Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 66

#151 02-09-2013 o 18h07

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

kiedy będzie podany nowy temat?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#152 02-09-2013 o 19h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja myślałam o jakiś postaciach Holywood i starożytnych, a może po prostu zwykłych. Będzie można opisać swoją, czym zasłynęła itd /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png PROSZĘ CHCE TO. ♥

Offline

#153 03-09-2013 o 15h06

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595


WYNIKI III WYBORÓW MissFashion ,,SPORT"

Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce - Lillien
Średnia głosów wynosi 9,6



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce - Foxglove
Średnia głosów wynosi 9,45



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce - Prettyzuza
Średnia głosów wynosi 9,25





Na szczególne wyróżnienie zasłużyła
Link do zewnętrznego obrazka

Nivata
Link do zewnętrznego obrazka


Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
Rkwcz / Aiamate / Aria

Serdeczne podziękowania dla Masakry za nagrody w formie chibi! (WKRÓTCE) Oraz Verite - naszej poprzedniej zwyciężczyni za bycie jurorem w tym temacie! Dziękujemy pięknie!

Obiecane Chibi!
https://dl.dropboxusercontent.com/u/37830477/MF/spor2.png
https://dl.dropboxusercontent.com/u/37830477/MF/spor3.png
https://dl.dropboxusercontent.com/u/37830477/MF/spor1.png


******************************************


NOWY TEMAT!
Tematem kolejnej edycji Alternatywnych Wyborów Miss Fashion jest...
Link do zewnętrznego obrazka
Czyli panie domu! Idealne gospodynie, zmęczone matki-polki, czy typowe "żony domowe" z lat 50, oraz wszelkie inne, możliwe interpretacje słowa HOUSEWIFE!
Zapraszamy do zgłaszania się w temacie "Desperate Housewife"
Zasady:
Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsorują: rkwcz oraz Masakra!
Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Wyróżnienie dyplom.
Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.
Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku, do godziny 10, wyniki zostaną opublikowane najpóźniej we wtorek.
Powodzenia i miłej zabawy!

Ostatnio zmieniony przez Aria (11-09-2013 o 15h16)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#154 03-09-2013 o 15h11

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Łooł, dzięki za wyróżnienie! No i gratulacje zwyciężczyniom, wszystkie pomysły zasłużyły na podium. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#155 03-09-2013 o 15h41

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/5889.jpg

Postanowiłam znów zgłosić swoją Miss i spróbować sił /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Typowa żona z lat 50. Niechlujny strój i bagietka w ręku.  Moja miss nie pracuje. Jej mąż cały czas spędza na farmie lub w ogródku. Obowiązkiem typowej żony jest oczywiście gotowanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Postanowiłam użyć tego co mam w szafie i dołączyć do tego odpowiednią fryzurę, mam nadzieję, że dobrze wyszło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#156 03-09-2013 o 15h52

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Wschód też miał swoje lata 50.! Lata 50. na wsi, gdzie życie kręciło się wokół gospodarstwa i pola, a zadaniem żony było nie tylko dbanie o dom, ale i o gromadkę dzieci. Młoda słowianka, świeża żoneczka, której długie pukle nie mogą już powiewać na wietrze, ale muszą być schludnie upięte i schowane pod chustką, wzdryga się z chłodu. Jest żoną poważanego człowieka, posiada więc barwione ubrania haftowane w najpiękniejsze znane ludziom kwiaty, a ciepła narzuta ogrzewa nieco wątłe ramiona. Oderwana od przygotowywania ciepłej strawy stoi w progu domu i wypatruje męża, który niedługo już powinien wrócić z pola i kto wie, może ofiaruje jej bukiet świeżych kwiatów na powitanie...

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/5890.jpg

BONUS:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez nivata (04-09-2013 o 01h57)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#157 03-09-2013 o 16h36

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Cudnie! Lil na I miejscu, dokładnie jak miałam nadzieję ^^ I szalenie mi miło, że otrzymałam II miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

No to teraz czas na mnie. Temat Pań Domu jest dla mnie zupełną, czarną magią, bo niewiele mam z takową wspólnego. Ponieważ dosłownie wszystko co przychodziło mi do głowy wydawało mi się od razu zbyt stereotypowe i nieciekawe sięgnęłam do... Lśnienia XD Pomyślałam, że co by było gdyby to nie Jack oszalał, a jego żona by biegała z siekierą po hotelu chcąc wymordować rodzinę. I takim oto sposobem moja miss jest ewidentnie krwiożercza i upiorna, trzymając w ręce topór i czekając aż mąż wróci do domu. Zapobiegawczo założyła fartuszek oraz gumowe rękawiczki i upięła włosy, żeby się potem łatwiej krew zmywało z posadzki. W końcu nadal jest Perfekcyjną Panią Domu i nie może mieć brudnego mieszkania ;]
//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/5892.jpg
Jak to się mówi - all work and no play makes Jackie a dull girl ;]

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (03-09-2013 o 16h41)

Offline

#158 03-09-2013 o 16h43

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

A oto i moja HouseWife, sprząta przed przyjściem męża z pracy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez YooSti (03-09-2013 o 16h46)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#159 03-09-2013 o 17h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Panie i Panowie przedstawiam Wam młodą Sol, któraniedawno wyszła za mąż. Panienka dopiero co uczy się prac domowych, ale przed opuszczeniem domu otrzymała stosowne nauki swej matki. Pierwsze dotyczyły sprzątania, drugie tego jakie ubrania zakładać do sprzątania, ale to wie każda młoda panienka. Nic, czego nie założyłoby się na spacer, ubrań szkoda, nie dopierze się. Włosy powinny być spięte, ale Sol jest młoda. Przekona się jeszcze, że lepiej nosić włosy pod czepkiem, niźli ich nie posiadać. Na stópkę przyodziała buty na płaski. Jak wiadomo żadna Pani Domu nie założy szpilek do pracy w gospodarstwie domowym. Na HouseWife może się wystylizować każdy, ale nie każdy zrozumie, że to praca ciężka, a o dziwo, nawiasem mówiąc, Sol mieszka obecnie sama. Od pół roku opiekuje się córeczką, co tylko motywuje jej osóbkę do sprzątania. Mąż pracuj na nocnej zmianie, a gdy wraca rano, czeka na niego pyszne ciasto. S jest bezrobotna przez co ma więcej czasu na domowe obowiązki.

Obecnie podczas wycierania kurzy:

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Solelei (03-09-2013 o 17h22)

Offline

#160 03-09-2013 o 17h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zgłaszam moją miss
//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/5895.jpg

Moja miss jest TOP SZEF lubi gotować,piec i smażyć różne dobre smakołyki dla męża i dzieci.Wszyscy w rodzinie lubią jej wypieki.
Ma nadzieję że wystąpi kiedyś w programie kulinarnym np w takim jak Top Szef,
to jej wielkie marzenie.

Ostatnio zmieniony przez Zorma (03-09-2013 o 17h36)

Offline

#161 03-09-2013 o 18h09

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Link do zewnętrznego obrazka

Ten kto ma ogródek musi się zmierzyć z chwastami! W tym moja miss! Nasza pani ogrodniczka ubrała pierwsze lepsze spodnie, fartuch, odpowiednie buty i do roboty!

Offline

#162 03-09-2013 o 18h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cśś! Jak powszechnie wiadomo, każda perfekcyjna żona ma swoje sekrety! Nasza, aby uprzyjemnić sobie ogrom pracy w domu, podczas nieobecności męża zdejmuje swe piękne szpilki, a w ich miejsce zakłada... niekoniecznie estetyczne, lecz bardzo wygodne - i przede wszystkim - nieuciskające pantofle. Teraz ani sprzątanie, ani pranie, prasowanie, czy gotowanie nie stanowią dla niej najmniejszego problemu!
A mąż... cóż, nim powróci do domu, Pani Perfekcyjna zdąży zmienić buty!

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/5903.jpg

Offline

#163 03-09-2013 o 18h52

Miss'nieobczajona
Diamont
...
Miejsce: ...............
Wiadomości: 17

Kto powiedział że dużo pracy jest tylko w domu i wokół ? Ta miss jest w połowie kurą domową. W tygodniu ma ona inne zadanie jak opieka nad dziećmi i gotowanie, woli ona pracę w biurze więc jej strój jest czysty i schludny a szyję tradycyjnie zdobią białe perły. Jej fryzura jest zadbana a szminka wyrazista, oczy jak zawsze podkreślone czarną kredką. Po pracy jednak zawsze idzie na zakupy aby przygotować kolację i obiad na następny dzień więc w jej dłoni widnieje koszyk z zakupami zamiast eleganckiej torebki. Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#164 03-09-2013 o 19h48

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/gd/5910.jpg

Oto i moja miss. Żona z 9 letnim stażem. Właśnie przyjmuje gości to szef jej męża oraz jego żona. Ubrała ona najlepsze ciuchy aby tylko jak najlepiej wypaść przed gośćmi. Właśnie zręcznie otworzyła i nalała szampana do kieliszków. Jej mąż zajęty był rozmową z szefem, więc to ona musiała zagadać piękną żonę jej szefa. Zaczęły one rozmowę o  sposobach na pranie ciężkich plam. Kiedy goście poszli wreszcie odetchnęła i jak zwykle zaczęła sprzątać.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#165 03-09-2013 o 21h03

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/5916.jpg

Ciężko być żoną w czasach, gdy wojna dopiero co ucichła i rodzi się mnóstwo potomstwa. Przekonała się o tym Scarlet, która całymi dniami pilnuje swoich maluchów i sprząta swoje cztery kąty. Gdy mąż przychodzi zmęczony po pracy, ona z zapałem mu podaje ciepły posiłek i krząta się po całej kuchni. Taki żywot, jest codziennością.

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (03-09-2013 o 21h03)

Offline

#166 03-09-2013 o 22h12

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Wow, o rany, dziękuję serdecznie!! *-* Czuję się autentycznie zaszczycona, w ogóle się nie spodziewałam! Byłam pewna, że wiele stylizacji mnie przegoni... a tu taka niespodzianka! To dla mnie OGROMNE wyróżnienie. Gratuluję wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym, liczyłam na Was gorąco! Cieszę się, widząc Wasze stylizacje na podium ^^

W tym tygodniu również nie brak świetnych stylizacji, a to zaledwie pierwszy dzień od ogłoszenia tematu! Już nie mogę się doczekać, by zobaczyć kolejne zgłoszenia :)
Życzę wszystkim powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez Lillien (03-09-2013 o 22h13)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#167 03-09-2013 o 23h00

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

feministki nas zabiją, a mnie szczególnie XD

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/5920.jpg

Marzenie każdego faceta. Jego żona w domu nie tylko pierze, gotuje (co robi świetnie!), ale... też wygląda świetnie. I nie ukrywajmy - każdy facet marzy, żeby zastać żonę czekającą na niego w tym stroju.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#168 04-09-2013 o 20h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Za bardzo się nie znam na tych latach, ale coś tam zrobiłam, mało ciekawego...

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/5973.jpg

Proste mocno i słodkie. Lekka elegancja zakryta pod fartuszkiem typowej pani domu z tamtych lat, siedzącej wiecznie w kuchni, by wykarmić mężusia i dzieci. Kieruje się oddaniem przyrządzając różnorodne, smaczne posiłki, ale chodzi wiecznie ze swoją drewnianą łyżką mając ochotę pewnego dnia ją użyć i to solidnie. x3

Offline

#169 05-09-2013 o 15h29

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Lola jest uosobieniem stereotypu o idealnej zonie i pani domu..
Ma kilka przyjaciolek, z ktorymi nalezy do kola gospodyn. Jest mistrzynia jesli chodzi o domowe wypieki i hodowanie pieknych kwiatow w ogrodku.
Choc w domowym zaciszu jest wciaz ponizana i niedoceniana przez meza despote to nigdy nie okazuje otoczeniu swego smutku i rozterek..
Dbajac o dom i meza tyrana, uchodzi za perfekcyjna gospodynie a skrycie marzy o wielkiej karierze aktorskiej..

P.S. przepraszam, ze bez polskich znakow, awaria klawiatury.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/5987.jpg


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#170 05-09-2013 o 16h20

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Czemu dodajesz post pod postem i to z tym samym zgłoszeniem? XD

Hildee, JESTEŚ TAKĄ SEKSOWNĄ KOCICĄ!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#171 05-09-2013 o 18h01

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

nivata napisał

Czemu dodajesz post pod postem i to z tym samym zgłoszeniem? XD

W drugim jej Pani Domu ma jaśniejszą skórę.


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#172 05-09-2013 o 18h09

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Primo - zgłoszeń nie można zmieniać, o czym było już pisane. Secundo - prościej byłoby chyba edytować post, zamiast dodawać jeden pod drugim. No jak to wygląda. :>


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#173 05-09-2013 o 18h41

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Przepraszam..klawiatura i modem mi wariują od wczoraj..PRZEPRASZAM JEŚLI AŻ TAK STRASZNIE KOGOŚ TO URAZIŁO..NIE BYŁO TO ZAMIERZONE DZIAŁANIE:(


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#174 05-09-2013 o 20h19

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Też się zgłaszam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Moja miss chciałaby móc narzekać na głośne dzieci i na męża. Chciałaby móc mu gotować i rozpieszczać. Ale nie może. Niedługo po ślubie jej mąż zginął, a ona została wdową w bardzo młodym wieku. Teraz jedyne obowiązki żony, jakie może wypełniać to codzienne odwiedzanie grobu ukochanego, czyszczenie go z zeschłych liści i ozdabianie kwiatami, które ich połączyły - granatowymi różami. Z palca nie zdejmuje pierścionka zaręczynowego z rubinem, który mąż ofiarował jej na drugą rocznicę, a czarna woalka skrywa wiecznie zapłakaną, nieszczęśliwą twarz młodziutkiej wdowy.

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6003.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#175 05-09-2013 o 20h48

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6007.jpg

Moja Miss właśnie ubrała odświętne ubranie z okazji 5 rocznicy ślubu. Razem z mężem zjedli w domu romantyczną kolację, która wcześniej przygotowała. Mimo iż ukochany nie zarabia zbyt wiele podarował swojej żonie bukiet kwiatów który ma być oznaką wielkiej miłości jaką ją darzy.


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 66