Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 14 15 16 17 18 ... 66

#376 28-09-2013 o 17h26

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Chibi ze Skandynawii będą i z kolorów też, a także z edycji specjalnej, niestety, na tym koniec.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#377 28-09-2013 o 19h25

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7711.jpg

Renan jest wyszkolonym Shinobi, jago zadaniem jest ochrona Księżniczki Elizabeth, przed przerażającymi demonami. Jego zadanie jest bardzo trudne, tym bardziej, że Księżniczka nie uwolniła w pełni swych mocy. Jednak jego duma nie pozwala aby okazać słabość.

Offline

#378 29-09-2013 o 22h02

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Cóż w związku z tym, że na razie moja miss ma dziewczynę, zainspirowana tym tematem wyborów postanowiłam zmienić moją miss w chłopaka, aż do czasu gdy Liz zniknie.

Link do zewnętrznego obrazka

Will w tym roku skończył liceum, więc nie można o nim powiedzieć żeby był jakoś specjalnie dorosły, w takim razie co sprawiło, że jedna ze studentek z pobliskiej uczelni medycznej się nim zainteresowała? Tego nie wie nikt. Tak czy siak Liz jest z nim już kilka miesięcy i nie wygląda aby planowała odejść, co chłopaka bardzo cieszy, bo jest w nią zapatrzony jak w obrazek. To w końcu jego pierwsza tak mocna fascynacja kimś innym. Mało tego starszej dziewczyny wszyscy mu zazdroszczą, co go jeszcze bardziej cieszy.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#379 30-09-2013 o 09h18

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Facet mojej miss, w związku z Dniem Chłopaka, postanowił przestać być chłopakiem a zacząć być mężczyzną/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jego pierwszą, męską decyzją jest poślubienie Loli i ustatkowanie się u jej boku..
Na tę specjalną i wyjątkową okazję włożył gustowny smoking oraz dodatki utrzymane w kolorach bieli i czerni, ulubionych kolorach Loli;)

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7815.jpg


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#380 30-09-2013 o 11h54

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Więc teraz zostało już czekać jedynie na wyniki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Po ostatniej mocno ożywionej dyskusji tutaj i zamieszczeniu wyników wszystkich uczestniczek Alternatywnych Wyborów Miss Fashion, mam cichą nadzieję, że i tym razem będzie nam dane zobaczyć oceny wszystkich miss. Myślę, że nie tylko ja bym chciała zobaczyć ile punktów zgarnęłam za poszczególne kategorię. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#381 30-09-2013 o 12h19

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Kaiken, ostatnio chyba były wyniki nie za poszczególne kategorie, ale średnie całościowe od każdej jurorki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#382 30-09-2013 o 12h46

Miss'całkiem całkiem
kasiaczek
...
Miejsce: Bielsko Biała
Wiadomości: 148

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7817.jpg



Moja Miss bardzo kocha swojego chłopaka Benoit Pieszczoch, więc oprócz zakupów dla siebie w dalekiej Afryce kupiła również jemu typowy strój jednego z tamtejszych plemion /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#383 30-09-2013 o 13h32

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Hildee napisał

Kaiken, ostatnio chyba były wyniki nie za poszczególne kategorie, ale średnie całościowe od każdej jurorki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A no masz rację. Ale fajnie by było zobaczyć ocenę każdej z jury /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#384 30-09-2013 o 14h29

Miss'całkiem całkiem
Deji
...
Wiadomości: 83

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7818.jpg
Ben, jak przystało na przyszłego Pana Młodego, a dziś dnia - jeszcze kawalera, śpieszy żwawo na swój wieczór kawalerski /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ale wcześniej miał niemały dylemat - w co tu by się ubrać? 6-osobowa paczka kumpli oznajmiła mu, by ubrał się jak przystało na Pana Młodego: pod muszką, ewentualnie krawatem, lecz elegancko - kolory dowolne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png oni sami mieli się ubrać na biało-czarno (białe koszule, czarne krawaty/muszki, spodnie) z fioletowymi dwoma akcentami - ustalili, że to będzie muszka i kapelusz rodem z Wenecji, które wcześniej zamówili w wypożyczalni kostiumów. wymyślili kapelusze i muszki, by rozróżniać się w tłumie imprezowiczów, a także by łatwiej było im się znaleźć na parkiecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png "planowany imprezowy wieczór" miał się odbyć w klubie o nazwie "Copa Cabana Coctail" i oznajmili mu, że ma przyjść punktualnie na 21:00. tam się spotkają, będą na niego czekać w kubie. spojrzał w lustro. prezentował się super, spodobała mu się ta kawalerska stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png chwycił jeszcze w locie maskę i wyszedł z adresem klubu w ręce ... dotarł przed czasem, rozejrzał się wkoło, ale nie zobaczył znajomej twarzy, więc wszedł do środka. w środku było bardzo ładnie - musiał przyznać. na środku parkiet z podświetlanymi kolorowymi kwadratami, a wokół przy ścianach sofy w czerni ze stołami w nowoczesnym designie ze szklanymi blatami. wypatrzył kumpli i ruszył w ich stronę. powitali się, włożyli mu na palec czarny sygnet (prezent od nich wszystkich) założyli kapelusze, Ben dodatkowo maskę, uraczyli się shot'em i gwarnie na parkiet /modules/forum/img/smilies/epingle.gif ... zaczął się wybudzać, głowa go piekielnie bolała, prawą ręką wymacał pod palcami... piasek! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png momentalnie zerwał się na równe nogi i zobaczył, że jest na jakiejś przeklętej wyspie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png był cały w piasku, miał porwane spodnie i wyciągniętą koszulę, nie miał pojęcia co się dzieje, jego myśli nie nadążały... zauważył, ze w ręce ściska kawałek kartki... było tam napisane: ***Ben! miłego pobytu na bezludnej wyspie! ]:-> ściskają Kumple i... Cecile (Panna Młoda) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png p.s. przypłyniemy po Ciebie po ślubie Cecile i Chris'a (jeden z kumpli) nie bądź zły ;D*** a niżej dopisek ***przepraszam Kotku, że tak wyszło, ale cóż kocham Chris'a i on nie... pije /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png całuski ~ Cecile /modules/forum/img/smilies/bisou.gif***

Ostatnio zmieniony przez Deji (30-09-2013 o 14h32)


Dej
dziękuję ;* http://new%20link%20wstawić   http://new%20link%20wstawić

Offline

#385 30-09-2013 o 20h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oto moja wariacja na dzień chłopaka - Benoit jako Legolas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jego długie blond włosy idealnie pasują do roli elfiego księcia Mrocznej Puszczy.
//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7841.jpg

Offline

#386 30-09-2013 o 20h52

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Aria napisał

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku, 30 września godz. 20:00.

Crewedko chyba trochę się spóźniłaś ^^" Termin składania prac już minął, a szkoda bo Twój Benio fajnie wygląda ._.

Ostatnio zmieniony przez ErinBlack (30-09-2013 o 20h53)


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#387 01-10-2013 o 06h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ErinBlack napisał

Aria napisał

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku, 30 września godz. 20:00.

Crewedko chyba trochę się spóźniłaś ^^" Termin składania prac już minął, a szkoda bo Twój Benio fajnie wygląda ._.

A, sorki, nie doczytałam, sądziłam, że czas jest do północy... No nic, trudno /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#388 01-10-2013 o 18h26

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690


WYNIKI VII WYBORÓW MF

Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce - Kaiken
Średnia głosów wynosi 9,6
Byłaś jedną z moich faworytek, ponieważ strój twojego chłopaka wyróżniał się nieprzeciętnością i podejścia do tematu w inny sposób - Po prostu stworzyłaś mu stylizację, doskonałą do wschodnich sztuk walki. A ten ogień, może mieć różne znaczenia, dlatego każdy interpretuje to jak chce.
ScarletWitch



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce - Nivata
Średnia głosów wynosi 9,4
Gdy się patrzę na tego gościa, to wybucham śmiechem. Ale to pozytywna nota, gdyż masz poczucie humoru, a za oknem można zobaczyć i tak ubrane osoby... Powiem, że wygląda jak rasowy polak. Skarpetki do kolan i te spodnie podciągnięte pod pachy, nie ma nic lepszego.

ScarletWitch



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce - Deji
Średnia głosów wynosi 9,2
Mam słabość do takich stylizacji, bo jak sporo osób wie - często takie ciuszki ubieram na swoją miss. Taka stylizacja, bardzo mi przypomina epokę Wiktoriańską i te bale maskowe arystokracji. Cóż mogę więcej powiedzieć.. po prostu trafiłaś w mój gust.
ScarletWitch





Na szczególne wyróżnienie zasłużyły
Link do zewnętrznego obrazka

Misa
Link do zewnętrznego obrazka
Prosta stylizacja, lecz bardzo gustowna. Idealna do tanga, gdyż ta róża wpięta w jego bluzkę to sugeruje. Musiałaś trochę czasu poświęcić, aby przemyśleć koncepcje tej stylizacji i wyszło na plus.
ScarletWitch

ORAZ

Lola886
Link do zewnętrznego obrazka
Czarno białe stylizacje są jak najbardziej eleganckie i idealne do oświadczyn. Rzadko można zobaczyć mężczyznę w białym garniturze, a więc za to miałaś już plus. Dodatki dobrałaś uważnie, gdyż marynarka i buty zgrywają się w spójną całość.
ScarletWitch


CHIBI
WKRÓTCE!

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
Rkwcz / Aiamate / Aria


Serdeczne podziękowania dla Masakry za nagrody w formie chibi!
Oraz ScarletWitch -naszej poprzedniej zwyciężczyni 2 miejsca za bycie jurorem w tym temacie! Dziękujemy pięknie!


******************************************



CZAS ZACZĄĆ KOLEJNE WYBORY!

Link do zewnętrznego obrazka

Poczuj zew natury i ujawnij drzemiące w Tobie zwierzę!
Otwórzmy klatki w ZOO, opuśćmy zagrody, rezerwaty i zaciszne domowe kąty
aby pokazać prawdziwy Zwierzyniec na Alternatywnych wyborach miss fashion!
Czy będzie tu dziko kiedy nastroszysz piórka, zjeżysz się na grzbiecie czy zamachasz ogonem?
A może wolisz schrupać coś dobrego, wygrzać się na słonku i dać pogłaskać swoje piękne, miękkie futerko?
Oddajmy hołd różnorodności gatunkowej i nie twórzmy własnych stworów/ krzyżówek/ postaci spoza naszego wymiaru!. Sama wspaniała ziemska fauna.

Na co czekasz?
Kopytkuj do szafy!


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku (7 października) godz. 10:00. Wyniki pojawią się we wtorek. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.


Nagrody sponsorują: rkwcz oraz Masakra!


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii! Wyróżnienia otrzymają dyplomy. Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (01-10-2013 o 22h54)

Offline

#389 01-10-2013 o 18h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aww... Wyróżnienie i to za taki skromny strój? No jestem zaszczycona i dziękuję bardzo jurorom za oceny, szczególnie ScarletWitch, bo to jej zawdzięczam opinię. ^^
I oczywiście gratuluję Lola886 i naszym trzem głównym miejscom. Brawo dziewczyny!
Teraz będzie trochę ciężko zabrać się za strój zwierzaczka, ale chyba dawno nie było wyborów, gdzie będzie można trochę więcej pomyśleć nad strojem. ^^''

Offline

#390 01-10-2013 o 18h39

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

o rany! tego sie nie spodziewalam.. tyle razy moja miss sie starala i nic a tu jej facet zgarnal wyroznienie..! heh bardzo dziekuje, mile uczucie..dziekuje.
oczywiscie gratuluje serdecznie pozostalym laureatkom..!

Ostatnio zmieniony przez Lola886 (01-10-2013 o 18h41)


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#391 01-10-2013 o 18h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję! Podoba mi się podium, zwłaszcza że bardzo kibicowałam Nivacie, uwielbiam tę stylizację.

Offline

#392 01-10-2013 o 19h23

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Gratuluję dziewczyny.


//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7893.jpg


Ja do nowego tematu podeszłam nie co inaczej.  Tak, to nietoperz.

Ostatnio zmieniony przez YooSti (01-10-2013 o 19h24)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#393 01-10-2013 o 19h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To ja zgłoszę już dziś:

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7894.jpg

Miau~? Wybory jak wybory i zwierzak jaki wybrałam może już nudny i oklepany, ale poznajcie kocią damę. Królową wszystkich czarnych kotów roznoszących nieszczęście wśród kobiet i wodzących mężczyzn, by też na nich je sprowadzić. *w*
Strój doskonały do poruszania się w sposób zwinny i gibki dla jej gatunku. Zawsze jej wszystko uchodzi na sucho, bo zawsze spada na cztery łapy. Zimno jej nie grozi, bo mimo mroźnego spojrzenia jest ogrzewana ciepłym strojem niczym sierścią mruczącego ssaka. Pasek na tułowiu zastępuje jej zgrabny koci ogonek. Towarzyszy jej zawsze jej czarny koci przyjaciel trzymający się na jej szyi.

Ostatnio zmieniony przez Misa (01-10-2013 o 19h37)

Offline

#394 01-10-2013 o 20h05

Miss'nieobczajona
Lawrence
...
Miejsce: Ełk
Wiadomości: 20

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7897.jpg
Cudownie barwna i pozytywna, gadatliwa, o denerwującym głosiku, zamknięta w klatce - inaczej by uciekła. Papuga. Zwierzęcy odpowiednik mojej Miss.

Offline

#395 01-10-2013 o 20h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję podium nietypowe i przemyślane kreacje jak na męską garderobę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Temat ciekawy, może uda mi się stworzyć zwierzaka który mi się zawsze podobał ze względu na wygląd twarzy, chociaż przez brak nosa u miss może być ciężko xD

Offline

#396 01-10-2013 o 20h41

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Misa, ciągle podkreślasz, ze Twoje stroje są nudne i oklepane. Skoro nawet Ty tak uważasz, to jak inni mają patrzeć na to, co robisz? Szukasz litości? Grunt to wiara w swoje siły. xd

ALE FAJNIE, że zajęłam 2 miejsce! Sądziłam, że gejuszek Marii zajmie jakieś miejsce na podium, dziękuję!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#397 01-10-2013 o 22h34

Miss'całkiem całkiem
sweettaira
...
Miejsce: lublin
Wiadomości: 92

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7914.jpg


O to Słodki i puchaty Króliczek w wykonaniu kou (tak się nazywa ) zawsze chodzi ze swym ulubionym przysmakiem pospolite małe zwierzątko lecz wielu ludzi uważa je za cudowne w tym i ja dlatego postanowiłam je przedstawić w wykonaniu mojej miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#398 01-10-2013 o 22h49

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ale z ciebie farciarz... Złowiłeś Złotą Rybkę! Zobacz, jak światło cudownie odbija się od jej mokrych, pokrytych magicznymi znakami łusek, jak jej całe ciało lśni w słońcu! Przyjrzyj się, jaka jest piękna...! Ooo, uśmiecha się. Niepewnie, trochę nieśmiało, ale się uśmiecha! Masz szansę, teraz, poproś ją! Jeśli będziesz dla niej dobry na pewno spełni twoje życzenie.

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7951.jpg

Inspiracja: Betta Splenders fish, czyli nasz śliczny Bojownik Wspaniały.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez nivata (08-10-2013 o 12h47)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#399 01-10-2013 o 23h42

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Znosi jaja, a raczej jego małżonka gdyż on musi ją uwieść swoimi kolorowymi piórami. Prezentuje wam najprawdziwszego bażanta złocistego, jego złoto-czerwone pióra są tak wyraziste, że przyciągają wzrok turystów. Ma się czym chwalić, bo nie posiada tylko tych kolorów, jego ubarwienie jest bogatsze o dwa, a nawet trzy inne kolory. Pochodzi z Chin, lecz aktualnie więcej tego gatunku znajduje się w Anglii.
A więc drogie panie, która się skusi na tak uroczego ptaka jakim jest złocisty Bażant z rodziny kurowatych?

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7918.jpg

Offline

#400 02-10-2013 o 01h10

Miss'ok
Nocturne3
Jeśli chcesz, by nikt cię nie poznał to przebierz się za człowieka!
Miejsce: Ankh-Morpork
Wiadomości: 52

Meduza jest stworzeniem, które kojarzy się ze spokojem. Pływa sobie swobodnie i bez żadnych zmartwień w głębinach oceanu.Z wyglądu delikatna, ale uważaj! Jeśli zbliżysz się za bardzo może cię poparzyć.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 14 15 16 17 18 ... 66