Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 20 21 22 23 24 ... 66

#526 22-10-2013 o 18h47

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

lol, powinnam być wróżką..heh taki wynik właśnie typowałam i trafiłam idealnie..każdy na swoim miejscu..super!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png serdeczne gratulacje dziewczyny, zasłużyłyście../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#527 22-10-2013 o 20h08

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Ojaa,nie mogę w to uwierzyć <przeciera oczy>. Dziękuję bardzo za docenienie mojej wizji. Gratuluję pozostałym dziewczyną, naprawdę odwaliłyście kawał świetnej roboty. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#528 23-10-2013 o 12h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratulację z wygranych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Trochę szkoda że Mołdawia nie złapała jakiegoś wyróżnienia no ale trudno.
Czyżby Halloween się szykowało i na alternatywnych,że tak przesuwana jest kolejna tura? Swoja drogą czy ktoś wcześniej nie wspomniał, że po X edycji to graczki będą oceniać xD?Zapowiada się interesująca tura, mam nadzieję, że temat mi się na tyle spodoba aby wziąć udział.

Offline

#529 25-10-2013 o 10h14

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

JURY ALTERNATYWNYCH WYBORÓW ZMIENIA DATE OTWARCIA AW NA 3LISTOPADA Z UWAGI NA HALLOWEEN I ZAINTERESOWANIE DODATKOWYMI WYBORAMI.
ZAPRASZAMY DO NAS 3LISTOPADA NA WZNOWIENIE ZABAWY!


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#530 28-10-2013 o 12h33

Miss'na całego
Ashanti
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 304

Mam nadzieje, że tego 3 listopada nie będzie już nic związanego z tym halloween bo ile już można

Offline

#531 03-11-2013 o 15h53

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Nadszedł trzeci listopada, więc podbijam temat i z niecierpliwością oczekuję pohalloweenowej niespodzianki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#532 03-11-2013 o 17h35

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Również czekam, o której godzinie dodacie info


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#533 03-11-2013 o 21h39

Miss'całkiem całkiem
kasiaczek
...
Miejsce: Bielsko Biała
Wiadomości: 148

Wydaje mi się ze będzie to jutro /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#534 04-11-2013 o 10h39

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Dziewczęta z powodu mojej wyprowadzki 80km od rodzinnego miasta nie mam narazie dostepu do internetu, a jeśli już to chwilowy. Nie sądziłam, że tak szybko to nastąpi, ale jednak... Musicie dać mi tydzień, może dwa. Muszę ogarnac internewt i wszystkie sprawy po czym dopiero znajde czas na mf.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#535 04-11-2013 o 10h49

Miss'na całego
Ashanti
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 304

Rkwcz-To nie mozesz znalezc sobie zastępstwa ? Wszyscy mają na tym tracic bo Ty mialas przeprowadzke ?

Offline

#536 04-11-2013 o 10h54

Miss'ujdzie
Marii-chan
Diabolik Lovers
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 178

Ashanti napisał

Rkwcz-To nie mozesz znalezc sobie zastępstwa ? Wszyscy mają na tym tracic bo Ty mialas przeprowadzke ?

Ashanti wrzuć na luz,świat się nie zawali jeśli poczekasz trochę dłużej... Świat ci się sie zawali. To jest zabawa,a sądząc po twojej wypowiedzi bierzesz to za bardzo na poważnie. Chill dziewczyno /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#537 04-11-2013 o 10h56

Miss'ujdzie
Marii-chan
Diabolik Lovers
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 178

Aria napisał

I wgl fajnie rkwcz, że nas o tym poinformowałaś i z nami to skonsultowałaś.

Nie lepiej wysłać taką wiadomość na PW,bo zrobi się kolejne  zamieszanie. W końcu to wyście założyły ten temat.

Offline

#538 04-11-2013 o 11h03

Miss'na całego
Ashanti
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 304

Marii-chan- Nie nie zawali mi się swiat ale jak ktoś sie za coś bierze to powinien stosować jakieś zasady i byc przygotowany na rozne okoliczności niewazne czy jest to jakas zabawa czy cos powaznego. W ten sposob ukazuje tylko szacunek jaki ma do ludzi. Poza tym nie uslyszelismy nawet glupiego 'sorry'. A tam w ogóle to co za problem podać temat i tyle ! a ogloszenie wyników mogloby byc za tydzien lub dwa. Wszystko sie da tylko trzeba chciec.

Offline

#539 04-11-2013 o 11h17

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Marii-chan napisał

Aria napisał

I wgl fajnie rkwcz, że nas o tym poinformowałaś i z nami to skonsultowałaś.

Nie lepiej wysłać taką wiadomość na PW,bo zrobi się kolejne  zamieszanie. W końcu to wyście założyły ten temat.

Uważam, że w kłótnie lub jakiekolwiek zgrzyty między organizatorami nie należy się wtrącać. Skoro wolą prowadzić taką dyskusję tutaj na forum, to niech ją prowadzą, a jak wolą na pv to będą to robić tam.

Ashanti napisał

Marii-chan- Nie nie zawali mi się swiat ale jak ktoś sie za coś bierze to powinien stosować jakieś zasady i byc przygotowany na rozne okoliczności niewazne czy jest to jakas zabawa czy cos powaznego. W ten sposob ukazuje tylko szacunek jaki ma do ludzi. Poza tym nie uslyszelismy nawet glupiego 'sorry'. A tam w ogóle to co za problem podać temat i tyle ! a ogloszenie wyników mogloby byc za tydzien lub dwa. Wszystko sie da tylko trzeba chciec.

Sorki Ashanti, ale widocznie nie wiesz jak to jest robić coś za darmo dla kogoś kogo się nie zna, poświęcając przy tym wiele godzin swoje i tak ubogiego wolnego czasu. Czasem są sytuację których nie da się przewidzieć, a ja na miejscu organizatorów nie poświęcałabym losu moich prywatnych spraw dla czyjejś zabawy w fikcyjnym świecie. Dlatego rozumiem, że zabawa się przesunie o tydzień lub dwa.
A robienie takich dramatów wcale nie polepszy sprawy, gdybym miała słuchać takich wyrzutów to bym się zdenerwowała i powiedziała: skoro aż tak wam źle i tak bardzo jesteście nie zadowoleni z mojego pomysłu i sposoby w jaki go realizuję, no to spoko. nie będzie kolejnych alternatywnych wyborów miss fashion, bo jak mam słuchać samych pretensji to mi się już nie chcę poświęcać mojego czasu na grę, skoro ten czas bym mogła poświęcić chłopakowi / rodzinie / uczelni / innemu hobby.

Offline

#540 04-11-2013 o 11h34

Miss'na całego
Ashanti
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 304

Kaiken-To niech tak powie nikt jej nie broni i będzie święty spokój

Offline

#541 04-11-2013 o 11h55

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ja może tylko dopowiem, że w alternatywnych dziewczyny przynajmniej są z nami szczere co do powodu przesunięcia eventu i oczywiście całkiem zrozumiałe, że poczekamy jeszcze chwilę. Nikt nie może mieć pretensji do Rkwcz za to, ze nie będzie miała dostępu do gry. Przyszła, powiedziała, o co chodzi i już, my powinniśmy uszanować. I szanujmy, do jasnej ciasnej, bo przeprowadzki to szatan ._.
(piszę to tu teraz, bo wolę od razu zaznaczyć, że takie przesunięcie konkursu różni się całkowicie od konkursu oficjalnego, gdzie konkurs został bez słowa zapomniany)

Offline

#542 04-11-2013 o 17h05

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Przypominam iż jestem studentką i prace zaliczeniowe pochłaniają mi dużo czasu, póki nie było szkoły, przeprowadzek, organizowania sobie życia od nowa, miałam masę czasu na grę. Ale bez przesady. Nie jestem z aw związana jakąś magiczną umową, która nakazuje mi wszystko robić zgodnie z czasem rzucając dla internetowej gierki sprawy najwazniejsze w życiu - mam na myśli mieszkanie, szukanie pracy, studia, chłopaka i wiele innych z pewnością ważniejszych spraw. Nie mogę znaleźć zastępstwa i gdyby wybory teraz miały wygladać jak zawsze to temat by sie pojawił, ale jak pisałam wcześniej to ma być coś specjalnego do czego jestem niezbędna jako grafik, a nie tylko organizator. Odpowiadam za wygląd postów, dyplomów, wyglądu podium i całej reszty bez czego wszystko byłoby puste. Jeśli chcecie talkie wybory to okej. Ja sie moge ulotnić bo teraz zaczynam być ,,najgorsza" bo nie mam czasu na gierke. Nie pozwole po sobie bezpodstawnie jeździć bo z ery gimnazjum już wyszłam gdzie wszystko ma się gdzieś i po szkole jest cały dzień na internet. Przykro mi - mam obowiązki.
Nie będę więcej komentować wyrzutów w moim kierunku, więc wszystkie wiadomości, które chcecie do mnie kierować pozostaną bez odpowiedzi. A już na pewno te zawierające pretensje i skargi.
NIE JESTEM MASZYNĄ
Pozdrawiam.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#543 04-11-2013 o 18h39

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Spokojnie RKWCZ ja poczekam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wolę poczekać te 3 tygodnie żeby było coś super, zamiast 5 dni i żeby było coś właśnie "pustego" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Wiec do zobaczenia :*


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#544 04-11-2013 o 20h34

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

A jak tak trochę z innej beczki - GDZIE OBIECANE CHIBIKI ZA SKANDYNAWIĘ. ;_;


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#545 12-11-2013 o 19h36

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 127

Super, wreszcie mam kasę a teraz nie wiem czy wydać teraz czy czekać na temat xD.


Życie jest okrutne, lecz idzie się w nim odnaleźć. Czas mknie przed siebie, ale można go zatrzymać w sercu...

Offline

#546 15-11-2013 o 12h29

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nie rozumiem tych pretensji... Jak ktoś się czuję oszukany to niech zorganizuję alternatywne wybory dla alternatywnych wyboru, skoro uważa że to taka prosta sprawa... Życzę powodzenia! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Co do przeprowadzek... piekło, ja przeprowadziłam się parę ulic, ale żyłam na walizkach z 2 tyg, a co dopiero gdy trzeba przeprowadzić się tak daleko. Rkwcz jesteśmy z Tobą !


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#547 20-11-2013 o 00h21

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235


Link do zewnętrznego obrazka

Witamy was na naszym specjalnym jubileuszu!!!
ARIA, AIAMATE I RKWCZ
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Wiele z was zastanawiało się pewnie co planujemy, dzisiaj dostajecie odpowiedź! Miss, które zajęły 1miejsca przez wszystkie dotychczasowe edycje AW mogą zabłysnąć po raz kolejny. Poprosiłyśmy nasze finalistki o wysłanie trzech stylizacji, a mianowicie:
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif stylizacja dowolna
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif stylizacja wieczorowa
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif kostium kąpielowy
O wyniku tych wyborów głównie decydujecie wy! Głosy jury pozostaną zagadką do końca konkursu i zostaną zsumowane z waszymi.

A teraz prezentujemy wam nasze finalistki!
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka



/modules/forum/img/smilies/epingle.gif JAK ZAGŁOSOWAĆ? /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Nic prostrzego! Głosujecie poprzez wysłanie wiadomości do:
Arii
lub
Aiamate
Wystarczy kliknąć nick jednej z jurorek i wybrać opcję ,,Wyślij wiadomość"
Twoje zgłoszenie powinno wyglądać:
Głosuję na miss: >>TU WPISUJESZ NR<<
Stylizacja dowolna: ?/3
Stylizacja wieczorowa: ?/3
Kostium kąpielowy: ?/3


Możesz w ten sposób w jednej wiadomości zagłosować na wszystkie finalistki oceniając każda z kreacji w punktacji od 1 do 3. Każda miss głosuje tylko raz! Warunkiem oddania głosu jest osiągnięty 5poziom w grze(multikonta). Wszelkie oszustwa czy dublowanie głosów zostaną natychmiastowo zdyskwalifikowane!.
Dzięki waszemu głosowaniu nasze finalistki otrzymają:
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Dyplomy
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif 3 Avatary dla każdej z nich
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Chibi w jednym z konkursowych strojów
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Pozycję którą macie szansę zyskać raz na 3miesiące
Nagrody funduje rkwcz

TERMIN DO ODDAWANIA GŁOSÓW TO 4GRUDZIEŃ GODZINA 10:00
Wyniki pojawią się jak najszybciej.

UDANEGO GŁOSOWANIA I MIŁEJ ZABAWY!!!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ps. Niestety finalistka naszej edycji pt. ,,TEATR" nie była w stanie dostarczyć stylizacji o czym nas powiadomiła.
Ps2. Uprzejmie przepraszam za moje opóźnienie całego wydarzenia. Dziękuję za słowa wsparcia i zrozumienie.

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (20-11-2013 o 00h23)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#548 20-11-2013 o 12h46

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

O, ale fajnie! Co prawda stroje z kategorii "strój kąpielowy" są trochę disturbing w niektórych przypadkach, ale ogólnie super różnorodność i biegnę zagłosować!

I przypominam się ze swoim pytaniem, czy zaległe chibiki zostaną narysowane, czy raczej nie robić sobie już nadziei na nie?


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#549 20-11-2013 o 12h52

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

nivata napisał

O, ale fajnie! Co prawda stroje z kategorii "strój kąpielowy" są trochę disturbing w niektórych przypadkach, ale ogólnie super różnorodność i biegnę zagłosować!

I przypominam się ze swoim pytaniem, czy zaległe chibiki zostaną narysowane, czy raczej nie robić sobie już nadziei na nie?

Jeżeli Masakra nie daje znaków życia to ja będąc czas postaram się je nadrobić o ile chibi mojego autorstwa nie będą wam przeszkadzać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#550 20-11-2013 o 13h23

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Nivata, strój kąpielowy miał być po prostu widoczny w stylizacji, a kto jaki nadał mu charakter, to już indywidualna sprawa danej osoby. Każdy inaczej podchodzi do kategorii i osobiście mnie też cieszy owa różnorodność /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Rkwcz, oczywiście, że nie będzie nam przeszkadzało, czyjego autorstwa są chibiki. Czekamy z niecierpliwością, o ile tylko znajdziesz czas i chęci - mnie osobiście będzie naprawdę miło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 20 21 22 23 24 ... 66