Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 66

#26 13-08-2013 o 12h30

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Dziewczyny obiecuję, że na następnych dyplomach będę dodawać tematykę oraz pomyślimy z dziewczynami o stałych terminach wyborów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#27 13-08-2013 o 12h44

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/gd/4055.jpg


Moja Miss jest  burleskową gwiazdą z lat 50 ubiegłego wieku. Występowała na większych i mniejszych scenach. Grała zazwyczaj główne role chociaż nie omijały ją też te mniej znaczące. Na czerwonym dywanie pojawia się w odważnych oraz często krytykowanych stylizacjach, które sama tworzy. Stylizacje którą ukazuje w tej edycji wyborów zrobiła z tego co ma w szafie.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#28 13-08-2013 o 13h04

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Obiecane chibiki!
https://dl.dropboxusercontent.com/u/37830477/MF/aw1.pnghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/37830477/MF/aw2.pnghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/37830477/MF/aw3.png

Daję tak na szybko z własnego komputera, dla bezpieczeństwa polecam zapisać gdzieś indziej.
Drugie miejsce  <3 Liczyłam na to, że wejdzie na podium!

Offline

#29 13-08-2013 o 13h05

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Dziękujemy Masakro, chibki są przeurocze!


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#30 13-08-2013 o 13h09

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4057.jpg

Ja się bawiłam strojami które miałam w szafie mojej Miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png I mi się podoba,ale nie wiem jak wam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Krótka Historyjka :
Moja Miss kocha Teatr. Gdy była mała, mama ją zabierała ze sobą, na występy teatralne. Malutka MaryKate zakochała się w teatrze i postanowiła gdy będzie duża, występować na scenie teatru. Jej marzenie się spełnia, a MaryKate jest dumna z tego co robi.


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#31 13-08-2013 o 13h14

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Aww, urocze! Masakro, dziękuję Ci przeogromnie! *-* wstawię na profil wieczorem, obowiązkowo! <3


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#32 13-08-2013 o 13h30

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Lillien napisał

Yoosti, mnie tak naprawdę brakuje jeszcze wyróżnienia właśnie Ciebie! No i wcale nie przez jakieś prywatne sympatie, ale podobnie jak Ty ukochałam stylizację Fox - cieszę się, że została wyróżniona!<3

Dziękuję bardzo za miłe słowa, dla mnie najważniejsze jest się bawić strojem i że mogę to robić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Rezerwuję,a raczej informuję (jeśli można) czarnego łabędzia (z jeziora łabędziego). Niestety na razie zdjęcia nie mogę wrzucić z racji czarnej skóry mojej miss.

Ostatnio zmieniony przez YooSti (13-08-2013 o 13h31)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#33 13-08-2013 o 13h32

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Ja podobnie jak YooSti wpadłam na pomysł baletnicy,ale mój pomysł prezentuje się nieco inaczej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4070.jpg

Moja Miss jest aktorką teatralną,która zazwyczaj grała w sztukach komediowych. Teraz dostała dwie propozycje ; zagrania w balecie lub w sztuce maskowo-kostiumowej.
Nie może się zdecydować i przymierza różne stroje,stąd strój baletnicy i maska wenecka w ręce:)

Ostatnio zmieniony przez Motionell (13-08-2013 o 13h55)


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#34 13-08-2013 o 13h57

Miss'całkiem całkiem
Evilisalive
...
Wiadomości: 123

Łał! Prześwietny pomysł, dziewczyny! W końcu podium, które w pełni mnie zadowala.;D Gratuluję pomysłodawczyniom i gratuluję zwyciężczyniom! Gdyby nie brak czasu, bym się dołączył do pierwszej edycji, ech...

No, ale teraz to szybko nadrobię.

Podkład muzyczny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png : http://www.youtube.com/watch?v=yy5THitqPBw

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/gd/4060.jpg

Gdy światło w klubie przygasa, wraz z nim urywają się szeptem prowadzone szemrane interesy, fala głosów podnosi się po sali w podnieceniu i wszyscy ci twardzi, niebezpieczni mężczyźni zbiegają się jak wilki w jednym kierunku. Stuknięcie czerwonej szpilki wyłaniającej się zza kurtyny wydaje rozkaz do wstrzymania oddechu. Oto na scenę wkracza Dżes K. Król, niepodzielna władczyni ich marzeń. Aksamitnym głosem i płynnymi ruchami wyprężonego ciała przypomina im, o co jest ta gra. Aż zapominają, jak groźne jest igranie z dziewczyną, która jest "just drawn that way".


Czyli moja postapokaliptyczna wersja Jessici Rabbit.

Offline

#35 13-08-2013 o 14h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

c; Teatr zawsze kojarzył mi się z wielkimi, ciężkimi, ozdobnymi, bardzo kolorowymi, rzucającymi się w oczka sukniami stąd też nie codziennie połączenie kolorów oraz maskami.
Przedstawiam państwu jedną z mniej znanych aktorek teatralnych, która szykuje się do przedstawienia, a której to marzeniem jest móc wystąpić wraz z innymi aktorami w przedstawieniu muzycznym, francuskim musicalu pod tytułem Mozart, l'opéra rock w reżyserii Oliviera Dahana.

Link do zewnętrznego obrazka

(Tak, wiem, że jest kolorowo c;

Ostatnio zmieniony przez Solelei (13-08-2013 o 14h01)

Offline

#36 13-08-2013 o 14h07

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

OJEJ NAJSŁODSZY CHIBIK EVER. Dziękuję! Leci do opisu na profilu.

Dżesika Rabit. <3

Ostatnio zmieniony przez nivata (13-08-2013 o 14h09)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#37 13-08-2013 o 14h52

Miss'całkiem całkiem
Julchen
Bezguście i Hejter
Miejsce: Berlinale
Wiadomości: 112

Pomysł na konkurs jest po prostu genialny. Gratuluję zwycięzcom w wyróżnionym, naprawdę wspaniałe kreacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Pochłonęła go zimna mogiła,
Pieszczoty moje, nie ma was już!
I na grób jego ściekło łez siła.
Bądź zdrów, mój gołąbku!
Akt IV, scena 5
Link do zewnętrznego obrazka

Oto Ofelia ukochana Hamleta. Wzrok ma smutny, ojciec odszedł, kochanek porwany...
Na głowie nosi wianek z fiołków, jej wierności, a w ręku ściska bukiet ruty, żalu. Zabrakło jedynie rozmarynu i bratków. Ale cóż, oddała je bratu by zachował ją w pamięci i wiedział że się o niego troszczyła.


A funduszy wciąż brak i brak!
Lecz nie zamierzam leżeć na wznak!
Choć wciąż czuję się jak wrak!
O, tam! Widzę szczęścia znak!

Offline

#38 13-08-2013 o 15h00

Miss'Żółtodziób
AlessandraSaint
...
Wiadomości: 6

Duma i uprzedzenie. Elizabeth Bennet Wybrałam ją ze względu na charakter który jest bardzo podobny do mojego.


//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4088.jpg


...;Przyjelam jego dłoń niepewnie kładac na niej swoja wykonałam krok ku niemu kiedy objał mnie w imadło menueta. Zaczerpnelam głebokiego tchu patrząc w jego oczy szukajac czegoś co mogło by mnie upewnić że ten człowiek jest zły, zeby moje uprzedzenie co do dumnego Pana Darcy nie bylo tylko przypuszczeniem. Uniosłam podbródek chcąc ukazać swoja siłe tak jak róża ma swoje kolce tak i ja nie zamierzam się poddac do ostatniego tchu dawałam się prowadzić w tańcu ale nasze spojrzenia mierzyły się w równej sobie sile.;..


Alessa.

Offline

#39 13-08-2013 o 15h23

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ileż pięknych dam się pojawiło w teatrze, aż się proszą o porwanie do moich podziemi ;] Mam nadzieję, że potrafią śpiewać, bo Upiór w Operze tylko takie sobie wybiera na swoje ulubienice ;]
//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4092.jpg

Offline

#40 13-08-2013 o 15h29

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Nastąpiła drobna zmiana! Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku, zawsze we wtorek będą pojawiać się wyniki.
Pozdrawiamy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (13-08-2013 o 15h33)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#41 13-08-2013 o 15h41

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Hej, aktorzy, a nie potrzebujecie wsparcia finansowego? >: D

"Mecenasem sztuki może zostać każdy, kto ma pieniądze - a wdowa po Pułkowniku miała dużo pieniędzy. Nie było być może zbyt inteligentna i nie znała się zbyt na etykiecie, wszak cudem niemal udało jej się wyrwać z pracy w szwalni, ale zawsze pasjonował ją teatr. Nie, nie była aktorką, broń nas Panie! Jak na złość Wszechmocny wolał obdarować ją większym rozmiarem biustu niż jakimkolwiek talentem, ale wdówka nie rozpaczała. Eksponowała swoje wdzięki, trzepotała długimi rzęsami i kręciła złote pukle na smukłym paluszku przecierając sobie drogę w trudnych sytuacjach. Niejeden upadający teatr przywróciła na nogi dzięki pieniądzom zmarłego męża i odpowiednim umiejętnościom negocjacyjnym... W ramach podziękowania zapraszana była na każdy spektakl wystawiany czy to przez przydrożną trupę grająca na zbitym koślawo podeście czy przez światowych aktorów na deskach znamienitych przybytków sztuki. A ona chodziła na każde przedstawienie bez wyjątku."

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4097.jpg

P.S. - chętnie dam się porwać panu Upiorowi. >: D

Ostatnio zmieniony przez nivata (13-08-2013 o 15h45)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#42 13-08-2013 o 17h47

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

Bardzo dobra idea drogie pomysłodawczynie.^^ Może i ja się dołączę, skoro temat taki fajny?


//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4115.jpg


Pozornie najprostsze i najbardziej oczywiste role bywają najtrudniejsze do zagrania. Okrutna pani, krwawa władczyni, kobieta, o której własny mąż mówił, że serce jej pełne skorpionów - a kiedy nastaje piąty akt, pęka to serce i pęka świadomość, nie wytrzymując ciężaru własnych grzechów; niełatwa to rola.
Jak to jest, kiedy poczucie dławi i zabiera oddech, kiedy z każdego kąta błyszczą oczy tych, których krew splamiła jej - moje! - ręce? Straszna, smutna Lady Makbet, ofiaro własnej chciwości i żądzy, Lady Makbet o pustych oczach, któraś wołała: "Przybądźcie, o wy duchy, karmiciele zabójczych myśli, z płci mej mię wyzujcie i napełnijcie mię od stóp do głowy Nieubłaganym okrucieństwem!"... Kim więc teraz jesteś? Kobietą? Człowiekiem?
Zimne, kruche dłonie pocierają jedna drugą w bezwiednym ruchu, próbując zmyć plamy krwi, które - są czy ich nie ma?
"Ciągle ten zapach krwi!
Wszystkie wonie Arabii nie odejmą tego zapachu z tej małej ręki.
Och! och! och!"

Ostatnio zmieniony przez Verite (13-08-2013 o 17h47)

Offline

#43 13-08-2013 o 20h39

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Dziękuję pięknie, ależ cudny chibik <3 będzie na profilu, ale nad stylizacją popracuję na spokojnie, dziś już nie mam siły.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#44 13-08-2013 o 21h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moim pierwszym pomysłem był Upiór z Opery, ale Foxglove już mistrzowsko wykorzystała tę postać, więc postanowiłam skupić się na samych początkach teatru -  a gdzie, jak nie w Grecji, miał on swój znakomity początek? Koturny, maski oraz jasne, powiewające szaty sprawiały, że Aktorzy występujący w Teatrze Dionizosa jawili się publice jako istoty nadnaturalne, wzbudzając zachwyt i uwielbienie... Oto moja miss, aktorka ze starożytnej Grecji*, gotowa do odegrania tragedii:

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4153.jpg



*Tak, wiem, że podówczas na scenę wstęp mieli jedynie mężczyźni, ale moja miss świetnie by sobie z tym poradziła (^v^)

Offline

#45 13-08-2013 o 21h14

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Crewedka miałam podobny pomysł na początku, ale zero kasy na białe zwiewne szaty. <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#46 13-08-2013 o 21h18

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

A ja chcę wiedzieć skąd Verite ma krew bo założę się, że mi się kiedyś przyda do jakiejś stylizacji czy do konkursu, czy żeby straszyć na defiladzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#47 13-08-2013 o 21h23

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Foxglove napisał

A ja chcę wiedzieć skąd Verite ma krew bo założę się, że mi się kiedyś przyda do jakiejś stylizacji czy do konkursu, czy żeby straszyć na defiladzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

To od jakiejś gwiazdy.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#48 13-08-2013 o 21h31

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

Od gwiazdki, tyle że takiej, która się chyba pojawia tylko w okolicach Halloween - stylizację robiłam na francuskiej wersji, bo tutaj trzymam się swojego laleczkowego stylu, i tam wypatrzyłam krew, zanim się zorientowałam, że ona nie jest od gwiazdki dostępnej przez cały rok.^^' Jennifer Zbodi bodajże się nazywa ta istota, widać ją Tajemnicach (w sensie, że na blożku dziewczyn z Mafii), o tu: //static.ma-bimbo.com/modules/star/img/corps/c-18~1366621794.png.
Z tego, co pamiętam, była właśnie na Halloween, razem z Bellatrix, Wednesday Adams i tak dalej. ^^

Ostatnio zmieniony przez Verite (13-08-2013 o 21h31)

Offline

#49 13-08-2013 o 23h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

??/  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Offline

#50 14-08-2013 o 09h56

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

kicia68 napisał

??/  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Chciałabym powiedzieć, ze w dyskusji używamy słów, a nie niczego nie mówiących znaczków, bo tyle to i mój pies potrafi powiedzieć.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 66