Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 29-05-2013 o 15h16

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Ja też grałam na Hentailandzie. Nawet mam tam jeszcze... 3 konta ^^ Ale jakoś już nie gram xd
Na PBf'ach siedziałam jednak dosyć długo, no i nadal siedzę, ale nie tak często. Sama nawet miałam jedno forum założone.

Offline

#27 29-05-2013 o 15h29

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

Ooo ; p Itami, serio, Furore? ; p Jesteś Northem XD

Też tam siedzę, choć ostatnio coś mi się wydaje, że dość słabo ciągnie to forum. Prócz tego Emptiness i Maverick ; p

Kiedyś też było YG, ale zwiałem po trzech dniach przerażony zalewającym mnie zewsząd lukrem D;

Pisać uwielbiam i wątpię, żebym sobie odpuściła, więc cały czas szukam czegoś nowego... Co pożyje trochę, bo nie znoszę kiedy napracuję się nad KP, a tu forum umrze po paru dniach.

Ostatnio zmieniony przez Aeriss (29-05-2013 o 15h30)

Offline

#28 29-05-2013 o 22h20

Miss'ujdzie
Irisse
Czekoladowy Kot ~
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 228

Aeriss znam to... Kiedyś nakręciłam się na jedno forum, napracowałam się nad Kartą, a nawet nie zdążyłam cokolwiek napisać, bo forum zaraz upadło...  ._.

Offline

#29 30-05-2013 o 12h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hentailand jest chyba jednym z najpopularniejszych pbf'ów ,_,
  W końcu tematyka ambitna ^  ^ Jeszcze Spectrofobia, ale tak masakryczna ilość użytkowników sprawia, że nie wiem co się dzieje i nie nadążam za tym co, jak, gdzie i kiedy.

  Co do tematyki for to jakoś... fantasy mnie od jakiegoś czasu odrzuca. Z realnymi jest tak, że niby tematyka najprostsza, ale najtrudniej się pisze Q.Q ogólnie masakra.
  Chciałam założyć konto na Ascelli, ale zrezygnowałam. Za dużo yuristek, a i tak koniec końców zaczęłam grać na forum yuri ;p

Offline

#30 30-05-2013 o 13h16

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

ja założyłam coś w tym stylu, nie wiem, czy chodzi dokładnie o coś takiego, ale no... w tym stylu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Z tym, ze jest w stanie "śpiączki" bo nie ma graczy...


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#31 30-05-2013 o 15h52

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Grałam na kilku PBF'ach, ale na żadnym za długo nie zostałam. Dlaczego?
... Nikt nie chciał ze mną pisać. :c Plus nie miałam pomysłów, więc zawsze ktoś, kto się zgłosił do pisania musiał coś wymyślać. :<

Byłam na:
~ czarodzieje.my-rpg.com - dawno temu, miałam dwa konta - Danielle Wright (pierwsze, nieudane) i Elen Ensamme (drugie, też nieudane) - nikt nie chciał ze mną pisać, byłam tam obca ze względu na ułożone już grupki elity; było to moje pierwsze PBF;
~ orchardstable.czo.pl - byłam jako Bandit, znudziło mi się plus nikt nie chciał ze mną pisać i były grupki, jak na forum wyżej;
~ rumakuj.aaf.pl - niedawno dość, byłam Poison - zamknęli, dobrze nawet mi tam było, chociaż też nikt nie chciał ze mną pisać.

I to chyba tyle. Wszystkie, na których założyłam kartę. Było jedno, na którym tylko próbowałam napisać kartę i zrezygnowałam. :]
Zna ktoś fajne PBF, na którym ktoś byłby chętny ze mną pisać? Bo to zazwyczaj jest mój problem. *forever alone*

Offline

#32 30-05-2013 o 16h06

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Wiecie, zawsze można spróbować rozkręcić moje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#33 30-05-2013 o 21h52

Miss'całkiem całkiem
Itami
...
Miejsce: Najgłębsze czeluście Piekła
Wiadomości: 124

Aeriss napisał

Ooo ; p Itami, serio, Furore? ; p Jesteś Northem XD

Też tam siedzę, choć ostatnio coś mi się wydaje, że dość słabo ciągnie to forum. Prócz tego Emptiness i Maverick ; p

Kiedyś też było YG, ale zwiałem po trzech dniach przerażony zalewającym mnie zewsząd lukrem D;

Pisać uwielbiam i wątpię, żebym sobie odpuściła, więc cały czas szukam czegoś nowego... Co pożyje trochę, bo nie znoszę kiedy napracuję się nad KP, a tu forum umrze po paru dniach.

A i owszem, jestem Northem. ^-^ Się wydało, że nasz psychol to naprawdę dziewczyna. xD No i w sumie, to tak - coś mało osób ostatnio tam. Liczę, że to tylko przejściowe, bo to chyba jedyne porządne forum, przynajmniej jak na moje standardy. A mogę się dowiedzieć, pod jakim nickiem się skrywasz? ;3
Na YG mam zamiar się rejestrować, ale nie wiem, jak to pójdzie. Furore to chyba jedyne forum, na którym siedzę dłuższy czas i nie przerażają mnie znajomości z życia rzeczywistego wszystkich użytkowników, tylko sobie spokojnie gram.

@Solelei - swoją opinię o Spectro już wyraziłam, a co do Hentailandu... No, naprawdę administracja wybrała sobie ciekawą fabułę. Ale jakby nie patrzeć, forum żyje i z tego, co mi wiadomo, chyba ma się dobrze.

Hallucinatie - co do PBF, to zależy, w jakiej tematyce głównie gustujesz. Podaj gatunki, to może coś się wymyśli. :3

Aria - Wyślij mi na PW link, jak znajdę chwilkę czas, to chętnie rzucę okiem. ^^


http://.

Offline

#34 31-05-2013 o 11h46

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Itami, nieważne, jakie. ;] Byleby nie typowe fantasy, typu - z jakimiś trudnymi nazwami, dziwnymi walutami czy jakimiś eliksirami, tego nie lubię. >_<' Najlepiej podaj kilka, o których myślisz, że mnie zainteresuje, wybiorę sobie. :3

Offline

#35 31-05-2013 o 20h21

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

Ogólnie to furore i To forum to jedyne gdzie aktualnie się udzielam... ; p
Itami, to jak większość w sumie dziewczyn ; p Też mam nadzieję, że to jednak przejściowe, bo forum strasznie fajne i sporo świetnych ludzi poznałem tam. I w ogóle, no ; p dobrze się tam czuję ; p
Na pw moge Ci podać nick, bo tak to jakos tak... XD

Offline

#36 31-05-2013 o 23h30

Miss'całkiem całkiem
Itami
...
Miejsce: Najgłębsze czeluście Piekła
Wiadomości: 124

Aeris - ale że co jak większość? Chyba już śpię, nie rozumiem. >.< O, to podaj na PW, ciekawa jestem. ^-^


http://.

Offline

#37 01-06-2013 o 22h55

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

http://www.transylwania.pun.pl/forums.php gdyby ktoś miał ochotę... takie tam. luźne. Chętnie bym je rozbujała.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#38 02-06-2013 o 22h30

Miss'całkiem całkiem
Itami
...
Miejsce: Najgłębsze czeluście Piekła
Wiadomości: 124

Nie obrazisz się, jeśli się troszkę przyczepię? Nie żeby jakoś złośliwie, tylko w ramach rad, co? :3
Po pierwsze, kolorystyka. Na ogół lubię połączenie czerni i czerwieni, ale nie aż tak rażące. Na przykład na False bardzo ładnie to wygląda, ale tutaj... Tego czerwonego jest za dużo. Do tego biała czcionka główna. To po prostu mocno daje po oczach.
Teraz, jeśli już jesteśmy przy szacie, nagłówek. Rozciąga forum, na dodatek kiepskiej jakości i widać na nim brzydki napis "Facebook". Radziłabym znaleźć nowy obrazek, najlepiej duży, a potem go obrobić w takim choćby Photofiltre.
Przeraził mnie regulamin. Wiem, że forum jest luźne, jednak powinien takowy się na nim znaleźć. Póki co, łatwo wam wszystko ogarnąć, bo jest was mało. Ale przy dużej ilości użytkowników, coś takiego nie przejdzie. Wiadomo, regulaminy są podobne, ale: jeśli takiego nie ma, to na co się powołasz, jeśli ktoś będzie się niewłaściwie zachowywał? Nie ma zasad - nie ma czego przestrzegać. No, poza tym, ja mam wątpliwości. Każdy PBF ma swoje granice. Pytanie, jak jest u was? Jest cenzura czy jej nie ma? A co z wulgaryzmami? Dozwolone na fabule, offtopie etc? To też należałoby zaznaczyć. Regulamin jest ważny i potrzebny i tutaj nie ma zmiłuj.
"Urzekła mnie twoja historia" - to proponowałabym przenieść jako subforum do KP, gdyż odnosi się do postaci, nie do rozgrywki.
Jeszcze ostatnia rzecz, ale to już moja własna sugestia, o której już pisałyśmy na PW. Pun jako serwer na PBF'y nie jest zbyt dobrym pomysłem. Polecam forumpolish (choć tam pewnie niedługo będzie jak na MF, skoro wszyscy się teraz tak przenoszą), czo.pl, forumpl.
Nie bierz tych uwag zbyt mocno do siebie, to tylko takie sugestie jak usprawnić rozgrywkę. Jeśli będziesz chciała, mogłabym ci pomóc w jakichś zmianach, choć sama raczej się nie zarejestruję. Nie mój klimat. x3


http://.

Offline

#39 03-06-2013 o 08h18

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Większość rzeczy była robiona tylko "na razie", tym bardziej, że jeśli chodzi o kolory, to z punem ciężko się współpracuje.
Chodzi o to, że uznałam, że nie ma sensu za dużo pracy w to wkładać, jako, że na początku bawiłam się tam tylko z koleżanką. Zresztą, mówiłam Ci chyba na pw, jakie był przesłanki, by w ogóle to założyć.
Popracowałabym nad wieloma rzeczami, ale nie wiem, czy jest sens, bo forum jest w śpiączce.
A regulamin... W sumie to dałam to i tak tylko po to, żeby był. W większości i tak nikt tego nie czyta, bo regulaminy są do siebie cholernie podobne. Tak czy siak, narazie nic nie będę robić, bo nie ma sensu.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#40 06-08-2013 o 19h32

Miss'nieobczajona
Helix
...
Wiadomości: 33

Cóż~ sama uwielbiam pbf'y i grałam na...no nie zliczę >D
Większość z nich padło nim zdążyłam się obejrzeć, inne zostały zamknięte, a niektóre mi się znudziły. Co do tematyki, to u mnie różnie bywa - raz mam ochotę na magię, a na drugi dzień na coś związanego z gangami. Chyba jedynie nie grałam na forach zwierzęcych. No i yaoi, na takich najczęściej się pojawiam :3 Ktoś wspomniał wyżej o Ascelli, też miałam tak kartę w sumie.

A! I jakby ktoś był zainteresowany, to chcę rozkręcić forum (yaoi, stety niestety :3) - nie ma określonej fabuły, można tworzyć różne wątki, o różnej tematyce, coś jak opowiadania grupowe. Link w podpisie, a w razie pytań, no to pw.

I Aria, jeśli chcesz, mogę Ci parę for polecić, tylko określ się troszkę. Żeby nie strzelała na ślepo ^^

Ostatnio zmieniony przez Helix (06-08-2013 o 19h35)


Link do zewnętrznego obrazka
Przejdź na ciemną stronę mocy. Mamy yaoi <3
Meet-Love - forum fabularne o tematyce yaoi (opowiadania grupowe).

Offline

#41 09-09-2013 o 14h34

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Tak właściwie, to postanowiłam spróbować jeszcze sił ze swoim. Przeniosłam na inny adres, zmieniłam parę rzeczy... I jakby ktoś był zainteresowany: http://www.przedswiaty.pun.pl/forums.php


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#42 11-06-2014 o 15h09

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Z czystej ciekawości... Czy komuś zdarzało się pisywać na forach o tematyce  związanej z BL?
Kiedyś sporo było stronek poświęconych tejże tematyce, a teraz (jak dla mnie) niestety się już takich miejsc za dużo nie spotyka ._.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Strony : 1 2