Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 31 32 33 34 35 ... 66

#801 08-03-2014 o 15h47

Miss'całkiem całkiem
Tina45
...
Wiadomości: 96

HankaPL niech to, znów się spóźniłam! I jeszcze tyle kombinowałam z tym zdjęciem... Trudno, czekam na kolejne wybory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


I believe i can fly ♥

Offline

#802 09-03-2014 o 13h02

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Kiedy będą wyniki?


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#803 09-03-2014 o 16h49

Miss'ujdzie
Erza6
...
Wiadomości: 229

Właściwie podłączam się pod pytanie Juli. Nie chodzi o pospieszanie ale może kiedy by tak bliżej określić termin czy jutro czy pod koniec tygodnia, to nie sprawdzałybyśmy codziennie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#804 09-03-2014 o 22h20

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Aby tradycji stało się za dość: Wyniki pojawią się w ciągu 2 dni.
Przepraszamy najmocniej

Offline

#805 09-03-2014 o 22h40

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

Dziękujemy za info /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#806 11-03-2014 o 18h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dzisiaj wyniki? Czy znowu jakieś opóźnienie...

Offline

#807 11-03-2014 o 18h33

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Dolaczam die do Nini z pytaniem.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#808 12-03-2014 o 10h04

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

3 dziewczyny, które na konkurs przygotowują wyłącznie dyplomy i podium potrzebują na ogłoszenie wyników tygodnia czasu? Come on.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#809 12-03-2014 o 14h33

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

Dziewczyny, spokojnie. Trzeba poczekać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#810 12-03-2014 o 14h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To sie robi irytujace, bo rzucacie slowa na wiatr. jesli tak dlugo Wam to zajmuje (?!) By podac wyniki to nie podawajcie daty wynikow bo ona minela wczoraj. Skoro sie nie wyrabiacie to moze skrotcie termin dodawania prac albo kogos poszukajcie do pomocy zeby te wyniki  pojawialy sie szybciej i to zaoszczedzi wiele nerwow wszystkim...

Ostatnio zmieniony przez nina208 (12-03-2014 o 14h57)

Offline

#811 12-03-2014 o 14h59

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Z drugiej strony Nina dramatyzujesz. No bez przesady, tracić nerwy na grę? Jeden dzień opóźnienia to jeszcze nic. Dziewczyny też mają życie i mogły nie wyrobić się wczoraj. Rozumiem lekką bulwersację, że jeżeli nie są w stanie się wyrobić to niech nie podają dokładnej daty ale to nie zależy tylko od jednej oceniającej a od wszystkich.

Ostatnio zmieniony przez nelumi (12-03-2014 o 14h59)

Offline

#812 12-03-2014 o 15h14

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Z drugiej strony wyniki nigdy nie były na czas, a termin wczorajszy był juz bodajże i tak drugim obiecanym. Niby nerwów nie ma co tracić, ale to wiele mówi o podejściu do uczestników konkursu. Jak Nivata powiedziała: ile można robić pięć dyplomów na krzyż i jedno podium?

Offline

#813 12-03-2014 o 16h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

nelumi

Piszę to co myślę i to nie oznacza, że dramatyzuję!.
Uważam tylko, że nie powinny wprowadzać ludzi w błąd pisząc o dniu w którym będą wyniki, gdy ich nie podają.

Offline

#814 12-03-2014 o 16h41

Miss'ujdzie
Erza6
...
Wiadomości: 229

Szczerze podzielam zdanie koleżanki wyżej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Nie chodzi o jakieś poganianie bo to i tak dużo, że w wolnym czasie to robią na rzecz nieznajomych w necie ale o zwykły szacunek. Jak zajmie dwa tygodnie to niech napiszą, że dwa tygodnie i jest git /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale tak odwlekać i odwlekać, a my sprawdzamy i sprawdzamy...

Offline

#815 12-03-2014 o 16h43

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Rozumiem frustracje Niny, ale rowniez popieram Nelumi. Osobiscie czekalam wczoraj na wyniki, podchodzac do komputera co jakis czas zeby znecac sie nad przyciskiem f5 i zobaczyc, czy moze pojawil sie nowy post...

Wiadomo, ze kazda z nas czeka z niecierpliwoscia na wyniki, choc w moim przypadku... Nie zglaszalam sie go konkursu po to, zeby wygrac. Bardzo lubie wymyslanie stylizacji, nad ktorymi trzeba przez chwile pomyslec, wiec bardziej niz za wynikami tesknie za nowym tematem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Dziewczyny, jesli nie macie czasu albo cos stanelo na drodze... Rozumiemy. Zdarza sie kazdemu i jest to normalne. Pozdrawiam


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#816 12-03-2014 o 16h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przepraszam, że w ogóle zabieram głos w dyskusji, ale chociaż nie biorę czynnego udziału w wyborach to jestem jego aktywnym podglądaczem i muszę przyznać, że faktycznie jest coś frustrującego w obietnicy, obietnicy konkretnego terminu. Dziewczyny, to oczywista kwestia, jak Sniezyczka wspomniała, każdemu może coś wyskoczyć, to naturalne, ale nie w przypadku kiedy termin był już przesuwany. nelumi wskazuje na grupowe potwierdzenie terminu, dlatego pytam się, jakim cudem grupa, która coś uzgadnia na 100'% nagle się wyłamuje? To troszkę nieprofesjonalne i to nawet w kontekście hobbystycznym jakim jest  forumowy konkurs. Moje drogie, może weźmiecie przykład z np. stylizacji inspirowanych i zastrzeżecie sobie plus/minus 2,3 dni na ogarnięcie tematu? Ja nie bluzgam, nie potępiam a jedynie radzę. Nie byłoby wtedy takiego nacisku ze strony zainteresowanych tematem, a przynajmniej tak myślę.

Ostatnio zmieniony przez Ikan (12-03-2014 o 16h56)

Offline

#817 12-03-2014 o 20h55

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Wiem, że mam tu najmniej do gadania, bo już dawno przestałam brać w tym udział, ale chciałam przyznać rację słowom Ikan. Stylizacje inspirowane to młody konkurs, jednak już się szczyci dużym uznaniem wśród użytkowniczek, więc może dobrze byłoby tą jedną rzecz wzorować na ich organizacji..?
Ponad to też chce zaznaczyć jedną rzecz - zapominacie, że organizatorki konkursu, jak i fundatorki nagród są tylko ludźmi. A człowiek jak to człowiek - idealny nie jest. Z własnego doświadczenia wiem, że takie ustalanie między sobą dokładnego terminu oddania czegoś często zawodzi. Albo komuś się nie chciało.. albo był zajęty ważniejszymi sprawami.. albo zapomniał.. Człowiek zawsze znajdzie jakąś wymówkę, dlaczego czegoś nie zrobił. Mi samej to się zdarza i z tego powodu nie lubię zobowiązywać się do czegoś, bo zwyczajnie boję się, że nie podołam temu. Ale te wybory mimo tych problemów nie podupadły. Jest już siedemnasta edycja, a to tylko pokazuje, że dziewczyny mimo wszystko próbują was nie zawieść i dalej wypełniać obowiązki jakie na siebie narzuciły. Poza tym pełnienie takich funkcji wiąże się z presją. A szczególnie jest ona na nie wywierana, kiedy ciągle pojawiają się wiadomości typu "Kiedy będą wyniki?", "Podłączam się do pytania.". Dziewczyny, widząc wasze zniecierpliwienie, starają się jak najszybciej zrobić to, co mają zrobić i podają dość krótki czas w jakim wyniki powinny się pojawić, bo nie chcą abyście się niecierpliwiły, bo to mogłoby doprowadzić do waszego zniechęcenia tym konkursem. Tak same się oszukują, gdyż pewnie podświadomie wiedzą, że nie zdążą w tym terminie. Dlatego uważam, że ta nie tylko wina ludzkich wad, ale także nacisku jaki na nie wywieracie.


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#818 12-03-2014 o 21h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Arwen, skoro Twoim zdaniem organizatorki z góry uświadamiają sobie, że nie zdążą z terminem to pytam po raz kolejny, po jakiego grzyba ustalać konkretny termin. Termin ścisły, wiążący się z z daną datą? Dlaczegóż by nie rzucić terminu pomiędzy tak jak przyznałaś wcześniej. Ustalanie konkretnej daty jest o tyleż problematyczne, że prędzej czy później podniosą się głosy pełne pretensji - co jest logiczne -  które będą marudzić i złorzeczyć na temat organizacji.
Ja szanuję Wasz wkład w wybory, jedyna jednak rzecz, która, moim zdaniem tutaj kuleje to brak konsekwencji w ogłaszaniu wyników, ot co.

Ostatnio zmieniony przez Ikan (12-03-2014 o 21h27)

Offline

#819 13-03-2014 o 18h24

Miss'ujdzie
Erza6
...
Wiadomości: 229

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Dwa tygodnie później...

Offline

#820 13-03-2014 o 19h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

...a my nadal czekamy i czekamy :<

Offline

#821 15-03-2014 o 18h48

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

haha xD nadal cisza.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#822 15-03-2014 o 19h06

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Moje drogie... te trzy dziewczyny przygotowywujące konkurs mają pracę, szkołę, rodziny i swoje drugie połówki. Pamiętamy o was cały czas, jednak przy takim natężeniu zajęć nawet zrobienie jednego postu zajmuje troszkę czasu. W tym momencie opóźnienie jest spowodowane moją sytuacją. Wyniki pojawią się jutro, chyba że dziś zawalczę ze swoimi ,,cięższymi dniami"/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Ps. bardzo nam miło z tego powodu, że tak dzielnie uczestniczycie w naszych konkursach!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#823 15-03-2014 o 20h14

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595


Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce - Sniezyczka
Średnia głosów wynosi 9,70



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce - Roccoco
Średnia głosów wynosi 9,63



https://imagizer.imageshack.us/v2/128x128q90/33/nkcl.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce - Dona2
Średnia głosów wynosi 9,25





Na szczególne wyróżnienie zasłużyły
Link do zewnętrznego obrazka

Joanna
Link do zewnętrznego obrazka

ORAZ

Evelyn
Link do zewnętrznego obrazka



Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
Rkwcz / Aiamate / Aria


Serdeczne podziękowania dla
naszej poprzedniej zwyciężczyni za bycie jurorem w tym temacie! Dziękujemy pięknie!


******************************************


Link do zewnętrznego obrazka

Emocje opadły, słynne selfie obiegło świat, a wszystkim żal jest Leo... Tak czy inaczej, Oscary jak co roku, skupiły na sobie uwagę całego świata! Piękne kreacje, uśmiechnięci aktorzy, filmy które zapadają w pamięć, a nawet złota statuetka. Niech to wszystko będzie inspiracją dla Was w najnowszej edycji: Oscary 2014!


Link do zewnętrznego obrazka


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy do 21.03 (piątek), godz. 10:00. Wyniki pojawią się jak najszybciej.  Bądźcie kreatywni!


Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.


Nagrody sponsoruje: rkwcz!


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii! Wyróżnienia otrzymają dyplomy. Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Aria (15-03-2014 o 20h57)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#824 15-03-2014 o 22h33

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Oooooo nie spodziewałam się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png, ale dziękuję bardzo za docenienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#825 16-03-2014 o 07h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję! Piękne podium!
I bardzo fajny jest kolejny temat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 31 32 33 34 35 ... 66