Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 09-06-2014 o 20h16

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ja także mam dziwne sny, a kilka razy zdarzało się, że pewne symbole zawarte w nich zwiastowały jakieś wydarzenie w rzeczywistości.
Np. Całkiem niedawno śniło mi się, że chłopak z którym się kiedyś przyjaźniłam, kopnął mnie, za przeproszeniem, w tyłek i zwiał.
Tego samego dnia razem z dwoma moimi przyjaciółkami i znajomą jeździłyśmy na rolkach i rowerze. Gdy miały mnie odprowadzić, natknęłyśmy się na mojego kolegę z klasy. Moja przyjaciółka i znajoma od razu poleciały się z nim witać i siedziały przy nim chyba z półgodziny. W końcu ja i moja druga przyjaciółka musiałyśmy wracać same :x Odebrałam to jako takiego mentalnego kopniaka.
Czasami wydaje mi się, że potrafię wyczuwać nastroje różnych osób.
Chciałabym widzieć aurę... Jestem jednak katoliczką (chociaż niezbyt zagorzałą) i jest to uważane za zuo.
Bardzo rzadko, ale jednak, mam przeczucia. Na przykład: zaczynam się uczyć, jednak przychodzi mi do głowy, że nie będzie jednak tej zapowiedzianej kartkówki i przestaję. Na drugi dzień kartkówki nie ma /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Zapomniałam dodać, że czasami zdarza mi się "przewidzieć przyszłość". Nudzi mi się na lekcjach i zapisuję różne rzeczy. Dwa razy zdarzyło mi się zapisać słowa, które pozornie wydawały mi się bezsensu. Za pierwszym razem był to "zielony smok". Nie wiedziałam skąd mi się to mogło wciąć, jednak czytałam wtedy pewną książkę. Potem okazało się, że pod koniec owej książki bohaterce wykluł się zielony smok, a przysięgam, że książkę czytałam po raz pierwszy. Na początku tego roku nudziło mi się na biologi i napisałam "lampart". Zapomniałam o tym zupełnie. Jakiś miesiąc temu dostałam od przyjaciółki spodnie, gdyż wg niej wyglądała w nich grubo. Były one w lamparcie cętki. Pszypadeg? Nie sondze xD

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (10-06-2014 o 08h31)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#27 24-08-2014 o 13h29

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

A mi się zdarza czasami mieć sny prorocze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Głuwnie to co będę miała ma obiad i co się stanie.Byłam na takich warsztatach i jakieś panie sobie przeglądały książkę . Pani która prowadziła te warsztaty robiła świecznik z decupage. Dokładnie to zapisałam w swoim zeszycie ze snami się wydarzyło. Przypadek? Kiedyś ćwiczyłam widzenie aury. Niestety ćwiczenia  porzuciłam dość szybko. I to jest moja kolejna dziwna cecha. Ledwo coś zacznę i nid kończę. Teraz interesuję się medytacją. Mam nadzieje że z nią tak nie będzie x)


.

Offline

#28 26-08-2014 o 10h51

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Czasami miewam sny prorocze, albo moje przeczucia się sprawdzają. Mam dziwne hobby – uwielbiam wymyślać, jak mogłyby umrzeć różne osoby. I okropnie boję się niektórych słów. Nie napiszę ich tutaj, bo gdy tylko o nich pomyślę (albo je usłyszę lub przeczytam) robi mi słabo, niedobrze, serce zaczyna mi bić jak szalone, a przed oczami staje mi obraz martwej, zakrwawionej siebie, leżącej w błocie. Czuję też wtedy, iż umrę w ciągu najbliższego roku :c Co ciekawe, te słowa raczej nie mają nic wspólnego z moimi przeczuciami, dolegliwościami, oraz obrazami, które towarzyszą mi, gdy słyszę (bądź czytam lub piszę) takie słowo.

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (26-08-2014 o 11h03)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#29 26-08-2014 o 13h39

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267

Podobno każdy sen jest w pewnym sensie proroczy, bo sen to tak jakby to co ma sie wydarzyć. Ale to chyba jakoś tak w pewnym sensie, bo dziś miałam sen o potworze, który wyrwał mi noge i ja sobie doszyłam wtedy noge koleżanki, a sądze, że raczej to sie nie wydarzy /modules/forum/img/smilies/blebl.gif Co do moich dziwnych cech. Nie moge mieć w zasięgu wzroku żadnych małych paproszków, okruszków, zawsze je sprzątam, albo pcham gdzieś, żeby ich nie widzieć. Jak czasami na ubraniu robią sie takie białe kropki, to nie moge z nimi wytrzymać i musze je wszystkie zdjąć, albo czymś zastawić, nawet innym osobom je zdejmuje z ubrań xD Kolejną cechą jest, że wszystko musi być równo, ciapy muszą leżeć równo, nwm wszystko widelce obok siebie, szklanki i wszystko co w zasięgu mojego wzroku xd A trzecią dziwną cechą jest to, że wszystko musze robić w parzystej liczbie, np. spojrze na zegarek, to musze spojrzeć też drugi raz itd. Mam tak od małego, tylko wtedy robiłam wszystko po 3 razy. To wkurzające, ale bez tego sie denerwuje i ciągle o tym myśle, bo nie daje mi spokoju ^_^

Ostatnio zmieniony przez Shinikairu (26-08-2014 o 13h43)

Offline

#30 28-08-2014 o 10h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Socjopatia to nie cecha, tylko zaburzenie osobowości, ale myślę, że mogę o tym wspomnieć...
Nie mam przyjaciół, nie mam nawet bliższych kolegów i wcale nie odczuwam potrzeby ich mienia, współpraca mnie odstręcza, nikt nie może mi niczego zabronić, notorycznie kłamię... Ale dobrze się czuję ze swoją osobowością. Jestem samotna, będę samotna i bardzo się z tego cieszę, a także odczuwam satysfakcję z dzielenia wady osobowości z Sherlockiem.

Offline

#31 28-08-2014 o 14h49

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Nie wiem czy mój nawyk tu pasuje, ale co tam.
Czy tylko ja gdy widzę nick kogoś nowego lub nick moderatorki zaraz lecę sprawdzić o co chodzi? Często wchodzę do archiwum i przeglądam zamknięte wątki albo z szatańskim chichotem patrzę jak młode graczki szukają na naszym forum chłopaka.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#32 06-09-2014 o 22h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Gdy jestem bardzo zła biorę piłkę do siatkówki i zaczynam nią rzucać jak szlaona, kopać i nerwowo odbijać.

Offline

#33 08-09-2014 o 20h28

Miss'nieobczajona
emokotek60
...
Wiadomości: 15

jak jestem zła to kopie ściany i zaczynam wariować jak ktoś podchodzi rzucam pluszakiem jak jestem w domu

Offline

#34 14-09-2014 o 13h30

Miss'Żółtodziób
Skilena
...
Wiadomości: 1

Szczerze? Jestem niezwykle mściwa.
Ale także wychodzę na podwórko, gdzieś się chowam, zakładam słuchawki na uszy i puszczam na cały regulator, a jak ktoś mnie znajdzie, to ślę tzw "wiąchy" xD


Czy to był błąd, że nie zadawałam pytań
Czy to był błąd, że chciałam coś od życia
Nie mam zamiaru się obwiniać
Dałam więcej niż mogłam dać
Nie potrafiłam cię przy sobie zatrzymać
Wiara ponad doświadczenie...

Offline

#35 16-09-2014 o 07h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Może strach przed ciemnością to coś typowego, ale u mnie jest tak wielki, że nietypowy np:
-Gdy widzę jakiś ciemny kącik  to myślę, że zwariuje może to być pod łóżkiem albo w szafce na książki,
-Najchętniej wymalowałambym swój cały pokój na pastelowe kolory, a wszędzie powstawiałabym małe lampki,
-Wszystko co jest ciemne, noc, ciemna łazienka bez okien mnie przeraża.
Większość osób obrzydzają owady, gady, dinozaury i inne rzeczy które innych obrzydzają. Dla mnie to jest słodkie mimo tego, że może mi odgryźć głowę  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#36 16-09-2014 o 07h13

Miss'ujdzie
Nadinka0
...
Miejsce: Darłowo
Wiadomości: 195

A ja mam nawyk zwracania się do każde go nie po imieniu itp., tylko "Eejjjj .... " xD
I to tak ładnie przeciągnięte  /modules/forum/img/smilies/content4.gif
A większość osób bardzo, bardzo, baaardzo tego nie lubi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png heheh

Offline

#37 18-09-2014 o 16h23

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Mam dar przewidywania. Często jest tak jak sądzę. To trochę irytujące.  Mam fetysz - mężczyźni z  włosami do pasa *-*.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#38 09-11-2014 o 09h29

Miss'całkiem całkiem
Anielica7
...
Miejsce: Cmentarz
Wiadomości: 129

Interesują mnie egzorcyzmy, ale pomimo że trochę o tym czytam nigdy nie zauważyłam niczego choćby podejrzanego.  Sądzę, że widzę piękno świata lepiej niż inni. Poza tym mam dobrą zdolność dedukcji...co przydaje się w fizyce.


Zostaw świat, który znasz za sobą i idź ze mną w nieznane....

Offline

#39 09-11-2014 o 10h07

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

Też mam dziwną cechę-umiem rozpoznawać kłamców i przewidywać co się stanie, co jest dość irytujące dla mnie iż w ogóle nie wiem skąd u mnie ten instynkt (Sherlocka Holmesa). Ostatnio pomagam policji, mówiąc gdzie, kto się znajduje.
Moim zainteresowaniem (jedynym w całej szkole) jest robienie bransoletek z kleju ,,Magic". Efekty wspaniałe, lecz nie wiem skąd wpadłam na ten pomysł. Również mam oskarżycielski wzrok jak patrzę na innych.


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#40 09-11-2014 o 18h56

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Ja kocham tworzyć przerażające lalki. Wcześniej jak zapraszałam koleżanki na noc to nie mogły zasnąć bo półka była naprzeciw łóżka, teraz je chowam.
Poza tym mam wyjątkowo wyczulone zmysły- prócz słuchu i wzroku. Nosem wyczuję co mam na talerzu, a jak coś jem to potrafię wyczuć z czego coś jest zrobione. I jakimś cudem umiem wpływać za pomocą myśli na zachowanie innych-nie umiem tego wytłumaczyć i to mnie przeraża O.O /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#41 16-11-2014 o 20h31

Miss'wtajemniczona
Clarissa1317
"Od lat jest to zagwozdka ma, kto jest szalony- inni czy ja?"
Miejsce: Upper East Side:3
Wiadomości: 1 964

A ja sama nie wiem. Wszyscy znajomi powtarzają mi,że jestem dziwna, mam coś nie tak z głową itp. Głównym powodem jest to,że nie mam oceny niższej niż 4. Jedynki nie dostałam od 3 lat, a raz miałam 6.0 na koniec roku. Nie lubię opuszczać lekcji, nie cierpię zastępstw i wolnych godzin. Mówią,że jestem kujonem, ale to też nieprawda: mam bardzo dobrą pamięć i zapamiętuje to co czytam, co mówi nauczyciel. Nie cierpię też w-f, bo nie umiem nawet złapać piłki, jestem straszną pokrakąXD  Oprócz tego jak mam na coś jazdę, to nie potrafię mówić o niczym innym. Oglądam też anime, a że mieszkam na wiosce, nikt tego nie robi, a co dopiero rozumie. Dużo rysuję ,czytam i oglądam różne filmy, czy serialei znowu wychodze na dziwaka, bo zamiast biegać za piłką, czy spotkać się z przyjaciółkami siedzę sama w domu. Jestem mega zazdrosna o drobnostki, niezwykle łatwo u mnie o łzy, a jednocześnie potrafię wpaść w ogromną furię o nic, aż mówią,że lepiej mnie nie drażnić, bo ugryzę(to jest przesadzone), A na deser kręci mnie krew i wampiry. Każdy rysunek wygląda lepiej z krwią, rany są cudowne, a krew słodziutka(zdarzyło mi się odrobinę spróbować...nie raz)
Napisałam to,żeby ktoś bezstronny ocenił, czy naprawdę to jest takie dziwneO_o Ja już sama nie wiem...

Ostatnio zmieniony przez Clarissa1317 (16-11-2014 o 20h32)

Offline

#42 22-11-2014 o 00h18

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Clarissa1317 napisał

A ja sama nie wiem. Wszyscy znajomi powtarzają mi,że jestem dziwna, mam coś nie tak z głową itp. Głównym powodem jest to,że nie mam oceny niższej niż 4. Jedynki nie dostałam od 3 lat, a raz miałam 6.0 na koniec roku. Nie lubię opuszczać lekcji, nie cierpię zastępstw i wolnych godzin. Mówią,że jestem kujonem, ale to też nieprawda: mam bardzo dobrą pamięć i zapamiętuje to co czytam, co mówi nauczyciel. Nie cierpię też w-f, bo nie umiem nawet złapać piłki, jestem straszną pokrakąXD  Oprócz tego jak mam na coś jazdę, to nie potrafię mówić o niczym innym. Oglądam też anime, a że mieszkam na wiosce, nikt tego nie robi, a co dopiero rozumie. Dużo rysuję ,czytam i oglądam różne filmy, czy serialei znowu wychodze na dziwaka, bo zamiast biegać za piłką, czy spotkać się z przyjaciółkami siedzę sama w domu. Jestem mega zazdrosna o drobnostki, niezwykle łatwo u mnie o łzy, a jednocześnie potrafię wpaść w ogromną furię o nic, aż mówią,że lepiej mnie nie drażnić, bo ugryzę(to jest przesadzone), A na deser kręci mnie krew i wampiry. Każdy rysunek wygląda lepiej z krwią, rany są cudowne, a krew słodziutka(zdarzyło mi się odrobinę spróbować...nie raz)
Napisałam to,żeby ktoś bezstronny ocenił, czy naprawdę to jest takie dziwneO_o Ja już sama nie wiem...


Witaj w klubie, ocena poniżej 4 zdażyła mi się jakieś... 3 razy? Mam najwyższe średnie w szkole, co roku moja średnia przekracza 5.5 (nie miałam co prawda 6.0, ale 5.8 - tak, z w-f jestem słaba). I po prostu KOCHAM rysować psychopatyczne rzeczy. Długopisem. Moja kolekcja liczy: kobietę wychodzącą z grobu, demona który chce być aniołem, wampira który podpisał pakt z szatanem, całego zakrwawionego, kobietę, która ma rozcięte usta, trzyoką postać, która jest obiektem testowym labolatorium, dziewczynę-kota, która mieszka na śmieciowisku, żonę slendemana, cyklopa w psychiatryku, ducha płaczącego nad swoim grobem, kobietę-nietoperza, wytwór frankensteina, zakrwawionego wilkołaka, kosmitę, którego uderza asteoroida, mumię, wszystkie cztery żywioły i ich władcy, kobietę zrobioną z kryształu, babkę, która zażyła halucynogenek i znajduje się w psychiatryku, laleczkę-pozytywkę, kościotrupa bez ust, Czteronógiego mutanta, księżniczke, z której wystaje ostrze, elfa, zbuntowanego anioła (połowa rysunku składa się z krwi), a obecnie jestem w trakcie tworzenia robota. Nie wiem, co mam do tego bólu, ale uwiwlbiam go przedstawiać na kartce...

Offline

#43 23-01-2017 o 15h07

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

Łohoho, dziwnych cech to ja mam od groma! (A przynajmniej jeszcze się okaże, bo może nie są to cechy na tyle dziwne, co charakterystyczne)

Bardzo lubię chodzić po śniegu. Często omijam oblodzone i posypane piachem ścieżki, żeby zacząć brodzić w białym puchu. Potem dostaję mrowienia w nogach i przynoszę do domu pełno brudu, ale co tam.
Nie odłączam słuchawek od telefonu, chyba że dostaję szlaban i muszę go odłączyć.
Potrafię ususzyć wszystkie rośliny, wliczając w to kaktusy.
Kolekcjonuję puszki po chipsach Pringles, a kiedy ktoś pyta, po co, ja odpowiadam najczęściej "Potem będą się sprzedawać na Allegro", chociaż dobrze wiem, że to mało prawdopodobne.
Liżę chipsy, ssę kawałki czekolady i odrywam kawałki kostek rosołowych paluchami. Do tego odgryzam kryształki soli z paluszków.
W pierwszej klasie gimnazjum gryzłam długopisy i pióra. Błąd, ja je wręcz pożerałam, bo potem z nich niewiele zostawało!
Kiedy muszę coś szybko zapisać, zwykle robię to w łazience. Na lustrze. Mydłem.
Uwielbiam brać kota na ręce, trzymać jak niemowlaka i wąchać mu brzuszek.
Piję kranówkę (no, może nie jest to aż tak dziwne, ale moje koleżanki tak uważają).
Interesuję się Pet Shopami, a przecież mam 16 lat.
Czasami mam wrażenie, że moje łóżko piętrowe zaraz się zawali.
Nie cierpię spać pod kołdrą i kocem jednocześnie. Albo rybki, albo akwarium.
Potrafię beknąć praktycznie na zawołanie. Zwykle nie jest to jednak nic wielkiego.
Mam zmyślonych przyjaciół, ech.

To by było na tyle.

Ostatnio zmieniony przez Pillz (23-01-2017 o 15h08)


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#44 22-08-2017 o 23h04

Miss'całkiem całkiem
PiezegDarczu
...
Miejsce: Azerbejdżan
Wiadomości: 135

Moim zainteresowaniem było wędkowanie,
Ale było to żab łapanie.

Offline

#45 25-08-2017 o 21h15

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

8/10
Wyobrażałem sobie, że może rzeczywiście jest nadzwyczajnym człowiekiem. Po prostu jest sobą i basta. I może właśnie temu zawdzięcza swoją siłę.
Ken Kesey Lot nad kukułczym gniazdem


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#46 25-08-2017 o 21h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

8/10
Nikt nie jest naprawdę mocny, dopóki nie widzi, jak wszystko może być zabawne.
Ken Kesey Lot nad kukułczym gniazdem

Offline

#47 26-08-2017 o 13h14

Miss'całkiem całkiem
Stocking
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Baldur's Gate
Wiadomości: 153

(4/5)
Słoików zbieranie zainteresowaniem moim jest.

Offline

Strony : 1 2