Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 66

#101 20-08-2013 o 16h13

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Fox za co jak za co, ale za pomysłowość powinnaś zgarnąć najwyższą notę xD
Tylko czemu akurat ślizgon? ó-ó

Ostatnio zmieniony przez ErinBlack (20-08-2013 o 16h14)


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#102 20-08-2013 o 16h13

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4669.jpg

HOLA HOLA!
A kto powiedział,że sport = ruch?!

Moja Miss jest przykładem typowego kanapowca,który sport owszem,lubi,ale tylko w telewizji!
Nie zdążyła się nawet uczesać,założyła spodnie dresowe i koszulkę,do ręki wzięła talerz sajgonek i pospieszyła na kanapę!

Mecz niestety był pełen nerwowych momentów i zjadła całe sajgonki, co rano odbije się niekorzystnie na jej wadze. Koniec końców, drużyna,której kibicowała,wygrała!


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#103 20-08-2013 o 16h25

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

ErinBlack napisał

Fox za co jak za co, ale za pomysłowość powinnaś zgarnąć najwyższą notę xD
Tylko czemu akurat ślizgon? ó-ó

Bo jestem paskudna i ślizgońska XD A zasady fair play to dla mojej miss absolutna bzdura /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#104 20-08-2013 o 16h36

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Fox mam nadzieję że znajdziesz się na podium . Świetny pomysł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#105 20-08-2013 o 16h36

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Foxglove napisał

Bo jestem paskudna i ślizgońska XD A zasady fair play to dla mojej miss absolutna bzdura /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ty zła istoto xD Tak czy owak wygranej życzę, bo to najbardziej pomysłowa stylizacja jak do tej pory ^-^


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#106 20-08-2013 o 16h55

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Fox, wyczuwam nagrodę za Twoją kreatywność. XDD


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#107 20-08-2013 o 18h07

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

O kurcze, zajęłam trzecie miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dopiero teraz zobaczyłam, bo przez ostatnie kilka dni wpadłam tylko na MF i nawet nie zaglądałam na forum. Dziękuję bardzo i gratuluję pozostałym dwóm laureatkom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Świetne chibi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (20-08-2013 o 18h08)

Offline

#108 20-08-2013 o 19h37

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4688.jpg


Prettyzuza jest trenerką znanego klubu piłkarskiego. Choć często sama ćwiczy jako bramkarz, zawsze w trakcie ćwiczeń z drużyną nosi gwizdek i pełni rolę sędziego. Od dziecka marzyła o tym, by zostać sportowcem, dlatego codziennie dbała o kondycję i zdrowie. Dzięki temu dzisiaj może cieszyć się szczupłą sylwetką i świetną kondycją. Na co dzień dba też o wizerunek drużyny, pokazując się na wszelkich eventach związanych ze sportem i jego rozprzestrzenianiem wśród najmłodszych. Jej zaangażowanie i pasja sprawiają, że drużyna odnosi sukcesy nie tylko w Ekstraklasie, lecz również w międzynarodowych pucharach. Jest piękną i dobrą osobą, godną naśladowania, istna Kalokagatia.
Zdjęcie wstawione do konkursu jest zrobione tuż po intensywnym treningu z piłkarzami. Zmęczona lecz szczęśliwa Prettyzuza prezentuje się wyjątkowo pięknie;)

Ps. Ta cudna „spalenizna” ma kojarzyć się właśnie ze zmęczeniem po treningu;)

Offline

#109 20-08-2013 o 20h48

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

O rany, Fox! Twoja stylizacja to mur beton powinno być podium! ♥
Prettyzuza, genialny pomysł z wykorzystaniem opalenizny jako zaczerwienionej skóry po treningu!

No to i ja się dorzucę - mam ogromną nadzieję, że moje niekonwencjonalne, nieco historyczne podejście do zadania nie zostanie uznane za zbyt daleko odchodzące od tematu (:

Ponieważ moim ulubionym sportem jest łyżwiarstwo figurowe, a widzę, że wiele osób już na ten pomysł wpadło, postanowiłam sięgnąć do historii, zanim definitywnie rozstanę się z moimi ukochanymi łyżwami. Uznałam to za ciekawy pomysł, jako że łyżwiarstwo od wieków uchodziło za jedną z popularniejszych form spędzania aktywnie czasu. Pierwsze skojarzenie, jakie mnie naszło, to scena pochodząca z "Anny Kareniny" Lwa Tołstoja - spotkania Lewina z księżniczką Ekateriną "Kitty" Szczerbacką na ślizgawce w Moskwie połowy XIX wieku.

" O godzinie czwartej Lewin z bijącym sercem wysiadł z dorożki przed Ogrodem Zoologicznym i poszedł ścieżką ku torowi saneczkowemu i ślizgawce wiedząc na pewno, że zastanie tam Kitty, ponieważ widział przed bramą karetę Szczerbackich.
Był jasny, mroźny dzień. Przy wjeździe stały rzędy karet, sanek, dorożek, żandarmów. U wejścia i na oczyszczonych dróżkach, pomiędzy domkami w stylu rosyjskim, o belkach szczytowych wycinanych w deseń, roiło się od dobrze ubranych ludzi; w jaskrawym słońcu połyskiwały kapelusze. Stare kędzierzawe brzozy, o gałęziach uginających się pod śniegiem, zdawały się przybrane w nowe uroczyste szaty. (...)
I naraz poczuł, że słońce się do niego zbliża. Była na zakręcie i posuwała się ku niemu z widocznym lękiem, ostrożnie stawiając swe wąskie stopki w wysokich bucikach. Chłopak w rosyjskim stroju mijał ją wymachując zamaszyście rękoma i pochylając się ku ziemi. Jechała niezupełnie pewnie; wyjąwszy ręce z mufki zawieszonej na sznurze, trzymała je w pogotowiu i spoglądała na Lewina, którego poznała, uśmiechając się trochę do niego, a trochę z własnego strachu. Za zakrętem odepchnęła się sprężystą nóżką, podjechała prosto do Szczerbackiego i uchwyciwszy się go, z uśmiechem skinęła głową Lewinowi. Była piękniejsza, niż sobie wyobrażał. .
Kiedy o niej myślał, mógł ją z łatwością wywołać w pamięci całą, a zwłaszcza urok tej niewielkiej jasnowłosej główki, od której biła dziecięca pogoda i dobroć, tak swobodnie osadzonej na mocnych dziewczęcych ramionach. Dziecięcy wyraz, w połączeniu z wiotką urodą postaci, nadawał jej swoisty urok, który Lewin tak dobrze pamiętał. Co w niej jednak zawsze oszałamiało jak niespodzianka, to wyraz oczu, łagodnych, spokojnych i szczerych, a zwłaszcza uśmiech, przenoszący Lewina w zaczarowany świat, gdzie odnajdywał w sobie rzewność i miękkość i znów był takim, jakim pamiętał siebie z niewielu dni wczesnego dzieciństwa. "


//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4694.jpg

Dodam, że nie celowałam w idealne odwzorowanie Kitty - chciałam by moja Miss mogła być zarówno tą postacią, jak i pewnym odwzorowaniem mody z tamtego okresu, co było dosyć trudne. Stąd podałam Kitty jako inspirację do stworzenia stylizacji tej rosyjskiej, szlachetnie urodzonej młodej damy z XIX wieku, której ulubioną rozrywką jest ślizganie się na ślizgawce :)

P.s. Żałuję, że nie znalazłam niczego, co nadałoby się na mufkę - kocham mufki! ♥


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#110 21-08-2013 o 11h27

Miss'na całego
Lucie
...
Miejsce: Mordor
Wiadomości: 405

Link do zewnętrznego obrazka
http://tinypic.com/view.php?pic=2n9geb9&s=5

Sport to nie tylko łyżwy czy koszykówka. W średniowieczu jednym z najpopularniejszych sportów było łucznictwo. A Lucie zna się na tym jak mało kto. Jako królewski zwiadowca uczyła się pod okiem mistrza w tej dziedzinie. Zwiadowca Will wyszkolił ją doskonale, dzięki czemu nie ma sobie równych i wie wszystko o wspaniałej broni jaką jest łuk. Niejednokrotnie próbowała wziąć udział w zawodach łuczniczych, jednak zawsze była odrzucana z racji płci. Nie tym razem jednak. Postanowiła, że przebierze się za mężczyznę i pokaże wszystkim, że jest najlepsza. Jest z tego powodu dumna i szczęśliwa, stąd uśmiech na jej twarzy.W celu ucharakteryzowania się na chłopaka swe długie pukle związała i ukryła pod kapeluszem, zrezygnowała również z mocnego makijażu. Ubrała wygodne ciuchy by nie ograniczały swobody ruchów, wszystkie w kolorach Korpusu Zwiadowców- brązie i zieleni. Do tego miękkie skórzane  buty i luźna zwiadowcza peleryna. Lucie nie zapomniała też o rękawicach, które ochronią ją przed uderzeniem zwalnianej cięciwy. Na szyi wisi pamiątka od mistrza Willa, otrzymana w dniu ukończenia pierwszego etapu szkolenia, z którą młoda łuczniczka nigdy się nie rozstaje. Całości stroju dopełnia długi łuk refleksyjny oraz  zawieszony na plecach kołczan strzał. Tak przygotowana wyrusza, by wygrać zawody i okryć chwałą swe imię oraz Korpus Zwiadowców.

Ostatnio zmieniony przez Lucie (21-08-2013 o 11h52)


Lucie

Offline

#111 21-08-2013 o 14h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jaka dyscyplina sportu jest najzdrowsza, a zarazem najprzydatniejsza? Oczywiście, że Wschodnie Sztuki Walki. Oto moja miss przygotowana do zajęć Taekwon-do - ma już czwarte Dan, więc walka z tą panną to nie przelewki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4729.jpg

Offline

#112 21-08-2013 o 20h30

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Garwolin
Wiadomości: 1

jak wziąść udział?


/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#113 21-08-2013 o 20h42

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Alkam18 napisał

jak wziąść udział?

Organizatorzy określają temat. Teraz jest to sport. Musisz więc ubrać swoją miss na sportowo, a później wkleić jej zdjęcie w tym temacie.
I... poprawna forma to wziąĆ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#114 23-08-2013 o 09h13

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Pytanie mam. Wybywam z dala od cywilizacji, miss ubrać nie zdążę, wracam w poniedziałek. Załapię się na trzecią edycję alternatywnych wyborów czy dać sobie spokój? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#115 23-08-2013 o 09h34

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/4908.jpg

Oto Kai Hiwatari kapitan drużyny Bladebreakers. Beyblading to jego całe życie, codziennie ciężko trenuje. Pilnuje aby i jego koledzy nie spoczywali na laurach. Poprowadził swoją drużynę zwycięsko przez wiele turniejów, aż w końcu zdobyli tytuł Mistrzostwo Świata w Turnieju Beyblade. To właśnie dzięki niemu nowo powstała drużyna w przeciągu roku zdobyła wszystkie upragnione trofea. Jego największym skarbem jest dysk - Dranzer, którym walczy na stadionie.

A tu mam dla Was jeden z pojedynków, akurat z 3 sezonu (moja postać jest z 1 sezonu) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Więc możecie zobaczyć jak wyglądał pojedynek turniejowy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

https://www.youtube.com/watch?v=hcXksYIOQl4

Offline

#116 23-08-2013 o 10h26

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

lillchen napisał

Pytanie mam. Wybywam z dala od cywilizacji, miss ubrać nie zdążę, wracam w poniedziałek. Załapię się na trzecią edycję alternatywnych wyborów czy dać sobie spokój? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

no do poniedziałku do 10


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#117 24-08-2013 o 12h21

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

To cosplaye są dozwolone? : O


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#118 24-08-2013 o 19h35

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 428

Moja stylizacja pod tym linkiem : http://oi41.tinypic.com/2isjuig.jpg
Moja miss to Dżokej . Właśnie wybiera się na małą przejażdżkę konną !  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez HankaPL (24-08-2013 o 19h45)

Offline

#119 24-08-2013 o 21h23

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

HankaPL napisał

Moja stylizacja pod tym linkiem : http://oi41.tinypic.com/2isjuig.jpg
Moja miss to Dżokej . Właśnie wybiera się na małą przejażdżkę konną !  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ehh wcześniej ja zaklepałam sobie jazde konną  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif mimo to jutro dodam mój strój do jazdy konnej. Następnym razem proszę uważnie czytać posty


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#120 24-08-2013 o 21h31

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Nie ma zaklepywania i nigdy nie było - każdy może wykonać dowolną stylizację! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Przynajmniej nie zauwazyłam, żeby ktoś tak robił i było to w zasadach.


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#121 25-08-2013 o 09h26

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Sszyszka, zaklepałaś, nie zaklepałaś, pisałaś, że dodasz strój 23.08. Wczoraj był 24... Na wieki go chyba nie zaklepałaś?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zrób swój i po prostu postaraj się, żeby był lepszy;)

Offline

#122 25-08-2013 o 10h02

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/gd/5015.jpg


Chwila ciszy. Ludzie zamarli na moment, słychać tylko uderzanie kopyt. Nagle wszyscy zaczynają krzyczeć. Z głośników podano ostateczny wynik:
-Grand Prix w kategorii klacze wygrywa Satyna i jej dżokejka Sszyszka.
Tłum bije brawa, Sszyszka zsiada z klaczy i prowadzi ją do pamiątkowego zdjęcia. Stoją tam wszyscy właściciele, trener, pomocnicy ze stajni ale i tak najważniejsze są teraz Sszyszka i Satyna. Koń dumnie podnosi głowę do zdjęcia a Sszyszka klepie ją po szyi i w duchu mówi ''dziękuję''

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (25-08-2013 o 10h04)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#123 26-08-2013 o 03h26

Miss'całkiem całkiem
Szelia
...
Wiadomości: 100

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5087.jpg

To ja również przedstawię swoją propozycję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Mówi się, że piłka nożna to głównie męski sport, ale są kobiety które, radzą sobie równie dobrze. Jedną z nich jest Szelia, o którą ubiegają się wszystkie kluby sportowe. Jest wysportowana, zgrana z zespołem i nie uczestniczyła jeszcze w meczu, w którym nie zdobyła bramki.

Offline

#124 26-08-2013 o 09h46

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

UUUU zaraz wyniki nie mogę się doczekać. Mam nadzieję że moja ulubienica trafiła na podium.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#125 26-08-2013 o 10h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dopiero co wróciłam z wakacji i nie wiem, czy moja miss jeszcze załapie się na konkurs, ale nawet jeśli na to za późno, chciałabym pomimo wszystko przedstawić Wam moją interpretację tematu...

Oto Giętka Lilly z Cyrku Arizona. Ta niesłychanie zwinna dziewczyna stanowi piękną ozdobę naszego zespołu cyrkowców. Nieustraszona, wykonuje najdziksze akrobacje, cyrkulując w powietrzu z łatwością przemieszczając się na kolorowych wstęgach zwisających z odległego wierzchołka namiotu Arizona.

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5100.jpg

Ostatnio zmieniony przez Cohelia (26-08-2013 o 10h09)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 66