Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 307

#76 07-09-2013 o 23h35

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Foxglove napisał

Czy to przywilej trofeum, że się nagle zyskuje całe stosy korespondencji nieskażonej słownikiem poprawnej polszczyzny i ortografii? Ponieważ mam przednią zabawę czytając te cuda i chętnie się dowiem czy i inne laureatki doznały takiego zaszczytu XD

Potwierdzam ... też dostawałam takie cudowne wiadomości, ale za to jest trochę śmiesznie ... ale te błędy są strasznie rażące ...
A mnie zabił komentarz - bżytwa ... zamiast brzydka xD ... jesteś ostra jak brzytwa Fox ...

Offline

#77 07-09-2013 o 23h41

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Piszą to jednodniowe konta?


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#78 07-09-2013 o 23h52

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Często to jedna i ta sama osoba. Ja zablokowałam jedną laskę za spamowanie, a za 20 minut inna jednodniowa mi puściła wiązankę na temat mojej rodziny na pięć pokoleń wstecz i 4 na boki. XD


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#79 08-09-2013 o 00h26

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Właściwie o co z tym chodzi? Czy góra klasyfikacji też tak obrywa, bo po prostu jest do niej ułatwiony dostęp, jak do ludzi na podium? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#80 08-09-2013 o 00h38

Miss'całkiem całkiem
Miyane
...
Wiadomości: 80

Ja otrzymałam jakieś 4-5 wiadomości z czego tylko dwie były 'dziwne', więc cieszę się, że nikt mi nie spamuje skrzynki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Natomiast dostałam sporo Deco Pop, choć szczerze to nie wiem za co. :S


挨拶は時の氏神
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Offline

#81 08-09-2013 o 00h47

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Jak to "za co"? Za króliki! Ja uwielbiam te króliki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#82 09-09-2013 o 00h24

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Miyane napisał

Ja otrzymałam jakieś 4-5 wiadomości z czego tylko dwie były 'dziwne', więc cieszę się, że nikt mi nie spamuje skrzynki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Natomiast dostałam sporo Deco Pop, choć szczerze to nie wiem za co. :S

Mnie tak z reguły co najmniej raz w tygodniu nawiedza dziewczynka z pytaniem, czy będę jej chłopakiem. Ale tak poza tym to przez ten okres gdzie jestem w pierwszej 20 to raczej mnie nie spamują.

Offline

#83 09-09-2013 o 18h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Izka978 napisał

Podoba wam się gra miss fashions!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Po pierwsze, to jest pytanie czy stwierdzenie (sądząc po wykrzykniku na końcu zdania, raczej stwierdzenie, co jest jednoznaczne z narzuceniem mi czyjejś woli, ale wolę dopytać), po drugie, śmiem twierdzić, że chociaż dział nosi temat "luźne rozmowy na temat gry" to jednak odpowiednim działem do tego typu "zapytań" nie jest. I tak sobie myślę... skoro w to gramy to musi nam się w jakimś stopniu podobać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ale mogę się mylić ^^

nivata napisał

Często to jedna i ta sama osoba. Ja zablokowałam jedną laskę za spamowanie, a za 20 minut inna jednodniowa mi puściła wiązankę na temat mojej rodziny na pięć pokoleń wstecz i 4 na boki. XD

To dosyć dziwne i zarazem powszechne zjawisko trollingu, jednak mimo wszystko współczuję osobom, które tego doświadczyły. Nie wątpię, że większość z Was posiada duży dystans do tego typu sytuacji, jednak zdarzają się i takie momenty, kiedy człowiekowi po prostu puszczają nerwy z powodu pewnych treści.

Ostatnio zmieniony przez Ikan (09-09-2013 o 18h48)

Offline

#84 09-09-2013 o 19h48

Miss'Żółtodziób
Kokobu
...
Wiadomości: 12

Cześć! Dziewczyny mam prośbę, jeśli możecie rzućcie mi wyzwanie bez stawki, brakuje mi dosłownie 1 wygranego by przejść na dalszy poziom a wyczerpałam już dzisiejszy limit 100 wyzwań, z góry bardzo dziękuję! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#85 09-09-2013 o 22h19

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Kokobu napisał

Cześć! Dziewczyny mam prośbę, jeśli możecie rzućcie mi wyzwanie bez stawki, brakuje mi dosłownie 1 wygranego by przejść na dalszy poziom a wyczerpałam już dzisiejszy limit 100 wyzwań, z góry bardzo dziękuję! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//www.missfashion.pl/forum/t989,1-wyzwania-z-zak%C5%82adami.htm Odsyłam do tego działu D:

Ostatnio zmieniony przez nelumi (10-09-2013 o 16h41)

Offline

#86 09-09-2013 o 22h32

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Już nie bądźmy takie ortodoksyjne, jakby nie patrzeć post dotyczy gry. Można się też czepiać postów o wyzwaniach bez zakładów w tamtym wątku, w końcu dotyczy on wyzwań z zakładami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#87 10-09-2013 o 08h56

Miss'całkiem całkiem
Julchen
Bezguście i Hejter
Miejsce: Berlinale
Wiadomości: 112

To ja się pochwale moim nieogarem :"D
Chodzę dzisiaj i zupełnie zaskoczona patrzę na torcik. *tak bardzo nie pamiętać o własnych urodzinach* Wiem że to automatyczna wiadomość itd. ale i tak zrobiło mi to dzień 8'D


A funduszy wciąż brak i brak!
Lecz nie zamierzam leżeć na wznak!
Choć wciąż czuję się jak wrak!
O, tam! Widzę szczęścia znak!

Offline

#88 10-09-2013 o 11h27

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Tak z ciekawości zapytam... Kto poza mną dostał w ciągu ostatnich dwóch dni komentarz "Epicka miss <3" od niejakiej panny M? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Bo z tego co już zobaczyłam jakieś 6 innych miss dostało w tym samym czasie identyczny xD Kurcze jedne misski spamują na priv a inne w komentarzach...


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#89 10-09-2013 o 11h46

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Ja dostałam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#90 10-09-2013 o 11h59

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

I ja też! chciałam usunąć, bo tak myślałam, że to spam (widziałam wcześniej u innych ten komentarz), ale potem pomyślałam, że też chcę być epicka :< i zostawiłam :<

Offline

#91 10-09-2013 o 12h21

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Też dostałam. Niesamowite, tyle epickich Miss w grze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#92 10-09-2013 o 12h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A mnie się nie dostało... Czuję się nieszczęśliwa i nieepicka. Chociaż może to i lepiej, bo przy takim spamie niedługo to będzie bardziej wyróżniające niż bycie epicką.

Swoją drogą ostatnio widuję sporo miss z ilością MM (mniej więcej) równą ilości MN. Co prawda u nich jest to jakieś 13k, ale muszę przyznać, że też bym tak chciała.

Ostatnio zmieniony przez Issi (10-09-2013 o 12h50)

Offline

#93 10-09-2013 o 14h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Też jestem epicką miss, już sama nie wiem, czy mam się cieszyć. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Chciałabym mieć tyle mm co mn, przynajmniej kupiłabym sobie pałac i miała rachunki z głowy. ^^

Ostatnio zmieniony przez Kasyda (10-09-2013 o 14h27)

Offline

#94 10-09-2013 o 16h40

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ja też jestem "epicką miss", nawet nie wiecie, ile dla mnie znaczy ten komentarz, zostawiłam go sobie na pamiątkę. ;_;


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#95 10-09-2013 o 16h43

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Też jestem epicka :< Czuję się taka doceniona D,:

Offline

#96 10-09-2013 o 16h45

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Eh, a ja epicka nie jestem... Pozostaje mi nadzieja, że może jednak kiedyś i ja będę "epicką miss".


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#97 10-09-2013 o 17h32

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ja też nie, to straszne! Moja duma urażona, że brak mi epickości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#98 10-09-2013 o 18h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Skoro już wszyscy to i ja pochwalę się swoją epickością /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Wprawdzie komentarz jest tzw. masówką, jednak w jakiś sposób poprawia mi humor  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif Poza tym uważam, że na taki komentarz zasłużyło znacznie więcej misek, ale przypuszczam, że to nic straconego.

Offline

#99 10-09-2013 o 18h08

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Wiecie co, olać komentarze o epickości. Ktoś widział jej opis na profilu? Bo ja niestety mam dziwne wrażenie, że skądś go znam. Niech pomyślę. Chyba z własnego...

Offline

#100 10-09-2013 o 18h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Foxglove napisał

Wiecie co, olać komentarze o epickości. Ktoś widział jej opis na profilu? Bo ja niestety mam dziwne wrażenie, że skądś go znam. Niech pomyślę. Chyba z własnego...

Coś panienka M. przeoczyła. Rozumiem wzorować się na kimś, ale tak bezczelnie zżynać do tego stopnia, by przeoczyć taką oczywistość...? Imię zmieniła, ale o nicku już zapomniała.
...

Napisz Foxglove, jak to jest robić za wzór /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ? W sumie jest jakiś tam powód do dumy   /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 307