Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 53 54 55 56 57 ... 66

#1351 31-01-2015 o 23h46

Miss'ujdzie
Vampire17
...
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 232

//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35590.jpg
Oto prezentuję prawdziwego magika z królikiem (wyciągniętym z kapelusza) na rękach :>

Offline

#1352 01-02-2015 o 08h15

Miss'nałogowa
DemOlkaGirl
NIE BIASUJ NOSA MOJEGO BIASA
Miejsce: Talerz
Wiadomości: 2 871

Link do zewnętrznego obrazka

Moje pierwsze skojarzenie z cyrkiem to właśnie taka tancerka, ale nie taką zwykłą.
Od dawna interesowali mnie ludzie - gumy, a zaczęli interesować jeszcze bardziej, gdy dowiedziałam się, że potrafią w to wplatać taniec i mieć na sobie piękne, błyszczące i zwiewne stroje.
Płatki spadające z włosów symbolizują popcorn, który często upada na podłogę, a muszelka na pasku to sakiewka z ukradzionymi pieniędzmi, bo jak wiadomo w cyrku często może coś zginąć (mojego koleżanka skończyła kiedyś bez PSP O_o)


  https://78.media.tumblr.com/9865d2fc8f6d10bb382e53ee04126fa6/tumblr_ozb44fu5xI1sg1swdo4_400.gif   https://78.media.tumblr.com/0a25edb5d3bc6700454bc96933c308fb/tumblr_ozb44fu5xI1sg1swdo3_400.gif

Offline

#1353 01-02-2015 o 11h29

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

http://i60.tinypic.com/igxit1.png
Są poskramiacze węży, lwów, ale czy ktoś słyszał o poskramiaczu pająków? Moja miss przemierza świat z wozem cyrkowym jaki pająkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Offline

#1354 01-02-2015 o 13h12

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35606.jpg

Połykacze ognia? Przy tym, czym zajmuje się ta miss, połykanie ognia to zabawa dla niemowlaków!
Oto przed wami tańcząca z ogniem, ubrana z iście cyrkowym przepychem. Kocha ogień, dlatego ma go całkowicie pod kontrolą. Nie bójcie się, drodzy widzowie, jesteście całkowicie bezpieczni, nie spłoniecie pod naszym cyrkowym dachem, ogień słucha się swej pani! Patrzcie i podziwiajcie!

(Bo ja przez cały pokaz fire dancingu bałam się, że wszyscy spłoniemy żywcem, chociaż te kuleczki z ogniem na łańcuchu wcale nie były jakieś duże...)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1355 01-02-2015 o 18h05

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

O matko! *.*
Dziękuję! :3
II miejsce! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ohhhhh! <3 Dziękuję! :* Piękna sygnaturka od graficzek. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Charlotte5 nie mogę znależć mojej od ciebie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Spróbuję coś wymyślić na nowy temat. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1356 02-02-2015 o 10h55

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35667.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35668.jpg


Oto przed Państwem wielki magik i iluzjonista Don Marco! Wraz ze swoją asystentką Esmeraldą wprowadzą Was w niesamowity świat iluzji..czy to na pewno tylko iluzja? I kto ma większą wiedzę na temat magii? Co kryje maska Esmeraldy? Tego występu długo Państwo nie zapomną../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#1357 02-02-2015 o 22h30

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Stworzyłam ukrainską akrobatkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ( twarz kojarzy mi się z tym krajem)
http://i57.tinypic.com/29gn2pv.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1358 05-02-2015 o 15h58

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35820.jpg
"Uwaga uwaga! Prosimy o brawa dla młodej iluzjonistki-Madame fiolet!"
Madame fiolet weszła na scenę w dłoni trzymając butelkę z fioletową cieczą. Ukłoniła się i zaczęła przedstawienie.
"W mojej ręce znajduje się jedna z najbardziej pożądanych w świecie magii substancja- powiedziała pokazując jednocześnie butelkę. Zrobiła krótką pauzę- to łzy jednorożca i łzy syreny. Oto co mogą zrobić."
Następnie podeszła do stołu pośrodku sceny i położyła na nim swój cylinder. Pokazując że pd spodem nic nie ma, spuściła do kapelusza jedną kropelkę z buteleczki szepcząc coś przy tym. Po chwili z kapelusza zaczęły wyskakiwać białe króliczki. Madame Fiolet wykonała jeszcze pare sztuczek, np. z łapaniem kuli z pistoletu, z przenoszeniem przedmiotów, ale żadna nie była tak zaskakująca jak ta z królikami. Na koniec występu ukłoniła się po czym zniknęła w chmurze... brokatu.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#1359 05-02-2015 o 23h07

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

A ja z kolei inspirowałam się cyrkiem ogólnie. (No dobra... Weihnachtsmarkt też /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png). Stylizację stworzyłam już jakiś czas temu, w czasie eventu, ale myślę, że w temat wpasowuje się idealnie ^^ No, może troszkę mniej niż idealnie xD
//photo.missfashion.pl/pl/1/45/gd/35851.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (05-02-2015 o 23h08)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#1360 06-02-2015 o 23h00

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Link do zewnętrznego obrazka

Żywa lalka <3

Offline

#1361 07-02-2015 o 12h46

Miss'Żółtodziób
Katniss
Jestem francuskim !
Wiadomości: 11

lwica !
//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35969.jpg


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#1362 09-02-2015 o 16h06

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Co kojarzy mi się z cyrkiem? Zamknięte i tresowane zwierzęta, zwłaszcza dzikie koty.

Całe życie spędzają w klatkach i na rygorystycznej tresurze.
Treserzy "tępią ich rogi i pazury" - oczywiście w przenośni. Takie zwierzę nie posiada już instynktów i nie poradziłoby sobie na wolności, co symbolizują "ucięte" rogi.
"Oto król lew", "Spójrzcie na tego lamparta!", "Cóż za dostojne zwierzę!" - to usłyszymy w trakcie występu kotowatych. Te zwierzęta są zakute w złote okowy - takie, których widzowie nie dostrzegą, nie zauważą okrucieństwa. Moja Miss ma złotą obrożę i bransolety na nogach i rękach.
Ludzie chcą ich "uczłowieczyć", stąd maska w ręce Miss.
Chyba jedną z najbardziej widowiskowych "sztuczek" jest skakanie zwierząt przez ogień - na przykład płonące obręcze. To również zamieściłam w swojej stylizacji.
Na Miss spada konfetti, często towarzyszące występom.

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36117.jpg

Offline

#1363 12-02-2015 o 20h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Halo, podbijam, bo jutro mija termin zgłoszeń!  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Offline

#1364 13-02-2015 o 06h34

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Nie na nic bardziej fascynującego niż cyrk.
Ale może istnieć coś równie nasmowitszego jak cyrk rodem z fantazji.

Cyrk Tańczącego Smoka cieszy się dużym powodzeniem.Pragnęli go zobaczyć wszyscy nie zależnie od tego czy były to groźne wulkaniczne tereny wywern.(Wywerny też mają w końcu jakieś uczucia)kończąc na podwodnym świecie syren i nimf. Widowisko tego cyrku cyrku polegało na tym że był pierwszym cyrkiem w którym obok siebie występowały elfy,ludzie,krasnale,wywerny,mroczne elfy,nimfy i syreny.Sama twórczyni cyrku twierdzi że cyrk ma łączyć a nie rozdzielać,twierdzi że u niej dom znajdzie każdy,nawet najwięksi dziwacy.Ona sam nie jest wyjątkiem pół człowiek pół mroczny elf fenomen nad fenomenem.Do tego na scenie zmienia się w koordynatorkę zwierząt.Większość myśli skoro ma krew mrocznych elfów pewnie będą to potwory...Nic bardziej mylnego do Jej rąk gnie wszystko to co najsłodsze jednak jedna sztuczka przykuwa szczególną uwagę widzów a mianowicie moment kiedy na scenie pokazuje się smok.Smok?Ale czemu smok.Nikt nie wie sąd się bierze pojawia się na chwilę a  potem znika nie którzy twierdzą że smok mieszka w Jej ciele inny że zwykła magiczna sztuczka nie liczni uważają że smok jest zaklęty w jej tatuażach jednak nikt nie jest pewnie tego.Kiedy smok znika ze sceny schodzi również i tajemnicza półelfka

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36335.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#1365 13-02-2015 o 22h14

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Ciemność i gwiazdy
Namiot tresera

http://i61.tinypic.com/2woaohw.jpg
  ,,Z biletem w dłoni przesuwasz się w kolejce widzów do cyrku, przyglądając się rytmicznemu ruchowi wskazówki czarno-białego zegara.
     Za kasą jedyna droga prowadzi przez ciężką zasłonę w paski. Jedna za drugą wszystkie osoby przez nią wchodzą i znikają Ci z oczu.
     Kiedy przychodzi Twoja kolej, odsuwasz tkaninę i  robisz krok naprzód; zasłona opada i zalega ciemność.
     Przez moment twój wzrok przyzwyczaja się do mroku po czym pojawiają się niczym gwiazdy maleńkie świetlne punkciki, rozrzucone przed Tobą na ciemnych ścianach.
     Jeszcze przed chwilą od innych widzów nie dzieliło Cię praktycznie nic, byli na wyciągnięcie dłoni, jednak teraz kontynuujesz podróż na własną rękę, szukając po omacku przejścia przez labirynt korytarzy.
     Tunel wije się i skręca, punkciki to jedyne źródło światła. Przebyta w ciemności droga jest niewiadomą.
     W końcu dochodzisz do następnej zasłony. Aksamitnie miękka pod palcami tkanina rozsuwa się bez trudu, kiedy jej dotykasz.
     Blask po drugiej stronie jest oślepiający.''*
     Do twoich uszu dociera głośny i przerażający ryk lwów znajdujących się w klatkach, na środku wielkiej areny. Odnajdujesz dla siebie miejsce na widowni i chłoniesz wygląd areny. Jest pokaźnych rozmiarów. Kolory reflektorów sprawiają, że  skąpana jest ona niczym w tęczy. Na środku ustawiono różnej wielkości obręcze oraz platformy. Wybuch kolorów nadaje namiotowi wyjątkowości.
     Nagle wszystkie światła gasną i tylko jedno, białe oświetla centrum sceny. W świetle pokazuje się sylwetka mężczyzny. Wychylasz się do przodu ze swoje siedzenia chcąc mu się lepiej przyjrzeć. Uśmiecha się on tajemniczo spod swoich wąsów w stronę zainteresowanych widzów. W ręce trzyma bicz. Kłania się do wszystkich zebranych, po czym uderza trzy razy przecinając powietrze charakterystycznym dla bicza dźwiękiem.
      Przedstawienie czas zacząć.
      Twoja szczęka opada do ziemi. Zwierzęta do tej pory trzymane w uwięzi zostały wypuszczone na wolność. Na środku sceny znajdował się tylko jeden człowiek. Przestraszony zakrywasz oczy dłońmi, ale po chwili zerkasz na scenę. Niespokojne do tej pory zwierzęta jak w transie dokonywują polecenia tresera. Łatwość jaką instruuje nimi wprawia Cię w zachwyt. Sztuczki wykonywane wraz z lwami wydają się niemożliwe. Nigdy nie widziałeś tak dobrego poskramiacza zwierząt.

* ,,Cryk Nocy'' Erin Morgernstern


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#1366 13-02-2015 o 22h21

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Jako że i tak normalnie nie brałabym udziału (bom leń, hehe) to Frozia postanowiła dorobić do swojej stylizacji coś, co mogłaby ona reprezentować. I tak oto, żeby Aniś miała co oceniać (bo jęczała tydzień temu, że mało), a Osa z czego wyliczać średnią, wrzucam personifikację waty cukrowej z jednego z wielu straganów z niezdrowym żarciem, które zawsze otaczają cyrkowy namiot. Wiadomo, ciężej znaleźć styli, które przedstawi popcorn. Joł.
(Tak, Aniś, jak zapowiadałam, nie zmieniłam ani jednego elementu, bo już dawno dotknął mnie syndrom w poważnej medycynie nazywany lenius wybitnius XD)

Link do zewnętrznego obrazka


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#1367 14-02-2015 o 00h00

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Uprzejmie informuję, że właśnie minął termin dodawania prac.
Każda następna nie będzie już brana pod uwagę.


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#1368 27-02-2015 o 21h40

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Krótkie ogłoszenia:
1. Informujemy, że Śnieżyczka nie należy już do składu jurorskiego.
2. Jako że bardzo cenimy sobie opinie naszych graficzek, postanowiłyśmy, że one również powinny mieć możliwość wyrażenia opinii na temat stylizacji, którym kibicowały. Z tego też względu powstały dwie kolumny - ''zdaniem jurorek'' i ''zdaniem graficzek''. Faworytkom zostaną przyznane specjalne mini - nagrody.


**********

WYNIKI XXXIII ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION pt. CYRK
Link do zewnętrznego obrazka

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifSerdeczne gratulacje dla:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Mineo
Średnia:9,6


Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: Iremi
Średnia:8,87


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: Lola886
Średnia:8,83


/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyły:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

Amara
Link do zewnętrznego obrazka
oraz
Sartani
Link do zewnętrznego obrazka

ZDANIEM JUROREK:

Faworytka Anixa:
W pierwszej kolejności, chciałabym pogratulować całemu podium. Walka w tej edycji była wyjątkowo wyrównana i bardzo ciężko było mi wyłonić jednego faworyta. Najbardziej jednak zadowolona jestem z lwicy Iremi - bardzo dopracowania stylizacja i mam wrażenie, że lew zaraz ożyje oraz z namiotu Sartani, który powalił mnie kreatywnością. Jednak, jak wspomniałam, poziom był wyrównany i chyba temat za łatwy, bo czuję, że nie pokazałyście 100% swoich możliwości. Trzymam kciuki za następną edycję! Powodzenia dziewczyny!

Faworytka Evelyn:
Walka o podium była w tej edycji zacięta - na szczególną uwagę zasługuje fakt, jak niewiele różnią się średnie ocen miejsc 2 i 3. Niekwestionowaną faworytką była jednak Mineo. Kiedy zobaczyłam twoje zgłoszenie, od razu wiedziałam, że to właśnie to ''coś'', czego szukałam. Stylizacja ujęła mnie nutką stylu vintage i klimatem przemyconym w opisie, który perfekcyjnie oddałaś swoim zgłoszeniem. Gratuluję i cieszę się z twojego sukcesu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Cóż mogę dodać? W następnej edycji czekam na więcej ciekawych stylizacji. Mam nadzieję, że zaskoczycie mnie swoją kreatywnością.

Faworytka Ojsa:
Jak już same jesteście w stanie stwierdzić, biorąc pod uwagę średnie ocen, praca Mineo była ewidentnie nieprzeciętna. Wszystko komponowało się ze sobą i łączyło w najwyższym stopniu. Treser z jednej strony manifestował swoją męskość, a z drugiej charakterystyczny dla cyrku raczej nie do końca męski styl. Na pokaz tego pana sama bym się wybrała, nawet jeśli nie bardzo przepadam za cyrkiem. Kojarzy mi się z takim z cyrku dawniejszego, jak w filmach w sepii. W każdym razie, gratuluję. Spełniłaś swoją obietnicę - Osa daruje ci życie c;

Faworytka nelumi - w roli jurora gościnnego:
Absolutnie moją faworytką od momentu zgłoszenia była Mineo. Kolorystyka, jaką wybrała, pasuje idealnie, a zestawienie futerka, płaszcza (jednego z moich ulubionych w tej grze) i pelerynki wygląda dla mnie jak jeden komplet. Czerwony pierścionek - niby niezauważalny szczegół, a uzupełnia się z kwiatem w kapeluszu. Aż trudno zebrać mi wszystko, co chcę powiedzieć, w jednolitą całość, by nie brzmiało to zbyt chaotycznie. Podziękuję również za opis i cytat, bo dzięki niemu można się wczuć w sytuację, a Twój treser wygląda jak żywcem wyciągnięty z mojej wyobraźni. ♥

ZDANIEM GRAFICZEK:

Faworytka Charlotte5:
Moją faworytką była Saeniver. Ze wszystkich stylizacji, jej najbardziej mnie zachwyciła swoją "wybuchowością". Byłam tylko raz w życiu w cyrku i to jeszcze w beznadziejnym, a gdy patrzę na jej strój, widzę taki prawdziwy, emocjonujący występ artystki. Przekonało mnie też to, że mimo stania w płomieniach, ona uśmiecha się i jakby tajemniczo patrzy na ludzi siedzących na widowni. Makijaż, włosy, ubranie i dodatki tylko dopełniają całości ''Tańczącej z ogniem'', nadając atmosferę i klimat. Dla mnie jest to najlepsza stylizacja ze wszystkich, choć inne też były piękne. Jednak to ten strój urzekł mnie najbardziej.

Mini - nagroda:
Link do zewnętrznego obrazka

Faworytka @dyokira:
Przyznam, że choć sama noszę się na czarno, to mam słabość do kolorów na innych, a stylizacja Sadist ma wszystkie kolory tęczy! Od razu złowiła mnie pastelowymi, nawet nieco neonowymi odcieniami. Bardzo zgrabnie złożyłaś ten miszmasz w całość, co wcale nie jest łatwe, przy takiej ilości kolorów. I chociaż wprawdzie w żadnym cyrku nie widziałam tak strojnego klauna (bo i nie przepadam za nimi), to nie obraziłabym się, gdyby taka Śmieszka bawiła mnie swoimi gagami, a i przyjemnie by było popatrzeć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Mini - nagroda (pikselowa ikonka):
Link do zewnętrznego obrazka

Faworytka Solomona:
Krótko i na temat ode mnie. Moją faworytką była Sartani. Pokazała inne spojrzenie na temat cyrku. Większość uczestniczek zrobiła ludzi (clowny, akrobaci, itp.). Sartani natomiast wpadła na innowacyjny pomysł zrobienia namiotu cyrkowego. Ponadto stylizacja ładnie się prezentuje. I nie zapominajmy, że patrzę także okiem grafika. Patrzę na kreację i widzę, co będzie ładnie się prezentować na kartce.

Mini - nagroda (chibi) :
Link do zewnętrznego obrazka

Gratulujemy!
Serdeczne podziękowania za oprawę graficzną dla @dyokira i Solomona.
Anixa/ Evelyn/ Ojsa

**********

Jak już zapowiadałyśmy w pierwszym poście, chcemy urozmaicić konkurs. Obiecałyśmy pojawienie się od czasu do czasu narzuconego elementu stylizacji oraz ograniczeń kwotowych. Następny temat to...

Link do zewnętrznego obrazka
Krótko i bez wstępu. Dajcie się ponieść galopującej fantazji! Stwórzcie stylizację z przytupem, zdając się na dziki zew wolnych strzelców!


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 13 marca (piątek), godz. 23:59.
Wyniki pojawią się w ciągu 2 tygodni od daty zakończenia składania zgłoszeń, tj.27 marca.



Jury (w składzie: Ojsa, Evelyn, Anixa) będzie oceniać prace zgodnie z poniższymi kryteriami:
- zgodność z tematem (0/10)
- kreatywność (0/10)
- ogólne wrażenie (0/10)
- dopasowanie makijażu (0/10)
- dopasowanie włosów (0/10)
- dodatki (0/10)

i wyłaniać zwyciężczynie na podstawie średniej.



Przewidujemy trzyosobowe podium - a w przypadku szczególnych stylizacji - wyróżnienia.
Podium otrzyma od nas trofea i dyplomy.Pierwsze miejsce dodatkowo zostanie nagrodzone rysunkiem - niespodzianką oraz możliwością bycia jurorem gościnnym w następnej edycji wyborów, zaś miejsca 2 i 3 sygnatury na życzenie (poza kolejką).
Nagrody sponsorują: @dyokira, Solomona, Charlotte5

REGULAMIN:

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifW konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifPrac nie można poddawać obróbce w programach graficznych.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedozwolone są pełne komplety od Nine oraz stroje, w których ubrania od danej gwiazdy stanowią zdecydowaną większość całej stylizacji.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifObowiązują ogólne i intuicyjne zasady współżycia społecznego i fair play ( w razie pytań lub skarg należy zgłosić się do jury drogą pw).
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifZgłoszenia należy składać w postaci zdjęcia miss w odpowiednim stroju.

Krótkie historie postaci, które mogą ułatwić odbiór stylizacji, mile widziane.


Kto tym razem stanie na podium?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifŻyczymy miłej zabawy! Powodzenia!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif
Ekipa AWMF

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (27-02-2015 o 21h52)

Offline

#1369 27-02-2015 o 22h06

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Gratuluję zwyciężczyniom! Świetne podium, poskramiacz zwierząt jest cudowny (ach, te wąsy), lew budzi niejasny niepokój, który wyjaśnia się po przeczytaniu przygnębiającego opisu, a asystentka iluzjonisty jest fascynująca, ale jednocześnie budzi grozę.


I ojej, byłam czyjąś faworytką! Bardzo mnie to cieszy, dziękuję, Charlotte <hug>


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1370 27-02-2015 o 23h12

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych, wyróżnionych oraz oczywiście podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

To chyba jako pierwsza zgłoszę się do nowego tematu.
//photo.missfashion.pl/pl/1/33/gd/26381.jpg
Stylizacja, sama w sobie, nie wydaje się, na pierwszy rzut oka, niczym specjalnym - ot rudo-blond włosy centaur płci żeńskiej. Łuk, tatuaże i brak makijażu (tj. makijaż wykonany, tak, żeby przy tej cerze wyglądał jak brak makijażu), słowem - stereotyp.
Jednak ta stylizacja jest dla mnie ważna - to właśnie dzięki niej moja miss po raz pierwszy pojawiła się w finałach. Szok, niedowierzanie i niesamowita radość - tak to zapamiętałam i to wspomnienie wraca do mnie za każdym razem gdy patrzę na moją Kobietę-Centaur c:

Offline

#1371 28-02-2015 o 14h04

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Wspaniałe podium, bardzo mi się podoba 2 miejsce i jeśli mogłabym głosować z pewnością wybrałabym stylizację Iremi, pozostałym gratuluję pomysłów. Patrząc na Wasze dopracowane inspiracje, miałam jeszcze kilka pomysłów, ale dzięki serdeczności Anixa i Solomona, czuję, że dobrze zrobiłam nie usuwając jej, bardzo mi miło że komuś spodobała się stylizacją, dziękuję za wyróżnienie i za chibi obrazeczek, który za niedługo wystawię na profilu (jest śliczny, aż mi się łezka w oku zakręciła). Jeszcze raz ślicznie dziękuję.



Odnośnie nowego konkursu, z tułowiem konia ciężko jest cokolwiek wykombinować, może być jednorożec, koń (którego próbowałam zrobić i zawsze kończył się fiaskiem), jak i centaura (pewnie jest więcej możliwości, ale akurat moja głowa zamknęła się na jednym temacie). Zawsze podobały mi się centaury z gier i filmów. Postanowiłam także dodać rogi, które koniec końców nie wyglądają tak strasznie ;] Zawsze wydawało mi się, że powinny mieć ciemną karnację wprost proporcjonalną (zajechało matematyką xD) do koloru tułowia. Miecz, łuk, berło - ja akurat lubuję się w dalekodystansowych walkach, więc najbardziej pasujący mi był łuk (chociaż uwielbiam magów), poza tym temat mówi sam za się.
Na imię jej Tymora znaczące - dobry los, umiejętność , zwycięstwo , podróżnicy , przygody, para się łucznictwem odkąd tylko pamięta, ojciec jej, przyjaciel wodza dał go jej na 3 urodziny - odtąd nie spoczywała dopóki nie zawładnęła swoimi umiejętnościami i nie wyzbyła się wszelkich ograniczeń z tym związanych (zupełnie jak nauka jazdy na rolkach).
//photo.missfashion.pl/pl/1/45/gd/35685.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#1372 28-02-2015 o 15h32

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Ojejejejejej, dziękuję za docenienie mojej pracy T^T! Co prawda myślałam, że skopałam ją przez makijaż xDDD Dziękuję Salomona za śliczny obrazek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wygląda naprawdę świetnie ^-^!
Moją faworytką była Miss Lola886, bo świetnie pasowałaby do książki, z której zaczerpnęłam cytat :> Pozostałym gratuluję ^^


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#1373 28-02-2015 o 18h50

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

o rany! nie spodziewałam się!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png bardzo dziękuję jury za docenienie mojej stylizacji, zwłaszcza, że na podium towarzyszą mi tak piękne i dopracowane pomysły..<3 Mineo dziękuję za miłe słowa:) gratulacje dla moich towarzyszek z podium a także wszystkich wyróżnionych miss../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#1374 28-02-2015 o 19h21

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

a, co mi tam..akurat mam stylizację, która pasuje do nowego tematu:)
Oto księżniczka centaurów..na jej temat krąży wiele legend..jedne mówią, że pod maską chowa wyjątkową urodę, która zwiodła na manowce już niejednego młodzieńca, a wszystko dlatego, że jej uroda dorównuje okrucieństwu..inne zaś, że maska kryje szpetotę jakiej świat nie widział, a jest to klątwa rzucona na kapryśną i bezwzględną księżniczkę..a ty? jak myślisz, co kryje maska tajemniczej księżniczki?


//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37392.jpg


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#1375 01-03-2015 o 09h44

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

http://i61.tinypic.com/2dkmgcw.png

Pomysłem na strój miała być przechadzająca się po swoim ogródku księżniczka.

Ostatnio zmieniony przez jula1243 (01-03-2015 o 09h46)


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 53 54 55 56 57 ... 66