Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 307

#126 15-09-2013 o 19h33

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Dawaj nick tej szykanowanej userki, zaraz ją pocieszę jakąś miłą wiadomością, jakby się ktoś pokusił na trade "głos za chamstwo".


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#127 15-09-2013 o 19h36

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Hildee napisał

Ja bym na przekór napisała tej osobie jakiś miły komentarz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

W sumie... słuszna inicjatywa.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#128 15-09-2013 o 20h15

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Popieram. Dajcie no jej nicka, damy jej miłe komentarze ^^

Poza tym widzieliście? W MissArt pannica założyła wątek hejtu. Brak słów.

Offline

#129 15-09-2013 o 20h45

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

To pewnie o niej mowa //www.missfashion.pl/profile/monika79,86421.htm

I myślę,że to specjalnie jest zrobione,więc się tym nie przejmować.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#130 15-09-2013 o 20h48

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Najlepiej żeby Modka to sprawdziła.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#131 15-09-2013 o 20h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zgłosiłyście to już do moderatorów?

Offline

#132 15-09-2013 o 21h34

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Zgłosiłam to już, przy okazji tak YooSti to właśnie ta dziewczyna.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#133 15-09-2013 o 21h37

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Przy ocenie całej sprawy byłabym ostrożniejsza - osoba, która rozsyłała te wiadomości, wcześniej była karana za wyłudzanie głosów dla szykanowanej użytkowniczki (jakieś 2 tygodnie temu), wtedy również założyła stosowny wątek. Sama zainteresowana obecnie nie ma możliwości odczytania Waszych wiadomości.

Offline

#134 15-09-2013 o 21h39

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

To może... trwale zbanować obie?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#135 15-09-2013 o 22h23

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

A to nie jedna i ta sama osoba, skoro jest taka sytuacja? Proszenie o głosy, a następnie namawianie do szykanowania użytkowniczki przez jedną i tą samą osobę wygląda mi na multikonto i próbę zwrócenia na siebie uwagi. A jak nie multi, to na pewno właśnie robieniem szumu wokół siebie czy to pozytywnego, czy negatywnego. Przykładowo z pomocą koleżanki.

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (15-09-2013 o 22h24)

Offline

#136 15-09-2013 o 22h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sądzę, że skoro moderator może banować, ma również możliwość sprawdzenia IP i w tak oczywistych przypadkach robi to. Być może to nie żadne multikonto, tylko ciekawy przypadek koleżeńskiej relacji albo uwydatnienie problemów wieku nastoletniego. ;]

Ostatnio zmieniony przez Kasyda (15-09-2013 o 22h43)

Offline

#137 15-09-2013 o 22h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Orientuje się ktoś może, czy jak się ma zwykłą misję (nie z podróży) z kupnem iluś tam ubrań czy mebli, to czy zalicza zadanie przy kupieniu tych rzeczy podczas podróży?

Offline

#138 15-09-2013 o 22h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Misa napisał

Orientuje się ktoś może, czy jak się ma zwykłą misję (nie z podróży) z kupnem iluś tam ubrań czy mebli, to czy zalicza zadanie przy kupieniu tych rzeczy podczas podróży?

Nigdy nie zwróciłam na to uwagi, ale meble to meble, po zakupie znajdują się normalnie w określonym pomieszczeniu, więc raczej je wlicza. ^^

Offline

#139 15-09-2013 o 23h27

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Kasyda napisał

Sądzę, że skoro moderator może banować, ma również możliwość sprawdzenia IP i w tak oczywistych przypadkach robi to. Być może to nie żadne multikonto, tylko ciekawy przypadek koleżeńskiej relacji albo uwydatnienie problemów wieku nastoletniego. ;]

Dokładnie, interesująca relacja koleżeńska, która albo jest tylko robieniem wokół siebie szumu albo typową przyjaźnią dziecięcą, gdzie jednego dnia się koleżankę uwielbia, drugiego nienawidzi XD

Offline

#140 16-09-2013 o 09h41

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

ahahaha w dodatku ma interesujace rozdwojenie jaźni:
A teraz coś o mnie.
Nazywam się Violetta.Mam 15 lat.Uczę się w studiu 21.

A to już mnie totalnie rozwaliło:
Umiem pisać trochę po Polsku.Pochodzę z Hiszpani. xD

Dziewczyny więc jeśli ona robi takie błędy to ja wam mówię, że to dlatego... Biedaczka nie jest z Polski, musimy być wyrozumiałe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (16-09-2013 o 09h42)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#141 16-09-2013 o 15h57

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Misa napisał

Orientuje się ktoś może, czy jak się ma zwykłą misję (nie z podróży) z kupnem iluś tam ubrań czy mebli, to czy zalicza zadanie przy kupieniu tych rzeczy podczas podróży?

Zaliczy zaliczy, ja obecnie mam posiadać 2,5k ubrań. Parę dni temu do Chin pojechałam i kupione tam ubrania jak i te które dostałam z misji zaliczyło. Nie ważne skąd, po prostu muszą być w Twoim posiadaniu c:

Offline

#142 16-09-2013 o 16h57

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 127

YooSti napisał

To pewnie o niej mowa //www.missfashion.pl/profile/monika79,86421.htm

I myślę,że to specjalnie jest zrobione,więc się tym nie przejmować.

heh, a może jeszcze ta co prosi o złe komentarze to ludmiła, co?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif  eh ludzie, ludzie i ich opisy..


Życie jest okrutne, lecz idzie się w nim odnaleźć. Czas mknie przed siebie, ale można go zatrzymać w sercu...

Offline

#143 16-09-2013 o 22h02

Miss'Żółtodziób
Lejla
...
Wiadomości: 5

Czy w planach są kolejne przeceny w sklepach? Jaki to był piekny czas kiedy sukienki były objete 60% zniżką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Lejla

Offline

#144 16-09-2013 o 22h04

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Lejla napisał

Czy w planach są kolejne przeceny w sklepach? Jaki to był piekny czas kiedy sukienki były objete 60% zniżką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Oo, dobre pytanie! Też chętnie bym wtedy pokorzystała z obniżek

Offline

#145 16-09-2013 o 22h23

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Hildee napisał

Lejla napisał

Czy w planach są kolejne przeceny w sklepach? Jaki to był piekny czas kiedy sukienki były objete 60% zniżką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Oo, dobre pytanie! Też chętnie bym wtedy pokorzystała z obniżek

Zniżki są ponoć dwa razy w roku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#146 17-09-2013 o 17h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ośmielę się spekulować, że kolejna wyprzedaż pojawi się pod koniec tego roku, bądź na początku nadchodzącego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#147 17-09-2013 o 19h57

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Wg francuskiego FAQ, wyprzedaże są w lipcu i w styczniu. Liczyłam, że jednak będą w grudniu, bo pewnie będą jakieś bonusy świąteczne w sklepie :<

Offline

#148 17-09-2013 o 20h00

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

W grudniu we francuskiej wersji jest inna promocja: każdego dnia otrzymuje się określoną liczbę śnieżynek (ogólnie chyba liczba śnieżynek jest zależna od liczby dni w grze), dzięki którym można sobie skompletować "listę prezentów" - każda rzecz w sklepie ma określoną wartość w śnieżynkach. Dostaje się potem te prezenty bodajże w pierwszy dzień Świąt. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
No i kalendarz adwentowy.

Ostatnio zmieniony przez Verite (17-09-2013 o 20h01)

Offline

#149 17-09-2013 o 20h14

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Verite napisał

W grudniu we francuskiej wersji jest inna promocja: każdego dnia otrzymuje się określoną liczbę śnieżynek (ogólnie chyba liczba śnieżynek jest zależna od liczby dni w grze), dzięki którym można sobie skompletować "listę prezentów" - każda rzecz w sklepie ma określoną wartość w śnieżynkach. Dostaje się potem te prezenty bodajże w pierwszy dzień Świąt. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
No i kalendarz adwentowy.

Ciekawa "promocja" i na dzień dzisiejszy bardziej mi się podoba niż wyprzedaże /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#150 17-09-2013 o 20h40

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

Ja też lubię tę śnieżynkową promocję, faktycznie kojarzy się ze Świętami - takie radosne oczekiwanie na przedmioty, które się sobie wcześniej "wymarzyło". /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Co prawda wielkie kwoty to nie są i nie można jakoś bardzo zaszaleć, ale zawsze coś darmowego wpadnie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 307