Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 13-08-2013 o 21h30

Miss'całkiem całkiem
besty111
...
Miejsce: Uciekłam na jednorożcu do krainy słodyczy
Wiadomości: 114

Hejka, tutaj będziemy mówić o swoich dziwnych zainteresowaniach, cechach i pasjach.
Ja na przykład gdy patrze na żywe istoty i rośliny widzę ich aurę.  Tak, wiem, że to dziwne ale o to tu chodzi. Powodzenia  /modules/forum/img/smilies/content3.gif


"Zaw­sze prze­baczaj swoim wro­gom. Nic ich bar­dziej nie pot­ra­fi rozzłościć."

Offline

#2 14-08-2013 o 14h38

Miss'Żółtodziób
Idril
...
Wiadomości: 13

Hmm w sumie nie wiem czy to dziwne czy nie , ale w szyscy z mojego otoczenia tak mówią więc gdy oglądam mecz piłki nożnej rozponaję zawodników po butach.


"Przyjaźń polega czasem na powstrzymaniu druha w szaleństwie."

Offline

#3 14-08-2013 o 15h04

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Aurę też widzę. Ja sama mam ją zieloną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Interesuje się medycyną i owadami ( mam ok. 4 patyczaki - rogate i miałam żuki - kruszyce ) co dla niektórych może być dziwne. Moimi  dziwnymi cechami jest:
- to, że jestem wygadana ( mówię 10 razy częściej i szybciej niż przeciętny obywatel ),
- to, że panicznie się boję, że zostanę zakopana w grobie żywcem.

Offline

#4 14-08-2013 o 15h07

Miss'całkiem całkiem
besty111
...
Miejsce: Uciekłam na jednorożcu do krainy słodyczy
Wiadomości: 114

Idril napisał

Hmm w sumie nie wiem czy to dziwne czy nie , ale w szyscy z mojego otoczenia tak mówią więc gdy oglądam mecz piłki nożnej rozponaję zawodników po butach.

Ale takich z Reprezentacji Polski albo z FC Barcelona, czy takich ze szkolnej drużyny?


"Zaw­sze prze­baczaj swoim wro­gom. Nic ich bar­dziej nie pot­ra­fi rozzłościć."

Offline

#5 14-08-2013 o 15h12

Miss'Żółtodziób
Idril
...
Wiadomości: 13

besty111 napisał

Idril napisał

Hmm w sumie nie wiem czy to dziwne czy nie , ale w szyscy z mojego otoczenia tak mówią więc gdy oglądam mecz piłki nożnej rozponaję zawodników po butach.

Ale takich z Reprezentacji Polski albo z FC Barcelona, czy takich ze szkolnej drużyny?

Z Barcy <3<3<3. Ewentualnie z Realu Madryt, Chelsea, M. United , reprezentacji : Hiszpani, Brazyli no i tochę Polski itp...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez Idril (14-08-2013 o 15h13)


"Przyjaźń polega czasem na powstrzymaniu druha w szaleństwie."

Offline

#6 19-08-2013 o 08h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

boję się śmierci przez uduszenie, ale ilekroć wracam do domu, śpię z pytonem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png poza tym mam usg w palcach i zawsze podaję trafną liczbę szczeniaków/kociąt w brzuszku pacjentki, zanim rodzice biorą się za badanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png no i można jeszcze dorzucić to, że wolę czytać książkę odwróconą do góry nogami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#7 19-08-2013 o 13h18

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

W końcu temat dla mnie xD
Więc cóż mam silną intuicję, potrafię przewidzieć, że coś się stanie na kilka dni przed *całkiem przydatne odnośnie niezapowiedzianych kartkówek xD*. Poza tym jakimś dziwnym trafem zawsze, gdy ktoś z mojej rodziny coś zgubi potrafię powiedzieć gdzie to jest (oj zdziwiłybyście się gdzie niektóre rzeczy można znaleźć), a co ciekawe potrafię znaleźć wszystko tylko nie to co moje. Och słodka ironio...

Ostatnio zmieniony przez ErinBlack (19-08-2013 o 13h18)


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#8 19-08-2013 o 13h25

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Lubię fizykę kwantową i fizykę czasu, to się chyba liczy jako dziwactwo...?

Poza tym, szafka z żarciem i lodówka. O dowolnej porze dnia i nocy jestem w stanie powiedzieć nie tylko, czy w domu jest seler/fasolka/dżem pomarańczowy, ale także w którym miejscu stoi, ile zostało woreczków ryżu/kaszy i tak dalej.
Rodzina się już przyzwyczaiła i jeżeli to nie mój dzień na gotowanie, to i tak w moim kierunku padają pytania, czy coś jest, bo odpowiedź pewna.
(i tak, mam problem z ogarnięciem jak inni ludzie mogą nie pamiętać takich rzeczy)

Offline

#9 19-08-2013 o 13h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uwielbiam medycynę! Niektórzy się krzywią jak zobacza operację. I ja mam wtedy takie RLY?...

Offline

#10 19-08-2013 o 14h08

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Fascynują mnie cmentarze. Od małego biegałam po wszystkich cmentarzach w mieście, opiekowałam się zaniedbanymi grobami, odkrywałam, jakie motywy na nagrobkach były najpopularniejsze w danym okresie...
Idril poznaje piłkarzy po butach, ja poznaję żużlowców po sylwetce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png)

Offline

#11 19-08-2013 o 21h05

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Czasami, tak jakby przewiduję przyszłość xD
Kiedyś obudziłam się o 6 rano, kiedy mój tata szykował się do pracy.
Coś mnie tchnęło, żeby przypomnieć mu o zabraniu ze sobą telefonu, ale nie zrobiłam tego bo za bardzo chciało mi się spać.
3 godziny później obudził mnie dzwoniący telefon taty, którego on zapomniał ze sobą wziąć.
Innym razem miałam dziwne przeczucie, że na następnej lekcji będzie kartkówka i tak też było.
A jeśli chodzi o dziwne zainteresowania to uwieeelbiam oglądać bajki z moim młodszym bratem i myślę, że nigdy z nich nie wyrosnę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#12 23-08-2013 o 09h53

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Mi się czasem śni to, co potem, za jakiś czas się zdarza, ale tylko mi. I to może być nawet długa odległość czasowa... Np. śniło mi się, że będę jadła zupę i pewne słowa mojego brata... miesiąc potem, w tym samym miejscu, ta sama zupa i te same słowa, słowo w słowo wypowiedziane przez niego. o dziwne i czasem tego nie pojmuję, ale się przyzwyczaiłam. Pomocne też bywa XD
A co do zainteresowań... Jestem jak kruk, uwielbiam to co błyszczy *^* Mam uczulenie na nikiel i nie mogę zwykłej metalowej biżuterii nosić, ale jak coś ładnie świeci to i tak muszę to mieć...

Offline

#13 27-11-2013 o 17h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czasami widzę duchy jeśli ktoś umarł w danym pokoju. Z czasem można się przyzwyczaić do ich jęków, ale pamiętam jak zaczęłam mieć to dziwne coś bałam się jak nie wiem i pamiętam płakałam całą dobę z przerwami na chusteczki i jedzenie, ale wtedy lekko łkałam.
Rozpoczęłam niedawno naukę widzenia aury. Na razie zaczynam tylko z przybliżaniem i oddalaniem ręki, ale idzie mi doskonale więc idę dalej. Pamiętam, że siłą woli potrafię stworzyć mrowienie w palcach. Lub na całych rękach.

Offline

#14 30-11-2013 o 20h25

Miss'ok
Sahiel
...
Wiadomości: 66

To w sumie czasz przeszły, ale za dzieciaka zbierałem znalezione na trawie skrzydła owadów.

Offline

#15 03-12-2013 o 21h46

Miss'Żółtodziób
Jeny
...
Wiadomości: 13

Potrafię przewidywać co ktoś chcę powiedzieć i zrobić w danym momencie.
Czasami śnią mi się sny. Jednak znaczą coś zupełnie odwrotnego niż to co się w nich dzieje. Dlatego nie boję się tzw. "koszmarów". Bardziej mnie przerażają sny w których robię coś co lubię i jestem szczęśliwa.
No, a od pewnego czasu zaczęłam zauważać czarne sylwetki ludzi. Zawsze wydaje mi się, że to ktoś z moich domowników, ale ta "osoba" zawsze znika zanim się obejrzę. Bez żadnego dźwięku, ani szelestu, czy tupotów kroków.  /modules/forum/img/smilies/hein.gif

Oprócz tego każdy mówi, że mam świetne pomysły i jestem w stanie wyjść z każdej sytuacji, no i zrobić coś z niczego ale to akurat hobby.  /modules/forum/img/smilies/content4.gif


"Uśmiech jest najlepszym sposobem na uniknięcie kłopotu, nawet jeśli jest fałszywy."           

Offline

#16 05-12-2013 o 17h22

Miss'na całego
Duda
Tak, pamiętam. Tak, wiem. Tak, rozumiem. Tak, mam to gdzieś.
Miejsce: Warszawskie metro
Wiadomości: 321

Nie jestem w stanie ocenić czy to dziwne. Pomożecie?

Gdy mam natchnienie nic nie robię tylko piszę: opowiadania, listy wypracowania, bajki, mity i aktualnie piszę książkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2ciik36.png

Offline

#17 22-01-2014 o 10h31

Miss'ok
lolivomit
...
Wiadomości: 79

Ja interesuję się anatomią patologiczną, która innych zazwyczaj brzydzi. Mi deformacje się podobają.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#18 22-01-2014 o 11h04

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Duda, nie, to nie dziwne... Ja tak robię zawsze jak mam zły humor. Pomaga to wyrzucić wszystkie nagromadzone we mnie negatywne emocje. A mam ich całkiem sporo.
To dziwne? Lubię trzymać karty sim w buzi, to tak jakbym poznawała telefon i właściciela. I zawsze, zanim zacznę grać, muszę zrobić kilka kroków po boisku, by ocenić podłoże. A najbardziej kocham grać w deszczu, więc zwykle pozbywam się obuwia, żeby nie wpaść w poślizg. No i bez butów mam mocniejsze przyłożenie, ale to dodatek, którym uwielbiam dręczyć brata.
I, jak Erin, zawsze umiem wszystko znaleźć. Ale to dotyczy tylko nie moich rzeczy.

Offline

#19 22-01-2014 o 23h02

Miss'ok
Namae
...
Wiadomości: 78

Zawsze zanim coś zjem muszę w to podmuchać. Inaczej mam wrażenie, że jedzenie jest brudne .-.
Mam taki nawyk po jedzeniu słoneczniku i zawsze zdmuchiwałam z niego nadmiar soli czy innego kurzu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Prócz tego poznaję charakter osoby po pierwszym wymienionym z nią zdaniem i od razu wiem, czy do mnie pasuje i czy warto z nią gadać. Czasami po prostu coś mi w kimś nie pasuje i nie ma już dla tej osoby nadziei. Nawet przez te jedno zdanie .-.

Offline

#20 23-01-2014 o 14h31

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Moim hobby jest strzelanie z łuku. Wiem że dziwne zainteresowanie jednak można dzięki temu wypracować mięśnie barków, ramion i pleców gdyż tymi częściami ciała operujesz napinając łuk. A jaka jest satysfakcja gdy pierwszy raz trafiasz do celu... Jeszcze to pamiętam <3 Zaraziłam się tym kiedy przeczytałam książke "Zwiadowców" na nieszczęście gdy już mówimy o strzelaniu to teraz mam taki głupi nawyk że zanim strzelę muszę obejrzeć i poprawić dokładnie lotki...


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#21 24-01-2014 o 16h37

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Mam w zwyczaju wczuwać się w czyjąś sytuacje. Kiedyś czytałam opowiadanie w którym główna bohaterka była w ciąży. Następnego dnia łaziłam po domu gadając do swojego brzucha i jadłam tylko ogórki kiszone XD Dość zabawnie ale nie zawsze wczuwam się w takie pozytywne postacie. Lubię również słuchać o problemach rożnych ludzi a gdy to połączymy nie wychodzi nic zabawnego. Zdarzało się że po takich "sesjach" miałam mdłości, bałam się spać czy bolało mnie serce. Ciężko mi to wytłumaczyć... To tak jakbym weszła w czyjeś ciało i przeżyła to co ten ktoś mi opowiedział.
Potrafię również przewidzieć kiedy ktoś do mnie zadzwoni i kto to będzie. Sprawdza się tak w 80%
Choruję również na pewną chorobę która sprawia, że nic nie widzę po zmroku. Za to wyostrza mi się wtedy słuch. ><

Ostatnio zmieniony przez Erzsebet (24-01-2014 o 16h39)


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#22 24-01-2014 o 17h35

Miss'wow
NiikaChan
Hetardomaniak o̿ ̭ o̿
Wiadomości: 640

Od ciągłego gapienia się na mapę Europy jestem w stanie wymienić bez patrzenia sąsiadów obojętnie jakiego Europejskiego kraju.
Ostatnio zainteresowałam się czytaniem różnych charakterystyk morderców. Nie wiem czemu, ale wciągnęło mnie i mam manię na różne kryminalno/detektywistyczne sprawy.
Potrafię dogadać się ze zwierzęciem choć trochę ze mnie sadystka, bo lubię miętolić koty. Oswoiłam kilkanaście dzikich kotów biegających u cioci na podwórku. A jak idę z pewną moją koleżanką przez okolicę i idzie jakiś pies to jak ja do niego cmoknę (a lubię zaczepiać zwierzęta) to zaczyna szczekać na nią :'D
Jakieś trzy lata temu potrafiłam przewidzieć mniej więcej pogodę.
A ostatnio jak coś przeczytam lub obejrzę to mam wrażenie, że jestem jakąś postacią i zaczynam zachowywać się jak ona i tego nie da się zignorować, bo robię to nieświadomie.


http://%20http://24.media.tumblr.com/a1e4798fc6e73df8e05d7b375cb89f70/tumblr_mp2km2kUWB1sqx7ixo1_500.gif
                   

Offline

#23 13-04-2014 o 16h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja mam pewną cechę która dokucza mi od dzieciństwa ale to chyba nie jest dziwne , konkretnie chodzi o to że nie mam problemu w pakowanie się w problemy , od kąt tylko pamiętam , bez trudu pakuję się w różne tarapaty (chyba nawet tygodnia nie wytrzymam bez kłopotu na głowie) /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Ostatnio zmieniony przez lililawigne1 (13-04-2014 o 16h30)

Offline

#24 09-06-2014 o 18h05

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Nie wiem co się ze mną dzieję ale ja czasami widzę  rzeczy których nie ma np.:
-Strasznie boje się wind ponieważ zawsze gdy w niej jestem a często w niej jestem i do tego sama widzę jakieś postacie z horrorów.
Np.:
-Oglądałam taki słaby horror ,,Laleczka Chucky'' (Nie wiem czy ktoś kojarzy)I gdy jechałam sobie windą to widziałam ją w rogu jak siedziała .Myślałam że chyba zwariowałam.
-Widziałam jeszcze kiedyś w windzie krwawą Merry.
Nie wiem co się ze mną dzieję ale tak już jest od pewnego czasu.

Offline

#25 09-06-2014 o 19h03

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

Potrafię zauważyć czy ktoś ma prawdziwe intencje co do mnie i innych tak samo jest z kłamaniem.Kocham spać ale w dzień w nocy mogę cała nie przespać .Mam dziwne sny które trudno nazwać koszmarem .Kocham mięso i to w dość nienormalny sposób  X_X

Offline

Strony : 1 2