Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 66

#76 18-08-2013 o 11h38

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Oj tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png poprawiłam na sam link.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#77 18-08-2013 o 18h33

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4474.jpg

Nie wiem czy miusicale też pasują do tematu teatr...

Opis.
Występuje na scenie w Chicago. Jej występy są adaptacją muzyczną sztuki teatralnej z lat dwudziestych XX wieku.

Offline

#78 18-08-2013 o 23h49

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Moja miss to Madame Butterfly <główna postać opery werystycznej Giacoma Pucciniego z 1904roku.>
      Jest naiwną Japonką zakochaną w młodym amerykańskim oficerze Benjaminie Franklinie Pinkertonie.
Benjamin traktuje związek z nią całkiem nie poważnie kiedy ona jest w nim na prawdę zakochana. W końcu biorą ślub na który oczywiście jej rodzina się nie zgadza.
     Gdy Pinkerton wypływa z powrotem do Ameryki, obiecuje swej japońskiej żonie, że wróci. Ona podczas jego nieobecności rodzi syna. Wraz z wierną służebnicą Suzuki, przez trzy lata wyczekuje jego przybycia. Cierpi coraz większy niedostatek. Amerykański konsul  Sharpless próbuje uświadomić dziewczynie jej położenie i radzi jej przyjąć awanse bogatego księcia Yamadori. Jednak ona odmawia.
    Pinkerton pojawia się w końcu z Sharplessem i młodą Amerykanką, która jest jego "prawdziwą" żoną. Gdy zrozumiała w reszcie kim jest Amerykanka załamała się i biorąc ojcowski sztylet, postanawia zakończyć swoje życie.
    Pinkerton, który po chwili wpada do pokoju z jej imieniem na ustach, jest już tylko świadkiem ostatniego tchnienia kobiety, która dla niego poświęciła życie.
Link do zewnętrznego obrazka
   Strój mojej miss jest biały ponieważ bardzo kojarzy mi się ze ślubem... i naiwnością, a "futro" ze skrzydłami oddaje jej imię.

Ostatnio zmieniony przez Mariko (18-08-2013 o 23h52)


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#79 19-08-2013 o 00h13

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Link do zewnętrznego obrazka

A o to moja własna wersja czarnego łabędzia z baletu "Jezioro Łabędzia"
Opisu nie będzie, bo każdy wie mniej więcej o co chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

(udało się z karnacją,nie jest idealnie biała ale na pewno nie ciemna)

Ostatnio zmieniony przez YooSti (19-08-2013 o 00h19)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#80 19-08-2013 o 01h32

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

To że tak sobie pozwolę wykorzystać obecny strój. Widziałam parę sztuk (niestety nie pamiętam nazw ;=; ) gdzie postacie były ubrane w stroje burleskowe i postanowiłam się dorzucić.

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/gd/4465.jpg

Offline

#81 19-08-2013 o 22h02

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

WYNIKI II WYBORÓW MF ,,TEATR"

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce
Verite
Średnia głosów wynosi 9,8

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce
Foxglove
Średnia głosów wynosi 9,7

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce 
Evelyn
Średnia głosów wynosi 9,55

Link do zewnętrznego obrazka


Na szczególne wyróżnienie zasłużyła
Link do zewnętrznego obrazka

Crewedka
Średnia głosów wynosi 9,5

Link do zewnętrznego obrazka

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif Rkwcz/Aiamate/Aria

Serdeczne podziękowania dla:
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Lillien- gościnnego Jurora /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Masakry za nagrody w formie chibi! Dziękujemy pięknie! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

******************************************

CZAS ZACZĄĆ KOLEJNE WYBORY!

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif "SPORT TO ZDROWIE" /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


Do biegu... gotowi... start! Zgłoś swoją Miss do niezwykłych sportowych zawodów! Sam zdecyduj czy pot Ci nie straszny i wolisz aktywnie spędzać czas czy już lepiej wcielić się w rolę kibica aby nie zepsuć idealnej fryzury swojej Miss.
Puść wodzę wyobraźni i już zacznij trening. Zgłoszenia przyjmujemy do 26.08 (poniedziałek) 00:01 a zwycięzców nagrodzimy już tego samego dnia!
Pokaż wszystkim, że sport to zdrowie!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:

zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.


Nagrody sponsorują: rkwcz oraz Masakra!


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Wyróżnienie dyplom.
Dodatkową nagrodą dla osoby z I miejsca jest możliwość sędziowania w następnych wyborach.
Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

Powodzenia i miłej zabawy!



Ostatnio zmieniony przez Aiamate (20-08-2013 o 18h59)

Offline

#82 19-08-2013 o 22h23

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Cudne podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png i przecudne kreacje. Aż się napatrzyć nie mogę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#83 19-08-2013 o 22h29

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Gratuluję serdecznie wszystkim!! Piękne kreacje - poziom był tak wysoki, że aż trudno było podjąć wybór!

Dziękuję też Arii, Rkwcz i Aiamate za zaproszenie do bycia gościnnym jurorem ♥ to było fantastyczne doświadczenie! dzięki raz jeszcze za tę możliwość :)

Ostatnio zmieniony przez Lillien (19-08-2013 o 22h31)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#84 19-08-2013 o 22h32

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Co prawda moja faworytka ma miejsce drugie, ale trzeba przyznać, że Verite też miała boski strój. Gratuluję wam wszystkim dziewczyny ^-^


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#85 19-08-2013 o 22h45

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Wspaniałe podium i wszystkie moje faworytki się na nim znalazły. Chociaż przyznam, że najbardziej trzymałam kciuki za "Upiora w operze". :'D

No a teraz do rzeczy i się zgłaszam.

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4589.jpg

O to przed wami stoi zwykła dziewczyna, która średnio przepada za sportem. By się zbytnio nie męczyć postanowiła sięgnąć po wrotki by śmigać niczym wiatr po trasie biegowej. Niestety i to okazało się męczące, więc patrzy dziwnym wzrokiem, który mówi "dlaczego ja?". Jednak by się chodź odrobinę wyciszyć podczas trudnych podjazdów, słucha muzyki. W końcu dobry kawałek pomaga utrzymać tępo. Jako że lubi się wyróżniać założyła jaskrawo turkusową koszulę, która pasuje do jej opaski "uciskającej mózg" i wrotek. Jako że w duchu jest osobą dbającą o wygląd musiała się umalować w kolor pasujący do koszuli, a jaskrawo różowa szminka ma to wszystko dopełnić. By odmierzyć czas jaki jest potrzebny do spalenia zbędnych kalorii nosi na ręce zegarek - w końcu ile można ćwiczyć?


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#86 19-08-2013 o 22h46

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

No RACZEJ, że Upiór i Pierrot musiały wygrać! Wspaniałe stylizacje! Gratulacje również dla krwawej królowej! Chibiki przesłodkie, jak zwykle. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#87 19-08-2013 o 23h03

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
Ojejejej, nie spodziewałam się! Zapomniałam w ogóle, że dzisiaj wyniki i obudził mnie dopiero list od Arii. Jestem w szoku. O.O Dziękuję przestraszecznie, bardzo mi miło, że moja Lady Makbet się spodobała, ale przede wszystkim gratuluję pozostałym dziewczynom (szczególnie Arlekin jest świetny!). I poziom był niesamowicie wysoki, aż miło było patrzeć, bo większość kreacji mnie powalała pomysłowością i wykonaniem.
Chibik absolutnie wspaniały, dyplomowy bannerek również, nareszcie mam motywację, żeby zrobić sobie opis w profilu i sygnaturkę! ^^

Offline

#88 19-08-2013 o 23h15

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4593.jpg

Postanowiłam się zgłosić, bo akurat znalazło się kilka ciuszków w tej kategorii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

MaryKate uprawia sport codzieninie. Jej motto to ,,Sport To Zdrowie" . Jest wegetarianką i na diecie. Kocha Sport, jej życie to sport. Uwielbia o poranku wstawać o 6:00 i biegać po ulicach miasta.  PS: Mam nadzieję, że też wam przypadnie do gustu ta stylizacja  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez MaryKateAn (19-08-2013 o 23h16)


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#89 20-08-2013 o 07h43

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Gratuluję dziewczyny. Wszystkie 4 miałyście świetne stylizacje.

Link do zewnętrznego obrazka

Moja miss jest światowej sławy łyżwiarką figurową,która bierze udział w olimpiadzie w kategorii solistka/solista. Słucha rocka,stąd ten kolor stroju.
Ma nadzieje,że uda jej się pokonać swoją rywalkę ...


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#90 20-08-2013 o 10h47

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Gratulacje zwyciężczynią piękne kreacje. Ja osobiście do nowej kategorii się zgłoszę ale na razie kompletuje strój. Życzę powodzenia.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#91 20-08-2013 o 10h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

kurcze, napoczątku się chciałam ubrać jak na rolki, później jak na łyżwy i co?Już to zrobiłyście /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Nie zdziwię się jak zaraz zobaczę kogoś ubranego jak na fitness /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
No nic, jako, że ja oszczędzam teraz to wykorzystuję rzeczy, które mam w szafie. Moja miss stwierdziła, że jej za gorąco i wyjedzie w góry gdzie pada śnieg i może pojeździć na desce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#92 20-08-2013 o 11h42

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Jak mi miło! Bardzo się cieszę, że moja stylizacja została doceniona ^^ Od razu pomyślałam o Upiorze jak zobaczyłam temat, więc szalenie mi miło. Chibik jest cudowny i od razu wraz z dyplomem trafi do mnie na profil /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Też bardzo się cieszę, że Pierrot trafił na podium. Rewelacyjny pomysł i wykonanie. Ten makeup mnie kupił ^^ Jeszcze raz dziękuję i gratuluję innym laureatkom, a teraz lecę do szafy zobaczyć co sportowego się w niej znajduje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#93 20-08-2013 o 11h52

Miss'ok
Anawiga
...
Wiadomości: 56

Bardzo podoba mi się pomysł alternatywnych wyborów, więc postanowiłam przedstawić Wam moją stylizację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4630.jpg

Angela jest kapitanem drużyny koszykówki. To pewna siebie dziewczyna, kocha grać w kosza i już nieraz jej upór i zaangażowanie decydowały o wyniku meczu. Niestety stala się przez to zarozumiała i straciła sympatię koleżanek z drużyny.

Offline

#94 20-08-2013 o 14h20

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4654.jpg

"Czymże są zmagania sportowe bez prawdziwych, wiernych kibiców? Okrzyki radości przy zdobywanych punktach, euforia z wygranej, szał na trybunach! Viva la France! Niech żyje Francja, niech wygra! Trójkolorowa flaga powiewa beztrosko nad głowami, a wymalowane twarze błyszczą w słońcu z radości. Nie możemy przegrać! Jesteśmy najlepsi!"

Ułożenie kolorów wprawia mnie w lekkie zakłopotanie, ale najwyraźniej taki był zamysł artystyczny Nine. ^^;

Ostatnio zmieniony przez nivata (20-08-2013 o 14h33)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#95 20-08-2013 o 14h44

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4656.jpg

,,Ania zawsze uwielbiała sport, jednak piłka nożna wydawała jej się zbyt męskim sportem. Próbowała swoich sił w siatkówce i koszykówce, jednak czuła, że to nie jej dziedzina. Po treningu zobaczyła ogłoszenie dotyczące tańca towarzyskiego. Pomyślała, że to wspaniały pomysł. Będzie mogła się ruszać, a przy tym nieziemsko wyglądać. Najbardziej upodobała sobie sambę z powodu kolorowych strojów oraz... pewnego chłopaka!"

Offline

#96 20-08-2013 o 15h44

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Wy mugole nie wiecie co to prawdziwy sport i prawdziwe, sportowe emocje. Nic tak nie wyzwala jak wskoczyć na miotłę i pograć w Quidditcha. Może na razie jako amator, reprezentant swojego domu w szkole, ale aspiracje są wysokie, żeby kiedyś zagrać na międzynarodowych rozgrywkach ;] Gogle chroniące przed wiatrem są, kolory domu są, miotła jest, włos spięty, biżuteria się nie plącze i można lecieć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4661.jpg

Offline

#97 20-08-2013 o 15h45

Miss'całkiem całkiem
Amanda1234543211
...
Wiadomości: 149

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4660.jpg

Amanda nie przepada za piłką nożną, koszykówką za to raz na jakiś czas idzie z przyjaciółkami na plażę i grają w siatkówkę, nie jest w tym sporcie specjalnie obeznana, jednak według niej nie chodzi tu żeby stać się czempionem tylko o dobrą zabawę.


.

Offline

#98 20-08-2013 o 15h58

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Foxglove, Twoja interpretacja tematu mnie "ómarła"


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#99 20-08-2013 o 16h02

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Można zaklepać sobie jazdę  konną jako dziedzine którą będę się kierować. Jeśli tak to dziękuję. Strój dodam 23 sierpnia /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (20-08-2013 o 16h35)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#100 20-08-2013 o 16h02

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

No co? XD Przecież sport jak każdy inny, ja nie wiem co to za halo z umieraniem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 66