Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 63 64 65 66

#1601 17-10-2015 o 13h43

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Iremi i RobinRedem zachwyciły mnie przede wszystkim pomysłowością /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Offline

#1602 17-10-2015 o 13h46

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Przede wszystkim RobinRedem i Iremi  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#1603 27-10-2015 o 18h32

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Moimi faworytkami są @Saniver oraz Iremi. Świetnie odwzorowane czarne charaktery ^^

Offline

#1604 30-10-2015 o 21h25

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Nasze kochane uczestniczki!
Niestety znów mamy malutkie opóźnienie wynikające z sprzętowym problemem... ale nie musicie się obawiać! Wyniki po prostu zamiast w dzisiaj, pojawią się w niedzielę wieczorem.
Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się już doczekać!


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#1605 01-11-2015 o 20h06

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Link do zewnętrznego obrazka
WYNIKI XL ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION pt.
Link do zewnętrznego obrazka
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifSerdeczne gratulacje dla:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Saeniver
Średnia:9,7

Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazka

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: KimKas
Średnia:9,5

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: Hetalia
Średnia:9,4

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: Yubin
Średnia:9,4

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyła:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

Iremi
Link do zewnętrznego obrazka


ZDANIEM JUROREK:

Faworytka Anixa:
Dziewczyny, jestem zachwycona poziomem Waszych prac! Temat był chyba trochę wymagający, ale prace wyszły cudne. Najbardziej do gustu przypadła mi (i nie tylko mnie jak widziałam - zresztą trudno się dziwić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ) RobinRedem i jej królowa Chrysalis z ‘’My Little Pony’’. Praca jest tak kreatywna, oryginalna i niezwykła, że mogłabym się na nią patrzeć godzinami. Mam wrażenie, że kucyki Pony otrzymały nowe zdolności - zamieniania się w ludzi. Gratuluję pomysłu, wykonania i takiej wyobraźni.

Faworytka Evelyn:
Pomimo małej liczby zgłoszenia w minionej edycji reprezentowały bardzo wysoki poziom. Prawie o każdej z prac mogłabym mówić w samych superlatywach. Mogę śmiało powiedzieć, że w tej edycji każda dziewczyna zasłużyła na podium lub przynajmniej wyróżnienie i gdybym miała szczerze wymienić wszystkie swoje faworytki, musiałabym umieścić tu niemal wszystkie nicki autorek. Wspomnę więc zatem jedynie o kilku, za co najmocniej Was przepraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Na pierwszy ogień idzie Saeniverpatrząc na twoją interpretację Mortianny widzę autentyczne ‘’zło wcielone’’. Podoba mi się tu wszystko – każdy element stroju tworzy spójną całość z innymi, makijaż jest zachwycający (podejrzewam, że również dość czasochłonne było jego wykonanie). Następnie po krótce: Robin Redem (Niesamowita wyobraźnia, praca jest bardzo pomysłowa.  To najlepszy cosplay kucyka Pony, jaki widziałam.), Majerankowa (Cudowny cosplay Jessie z ‘’Pokemonów’’, bardzo wiernie oddany wizerunek. Przypomniały mi się czasy dzieciństwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png. Chętnie zobaczyłabym również Jamesa w twoim wykonaniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png), Hetalia (Udana praca. Udało ci się osiągnąć bardzo ‘’męski’’ wizerunek, co nie jest sprawą prostą. Ponadto przedstawiona postać jest nieco złowieszcza, a przede wszystkim intrygująca) i wreszcie na deser Iremi (Patrząc na te słodkie różowe wdzianko, trudno wyobrazić sobie ten podły charakter. Jedyną cechą zdradzającą potencjalne szaleństwo jest wymuszony uśmieszek i obłęd w oczach. Mimo że to tak znana postać, nie wpadłabym na to, by przedstawić ją w tym temacie. A przecież Dolores Umbridge to czysta perfidia). Gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Faworytka Ojsa:
Chciałabym bardzo mocno zaznaczyć, że w tej edycji naprawdę wszystkie prace były po prostu przecudne. Nie było ich dużo (jak zresztą zazwyczaj ostatnimi czasy), ale naprawdę widać, że się przyłożyłyście, wszystkie. I wszystkie stylizacje (no prawie wszystkie) były po prostu zachwycające. Troszkę słabo by to wyglądało, gdybym z dziesięciu prac wyróżniła aż pięć, prawda? Wypowiem się więc na temat jednej, która poza walorami estetycznymi, trafiła jeszcze w mój książkowy gust. Mam tu na myśli KimKas z jej  Pratchettowskim Vimesem. Jak pewnie niektórzy wiedzą, mam wielką słabość do adaptacji postaci książkowych i bardzo szanuję świętej już pamięci Prattcheta. Ten tu oto „czarny charakter” jest po prostu przeczarujący. Idealnie wychwyciłaś jego cechy charakterystyczne. Pełen czar i gracja. I ten anielski po prostu,  niewinny uśmieszek, sprawiający,że wszystkie zbrodnie odchodzą w niepamięć... *_*

ZDANIEM GRAFICZEK:

Faworytka DarkSeaweed:
Miałam ogromny problem z wyborem faworytki, bo obie stylizacje strasznie wpadły mi w oko... oczy? (jedna w prawe, druga w lewe). Oglądałam długo obie. Głównie dlatego, że do obu postaci mam w pewien sposób sentyment. Z jednej strony Jessie, która w sama w sobie jest rozbrajająca, z drugiej Dolores, genialnie wykonana. Miałam nie lada wyzwanie, jednak Iremi ostatecznie wygrała i udowodniła Ziołu (*Majerankowa) , że to ona jest jedynym słusznym RÓŻOWYM charakterem. Iremi wykonała kawał świetnej roboty -  i z wyborem postaci, i z cosplayem - jednak Majerankowa również załapała się na małą część mini - nagrody.

Mini – nagroda :
Link do zewnętrznego obrazka

Faworytka Yokami:
Yubin. Wybrałam ją z dwóch powodów: uwielbiam czarne włosy u postaci, proste i długie oraz mroczny design. Dodatkowo jestem fanką piratów, a ta praca mi się z nimi kojarzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.

Mini – nagroda :
Link do zewnętrznego obrazka

Gratulujemy!
Serdeczne podziękowania za oprawę graficzną dla DarkSeaweed i Yokami.
Anixa/ Evelyn/ Ojsa

**********

Link do zewnętrznego obrazka
Czym właściwie jest święto zmarłych? Jak obchodzili je nasi przodkowie, a jak obchodzimy je my? W jaki sposób przebiega celebracja w innych kulturach? Wolicie huczną zabawę z duchami zmarłych,jak w Meksyku, czy może bardziej podoba wam się stary dobry pogański obyczaj dziadów? Wybór należy do was!


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 15 listopada (niedziela), godz. 23:59.
Wyniki pojawią się w ciągu 2 tygodni od daty zakończenia składania zgłoszeń, tj.29 listopada.


Jury (w składzie: Ojsa, Evelyn, Anixa) będzie oceniać prace zgodnie z poniższymi kryteriami:
- zgodność z tematem (0/10)
- kreatywność (0/10)
- ogólne wrażenie (0/10), liczone podwójnie
- dopasowanie makijażu (0/10)
- dopasowanie włosów (0/10)
- dodatki (0/10)

i wyłaniać zwyciężczynie na podstawie średniej.


Przewidujemy trzyosobowe podium - a w przypadku szczególnych stylizacji - wyróżnienia.
Podium otrzyma od nas trofea i dyplomy. Pierwsze miejsce dodatkowo zostanie nagrodzone rysunkiem - niespodzianką oraz możliwością bycia jurorem gościnnym w następnej edycji wyborów, zaś miejsca 2 i 3 sygnaturami na życzenie (poza kolejką).
Nagrody sponsorują: DarkSeaweed, Yokami, Charlotte5

REGULAMIN:

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifW konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifPrac nie można poddawać obróbce w programach graficznych.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedozwolone są pełne komplety od Nine oraz stroje, w których ubrania od danej gwiazdy stanowią zdecydowaną większość całej stylizacji.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifObowiązują ogólne i intuicyjne zasady współżycia społecznego oraz  fair play (w razie pytań lub skarg należy zgłosić się do jury drogą pw).
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifZgłoszenia należy składać w postaci zdjęcia miss w odpowiednim stroju.

Krótkie historie postaci, które mogą ułatwić odbiór stylizacji, mile widziane.


Kto tym razem stanie na podium?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifŻyczymy miłej zabawy! Powodzenia!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif
Ekipa AWMF

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (01-11-2015 o 20h31)

Offline

#1606 01-11-2015 o 20h32

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Woah, drugie miejsce? Kompletnie się nie spodziewałam, dziękuję ślicznie :*
(Tak btw, właśnie się zorientowałam, że bohater, którego przedstawiłam nazywa się Cancer, a nie Carcer, jak cały czas pisałam >.<)

Serdecznie gratuluję pierwszemu i obu trzecim miejscom (czuję się zaszczycona, mogąc stać z Wami na podium), a także wszystkim wyróżnionym (nagrodą i/lub słownie) ^-^

Yokami, nowej graficzce, życzę przyjemnej (i długiej) współpracy z ekipą tworzącą AWMF. Prace, które tworzysz, są naprawdę piękne. *-*

Nowy temat fajny, choć niezbyt zaskakujący. Za to daje bardzo duże pole do manewru (cały świat + obrządki nie tylko współczesne, ale i z czasów przeszłych). Like it.

Ostatnio zmieniony przez KimKas (01-11-2015 o 20h44)

Offline

#1607 01-11-2015 o 20h34

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ojej, Algo, wielkie dzięki!! <3 Zgłosiłam się tylko żeby mnie sumienie nie dręczyło, a jestem leniem, więc zrobiłam tak mało wymagający kosplej jak się dało. XD Cieszę się jednak, że wpadł ci w oko i dziękuję za kawałek nagrody. <3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#1608 01-11-2015 o 21h46

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Ojej. Dziękuję bardzo :> Świetny rysunek, Mortianna wygląda na nim tak ładnie... O_o

Gratuluję pozostałym dziewczynom. Ja w zasadzie też najchętniej wepchałabym je wszystkie na podium, bo stylizacje były świetne.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1609 01-11-2015 o 22h25

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Gratulacje dziewczyny w pełni zasłużone podium ^^


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#1610 01-11-2015 o 22h25

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Bardzo dziękuję ^^ Jestem zachwycona mini nagrodą ♥ teraz będę się w nią wpatrywać godzinami bo moja miss jest taka ładna! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratulacje dla pozostałych uczestniczek a zwłaszcza dla pierwszego miejsca bo jest zachwycające


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#1611 05-11-2015 o 17h45

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Nie wiem czemu nie ma tu jeszcze zgloszen, ale bede pierwsza : P

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52082.jpg

Stylizacja przedstawia, młodą poczatkującą kobietę biznesu -> teraźniejszych czasów. Jest ona wychowana w katolickiej wierze, dlatego w przeddzień Święta Zmarłych nie udała sie na zadna Halloweenowa imprezę ze znajomymi bo wolała ten czas spedzic na zadumie i modlitwie. Jednak jak sie okazało na 1 listopada przypadła jej akurat (ah co za wredny nietolerancyjny szef) rozmowa o pracę.
Na obrazku widac moment kiedy to moja miss wieczorową porą, odrazu po wyjsciu z udanego wywiadu, z usmiechem udaje sie na cmentarz by złozyc na grobie (ten niefortunny bo z eventu halloween XD) znicz oraz wiązankę kwiatów.
Chmurki w tle przedstawiaja czesto występujacą na jesieni mgłę.

Offline

#1612 05-11-2015 o 21h57

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Link do zewnętrznego obrazka

Tyle czasu czekałam na temat w alternatywnych, na który miałabym jakiś pomysł, a gdy taki jest, to nawet go nie zauważyłam, głupia ja :<

Strój mojej miss jest inspirowany wczesną słowiańszczyzną (no może nie tak zupełnie wczesną, ale też nie Mickiewiczem, głównie o to chodzi) i oczywiście obrzędem dziadów. Stylizacja jakiś czas tkwiła zapisany w garderobie, czekając na klimatyczne dodatki z KH i gdy w końcu się doczekała, nie widziałam, czego konkretnie użyć, więc jest wszystko. A to i tak tylko część elementów, które chciałam wykorzystać.

Offline

#1613 05-11-2015 o 22h01

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Dziady - przedchrześcijański obrzęd zaduszny, którego istotą było "obcowanie żywych z umarłymi", a konkretnie nawiązywanie relacji z duszami przodków (dziadów), okresowo powracającymi do swych dawnych siedzib. Celem działań obrzędowych było pozyskanie przychylności zmarłych, których uważano za opiekunów w sferze płodności i urodzaju. Ten obrządek bardzo dokładnie został opisany w II części dziadów Adama Mickiewicza a więc do niego nawiązuje moja stylizacja. Zgodnie z treścią lektury w czasie trwania tego obrzędu żyjący usiłują pomóc duchom zmarłych, które przebywają w czyśćcu i przyzywają je kolejno: duchy lekkie, pośrednie oraz ciężkie. Moja stylizacja przedstawia Widmo Złego Pana czyli ducha najcięższego który nie może zaznać spokoju bo " kto nie był ni razu człowiekiem, temu człowiek nic nie pomoże". Przyszedł do kaplicy o północy a żeby go przywołać Guślarz musiał podpalić kocioł wódki. Zmarł trzy lata wcześniej w życiu ziemskim będąc bezlitosnym, nieludzkim i okrutnym. Nie miał współczucia dla ludzi więc po śmierci doznał głodu i pragnienia. Prosi o małą miarkę wody i chociaż dwa ziarnka pszenicy a gdy otrzymuje je od Guślarza nie może ich zjeść, ponieważ ptaki (czyli dusze skrzywdzonych przez niego ludzi) wydziobują mu wszystko z talerza i gardła. Wśród nich znajduje się Kruk- nędzarz, który został pobity na śmierć z powodu kradzieży jabłka oraz Sowa- wdowa wygnana na na mróz w Wigilię ponieważ żebrała. Widmo Złego Pana było nieczułe i egoistyczne dlatego jego kara musi trwać wiecznie i nie ma dla niego ratunku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#1614 06-11-2015 o 16h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 13

W czasie święta zmarłych granica pomiędzy światami zostaje zatarta. Dusze zmarłych mogą spotkać się z rodziną, ale w zaświatach żyją nie tylko dobre duszą, są tam również demony czające się w mroku i czekające na okazję do ucieczki.
   Kiedyś w czasie dziadów zapalano ogniska by odstraszyć demony.
Jednak, co jeżeli wszystkie ogniska nagle by zgasły?
   Dawno temu w czasie święta, tuż po północy, kiedy granica pomiędzy światami jest najcieńsza, grupa demonów zebrała całą swoją moc i wznieciła wiatr.
W jednej chwili potężny podmuch zgasił wszystkie ogniska a dookoła świętujących ludzi zapanowała całkowita ciemność.
   Mrok otworzył demonom drogę do świata śmiertelnych. Jedną  z istot, które przekroczyły granicę był wielki pająk, czarny jak noc, nad którym unosił się smok czerwony jak ogień. Zwierzę przeszło kilkanaście metrów i schowało się za jednym z nagrobków i z pajęczyny przyczepionej do nóg wyciągnął księgę i jednym z odnóży otworzył ją na odpowiedniej stronie. Z jego gardła rozległ się cichy świszczący głos, pająk zaczął się przemieniać...
   Po paru minutach demon przemienił się w pełni. Zza nagrobku wyszła kobieta o czerwonej skórze, z rogami czarnymi jak węgiel i połyskującymi oczami. Na jej ramieniu usiadł smok, wcześniej krążący nad jej głową. Przed nią unosiła się księga.
   Szła przed siebie zostawiając za sobą cienką wstęgę nici z jej pajęczego odwłoku...

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52192.jpg

historia jest w pełni zmyślona, ale myślę, że w pełni oddaje klimat dziadów i mojego stroju

Offline

#1615 06-11-2015 o 19h32

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Znicz i chryzantemy
//photo.missfashion.pl/pl/1/66/gd/52207.jpg
Szczerze mówiąc, nie potrafię wyobrazić sobie 1 i 2 listopada (czyli na Wszystkich Świętych i w Dniu Zadusznym) bez chodzenia po cmentarzach, gdzie niemal na każdym grobie można dostrzec kilka zniczy i chryzantemowych bukietów. Dlatego też postanowiłam przedstawić właśnie te dwa elementy, ponieważ uważam, że są nierozerwalnie związane z obchodami święta zmarłych.


+ Ciekawostka: Palenie zniczy to zwyczaj kojarzący się z chrześcijaństwem, jednak swoje korzenie ma on w słowiańskim zwyczaju palenia ognisk. Ogień miał oświetlić duszom drogę do domu i przy okazji je rozgrzać (u Celtów było inaczej; oni również palili ogniska, ale w celu trzymania duchów z dala od domostw).

Offline

#1616 07-11-2015 o 08h33

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Zabawa Haloweenowa

Link do zewnętrznego obrazka

Mnie natomiast zainspirował zwyczaj chodzenia po domach i zbierania cukierków, który w Polsce co prawda nie jest zbyt popularny, ale Niemczech gdzie ja mieszkam wszyscy chodzą w przebraniach od domu do domu. W tym roku postanowiłam się przebrać za zamożną dziewczynę, która została ugryziona przez zombie i jest w trakcie przemiany w niego, no i jako, że ludziom, którzy otworzyli mi drzwi kostium się spodobał pomyślałam sobie : Yolo przebiorę tak moją miss.
No i jako, że ten strój fajnie się wpasowuje w klimat konkursu postanowiłam go zgłosić.

Offline

#1617 09-11-2015 o 16h43

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Myślałam, iż mój pomysł z Dziadami będzie jedyną słowiańską inspiracją, ale nie zawiodłam się na Was ;3

Od siebie wrzucam słowiankę uczestniczącą w obrzędach Dziadów. Tradycja nakazywała, aby każdy z przybyłych przyniósł choćby odrobinę jedzenia lub napitku dla zmarłych, stąd kłosy zboża w jej rękach. Obrzędy odprawiane były zazwyczaj z dala od siedzib ludzkich- często na pobliskich cmentarzach lub w lasach (stąd za misską wziął się jelonek ^^). Co ciekawe, Dziady są jedną z najdłużej praktykowanych zwyczajów. Odprawiane były one na ziemiach polskich nieprzerwanie od początku ich zasiedlenia aż po czasy nam współczesne, więc uznałam, iż należy im się pamięć wyrażona chociażby w poniższej stylizacji.

http://i65.tinypic.com/2ryq3gh.png


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#1618 16-11-2015 o 00h00

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Przypominamy, że termin zgłaszania prac właśnie minął! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1619 28-11-2015 o 16h27

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Przewidujemy z dziewczynami opóźnienie. Miało być kilkudniowe, ale może się jeszcze trochę przedłużyć.
Ale spokojnie, wyniki z nagrodami się pojawią, a także pewien ważny komunikat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#1620 08-12-2015 o 16h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 13

wiadomo już coś o wynikach?

Offline

#1621 12-12-2015 o 22h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 13

ktoś wie kiedy można spodziewać się wyników?

Offline

#1622 13-12-2015 o 08h14

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Upomnienie za pisanie posta pod postem. Gdy chcesz ponowić pytanie to należy poprzednią wiadomość usunąć. Albo edytować posta.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#1623 13-12-2015 o 10h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 13

ok.

Offline

#1624 01-01-2016 o 10h26

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Dziewczyny, kiedy te wyniki? Bo wiecie, miały być rok temu, także ten... T^T


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#1625 07-01-2016 o 23h53

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624



Może na początku zacznę od tego, że chciałabym was bardzo przeprosić, że tyle czasu się z tym zeszło, że jakościowo to troszkę leży i kwiczy w porównaniu z naszą przeszłością i ogólnie wszystko jest nie do końca tak, jak miało być. Problemy są spore z czasem i jakimkolwiek kontaktem. Ale o tym wszystkim jeszcze powiem. Póki co...


Link do zewnętrznego obrazka
WYNIKI XLI ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION pt.
ŚWIĘTO DUCHÓW

Link do zewnętrznego obrazka
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifSerdeczne gratulacje dla:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Yubin
Średnia:9,9

Specjalny prezent!
https://40.media.tumblr.com/d47c142dbb4fbd9ee32787e9dc7b8bf4/tumblr_o0lt4d22ev1udtks9o1_540.jpg




//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: Lahlae
Średnia:9,6

Mini – nagroda :
Link do zewnętrznego obrazka




//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: KimKas
Średnia:8,9



Gratulujemy!
Serdeczne podziękowania za oprawę graficzną dla DarkSeaweed i Yokami.
Anixa/ Evelyn/ Ojsa





A teraz bardzo ważna informacja niestety...
Jak już pewnie większość z was się domyśla, widząc, że nie ma opinii jurorek (za co osobiście bardzo przepraszam, troszeczkę ciężko jest złapać jakikolwiek kontakt z dziewczynami), ani nowego tematu - konkurs zostaje zawieszony. A w tym wypadku nawet zakończony definitywnie. Chciałyśmy oddać go w jakieś "młodsze ręce", doszłyśmy jednak do wniosku, że i tak stworzyło się parę nowych konkursów regularnych, więc nie ma takiej potrzeby.
Bardzo chciałyśmy wam wszystkim podziękować, za ten nasz wspólny ostatni rok, za tyle pięknych stylizacji, tyle serca i zaangażowania wkładanego w każdą pojedynczą pracę, a także za te wszystkie miłe słowa, jakie zdarzało nam się słyszeć.
I oczywiście jeszcze raz bardzo was wszystkie przepraszamy.


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 63 64 65 66