Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 29-07-2013 o 20h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka
Prestiżowa akademia muzyczna. Dwie grupy wokalne, jedna składająca się w całości z dziewczyn, druga natomiast z chłopców, rywalizują ze sobą o miejsce w największym krajowym konkursie, w którym każda szkoła może mieć tylko jednego reprezentanta. Reguły pozostają niezmienne od lat, więc i tym razem nikt nie pójdzie im na ustępstwo. Czy zaciekła rywalizacja przerodzi się w przyjaźń, a nawet miłość? Poleje się krew, a może łzy? To wszystko zależy od was.

Link do zewnętrznego obrazka
Zespół żeński:
- Asuu
- Dream
- Satsuoki
- Yukane

Zespół męski:
- Tsunshun
- Yoshiko
- Aiko-chan
- Olga31082000

Link do zewnętrznego obrazka
Imię i nazwisko:
Wiek: (od 16 do 19)
Orientacja:
Instrument: (zespoły są co prawda wokalne, ale sami tworzymy podkład muzyczny do naszych piosenek, więc... instrument bardziej niż wymagany)
Wygląd: (A&M)
Charakter: (nie musicie rozpisywać się na sto linijek, mogą być cechy od myślnika)
Dodatkowe: (nie wymagane)

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (29-07-2013 o 22h06)

Offline

#2 29-07-2013 o 20h27

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247


Link do zewnętrznego obrazka
Imię :

Rodzice obdarzyli mnie bardzo pospolitym i sztywnym imieniem Elizabeth. Jednak podoba mi się w nim jego melodyjność. Nie raz mówię, że to właśnie przez brzmienie mojego imienia, zakochałam się w muzyce. Do tego zdrobnienia ujęły me serce. Liza, Eliza, Ela.

Nazwisko:

Co tu wiele mówić? W końcu to tylko nazwisko. Jednak jeśli marzy się o sławie to jednak coś wielkiego. W radiu, w telewizji, na banerach. Wszędzie można je zobaczyć, jeśli daleko się zajdzie. Więc wyszukujcie nazwiska Fortner.

Wiek:

Niestety to będzie mój ostatni rok w szkole. Łezka się kręci w oku na myśl o opuszczeniu murów w których uczyłam się wszystkiego co będzie mi potrzebne do dalszej kariery. Jak już się domyślacie mam dziewiętnaście lat.

Orientacja: 

Trochę wstyd się przyznać… W końcu nie wszyscy są tolerancyjni… Ale jestem biseksualna. Pociągają mnie w takim stopniu kobiety jak i mężczyźni. Trudno to wytłumaczyć, ale nie wybiera się miłości.
Link do zewnętrznego obrazka

Instrument:

W dużej mierze polegam na swoim głosie, który jest znany z… Bardzo wysokiego brzmienia. Jak ktoś powiedział „Ty idź do opery”, ale niestety daleko mi do głosu śpiewaczek operowych. Jednak potrafię grać na instrumentach klawiszowych. Czyli fortepian, pianino czy keyboard i tak dam radę na nich zagrać.

Wygląd:

Link do zewnętrznego obrazka
Kolor włosów: Granatowo czarne
Kolor oczu: Brązowe
Wzrost: 175 cm

Link do zewnętrznego obrazka

Charakter:

Mimo iż nie jestem najmłodsza, a mój głos robi ze mnie straszą dziewczynę – to taka nie jestem. Zachowuję się czasami wręcz na odwrót. Jestem radosną, pełną życia dziewczyną, która kocha muzykę i wszystko co się z nią wiąże. Potrafię idąc przez korytarz, zacząć tańczyć na dźwięk czyjegoś dzwonka. Taka pozytywnie trzepnięta. Nie wstydzę się tego. Nie raz uważam, że jestem tym „zwariowanym pierwiastkiem” w zespole. W końcu ktoś musi być. A ja świetnie się nadaję. Do tego przyjazna przylepa ze mnie. Trudno mnie zdenerwować, a zwłaszcza doprowadzić do takiego stanu bym kogoś nienawidziła. Jestem po prostu wulkanem emocji. Oczywiście tych pozytywnych.
No ale nie jest tak różowo jakbym chciała. W razie naprawdę poważnej sytuacji, zaczynam zachowywać się adekwatnie do swojego wieku. Staję się poważna i zaczynam „myśleć”. Jakby dwie osóbki w jednym ciele.
Ponoć wczuwam się w piosenki… Sama tak nie uważałam, póki nie kazano mi na zajęciach zaśpiewać jakiegoś smęta. Beczałam z jakieś pięć minut nim się pozbierałam do ładu. Trochę było mi wstyd, ale czucie piosenki i się z nią utożsamianie to bardzo ważna cecha.

Link do zewnętrznego obrazka

Dodatkowe:

- Bez kawy nie przeżyje dnia;
- boi się duuużych zwierząt, więc nie chodzi do zoo i do parku w godzinach wyprowadzania psów;
- jak mowa o lękach to burza to dla niej apokalipsa;
- nie przyznaje się do tego, ale marzy o spokojnym utworze gdzie będzie mogła całkowicie przedstawić zalety swojego głosu.
- jest ciepłolubna – czyli każdy spadek temperatury przyprawia ją o drgawki.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Asuu (29-07-2013 o 22h29)


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#3 29-07-2013 o 20h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Imiona | Aria Amelia
Nazwisko | Lear
Ksywki | Air, Mel
Wiek | 18 lat
Data Urodzenia | 13 listopad
Miejsce Urodzenia | Tokyo, Japonia
Płeć | Kobieta
Orientacja | Hetero
Grupa Krwi | Rh 0-
Status Społeczny | Wolna
Instrument | Gitara Elektryczna

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Charakter | Nie otwiera szybko serca przed osobami, nie chce być zdradzona. Nie oznacza to jednak, że nie ma przyjaciół i znajomych. Ma, ale nie zawsze wszystkim ufa. Jest towarzyska, ale jest nieufna. Jest bardzo otwarta na dziewczyny z zespołu. Czasami zdarzają się gwałtowne wybuchy agresji, której nie jest w stanie okiełznać. Uważa to za wadę i robi wszystko, aby zapobiec tym atakom. Mężczyzn trzyma na dystans. Bystra i inteligentna.

Zainteresowania | Muzyka, Pisanie

Ciekawostki |
Potrafi grać na skrzypcach, pianinie i gitarze elektrycznej.
Prowadzi pamiętnik.
Kiedyś uczęszczała na zajęcia tańca baletowego, ale również szybko zrezygnowała

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Wzrost | 169 cm
Waga | 57 kg
Kolor Oczu | Złotawy
Kolor Włosów | Brąz

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Dream (11-08-2013 o 20h25)

Offline

#4 29-07-2013 o 20h30

Miss'na całego
Satsuoki
...
Wiadomości: 290

klepu dziewczynę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png kp jeszcze dziś lub jutro ;D

Offline

#5 29-07-2013 o 20h35

Miss'Żółtodziób
Aiko-chan
...
Miejsce: Fotelik przy komputerku
Wiadomości: 11

▌Godność▐
David Lyserg Isle
▌Wiek▐
19
▌Znak zodiaku,▐
Lew
▌Data i miejsce urodzenia▐
15 sierpnia, Oxford
▌Orientacja▐
Bi
▌Instrument▐
Gitara Basowa
▌Wygląd▐
Wzrost ►187 cm
Waga►76 kg
Link do zewnętrznego obrazka
▌Charakter▐
Impulsywny i drażliwy,przygnębiony, gdy jest sam przez długi czas. Ma on ogromne ego i każdy obraźliwe słowo o nim bądź przyjaciołach prowadzi do problemów, stara się nie walczyć dużo i unikać, jeśli to możliwe, ale jeśli ten drugi zaczyna się to tak ... będzie walczył.
▌Dodatkowe▐
Jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym◄
►Ma dwie starsze siostry, Meg i Katie.
Nałogowo słucha rock'a ◄
►Ma problemy ze snem, musi zażywać leki

Ostatnio zmieniony przez Aiko-chan (29-07-2013 o 21h16)


Nie będzie mnie do Niedzieli 4.08.2013
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#6 29-07-2013 o 21h10

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
//Imię\\
Haku
//Nazwisko\\
Kakuei
//Wiek\\
18 lat
//Orientacja\\
Teoretycznie bi.
Praktycznie nie zakochał się w kobiecie.
//Instrument\\
Saksofon

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
//Wzrost\\
183 cm
//Włosy\\
Płomienno rude
//Oczy\\
Piwne
//Kolor\\
Czarny

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
//Charakter\\
Szczery do bólu samotnik. Nie boi się skrytykować innych, ale nie jest przesadnym ignorantem. Bezpośredni, od razu przechodzi do rzeczy. Na ogół wredny i opryskliwy, chyba, że mu na czymś zależy. Nie lubi nawiązywać nowych kontaktów. Wystarcza mu jego własne towarzystwo. Materialista i realista, ze skłonnościami do pesymizmu. Chce zostać idolem dla pieniędzy.

//Lubiane\\
Nurkowanie
Horrory i filmy katastroficzne
Koty i gryzonie

//Nielubiane\\
Psy
Krzyk, piski
Upierdliwe osoby
Piłka nożna

//Dodatkowe\\
-Ma straszną klaustrofobię.
-Posiada dwie młodsze siostry, które wrzuciłby przy najbliższej okazji do basenu z rekinami i małego brata, którym nawet nie truł by biednych zwierząt.
-Ćwiczy boks i łucznictwo.
-W ogóle nie czyta książek, nawet lektur.
-Nienawidzi psów, za to, że są posłuszne i nie potrafią zdać się na siebie.
-Gdyby nie był idolem, chciałby być reżyserem.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (29-07-2013 o 21h33)

Offline

#7 29-07-2013 o 21h36

Miss'nieobczajona
Yukane
...
Wiadomości: 19

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
D a n e   p o d s t a w o w e
| I m i o n a : | Na imię mam Hibiki, a na drugie Yukane!
| N a z w i s k o : | Nazwisko po tatku, oczywiście! Jak ono brzmi? Harmonia. Czyli moje pełne imię to Hibiki Yukane Harmonia!
| I n a c z e j     z n a n a   j a k o : | Niektóre dziewczyny z zespołu mówią mi po prostu Zwierzak. Wiesz dlaczego? Kocham zwierzęta, ot co! Jeszcze niektórzy mówią na mnie Mała, ze względu na mój wzrost. Tego drugiego przezwiska nie lubię! I... I wcale nie jestem mała!
| Z d r o b n i a l e : | Nie mam zdrobnienia od imienia... Dlatego przyjaciele biorą je od drugiego imienia! Czyli Yuki - od Yukane.
| P o c h o d z e n i e : | Pochodzę z pięknej Japonii,a dokładniej to z Tokyo!
| D a t a    u r o d z i n : | Czternasty luty, godzina ósma zero zero - to właśnie wtedy na świat przyszłam Ja! I to właśnie w walentynki, kiedy miałam dziesięć lat, na dobre zakochałam się w muzyce.
| Z n a k   z o d i a k u : | Jestem spod znaku Wodnika! Ciekawostka - lubię pływać. Wiem, że to nic nie ma do znaku zodiaku, ale chciałam to tylko powiedzieć!
| O r i e n t a c j a    s e k s u a l n a : | Wiesz, że takie pytania są niegrzeczne? Mniejsza o to i tak Ci odpowiem! Więc, jestem heteroseksualna.
| I n s t r u m e n t : | Tak więc umiem grać między innymi na pianinie, skrzypcach, harmonijce oraz na gitarze akustycznej, którą kupiłam całkiem niedawno łap zdjęcie!  Ale w zespole zajmuję miejsce przy perkusji, to właśnie przy niej czuję się najlepiej, ale jeśli dziewczyny potrzebują do solówki gitary, pianina, bądź skrzypiec to służę pomocą! Och. Pytasz po co harmonijka? Jak to po co?! Lubię sobie czasami na niej zagrać, a większych instrumentów szybko nie zorganizuję, ot co!

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
C h a r a k t e r :
Nie lubię o sobie mówić. To... Takie trudne. Po prostu nie umiem ująć słów, wiesz? Więc powiem wszystko w skrócie: jestem strasznie energiczną nastolatką, która wręcz kocha muzykę. Dla innych służę pomocą, nawet dla rywali! Jednak nigdy nie mówię swoim „wrogom” na czym będzie polegać nowa piosenka naszego zespołu, bo to jest po prostu nie fair, wiesz? Czasami bywam egoistyczna, wścibska, ciekawska oraz złośliwa. Wiesz dlaczego? Akurat wtedy mam „te dni”. Kurczę... To nieco krępujące mówić Tobie o tym, ale zresztą... To nie wywiad, prawda? Co do tego, iż jestem ciekawska - ja zawsze nią jestem! Tylko nie wiem czy to zaleta czy wada... Więc dałam ją do wad, to chyba dobrze?
Och. No i kocham zwierzęta i uwielbiam ryż!


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
W y g l ą d :
| P ł e ć : | Na prawdę o to pytasz? Cóż... Jak widzisz, jestem kobietą.
| W i e k : | Nie pyta się kobiety o wiek! Zresztą, co to za tajemnica? Więc, mam 18 lat!
| K o l o r   w ł o s ó w : | Mam czarne włosy. Takie długie, często zbierane w kucyka, a następnie związane wstążką!
| K o l o r   o c z u : | Takie ładne, niebieskie!
| W z r o s t : | Mimo swojego wieku mierzę 160 centymetrów... Jestem niska... To strasznie denerwujące!
| B u d o w a   c i a ł a : | Jestem szczupła. Tak, tak. Posiadam widoczny biust.
| Z n a k i   s z c z e g ó l n e : | Zaostrzone ząbki oraz kolczyki w kształcie kółek!

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
C i e k a w o s t k i :
~ Uwielbiam ryż.
~ Mam młodszą siostrę - Lucy.
~ Jestem optymistką!
~ Wbrew pozorom, nie jestem jakaś głupia czy coś w tym stylu...
~ Uwielbiam dziewczyny z zespołu!
~ Kocham spać i żałuję, że czasami muszę wcześniej wstawać...
~ Moi rodzice są posiadaczami ZOO!
~ Uwielbiam muzykę.
~ Na moim ramieniu, często siedzi mój chomik. Może i do akademika nie można wnosić zwierząt, ale... Zbyt bardzo go kocham, nie mogę go zostawić w domu!
~ Kolejna rzecz, którą kocham - śpiew, taniec oraz gra na gitarze!

Ostatnio zmieniony przez Yukane (30-07-2013 o 22h26)


Niezapowiedziane wyjazdy. Przepraszam wszystkich. Dostęp będę miała tylko przez telefon, a wiadomo jak to jest... Ciężko się na nim pisze posty.

Offline

#8 29-07-2013 o 22h53

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3064.jpg

Imiona | Alexander Cameron
Nazwisko | Mustang
Ksywki | Alex, Carmelek
Wiek | 17 lat
Data Urodzenia | 31 sierpnia
Miejsce Urodzenia | Manchester, Anglia
Płeć | Mężczyzna
//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3065.jpg

Orientacja | Biseksualny
Grupa Krwi | ARh+
Status Społeczny | Wolny
Znak Zodiaku | Panna
Instrument | Gitara Elektryczna, czasami wokal
//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3066.jpg

Wygląd |
Wzrost | 175 cm
Waga | 69 kg
Kolor oczu | Zielone
Kolor włosów | Ciemny Brąz
Cera | Dosyć ciemna, raczej śniada
Postawa | Całkiem wysportowana
Znaki szczególne | Odstający loczek
//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3068.jpg

Charakter | Wyobraźcie sobie całkiem wysokiego 17-latka z kwaśnym wyrazem twarzy i kieliszkiem wina w ręce. Dodajcie do jego włosów nieposłuszny, wystający loczek i ta dam! Macie przed sobą kapryśnego, obrażalskiego Alexandra, którego wszystko drażni i denerwuje. Ale to nie tak, że on trzyma to wszystko dla siebie. On otwarcie mówi, że coś mu się nie podoba i natychmiast chce to zmienić. Jest typem perfekcjonisty, który dąży do kompletnej dominacji otoczenia. Często zaczepny w stosunku do mężczyzn, kobiety wręcz wielbi. W głębi duszy jest bardzo wrażliwy i często się przywiązuje. Rzadko się uśmiecha, raczej chodzi z naburmuszonym wyrazem twarzy. Ciężko go rozśmieszyć. Na scenie zmienia się w prawdziwą bestię oddającą się swojej pasji.

Zainteresowania | Śpiew, muzyka, fotografia
//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3070.jpg

Ciekawostki |
- Uwielbia czerwone wino.
- Często się dąsa.
- Jego babka była Włoszką.
- Uwielbia makarony i pomidory.
- Nigdy nie był zakochany.
- Pije kawę nałogowo.
- Zawsze stara się być panem sytuacji.
- Kiedy się denerwuje przegryza wargę.
- Jako dziecko nosił sukienki, przez co często był mylony z dziewczyną.
- Kocha psy.
- Często kłóci się z członkami swojego zespołu.
- Kiedy dotknie się jego loczka chłopak natychmiast się czerwieni i biegnie do łazienki. Nikt nie wie, czemu.
//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3071.jpg


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#9 29-07-2013 o 23h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka   Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Imię | Shinichi
Nazwisko | Ranmaru
Wiek | 19
Data urodzenia | 2 luty
Orientacja | Niestabilne hetero
Instrument | Perkusja


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Charakter | Shinichi jest beztroskim optymistą, który nie przejmuje się drobnostkami. Mimo tego bardzo uważa, aby nikogo nie zranić swoimi słowami. Wiecznie uśmiechnięty i pełen energii. Uwielbia poznawać nowych ludzi i flirtować. Bardzo opiekuńczy i lojalny. Jest przeczulony na punkcie swoich kolegów z zespołu, zawsze nadstawia za nich karku, byłby wręcz gotów skoczyć za nimi w ogień.


Lubi
• całonocne imprezy
• niskie dziewczyny
• gotować
• dzieci

Nie lubi
• warzyw
• lekarstw
• przemocy
• swoich zdjęć


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Kolor włosów | Ciemny czerwony
Kolor oczu | Złoty
Wzrost | 189 cm
Waga | 80 kg


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
• czasem można odnieść wrażenie, że jest zakochany w Haku;
• potrafi grać również na shamisenie i kontrabasie;
• jest znakomity w rzutki;
• ma uczulenie na truskawki, czekoladę i oregano;
• najlepiej przyrządza ryby;
• kiedyś chciał zostać pilotem.

Offline

#10 30-07-2013 o 12h24

Miss'na całego
Satsuoki
...
Wiadomości: 290

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3108.jpg

Imię
Haruka
Nazwisko
Kurosaki
Ksywka
Haru

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3109.jpg

Wiek
17
Wzrost
162

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3110.jpg

Data urodzenia
13 czerwca
Miejsce urodzenia
Kyoto, Japonia

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3111.jpg

Orientacja
Hetero

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3112.jpg

Instrument
Gitara akustyczna, gitara elektryczna no i oczywiście moja kochana perkusja.

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3113.jpg

Charakter
Haruka jest odpowiedzialną i spokojną dziewczyną. przynajmniej z pozorów tak naprawdę drzemie w niej wielki temperament i chęć dawania innym ludziom radości z muzyki którą tworzy sama jak i z zespołem. Jest romantyczką, marzy jej się książę na białym koniu w lśniącej zbroi który będzie traktował ją jak damę. Swoje problemy stara się załatwiać sama. Uwielbia grać i śpiewać i kocha dzielić się tym z innymi.

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3114.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3115.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3116.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3117.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/3118.jpg

Ostatnio zmieniony przez Satsuoki (07-08-2013 o 11h43)

Offline

#11 05-08-2013 o 21h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Okke, wybaczcie, że tak późno, ale wcześniej nie miałam pojęcia jak zacząć. Pomysł podsunęła mi nieoceniona Dream, dziękuję ♡

Właśnie zostaliśmy poinformowani przez dyrektora o zgodzie na nasz udział w konkursie. Grono pedagogiczne nie było w stanie wytypować jednej grupy, więc przez następne pół roku będą obserwować nasze postępy, zaangażowanie oraz - co najważniejsze - rozwój naszych talentów, by wyłonić zespół, który wystąpi na wielkiej scenie już za siedem miesięcy. No i więc tak cóż ten tego... kochajmy się!


Shinichi Ranmaru

- Haku-chaaaan, jestem taki szczęśliwy! - Shinichi turlał się po podłodze, raz po raz wyrzucając ręce i nogi w górę. Dopiero gdy jego czoło zaliczyło bliskie spotkanie z komodą, uspokoił się i siadł na łóżku kolegi, pocierając dłonią głowę - Dostaliśmy się, czujesz to? Wystarczy tylko, że nagramy lepszą piosenkę niż te dziewczyny, a przecież nagramy na pewno - przewrócił oczami - i wystąpimy przed tyloma osobistościami! - mówiąc "tyloma" rozłożył ramiona na całą szerokość, żeby dokładnie zaprezentować co miał na myśli - Słuchaj, ty ich urzekniesz, urzekniesz swoją solówką na saksofonie, jesteś absolutnym mistrzem saksofonu, wiesz, Haku? A to wszystko dlatego, że masz sprawne usta i pojemne płuca! - oznajmił z triumfalnym uśmiechem - Jesteś naszym totalnym asem, ale tak sobie myślę... może ballada na perkusji też jest dobrym pomysłem? Hę, Haku? Co o tym sądzisz? - spojrzał na chłopaka, niecierpliwie ruszając kolanem.


Ostatnio zmieniony przez tsunshun (06-08-2013 o 22h35)

Offline

#12 06-08-2013 o 21h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria Amelia Lear

Kiedy usłyszałam pozytywną wiadomość, ucieszyłam się tak, że wewnątrz skakałam po całym pomieszczeniu. Mój pokój nie był jakiś nadzwyczajny. Liliowe ściany. W rogach szafki z książkami. Mieszkam na pierwszym piętrze w swoim 3 poziomowym domku. Rodzice są dziani i mam bardzo dużo rodzeństwa. Cieszę się, że mój pokój jest na piętrze, bo mam cudny balkon. Ławka drewniana, a obok koszyki wiklinowe. Naprzeciw liliowa kanapa z białymi futrzanymi poduszkami. Wracając do pomieszczenia obok balkonu znajduje się moje łóżko. Duże z białym baldachimem i białymi, również futrzanymi poduszkami. Zasłane oczywiście, liliową pościelą. Obok łóżka znajduje się moja gitara, czerwona i tuż obok niej piec. Naprzeciw łóżka, obok drzwi jest moje biurko, z notatkami, piosenkami, nutami i kochanym bielusieńkim laptopem. Biała szafa po lewej stronie łóżka. Plazma naprzeciw białej kanapy przed która znajduję się stolik. A wszystko stoi na biało-liliowym dywanie. Rzuciłam się na łóżko tuląc białego misia z napisem ,,I love MUSIC". Wyciągnęłam z kieszeni Iphona. Nie było go trudno znaleźć w mojej głębokiej kieszeni z innym rzeczami, ponieważ miał tyle breloczków i innych gadżetów. Napisałam do pozostałych dziewczyn z zespołu sms'a o treści: ,,Próba u mnie. Jak zwykle na 2 piętrze :*". Musiałam wysłać tą emotikonkę, bo jestem taka szczęśliwa. Wzięłam do ręki gitarę i uderzyłam kilka razy o struny, po czym powlokłam się na górą z moją miłością. Na górze, mama i tata urządzili pokój dla mnie po to bym, mogła razem grać z przyjaciółkami. Podłączyłam gitarę i mikrofony. Usiadłam na sofie i zaczęłam brzdąkać, podśpiewując. Spojrzałam na pokój. Był strasznie ładny. Czarno-czerwony. Była tu tylko kanapa i instrumenty i inne ważne rzeczy.

Offline

#13 06-08-2013 o 23h07

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Haku Kakuei
- Głupku - zaczął, rozmasowując skronie i układając się wygodnie na łóżku. Oczywiście przyjaciel musiał dobijać go swoim dziecinnym entuzjazmem. Jak zwykle ekscytował się byle czym. - Po pierwsze: ogarnij się - zrobił mu trochę miejsca na łóżku, by zachować bezpieczną odległość. Szczególnie po tych "sprawnych ustach". Czy z Haku było coś dziwnego, czy Shinichi serio tak dwuznacznie gadał? - Po drugie: nie lekceważ dziewczyn. Może i są głośne, głupie, denerwujące, nieszczere i okropne z każdej strony, a także gorsze w większości spraw, ale na muzyce się znają. Pojemne płuca i ballada nic tu nie pomogą.
Wysłał mu jeszcze minę pod tytułem "Nie ciesz się i tak przegramy." Było to dość realistyczne. W końcu, u nich w grupie nie wyglądało jakby wszyscy byli okazami zapału i natchnienia do nowych piosenek. które musiały przebijać dziewczyny o głowę. A płci pięknej właśnie tak zdawało się dziać. Każda z nich miała pokłady energii i natchnienia. Trzeba było liczyć tylko na cud z nieba. On osobiście wolał zająć się tekstem, bo układanie muzyki nie szło mu jakoś najlepiej. Przynajmniej gorzej niż reszcie, a ich przyszłe piosenki powinny być więcej niż dobre.
Od zawsze pocieszał się, że jeśli ich grupa będzie olśniewająco przystojna to mają po swojej stronie większość społeczeństwa, bo przecież większość to kobiety. A kobietom miękną kolana na widok takich ludzi jak na przykład Shinichi.
Sięgnął po jakieś stare czasopismo zza łóżka i wgapił się w niej, jak w najciekawsze czasopismo świata.

Offline

#14 06-08-2013 o 23h13

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Elizabeth Fortner
Gdy dotarła do mnie wiadomość, ślęczałam nad przygotowaniami do testów. Niestety będąc w ostatniej klasie, muszę uczyć się do egzaminów końcowych. A to oznacza masę nauki do wielu sprawdzianów, które wymyślają nauczyciele. Jednak ja mam się skupić na moich notatkach, kiedy słyszę coś takiego. Bez pohamowań zaczęłam skakać po moim pokoju. nie był on wielki. Albo inaczej. Był dość duży, ale zbyt bardzo umeblowany, przez co wydaje się mały, ale za to przytulny. Sporą część zajmuje mój keyboard, a zaraz po nim moje łóżko, które stoi w rogu od strony okna. Może i nie mam balkonu, ale obity poduszką parapet jest bardzo wygodnym miejscem. Obok znajduje się aktualnie zagracone zeszytami i książkami biurko. A gdzieś tam pod stertą papieru leży mój laptop. Po przeciwległej stronie znajduje się komoda, a na niej wieża. Chociaż więcej jest stojaków na płyty i masy poplątanych słuchawek, niż ubrań w komodzie. Obok stoi duża szafa. Mały stolik do kawy, zajmuje środek pokoju, a pod nim leży puchaty dywanik. Jednak mimo jego miękkości to i tak walają się obok poduszki. By nie było mój pokoju jest utrzymany w różnych kolorach - każda ściana ma inny kolor, ale oczywiście z palety pastelowych.
Jednak wracając do tematu, to skakałam po pokoju dopóki nie wpadł mój starszy brat i rzucił we mnie kapciem. Spojrzałam na niego z wyrzutem i jakże dojrzale zwróciłem mu jego kapeć. Oczywiście rzucając nim z całej siły. Kiedy zakończyłam "wojnę" z rodzeństwem, do moich uszu doszedł dźwięk telefonu. Rozejrzałam się po pokoju, zastanawiając się gdzie te ustrojstwo rzuciłam. Po paru minutach odkopałam telefon spod notatek i tyle było z mojej nauki. Szybko podbiegłam do szafy by zrzucić z siebie ubranie "domowe". Przecież nie pojadę do Arii w męskich bokserkach oraz topie! Założyłam na siebie krótkie, jeansowe szorty, zarzuciłam błękitną koszulę, którą związałam na dole. Związałam włosy w niedbały kok i byłam gotowa wybiec. Jednak się wróciłam po torbę, do której wrzuciłam czysty zeszyt oraz kilka starych nut. Kiedy byłam gotowa, zbiegłam po schodach o mało nie potykając na chodniku. Trampki na nogę, okulary przeciwsłoneczne na nos oraz kluczyki w dłoń!
Po staniu w korach dotarłam pod dom przyjaciółki. Zresztą chyba jako pierwsza... Ach opłaca się mieć tyle lat by samemu jeździć samochodem. Tradycyjnie bez pukania weszłam do domu i wspięłam się schodami na drugie piętro. Teraz efektowne wejście w stylu "z buta wjeżdżam" i...
- Jestem! - zawołałam z entuzjazmem i rzuciłam się Arii na szyję.-Dostałyśmy się Na serio, udało nam się!
W moich oczach iskrzyły się iskierki, a ja znowu miałam ochotę skakać w miejscu i piszczeć z radości.
- Trzeba napisać taki hit, który powali wszystkich na kolana, a zwłaszcza chłopaków!


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#15 06-08-2013 o 23h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria Amelia Lear

Nagle do pokoju wpadła Ela. Zaczęła mnie obściskiwać. Widać było, że jest zadowolona.
- Spokojnie, spokojnie. Trzeba wymyślić coś nie tylko co powali chłopaków! Musi to powalić ich fanów i naszych. Problem jest w tym, że nasi panowie są dosyć ładni. W tym ich maleńka przewaga. Ale i tak jesteśmy lepsze!
Rzuciłam się w stronę zeszytu z nutami i piosenkami. Podałam je Elli, a właściwie rzuciłam. Uśmiechnęłam się.
- Co o tym myślisz? W razie czego mogę co innego napisać.

Ostatnio zmieniony przez Dream (07-08-2013 o 01h05)

Offline

#16 06-08-2013 o 23h32

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Elizabeth Fortner

- Czy ja kiedykolwiek byłam spokojna? - zaśmiałam się radośnie i padłam z wielkim "puf" na sofę. - Faceci są przystojni, kobiety są ładne. Do tego nie mogą się równać z nami, moja droga.
Zaświergotałam i poczułam jak na moim brzuchu ląduje coś ciężkiego. Podniosłam głowę i spojrzałam na zeszyt. Po chwili leżałam na brzuchu i z uwagą wczułam się w napisany utwór. Po chwili na mej twarzy pojawił się uśmiech.
- Genialny szkic! Jest idealny na podstawę, bo w końcu jak to z nami bywa, zawsze coś zmieniamy podczas prób.
Poderwałam się na nogi i zaczęłam nucić przeczytaną melodię. Tanecznym krokiem podeszłam do keyboard'a i zagrałam pierwsze nuty.
- Generalnie to mamy pół roku... Postarajmy się stworzyć kilka mniejszych hitów by zdobyć nowych fanów. Więc twa inwencja twórcza chyba nie odpocznie.
Zaśmiałam się radośnie.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#17 06-08-2013 o 23h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Shinichi Ranmaru

- Haku, jak zwykle podchodzisz do wszystkiego z takim dystansem - zrobił smutną minkę i nadął policzki, na złość siadając okrakiem na jego nogach i wyrywając mu z rąk gazetę - Jesteś wiecznie nachmurzony... cały czas tylko siedzisz w czterech ścianach, potrzeba ci rozrywki - dźgnął go palcem w brzuch - Poza tym dziewczyny są bardzo fajne! I wyrastają im te miłe, miękkie rzeczy, o tu - poklepał się po torsie - Nawet dałbym im za to fory - rozmarzył się - Ale one na pewno są feministkami! Normalne kobiety nie grają w zespołach, tylko te, które pragną niezależności. Dlatego musimy im pokazać, że lepiej się do tego nadajemy, nadążasz? - spytał, po czym nie czekając na odpowiedź na nowo zaczął swój monolog - Instrumenty dęte są mało rozpowszechnione wśród młodzieży, staniesz się rozpoznawalny. Haku Kakuei, młody utalentowany saksofonista, bożyszcze nastolatek i nastolatków. No i oczywiście twarz zespołu, bo jesteś śliczny i fotogeniczny! - posłał przyjacielowy swój firmowy uśmiech za milion dolarów.
Niektórych mogła intrygować ich zażyła relacja, jednak Shinichiemu nie mieściło się w głowie, że jego własna mama spytała, czy są parą. Przecież znali się od dziecka! Czy to nie normalne, że tak długa przyjaźń odznacza się wzajemną czułością i zaufaniem? No, może i Haku nie był zbyt uczuciowy... wręcz apatyczny... ale Shinichi nadrabiał za dwoje! Traktował przyjaciela jak młodszego brata, którego bozia mu poskąpiła. A przynajmniej tak, jak sądził, że starsi bracia traktują młodszych.

Offline

#18 07-08-2013 o 00h27

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Haku Kakuei
Czemu? Czemu akurat z tym gościem Haku musiał spędzać dzieciństwo? Czemu pochodził z tego samego miasta co on? Czemu to miasto było tak daleko, że musieli zamieszkać w akademiku? I czemu zdecydowali się dzielić pokój? Haku nie potrafił sobie odpowiedzieć na te pytania. Mógł tylko spychać czerwonowłosego ze swoich nóg.
- Złaź ze mnie, zboczeńcu za osiem groszy. Nie obchodzą mnie żadne miękkie rzeczy, żadna rozrywka i ogólnie nic - powiedział, szczelnie zamykając się w swoim malutkim celibacie. Jeszcze raz próbował zepchnąć z siebie chłopaka, ale tamtej był jakoś tak wyjątkowo ciężki i duży. - Nie będę twarzą zespołu, nie mów takich rzeczy, idioto - odwrócił zakłopotany twarz, spoglądając na czasopismo wzrokiem "ratuj mnie". Jednak czasopismo jakoś nie kwapiło się do pomocy. - Mógłbyś w końcu przestać się tak do mnie lepić i ogólnie zabrać się ze swoim tłustym tyłkiem? Zrób coś pożytecznego dla świata, wyskocz przez okno, włóż głowę w wentylator, wsadź sobie łyżeczkę w oko. Albo znajdź resztę. Sami nic nie ugramy.

Offline

#19 07-08-2013 o 01h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria Amelia Lear

Spojrzałam na dziewczynę. Fakt, także jesteśmy śliczne. Ale jak wiadomo płeć męska nie jest powszechnie lubiana przez kobiety, które doszły do tego stopnia, że siedzą w szpitalu czekając na boski dar. Zaśmiałam się. Kiedy zauważyłam jak Ela od razu wyłapuję nuty, już świergotałam z radości.
- Bynajmniej zarys. I tak podstawa jest najważniejsza. Zastanawiałam się nad końcową solówką na keybordzie. - pytającym wzrokiem zmierzyłam przyjaciółkę. - Teraz tylko czekać na resztę i ich opinie.
Spojrzała przez okno na chmury. Chwyciła notatnik i zaczęła skrobać długopisem wyrazy. Usłyszała  mniejszych hitach i troszeczkę się zeźliła "na pokaz".
- Ej, nie mniejsze hity tylko jednakowe. W końcu nasze piosenki są przebojami, jeżeli chodzi o znajomych. - westchnęłam ciężko. - Szkoda, że żadna branża muzyczna z wyższych półek, się nie zainteresowała naszym talentem.

Ostatnio zmieniony przez Dream (07-08-2013 o 01h07)

Offline

#20 07-08-2013 o 11h55

Miss'na całego
Satsuoki
...
Wiadomości: 290

Haruka

Gdy tylko dowiedziałam się, że i chłopaki zostali nominowani wpadłam w szał. Wiedziałam że będziemy nominowane ale oni, fakt są dobrzy ale...Czyżbym czuła sie przez nich zagrożona. Co ja gadam oni też mają duży talent i potencjał ale mimo to i tak byłam wściekła! Bo przecież wkładałyśmy tyle pracy i wysiłku!
- Tyle starań na nic!- rzuciłam poduszką o ścianę - Nie zagniecie nas o nie! - uśmiechnęłam się diabolicznie. Odetchnęłam lekko i wyszłam z pokoju. Musiałam znaleźć dziewczyny. Pewnie już dawno obmyślają plan działania jak wygrać z nimi a ja nie powinnam się obijać. Zacisnęłam pieść z triumfalnym uśmiechem na twarzy. Przed przyjściem kupiłam jeszcze napoje w puszcze. Zapukałam do drzwi i w paradowałam do środka 
- Hej, hej moje mile panie. - powiedziałam zadowolona - Kopiłam napoje żeby nam w gardle nie zaschło - postawiłam reklamówkę na biurku i usiadłam okrakiem na krześle. Zaczęłam się wsłuchiwać co kombinują. Zawsze wolałam najpierw wysłuchiwać a następnie działać. moje pomysły zawsze były zbyt spontaniczne i ryzykowne wiec często były odrzucane

Offline

#21 07-08-2013 o 12h20

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

- Nie rozumiem tego całego podniecenia tym wszystkim. Przecież to normalne, że dyro się zgodził. A rywalizacja z dziewczynami była do przewidzenia, a ci idioci i idiotki jarają się taką przyziemną sprawą. Żałosne.
Alexander szedł w stronę domu Haku. Nie miał ochoty siedzieć samotnie w swoim mieszkaniu, albo chociaż w towarzystwie kota, którego teraz trzymał na rękach. No i na dodatek mu się zwierzał, co było dla wszystkich przechodniów troszeczkę dziwnym zachowaniem. Ale on się tym nie przejmował. Zdanie innych było nic nie warte, on może sobie robić co tylko zechce. Jest w końcu samowystarczalnym wokalistą zespołu, prawda?
Doszedł do drzwi rudowłosego, a kot od razu zeskoczył mu z rąk, aby podbiec do innej kocicy.
- Wszędzie ta durna miłość - powiedział sam do siebie, patrząc, jak jego pupilek łasi się do samiczki. Mimowolnie w jego głowie pojawił się obraz Shin'a (jak go wolał nazywać) i Haku, którzy teraz pewnie razem siedzieli w domu. Skrzywił się lekko. Nie wiadomo, co oni tam teraz robią... A jak im w czymś przerwie?
Z wielkimi rumieńcami na twarzy zebrał w sobie całą swoją odwagę i zapukał. Nie, to złe słowo. Zaczął walić nogami i rękami w drzwi, dając upust swojemu niezadowoleniu.
- Haku! - krzyknął na tyle głośno, aby saksofonista go usłyszał. - Shin! Otwierać mi, albo wywarze tę kupę drewna!


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#22 07-08-2013 o 17h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria Amelia Lear

Po chwili znowu rozpromieniała, widząc wchodzącą do środka Harukę. Odłożyła długopis i kiedy przyjaciółka wygodnie opadła na krzesło rzuciła w jej stronę notatnik.
- I co sądzisz? - zapytała oczekując pozytywnej odpowiedzi.- Skoro już siedzisz blisko źródła orzeźwienia, mogłabyś je tutaj do mnie rzucić.
Za chwilę złapała za gitarę i próbowała wymyślić, coś na wzór doskonałej melodii.
- A tak właściwie, o czym ma być nasz wspaniały hit? - zapytała wstając i zaczynając skakać po kanapie.

Ostatnio zmieniony przez Dream (07-08-2013 o 17h01)

Offline

#23 07-08-2013 o 20h24

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Elizabeth Fortner
- Solówkę? - Zaciekawiłam się.
I to nie z byle powodu. W końcu solówki na klawiszach nie są zbytnio popularne. Na skrzypcach czy nawet gitarze basowej - owszem, ale na klawiszach? Będzie to trudne do wykonania by pasowało do pozostałości utworu. Kiedy Aria się naburmuszyła zagrałam mroczną melodię.
- Moja droga... Nie możemy od razu wyjechać z mega hitem, by nie zmobilizować do większej pracy chłopaków. A jakim zaskoczeniem będzie dla fanów genialna piosenka?
I w tym momencie wpadła Haruka. Z radością jej pomachałam i wpatrywałam się jak przegląda nuty. Na pytanie Arii spojrzałam na sufit.
- Zacznijmy może od... Czegoś spokojnego ale z pazurem.
Sama nie potrafiłam określić tego co mi chodzi w głowie. Marzył mi się utwór, który by powalił wszystkich na kolana.
- Wiecie coś takiego jak...  "Oblivous" czyli nieświadomość...Spokojne, bo pasuje do nut, ale tekst ma mieć to coś w sobie.
Nie wyrażam najlepiej swoich pomysłów,ale gdybym miała to zaśpiewać to pewnie by mi to wyszło.
- Do tego musimy zrobić tak by w ciągu tego pół roku zaprezentować wszelakie atrybuty każdej z nas.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#24 07-08-2013 o 21h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria Amelia Lear

- O to chodzi. Solówki na keybordzie nie są popularne, a dzięki tobie by były. - uśmiechnęłam się do przyjaciółki.
Delikatnie uderzałam palcami o struny podśpiewując w rytm ulubionej piosenki głoski "n" i "a".
- W sumie masz rację, nie pomyślałam o tym. Rozczarowaniem byłoby to gdybyśmy miały same mega hity.
Kiedy usłyszałam "coś z pazurem" uśmiechnęłam się. Delikatne, coś do słuchanie, nie do tańczenia.
- Ale nie możemy zapomnieć o jakiś kawałku do tańczenia.

Offline

#25 07-08-2013 o 21h49

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Elizabeth Fortner
- Miło, że tak sądzisz - szeroko się uśmiechnęłam.- Ale oznacza to wiele pracy by coś takiego wprowadzić...
Słysząc brzdękanie przyjaciółki i jej pośpiewanie, nie mogłam się powstrzymać by dodać swoje trzy grosze. Cicha melodia wyszła spod moich palców, a z moich ust wyszło także ciche śpiewanie "o" pod melodię. Ciche, ponieważ mój głosik jest dość doniosły i lubi wybijać się z tłumu. Już dawno odkryłyśmy, że w refrenach idealnie nadaje się, w końcu wprowadza powiew "świeżości".
Uśmiechnąłem się pod nosem gdy przyznała mi rację.
- W końcu ostatni rok robi swoje.
I tu mi mina na chwilę zrzedła. Przypomniał mi się zbliżający test. A ja co robię? Świetnie się bawię! Oj chyba zarwę dzisiaj nockę.
- Czyli następny będzie taneczny! Ale musi mieć charakterystyczny taniec, który każdy podłapie!


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2