Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 18 19 20 21 22 ... 66

#476 13-10-2013 o 15h20

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Jeżeli chodzi o edycję specjalną to użytkowniczka została wprowadzona w błąd z naszej organizatorskiej winy (nie było powiedziane wystarczająco jasno więc osobiście do niej napisałam).

Tutaj nie jest to "poprawka stylizacji zgłoszonej na temat" bo poprzednia była nie ważna, tylko mamy 1 liczące się zgłoszenie.

Czyli zostawiamy i oceniamy.

PS. a na przyszłość proszę uważnie czytać ogłoszony temat i nie sugerować się wyłącznie innym zgłoszeniami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#477 13-10-2013 o 16h56

Miss'nieobczajona
RudaKoala
Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu
Miejsce: Gdzieś daleko
Wiadomości: 41

Aiamate napisał

Jeżeli chodzi o edycję specjalną to użytkowniczka została wprowadzona w błąd z naszej organizatorskiej winy (nie było powiedziane wystarczająco jasno więc osobiście do niej napisałam).

Tutaj nie jest to "poprawka stylizacji zgłoszonej na temat" bo poprzednia była nie ważna, tylko mamy 1 liczące się zgłoszenie.

Czyli zostawiamy i oceniamy.

PS. a na przyszłość proszę uważnie czytać ogłoszony temat i nie sugerować się wyłącznie innym zgłoszeniami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Dziękuje z całego serduszka <3 Od tego dnia będę czytać uważniej  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jeszcze raz dziękuje <3

Ostatnio zmieniony przez RudaKoala (13-10-2013 o 17h04)

Offline

#478 13-10-2013 o 19h01

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Fajnie, że tak to się rozwiązało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#479 14-10-2013 o 09h58

Miss'całkiem całkiem
Deji
...
Wiadomości: 83

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8944.jpg
przedstawiam Państwu Sandrę Day O'Connor /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png <ur. 26 marca 1930 w El Paso> amerykańską prawniczkę, pierwszą kobietę-sędzię Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych w latach 1981-2006. była jedyną kobietą w składzie Sądu Najwyższego od początku jego istnienia. jako członek prestiżowej, 9-osobowej instytucji, była jedną z najbardziej znaczących kobiet na świecie. źródło - klik
wybrałam Ją, gdyż podziwiam Ją za inteligencję, bystrość i odwagę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png oraz z tego powodu, że urzędowała w Stanach Zjednoczonych, gdyż uwielbiam je

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Dej
dziękuję ;* http://new%20link%20wstawić   http://new%20link%20wstawić

Offline

#480 14-10-2013 o 18h10

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690


WYNIKI IX WYBORÓW MF ,,KOBIETY, KTÓRE ZMIENIŁY OBLICZE ŚWIATA"

Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce - Kaiken
Średnia głosów wynosi 8,95
Święta Panienko, stoisz na podium!
Ciekawe i inne od pozostałych podejście do tematu, choć na pewno trafne - w końcu Maryja jak żadna inna kobieta zmieniła losy całego świata... Bardzo dobrze odwzorowana, od razu widać, któż to na nas zerka spod tej ciężkiej korony. Odważne posunięcie, ale jak widać skuteczne, a przecież o to chodzi! Brawo!

Nivata



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce - MariaANTONINA
Średnia głosów wynosi 8,93
Super, że na podium wylądowała Polka, o której mało kto wie, że jest Polką, gratuluję wyboru kobiety! Świetnie odwzorowany strój lat 20. i idealnie dopasowana twarz miss do buźki Poli; bladość, krwista szminka i ta uniesiona brewka, nawet kształt oczu - just wow!
Nivata



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce - Hildee
Średnia głosów wynosi 8,65
Muszę w końcu obejrzeć Persepolis! Dobry wybór, oryginalny i otwierający oczy na mniej znaną, a również odważną i godną zainteresowania kobietę. Jestem pod wrażeniem tak dobrego skomponowania stroju - nie jest łatwo balansować tylko w jednym kolorze, a tutaj wyszło to naprawdę świetnie! Dodatki również dobrane bardzo przemyślanie.
Nivata





Na szczególne wyróżnienie zasłużyły
Link do zewnętrznego obrazka

Lillchen
Link do zewnętrznego obrazka
Jaka szkoda, że brakło miejsca na podium dla tej cudownej Agathy! Uważne spojrzenie obserwatora, wyrazista szminka i ta przeurocza grzyweczka... Jestem oczarowana tym, jak dobrze został oddany jej wygląd i strój i żałuję, że wygrane mogą być tylko trzy osoby! Dla mnie Lilchen to taka sama zwyciężczyni jak pozostałe dziewczyny z podium.
Nivata

ORAZ

Lola886
Link do zewnętrznego obrazka
Kleopatra musiała się pojawić, byłam pewna, że ktoś ją zaprezentuje. Loli bardzo fajnie to wyszło - dobrze dobrała charakterystyczną fryzurę i złote dodatki, które pasują do egipskiego, królewskiego imidżu królowej. Niech to wyróżnienie będzie zachętą do dalszych zmagań, gratulacje!


Nivata



Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
Rkwcz / Aiamate / Aria


Serdeczne podziękowania dla
Nivata -naszej poprzedniej zwyciężczyni 2 miejsca za bycie jurorem w tym temacie! Dziękujemy pięknie!


******************************************



CZAS ZACZĄĆ KOLEJNE WYBORY!

Link do zewnętrznego obrazka
Jesień to sentymentalna pora... czas poszperać w pudełku zwanym pamięcią i
wyciągnąć pocztówkę z wakacji po Europie!
Przypomnij sobie zagraniczną wycieczkę, na której byłaś albo po prostu wybierz sobie kraj, który lubisz i chętnie odwiedziłabyś podróżując po starym kontynencie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Czy to będzie popołudniowa herbatka pod Big Benem, chrupiący croissant pod wieżą Eiffla a może przebrana niczym Matrioszka zwiedzasz Kreml? A może "prostowałaś" krzywą wieżę w Pizie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Pochwal Nam się specyfiką danego kraju, oddaj w swojej stylizacji jego niepowtarzalny charakter!

Uwaga! Tylko Europejskie kraje- daleko szukać nie trzeba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy do Poniedziałku (21 października), godz. 10:00. Wyniki pojawią się jak najszybciej, minimum w poniedziałek. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.


Nagrody sponsoruje: rkwcz!


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii! Wyróżnienia otrzymają dyplomy. Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (14-10-2013 o 19h58)

Offline

#481 14-10-2013 o 18h32

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Łał.. Wyjątkowo szybko są wyniki, co mnie ogromnie cieszy.
Byłam pewna, że Imloth będzie na podium, a tu takie zaskoczenie.. Oczywiście gratuluje serdecznie wyróżnionym osobą. Także tym, które wygrały "zwierzęcą" edycje.
Szkoda, że nie wzięłam udziału, ale najpierw ktoś już zrobił Amelię Earhart, potem cesarzową Sissi.. Zabrakło po prostu czasu na myślenie nad jeszcze inną stylizacją.


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#482 14-10-2013 o 18h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8981.jpg
Moja Miss była na wycieczce w Wlk. Brytanii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Lubi się ubierać modnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png więc stąd uroczy zestaw, który wyżej prezentuje - zakupiła; "must have" nie było innej opcji, idealny do jej szafy.
Kilka słów o tym przepięknym i ciekawym kraju: przecudownie położona wyspa, największa w Europie, a nawet 9-ta pod względem powierzchni (świat). Słynny kanał La Manche, który urzeka swą niesamowitą atmosferą i idealnym miejscem na turystyczne wojaże /modules/forum/img/smilies/content3.gif
Opis - wiki

Offline

#483 14-10-2013 o 18h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nivata byłaś "wredna" z ocenianiem xD? bo te średnie jakieś słabsze od poprzednich edycji.W każdym razie gratulację z wygranych chociaż miałam w większości inne faworytki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Powodzenia w wycieczce po Europie temat mnie nie bawi więc raczej spasuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#484 14-10-2013 o 19h13

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Wow! Wyniki dość szybko doszły do nas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I Gratulacje zwyciężczyniom! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8983.jpg


Moja Miss uwielbia podróżować po kraju! Tym razem wyruszyła do eleganckiej, pięknej Francji. Pierwszego dnia popędziła do sklepu i zobaczyła jak ubierają się miejscowe Paryżanki. "Zgapiła" trochę styl od nich i stworzyła o to coś takiego. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Następnego dnia poszła zwiedzić słynną wieże Eiffla. Od razu zachwyciła ją. Później MaryKateAn poszła do kawiarenki, gdzie wypiła sobie kawę i zjadła bagietkę, którą potem wzięła na wynos, tak jak widać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png MaryKateAn była zadowolona z podróży!

Ostatnio zmieniony przez MaryKateAn (14-10-2013 o 19h14)


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#485 14-10-2013 o 19h25

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

amcia46 napisał

temat zaczyna sie tym rzeby ktos kogos posłuchał
1ludzie wiedzoł rze prawie wszyscy nie lubioł bardzo cuchnoncego zapachu swojej miss
2ludzie wiedzoł rze miss jest głodna widac po jej twarzy
3ludzie wiedzoł rze miss jest gruba widac po jej brzuchu
4ludzie widzoł rze miss nie jest pomalowana widac po jej maniciure prawda
5ludzie widzoł rze miss jest głodna najlepiej sporzyc jeden posilek dziennie najlepiej sporzyc warzywa
te wszystkie licytacje soł dla was wszystkich wien muwie co zrobc w 1 zadaniu
zadanie1umyj swojoł miss
2daj swojej miss jesc
3ćwicz ze swojoł miss
4pomaluj swojoł miss
5daj jeden posilek dla swojej miss dzienne najlepiej warzywa
te licytacie soł warzne rzyciu swojej miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png javascript:;  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/mad.png
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bisou.gif  /modules/forum/img/smilies/blebl.gif  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif    /modules/forum/img/smilies/content3.gif  /modules/forum/img/smilies/content4.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/hein.gif  /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/miou.gif  /modules/forum/img/smilies/miou.gif  /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif  /modules/forum/img/smilies/snif.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif   /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

amcia46 napisał

to prwda co ona muwi i dobrze jej napisała własnie tak postempowac trzeba brawooo /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

To teraz ty posłuchaj:
1. Post w żadnym stopniu nie jest na temat.
2. Radzę ci pisać z słownikiem, bo w prawie w każdym wyrazie masz błąd.
3. Powinnaś przeczytać regulamin forum.
4. Nie przesadzasz czasem z emotikonami?
5. Nie pisze się posta pod postem.
6. Lepiej to usuń jeśli nie chciałabyś spotkać się z "miłą" interwencją moderatora.
To tyle. Dziękuję bardzo.


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#486 14-10-2013 o 19h32

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Arwen ona spamuje także w innych działach, sądzę że to konto stworzone dla zabawy i w celu wkurzenia modów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#487 14-10-2013 o 19h39

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dokąd zmierza ten świat... ach... Gratulację dla misek, które wygrały /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#488 14-10-2013 o 19h46

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Jeee, trzecie miejsce, super! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chociaż tak serio myślałam, że będę mieć najwyżej wyróżnienie, bo Agatha Christie na przykład zasługiwała na wyższe miejsce myślę. Gratulacje dla pozostałych wygranych i nagrodzonych! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#489 15-10-2013 o 03h40

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Ojej, jestem na podium, i to na 1 miejscu. Jakże mi miło za wyróżnienie mojej wizji Matki Boskiej. Kłaniam się nisko.

A skoro już się wypowiadam to pozwolę sobie rozwinąć mam wypowiedź. Zapewne wszyscy zaleją nas zachodnimi wspaniałościami Europy, zaś ja pozostanę wierna Polsce.

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8996.jpg

A o to przed wami moja miss w tradycyjnym polskim stroju. Mało kto docenia Polskę jako ciekawy kraj turystyczny. Zaś nasze Mazury i Bieszczady krzyczą o swym pięknie. Stary rynek w Gdańsku kłania się nisko, a tuż obok niego przecudny Malborski Zamek i wszystkie okoliczne twierdze, które podbił Jagiełło.  Świętokrzyskie kusi swymi zdrowotnymi wodami i wielobarwnymi polami. No i zalew szczeciński, i mgła nad Odrą która snuje się pomalutku. Krasnyja nasza Polskaja! Zaś nasze tradycje piękne a coraz to bardziej o nich zapominamy w wyścigu szczurów czy to w szkole, uczelni cz też pracy. Nie doceniamy i zapominamy o tym co ważne, zaślepieni blaskiem fałszywego zachodniego złota...

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#490 15-10-2013 o 09h06

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Gratuluję dziewczyny,w tych wyborach było naprawdę dużo ciekawych i interesujących stylizacji, jak i opisów.

Kaiken muszę cię rozczarować,bo ja tez chciałam zrobić Polski strój /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Już od dawna za mną chodziła taka myśl /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#491 15-10-2013 o 10h10

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Jejku, już wyniki? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png) Gratuluję dziewczynom z podium, wszystkie na to podium w pełni zasłużyłyście! Szczególnie zachwyca mnie Matka Boska /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
I dzięki za wyróżnienie!

No to zbieram na udział w kolejnej edycji, ha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#492 15-10-2013 o 11h23

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854


Skąd ja znam taką stylizację... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Rosette (15-10-2013 o 11h27)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#493 15-10-2013 o 11h37

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

ślicznie dziękuję za wyróżnienie..jest mi niezmiernie miło/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png gratulacje dla wszystkich nagrodzonych!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

mogę zadać pytanie?
jak mogę dodać dyplom do swojego profilu?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#494 15-10-2013 o 11h50

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Lola886 napisał

ślicznie dziękuję za wyróżnienie..jest mi niezmiernie miło/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png gratulacje dla wszystkich nagrodzonych!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

mogę zadać pytanie?
jak mogę dodać dyplom do swojego profilu?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Klikasz prawym na dyplom i wybierasz "otwórz grafikę w nowej karcie", kopiujesz adres. Potem wchodzisz w "moje konto" i w pole "podpis" dodajesz kod http://wklejasz%20adres
Chyba, że chodzi Ci o opis miss?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#495 15-10-2013 o 11h52

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

To skoro Francja jest spalona...

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/9001.jpg

Prosto z gorącej, słonecznej Hiszpanii, gdzie słońce nigdy nie zachodzi. Ze śniadą karnacją, czarnymi włosami i o oczach połyskujących soczystą zielenią. Jak można przyjechać do Hiszpanii i nie spróbować nauki ognistego flamenco? Namiętne ruchy, w których furkoczące falbany, wraz z rytmem wystukiwanym przez obcasy, odsłaniają i zasłaniają nogi, wprawiając w niemal hipnotyczny stan każdego mężczyznę. Włosy upięte w skromny kok, by pasemka nie przeszkadzały, nie rozpraszały podczas tańca, przyozdobione szkarłatnym kwiatem.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#496 15-10-2013 o 11h59

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Ario, dziękuję za odpowiedz;)


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#497 15-10-2013 o 12h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kaiken nie chce cię rozczarować ale jeśli to jest zgłoszenie to czy osoba gościna nie jest wykluczona z udziału w danym turnieju /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png?

Offline

#498 15-10-2013 o 12h35

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Samira napisał

Kaiken nie chce cię rozczarować ale jeśli to jest zgłoszenie to czy osoba gościna nie jest wykluczona z udziału w danym turnieju /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png?

Indeed. Niestety, Kai, ale Twoje zgłoszenie nie może się liczyć, chyba, że zrzekniesz się bycia jurorem. Jak chcesz głosować na samą siebie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#499 15-10-2013 o 13h10

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/9004.jpg

Moja miss śle pozdrowienia prosto z ośnieżonych szczytów alpejskich!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
W wakacje postanowiła zdobyć granicę francusko-włoską...czyli Mont Blanc - najwyższy szczyt Alp, a zarazem całej Europy../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Po tak ciężkiej wyprawie postanowiła odprężyć się na alpejskich stokach narciarskich...szalejąc na desce snowbordowej:D
Ponieważ tak wysoko w górach panują naprawdę minusowe temperatury, miss ubrała specjalne narciarskie spodnie i ciepłą aczkolwiek modną kurtkę, a jej oczy i twarz chronią gogle../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#500 15-10-2013 o 13h22

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Ja się zrzekam, bo temat zvbyt bardzo mi się podoba i chcę wziąć w nim udział. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 18 19 20 21 22 ... 66