Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 23-07-2013 o 13h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

kto lubi winx ja uwielbiam czekam na odpowiedzi. /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

( Zmieniam tytuł. - HyunAe. )

Offline

#2 23-07-2013 o 15h24

Miss'Żółtodziób
Aloisie
Czy ja nawet nie potrafię marzyć?
Miejsce: Za górą i za lasem, gdzieś gdzie nie wie nikt...
Wiadomości: 8

Te nowe odcinki za pstrokate jak dla mnie.
Gdy byłam młodsza oglądałam Winx.
Ale te starsze odcinki. Czasem mi mignie
w telewizji przed oczami. Ta bajka bardzo się zmieniła.
Kiedyś była lepsza, moim zdaniem.

Offline

#3 23-07-2013 o 16h32

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Też to oglądałam jak byłam dużo młodsza. Jako dziewczynka patrzyłam na takie bajki zupełnie inaczej. Zbierało się z tej serii różne gadżety, karteczki do wymiany (kiedyś w podstawówce mieliśmy taką modę, że zbierało się karteczki z postaciami z bajek i wymieniało się między sobą). Wtedy bardzo lubiałam te latające, bardzo błyszczące czarodziejki, ale później z wiekiem zaczęłam oglądać anime i tak zostało.
Tak jak to napisała Aloisie, te starsze odcinki były dużo lepsze. Jak teraz tak mignę po kanałach telewizyjnych i trafię na tą serię co idzie w nickelodeon (nie wiem za bardzo która to wersja to jest) to teraz te postacie wydają się bardziej "sztuczne".
Ale przyznam że właśnie dzięki tej bajce zainteresowałam się fantastyką (wróżkami, czarodziejkami itp.),

Offline

#4 24-07-2013 o 11h53

Miss'na całego
Astaelia
...
Miejsce: SauPaulo jakby ktoś się pytał.
Wiadomości: 310

Oglądałam to kiedyś... ba, nawet prowadziłam bloga na ten temat (jako Fuoco.- taki był mój nick)
Oglądałam do momentu kiedy pojawił się drugi film pełnometrażowy Klub Winx - Magiczna Przygoda. Wtedy już miałam te 18 lat i po prostu przestało mnie to interesować. Choć do tej pory czuję do owej bajki sentyment, tudzież na bieżąco śledzę newsy ze świata Winx. 5 serii nie oglądałam (a tu już 6 serię zapowiadają), Obejrzałam 1 odcinek, który jak dla mnie nie był tym dobrym starym Winx'em jak w serii 1,2 czy 3. Już 4 nie miała tej całej magii, co kiedyś, jednak postanowiłam dać jeszcze owemu tytułowi szansę. Niestety to nic nie dało. Porzuciłam nawet bloga, który prowadziłam przez 4 lata.

Ostatnio zmieniony przez Astaelia (24-07-2013 o 11h55)


https://33.media.tumblr.com/400fb646497ebbc64fbf7ceaf222f58d/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko1_r2_400.gif https://38.media.tumblr.com/d31d56d003be99e0eb4a7e4c11d08751/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko5_r1_400.gif

Offline

#5 25-07-2013 o 01h33

Miss'na całego
Madelleinee
Not killing people is hard
Miejsce: Underground
Wiadomości: 458

Boże.. jak ja tą bajkę kochałam  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Całe moje dzieciństwo to ona. No, może nie całe, ale duża jego część ^^ Do dziś pamiętam, jak bawiłam się ze znajomymi z podwórka, udając właśnie postacie z Winxa. To, co zapamiętałam, było naprawdę świetne. Jednak jak jakiś czas temu, przeglądając kanały wpadłam na nowe serie.. cóż. Widząc napis "Club Winx" pomyślałam, a co tam, zerknę chociaż jak to wyglądało. Nie przetrwałam nawet pięciu minut ._. Nie wierzę też, żeby zawsze ta bajka wyglądała tak słabo.. wiem, że przez minione lata, dobre rzeczy stają się wręcz magiczne i cudowne, a złe albo jeszcze grosze, albo bledną. Ale no bez przesady D: To co teraz leci w telewizji wydaje się być czymś całkiem innym od tego, co tak kochałam jak byłam mała O_o


    •    d e v i a n t a r t    •     y o u t u b e    •    t u m b l r    •   
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#6 25-07-2013 o 08h24

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Pokoleniem Winxa raczej nie jestem, kilka odcinków zdarzyło mi się na wyrywki obejrzeć. Przerażają mnie nieco te bardzo wąskie talie u postaci kobiecych, no ale niech tam, specyfika kreski.
Mam na liście do obejrzenia od początku, do końca, chociaż ostatni sezon pewnie ukrzywdzi mnie w mózg tym błyszczeniem wszystkiego. Ah, well, zawzięłam się na zaliczanie możliwie wielu kreskówek z jakąkolwiek odmianą wątku bohaterskiego, to mam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#7 25-07-2013 o 09h41

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Och jak byłam malutka to po prostu wszystko miałam z Winx. Niektóre takie przydatniejsze rzeczy typu portfel, torebka to mam jeszcze do dziś, bo portfel na szyję i tak łatwo się nie zgubi. Szczerze 4 sezon to nawet oglądnęłam z ochotą, bo nawet całkiem fajne było. Jednak gdy tak zerkam na 5 sezon to mi się Winx odechciało oglądać. I mówiąc szczerze jeszcze w tym roku zanim pojawił się 5 sezon byłam wielką fanką tego Clubu. Kupowałam nawet gazetki na początku tego roku. Ale jak się pojawił ten 5 sezon to mi się tak nawet odechciało, bo nawet komiksy są do bani...


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#8 26-07-2013 o 10h44

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Kiedyś oglądałam, jednak nie szalałam za nimi. Czarodziejki Winx wyglądają strasznie sztucznie a kreska jest hmm ... dziwna. Przynajmniej ja tak odbieram. Z nich wszystkich najbardziej podobała mi się Flora i to nią byłam podczas zabaw.


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#9 26-07-2013 o 20h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Łojezu. Jasne, że oglądałam. Miałam pełno przerażająco nieproporcjonalnych lalek Stelli. Ogólnie to walały się u mnie po pokoju najróżniejsze gadżety związane z serią. Jakieś karteczki, figurki, przerażająca mata do tańca, której nikt nie potrafił używać...

Offline

#10 26-07-2013 o 21h40

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Mimo że mam trochę lat to Winx oglądałam jak nic nie było w TV. Najbardziej lubiłam Bloom?nie wiem czy dobrze napisałam. Bardzo wciągająca bajka


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#11 26-07-2013 o 21h52

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Oglądałam to kiedyś i pamiętam, że bardzo lubiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#12 29-07-2013 o 11h41

Miss'nieobczajona
KeSha8
...
Miejsce: Hentai Ouji to Warawanai Neko ;D
Wiadomości: 33

(color=blue)Szczerze lubiałam jak byłam mała. Jednak konkurowały one z Witch. o paru latach wybrałam to drugie...

Ostatnio zmieniony przez KeSha8 (29-07-2013 o 11h41)


http://witch-19years-taranees-fire.blog.onet.pl/
zapraszam na mojego bloga

Offline

#13 24-04-2014 o 19h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oglądałam kiedyś i lubię to. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)
Bardzo lubię. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)
Najbardziej uwielbiam Laylę. :3

Offline

#14 28-05-2014 o 12h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

jak mialam 9 lat to lubiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#15 29-05-2014 o 16h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ponieważ jestem z tych "troche młodszych" to oglądam to i do dziś. Kiedy zaczęłam? W piątym roku życia, kiedy tata przyniósł płytę z Winx. Od tamtej pory z tęsknotą wyczekiwałam na kolejne odcinki.
Tak, jak napisałam po wyżej, oglądam to do dziś, ale muszę przyznać rację pozostałym - w piątym sezonie to wszystko wygląda sztucznie. Ale i tak dam szansę szóstej serii. Trudno zmienić przyzwyczajenia, prawda?
No, ale mogli zakończyć już dodawać coraz to nowe serie. Chyba wiedzą, że kiedy pomysł jest świeższy, ksiażka, film, czy serial animowany są dużo lepsze. A moze nie wiedzą?
W każdym razie moje ulubione wróżki to Flora i Bloom.

Offline

#16 29-05-2014 o 19h54

Miss'nieobczajona
BlackMagicWoman
...
Wiadomości: 39

Nie oglądałam tego jak byłam młodsza, w sumie to w ogóle mnie nie interesowało, uważałam to za słabe, zawsze wolałam WITCH /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#17 30-05-2014 o 17h59

Miss'całkiem całkiem
Hyoris
Kiedy łamiesz za­sady, łam je moc­no i na dobre.
Miejsce: --Wonderland--
Wiadomości: 122

Bardzo dawno temu to było. Owszem lubiałam jako dziecko. Pamiętam jak trzymałam wszystkie gadżety w półce. I miałam nawet kasety z odcinkami. Potem zainteresowałam się Hanną Montaną ale to już inna bajka.

Offline

#18 07-06-2014 o 20h34

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

Lubiałam kiedyś, teraz to jak dla mnie po prostu tandeta. Akcje się czasem powtarzają, a one się stają coraz to bardziej przesłodzone. A tak właściwie ciągle jest to samo- wielki strach, coś/ ktoś co/kto zagraża a na koniec i tak wygrywają (przegrane się zdarzały, ale tak rzadko, że to jest zbyt sztuczne). Kiedyś były to inne winx, te z mocą syrenix czy jak to się pisze  ą po prostu brzydkie, tak właściwie to według mnie wyglądały ładnie tylko w enchatix'ie ( i charmonix'e ale już nie tak jak w enchantixie), te przed były trochę zbyt skąpe i proste, a te  po takie przesłodzone, że chce się tęczą rzygnąć.
To moja opinia, jak ktoś lubi te nowe moce to proszę bardzo, nie zabraniam.


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#19 10-06-2014 o 17h25

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Ja jak miałam 5 lat to to uwielbiałam.
Kolekcjonowałam gazetki,lalki  i inne przedmioty z winx.
Teraz mam 14 lat no to chyba nie wypada dziewczynie w tym wieku oglądać bajek.

Offline

Strony : 1