 o 11h01)

Offline

#19 31-08-2013 o 13h34

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440


Godność

Paul Whitman

Informacje

♠17 lat
♠Czarne włosy
♠Szare oczy
♠Heteroseksualny
♠Wolny
♠174 cm
♠72 kg
♠Szara Myszka

Charakter

Paul był od dzieciństwa zamknięty w sobie. Tylko niewielka ilość ludzi potrafiła się do niego zbliżyć, ale to na serio musiała im zająć dużo czasu i cierpliwości. Dlatego lepiej zadawać się z kimś bardziej otwartym niż tracić czas na nim. Niestety ten oto chłopak jest też szczery do bólu, dlatego może niektórzy mogą go nazwać "chamski". CDN

Wygląd

Link do zewnętrznego obrazka


*Skromna karta postaci, może poprawie ją kiedy będę miała więcej chęci i czasu ^.^*

Ostatnio zmieniony przez Wannesa (01-09-2013 o 22h00)

Offline

#20 01-09-2013 o 14h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nataaa - Dublowanie postów jest zakazane.

Offline

#21 01-09-2013 o 21h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 9

Link do zewnętrznego obrazka
Początek roku. Ubieramy się na ,,galowo''.  Jest brzydka pogoda. :3 Aha i jeszcze jedno nie czytamy innym w myślach! Dzięki :3

Link do zewnętrznego obrazka

Pada deszcz,jest zimno. Dzień idealny na rozpoczęcie roku szkolnego.
Ubrałam rajtuzy, czarną  krótką spódnice i białą koszulę. Uczesałam włosy w koka.Do torby włożyłam
zeszyt na notatki,długopis telefon i słuchawki. Zjadłam banana. Włożyłam czarne obcasy. Narzuciłam sweter i wyszłam. Zamknęłam drzwi. Ruszyłam w stronę szkoły. Po 15 minutach przed szkołom. Byłam na rozpoczęciu pierwsza i oczywiście musiałam pomóc nauczycielom. Musiałam przenosić głośniki,układać krzesła. Kiedy przenosiłam stół coś przeleciało mi pod nogami, a stół spadł mi na palec. Doszłam do miejsca w którym miał stać stół, położyłam go. Teraz mogę tylko czekać na ludzi który będą tu chodzić. Już widzę te grupy wrzeszczących cheareaderek....


https://49.media.tumblr.com/c433e0168c0d9d06bf297972b04249c1/tumblr_n5mtrnsPoE1sayodwo1_500.gif

Offline

#22 02-09-2013 o 17h02

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Elizabeth    Mapple


Wstałam powoli z łóżka szybko zbiegłam do kuchni i zaczęłam jeść śniadanie przygotowane przez siostrę. Był to omlet z serem i sok pomarańczowy. Szybko zjadłam i wypiłam poszłam się przebrać. Ubrałam się w czarne rurki i długą białą koszulę. Zarzuciłam na to granatową marynarkę i założyłam granatowe trampki. Wrzuciłam to torby telefon,portfel,słuchawki i bluzkę na zmianę.Włosy spięłam opaską(tak jak w karcie mojej postaci)
I wyszłam z domu. Kierowałam się w stronę szkoły. Poprawiłam torbę i po kilku mintach byłam przed szkołą. Czekałam na rozpoczęcie.

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (02-09-2013 o 17h03)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#23 02-09-2013 o 18h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Emma Jennifer Almost

Emma z powodu bycia cheerleaderką, wstała wcześnie i poszła wypić mleko i zjeść kanapkę. Zeszła na dół po drewnianych schodach i wkroczyła do kuchni. Jak łakome zwierzę rzuciła się na lodówkę wyciągając mleko i składniki do kanapki. Wyciągnęła z szafki obok szklankę, z szufladki nóż i oczywiście chleb z chlebaka. Kiedy zrobiła sobie śniadanie, usiadła przy stole i zaczęła wgryzać się w kanapkę, co chwila popijając ją mlekiem. Kiedy zakończyła posiłek, udała się na górę, do swojego pokoju. Przekopała szafę i znalezione rzeczy rzuciła na łóżko. Poszła zrobić sobie fryzurę, używając lokówki. Kiedy i tą czynność zakończyła ubrała się w swoje brązowe szpilki i białą sukienkę, którą przewiązała cieniutkim paskiem. Wzięła kopertówkę, wrzucając do niej najpotrzebniejsze rzeczy. Narzuciła na ramiona kurtkę, złapała za parasolkę i wyparowała z domu. Dobrze, że miała blisko do szkoły.

Offline

#24 02-09-2013 o 19h23

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Monic Blake

Wstałam rano przerażona. Tak, pierwszy dzień szkoły. Nowa szkoła, nowi ludzie... Znając mój... ekhem... talent do nawiązywania kontaktów powtórzy się sytuacja z gimnazjum. Moim jedynym towarzyszem będzie bibliotekarz/bibliotekarka.
Wzięłam szybki prysznic, ubrałam się w klasyczną, białą koszulę, czarną, marszczoną spódniczkę oraz czarna baleriny. Moje brązowe włosy związałam w luźny warkocz z boku.
Nie jadłam śniadania, była zbyt zestresowana.
Narzuciłam na siebie czarną, trochę wysłużoną skórzaną kurtkę. Brat podrzucił mnie pod szkołę, ponieważ mieszkałam prawie na drugim końcu miasta.
Wysiadłam z samochodu, rozłożyłam parasol i szybkim krokiem skierowałam się do budynku. Stanęłam gdzieś pod ścianą, przestraszona i poddenerwowana. Musiałam wyglądać żałośnie...


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#25 02-09-2013 o 20h39

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

>>Odette Dove<<
Odette wstała jak zwykle dość wcześnie. Musiała wziąć porządną kąpiel, przejrzeć swoje 30 metrów kwadratowych szafy, pokręcić włosy, pomalować sie i ogólnie zrobić tysiąc różnych rzeczy, które robia dziewczyny chcące być zawsze piękne jak księżniczki. Rozpoczęcie roku też nie zdarza się co chwilę, więc to była dla niej jak rewia mody. Zdecydowała się na kwiecistą sukienkę. Śniadanie już musiała jeść w lekkim pośpiechu, a w samochodzie przypomniała sobie, że nie ma torebki i lecąc do pokoju jak na złamanie karku prawie skręciła kostkę. Pod szkołą grzecznie pożegnała szofera i pełna gracji wyskoczyła z samochodu, jakby była na czerwonym dywanie. Po drodze witała się ze wszystkimi.
- Aaaach! Ale fajnie nie jest być pierwszakiem, cooo~?! - wydarła się do Emmy, która pojawiła się nagle na horyzoncie, a gdy już podeszła bliżej (a raczej, gdy Odette podbiegła do niej, nadal machając) dodała jeszcze: - Ojeeej! Jak ty śliczniutko wyglądasz!

//Le Hong Ki\\
Obudził się gdy zegarek wskazywał, że akademia zaczyna się za dziesięć minut, więc wyskoczył z łóżka jak oparzony i zaczął się ubierać z jeszcze sklejonymi snem oczami. Dopiero gdy setny raz przewrócił się gdy próbował zakładać spodnie i myć zęby w tym samym czasie i potłukł przy tym lampę, mama grzecznie uświadomiła go, że po prostu ostatnio wyjęła baterie z jego zegarka bo potrzbowała nowych do pilota. Hong Ki dostał okropnej głupawki, która trwała aż doszedł do szkoły. Miał na sobie mniej więcej galowe ubrania i wysokie kalosze, którymi rozchlapywał wszystkie stare i świeże kałuże. Przed samym wejściem jakiś nauczyciel zwrócił mu uwagę, że to nie obuwie do szkoły, ale Hong Ki zignorował to pognał dalej, szukając kogoś znajomego.
- Jestem seniooooreeeem~! - krzyczał, biegając po korytarzach.

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (02-09-2013 o 20h51)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2