Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 27 28 29 30 31 ... 66

#701 14-01-2014 o 02h45

Miss'całkiem całkiem
Szelia
...
Wiadomości: 100

//photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15793.jpg



' Być może Annie jest najpotężniejszym bohaterem, który kiedykolwiek walczył na Fields of Justice. Na samą myśl o tym, jaką posiądzie siłę, gdy dorośnie, przechodzą mnie ciarki.'
-Członek Wysokiej Rady Kiersta Mandrake

Annie to mała, urocza dziewczynka władająca ogniem i lubiąca się bawić swoim kochanym misiem Tibbersem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Wzór:
//photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15794.jpg

Ostatnio zmieniony przez Szelia (14-01-2014 o 02h48)

Offline

#702 14-01-2014 o 10h41

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Moja superbohaterka to jeden z Aniołków Charliego:)

//photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15797.jpg

Jej supermoce: niezwykła uroda, wdzięk i czar; sztuki walki opanowane do perfekcji (nawet na wysokich obcasach czy szpilkach;), umiejętność posługiwania się wszelką bronią..

Jej misja: praca jako tajna agentka do zadań specjalnych, walka z przestępczością/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#703 14-01-2014 o 19h01

Miss'ok
AIice
...
Wiadomości: 68

Pragnę przedstawić Wam moją Super Miss. Jest damską wersją Supermana (a kim on jest chyba nie muszę tłumaczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ). Jej zdolności, między innymi nadludzka siła i zdolność latania, są odzwierciedleniem jego umiejętności. Można powiedzieć, że jest to moja wersja Wonder Woman.

//photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15813.jpg


Na koniec chcę podziękować za uznanie w poprzedniej edycji. Nie spodziewałam się drugiego miejsca. Jeszcze raz dziękuję i gratuluję pozostałym zwycięzcom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez AIice (14-01-2014 o 19h02)

Offline

#704 16-01-2014 o 16h17

Miss'całkiem całkiem
Anza
...
Wiadomości: 154

Oto moja mis jako Mami z anime "Puella magi madoka magica"

//photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15932.jpg

A tutaj prawdziwa Mami:

//photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15933.jpg


Sadysta czy raczej masochista ?

Offline

#705 17-01-2014 o 17h15

Miss'ok
Anawiga
...
Wiadomości: 56

Witam!
Przedstawiam wam Selene z serii Underworld
                                                   //photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16008.jpg

    ,,Na ziemi w ciągu wieków, niezauważone przez ludzi, wyrosły dwie rywalizujące ze sobą rasy: arystokratyczne, dobrze wykształcone Wampiry oraz brutalni i siejący grozę Lykanie. Dla ludzkości ich istnienie jest tylko cieniem legendy. Dla siebie nawzajem są oni jednak nieprzejednanymi i śmiertelnymi wrogami. Ich celem jest całkowita eliminacja przeciwnika. Piękna i przebiegła Selena, wywodząca się z rodu Wampirów, odkrywa tajemnicę, która może mieć śmiertelne konsekwencje zarówno dla Wampirów, jak i Lykanów. Na tle rywalizacji Lykan z wampirami rozwija się uczucie między wampirzycą Selene a świeżo zarażonym wilkołakiem Michaelem."

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#706 17-01-2014 o 17h25

Miss'nieobczajona
Takaari
...
Wiadomości: 23

Huntress II- Helena Rosa Bertinelli

"(...) Kiedy Helena dorosła i ukończyła studia z dyplomem pedagoga, wróciła do rodzinnego domu w Gotham. Dostała pracę nauczycielki, a w międzyczasie przygotowywała się do rozpętania swojej wojny. Helena odziedziczyła dużą sumę pieniędzy po swoim ojcu, dzięki czemu kupiła cały blok mieszkalny. Dostosowała budynek tak by wyglądał na zamieszkany i pozakładała w nim pułapki. Resztę pieniędzy wydała na broń i kostium. W końcu przybrała imię Huntress (Łowczyni). (...)"
"(...)Huntress jest doskonale wyszkolona w walce wręcz. Jej główna broń to kusza. Jest bardzo inteligentna, jednak szybko się denerwuje. W swoich poczynaniach często kieruje się sercem, zamiast głową. (...)"


                                                                                                                               źródło:BatCave.com.pl //photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16009.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16010.jpg


...

Offline

#707 19-01-2014 o 21h35

Miss'całkiem całkiem
kasiaczek
...
Miejsce: Bielsko Biała
Wiadomości: 148

nie zazdroszczę jury naprawdę ciężki wybór /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#708 21-01-2014 o 13h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 10

O co chodzi z tym Forum? Ktoś mi wyjaśni. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#709 21-01-2014 o 18h36

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

patrycja612 napisał

O co chodzi z tym Forum? Ktoś mi wyjaśni. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Patrycjo, chyba nie jesteś zaznajomiona z regulaminem, czyż nie?

Po pierwsze: Za pisanie nie na temat (tzw. offtop) możesz dostać bana
Po drugie: Jest miejsce, w którym możemy się zapytać o grę
Po trzecie: Jeśli nie chciałabyś szukać, to wystarczyło do jakiejś dziewczyny napisać, a ona by ci wytłumaczyła
Po czwarte: Forum to miejsce na nasze pogawędki (dotyczące i niedotyczące gry)
Po piąte: Następnym razem zwróć się do kogoś o wytłumaczenie
Po szóste: Przeczytaj regulamin, a zobaczysz, czego w przyszłości unikać

Pozdrawiam! (:

Offline

#710 21-01-2014 o 19h12

Miss'ok
Adwokatcik
Teraz rzadko wchodzę.
Miejsce: Gdzieś dalekoo ;]
Wiadomości: 60

Naprawdę piękne miss! Życzę wszystkim powodzenia! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png




Well...


Offline

#711 23-01-2014 o 16h35

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

WOW tyle cosplyów! Uwielbiam cosplaye! /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif choć sama rzadko je robię bo drogie przedsięwzięcie

Offline

#712 25-01-2014 o 14h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wyniki sie przeciągają?? /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#713 25-01-2014 o 17h52

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

WYNIKI XIIV ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION pt."SUPERMISS"!
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Z przyjemnością prezentujemy podium i wyróżnione stylizacje! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Przepraszamy najmocniej za zwłokę- sesja, praca i inne choroby tego świata... Ale dałyśmy radę! Same też jesteśmy Super! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png 
Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Pierwsze miejsce: Takaari
Średnia ocen: 9,8


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Drugie miejsce: ScarletWitch
Średnia ocen: 9,77


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Trzecie miejsce: Zukajimo
Średnia ocen: 9,7


Wyróżnienie zdobyły:
Link do zewnętrznego obrazka

@Taiteilijan
Link do zewnętrznego obrazka


nivata
Link do zewnętrznego obrazka




Najserdeczniejsze podziękowania dla naszego gościnnego jurora RudaKoala oraz Lillien, sponsorującej nagrody dla zwycięzców!

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Aiamate / Aria / rkwcz

******************************************************************************************
Temat wyborów w tym tygodniu to...

Link do zewnętrznego obrazka

Ach, kiedy patrzę na ten tajemniczy uśmiech Mony Lisy
jestem pełna zachwytu nad talentem mistrza Leonarda... A Ty?
Przemień swoją miss w istne dzieło sztuki!
Czy to będzie śliczny rudzielec z "Pocałunku" Gustava Klimta
a może wytworna dama spędzająca "Niedzielne popołudnie na wyspie Grande Jatte"?
A może zaszalejesz i stworzysz stylizację rodem z obrazów Piccasa?
Zakasaj rękawy i zamieszaj "farby":
Pokaż nam swoją stylizację zainspirowaną malarstwem!


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do Piątku (31 stycznia), godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej, najpóźniej po poniedziałku. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:

zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nagrody sponsoruje:Lillien! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie.
Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Wyróżnienie dyplom.
Dodatkową nagrodą dla osoby z I miejsca jest możliwość sędziowania w następnych wyborach.
Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#714 25-01-2014 o 18h13

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

podium zostało przejęte przez cosplaye!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png gratulacje dziewczyny, świetne stylizacje!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#715 25-01-2014 o 20h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziewczyny, bardzo dziękuję za wyróżnienie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A co do nowego tematu wyborów..to jestem w siódmym niebie!
Już uciekam do szafy&nine. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#716 25-01-2014 o 21h20

Miss'ok
Zukajimo
"NienawidzęWielu RzeczyINicze go Specjalnie NieLubię.NieMamMarzeńBoZajmu jeMnie Rzeczywistość
Wiadomości: 56

Łał, nie spodziewałam się podium  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif Bardzo dziękuję i gratuluję pozostałym zdobywczynią podium i wyróżnionym.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka

http://31.media.tumblr.com/87e2a4f2a7d90e741905dfdf14ce367e/tumblr_mqfc97rbqD1svx45vo2_500.gif

Offline

#717 25-01-2014 o 21h26

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Jej drugie miejsce, to jest coś xD ... Gratuluje pozostałym zwyciężczyniom i wyróżnionym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jestem  ciekawa co napisała RudaKoala o nas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#718 25-01-2014 o 21h54

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Faworytki na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Brakuje mi tylko chociaż wyróżnienia dla stylizacji Anzy.
Zukajimo, jedna z najwierniejszych kopii, jakie tu widziałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#719 26-01-2014 o 16h40

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

No i podium zajęły moje faworytki. xD Gratuluję, a tymczasem sama przygotowałam coś do inspiracji malarstwem:

Z początku planowałam inspirację "Płonącą żyrafą" Salvadora Dali ze względu na to, że przerabiałem ten obraz na wszystkich możliwych przedmiotach w liceum i wyjątkowo zapadł mi w pamięć. To aż dziwne, że zapamiętałam nie tylko wygląd obrazu, ale także tytuł i autora - nigdy sztuka mnie nie interesowała, a zapamiętywanie nazwisk autorów i przyporządkowanie ich (o zgrozo!) do nazw obrazów szło mi jak krew z nosa. Niestety, nie znalazłam ciuchów, które spełniałyby moje wymagania... Ale przypomniałam sobie jeszcze jeden obraz i tym właśnie się inspirowałam - "Martwa natura: wazon z dwunastoma słonecznikami" Vincenta van Gogha.

//photo.missfashion.pl/pl/1/22/moy/16963.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Mówiąc szczerze, ten obraz poznałam przez... puzzle. Wiem, że to mało ambitny sposób na podziwianie obrazów, jednak nigdy mnie do malarstwa nie ciągnęło, a na polskim już sto razy bardziej wolałam napisać kolejne wypracowanie na temat "Lalki" niż opisać jakikolwiek obraz. Jednak słoneczniki mają coś w sobie i wyjątkowo mi się podobają. A puzzle układałam z przyjemnością /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#720 27-01-2014 o 12h09

Miss'nieobczajona
Lawrence
...
Miejsce: Ełk
Wiadomości: 20

//photo.missfashion.pl/pl/1/22/moy/16998.jpg
Od kilku tygodni plastyczka non stop truje mi głowę jednym pytaniem: co namalował Francisco Goya?
Postanowiłam w końcu uchronić się od kolejnej jedynki i sprawdzić. Zapomniałam. Dopiero, gdy zerknęłam na temat nowych Wyborów, ten malarz nasunął mi się na myśl.
Moja Miss to księżna Alba z jego obrazu, rocznik 1795.

Offline

#721 27-01-2014 o 12h26

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Mam nadzieję, że nie pojechałam za mocno... ale co tam, warto spróbować.

Nie bardzo stać mnie było na upatrzone ciuszki do stroju Fridy Kahlo, więc ruszyłam głową i wpadłam na taki oto - może trochę kontrowersyjny? - pomysł.

Przedstawiam Maję, czyli moją interpretację obrazu znanego jako "Maja naga" autorstwa Goyi.

Link do zewnętrznego obrazka

http://4.bp.blogspot.com/-iVmYFSMyqRs/T2UTVxatRRI/AAAAAAAAAKs/ONtWOb5V-Xg/s1600/Goya_Maja_naga2.jpg

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (27-01-2014 o 14h23)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#722 27-01-2014 o 16h24

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Ja postanowiłam iść w klasykę więc stworzyłam  Mona Lise i jej tajemniczy uśmiech więc oto wynik mojej pracy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#723 27-01-2014 o 17h13

Miss'nieobczajona
Takaari
...
Wiadomości: 23

O rzesz w twarz O_O    A myślałam, że takie rzeczy się nie zdarzają. Dziękuję i gratuluję pozostałym :-)


...

Offline

#724 27-01-2014 o 19h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/22/moy/17051.jpg


oto moja  "Dziewczyna z perłą" Jana Vermeera. katowałam się wczoraj przez cały dzień w kółko oglądając film o tymże tytule i pomyślałam, że przeleję mą lekką psychozę na miss.

Offline

#725 27-01-2014 o 22h41

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Gratuluję zwyciężczyniom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A teraz coś na nowy temat:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Leda to żona Tyndareosa, króla Sparty i kochanka Zeusa, który zjawił się u niej pod postacią łabędzia. Jest dość często ukazywana przez malarzy, więc inspirowana dziełami, które powstały z myślą o niej, moje wyobrażenia i odczucia przelałam na miss
//photo.missfashion.pl/pl/1/22/moy/17057.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 27 28 29 30 31 ... 66