Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 9

#26 23-07-2013 o 21h54

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Link do zewnętrznego obrazka
Po chwili Shoko mnie przytulił i przeprosił, że nas nie poznał.
- Jak ja za wami tęskniłam - powiedziałam patrząc po wszystkich twarzach - szkoda, że reszta jeszcze nie przyjechała.. Ale może chodźmy do pokoju, przecież oni wiedzą w którym mieszkamy więc się jakoś odnajdą - powiedziałam ocierając łzy i powoli zaczęłam się uspokajać. Miałam ochotę jeszcze raz ich wszystkich przytulić ale pomyślałam, że to będzie przesada i tego nie zrobiłam. Jak to dobrze być znów ze swoimi przyjaciółmi..


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#27 23-07-2013 o 21h54

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Alex Lewis
-Jassne...
Było mu przykro że jego pierwsza miłość pamięta go tylko "trochę". No ale cóż... Żyje się dalej. Podszedł do reszty znajomych.
- Hej Lee! jak się masz? Chcesz chusteczkę?
Uśmiechnął się do kolegi. Nie lubił jak ludzie patrzyli na niego z góry ale dla Lee mógł zrobić wyjątek. Rozejrzał się. Dlaczego połowa tu obecnych płacze?! No bez przesady! Przyjrzał się Orihime. Strasznie się zmieniła ale na lepsze. Wyglądała naprawdę ślicznie. Spojrzał na Vic.
-Jasne, możemy już iść, prowadź!

Ostatnio zmieniony przez Erzsebet (23-07-2013 o 21h55)


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#28 23-07-2013 o 22h00

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Oliver Silver
Otarłem łzy i już było dobrze. Rozejrzałem się jeszcze raz po wszystkich twarzach. Najbardziej zmieniła się Orihime. Wyglądała teraz genialnie. Lee baaardzo urósł, Tori przefarbowała włosy... Teraz pytanie, jak zmieniły się ich charaktery. Chwyciłem walizkę.
- Tori, prowadź - zaproponowałem. Alex zrobił to samo. Zaśmiałem się pod nosem. Poprawiłem jeszcze raz kapelusz.

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (23-07-2013 o 22h00)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#29 23-07-2013 o 22h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka
Przez łzy ledwie widział twarze innych. Poza tym nie miał soczewek, ponieważ wyjął je na czas snu w samolocie.
- A ty, Oliver... jesteś... taki... słodki! - nachylił się do blondyna, kładąc ręce na jego ramionach. Miał ochotę wziąć go pod pachę i uciec z nim na koniec świata, żeby nikt nie mógł mu przeszkadzać w patrzeniu na tą uroczą twarzyczkę - Pogoda? Słonecznie, niewielkie opady śniegu, jak to w górach - odparł ze śmiechem.
Przetarł i zmrużył oczy, starając się wyostrzyć wzrok. Ciemnowłosy chłopak właśnie przytulił Victorię - kiedyś co prawda miała blond włosy, ale to na pewno ona. A ten chłopak... to Shoko!
- Hitomi, ty też wysłodziałeś, ale nie tak jak Oliver! - oznajmił z miną znawcy słodkości - Alex? Uch, tak... poproszę...
Był szczęśliwy, ale coś nie dawało mu spokoju. Gdzie jest Orihime? Zaczął nerwowo zerkać w stronę dziewczyny stojącej obok Olivera. Wysoka, szczupła, hojnie obdarzona... tfu, Lee, zboczeńcu, nie można tak myśleć o kobiecie! Zarumienił się i spojrzał na jej twarz. Jaka śliczna! Jakie włosy! Jakie wszystko! Chwila, włosy? One są rude? Rude włosy... ruda Orihime...
- ORIHIME?! - krzyknął, po czym zasłonił usta dłonią, czując, że jak jego twarz przybiera barwę dojrzałego pomidora.

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (23-07-2013 o 22h02)

Offline

#30 23-07-2013 o 22h01

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Link do zewnętrznego obrazka

Zobaczyłem dziwną minę na twarzy mego starego przyjaciela. Na serio nie przyjrzałem się im ale Alexa to chyba najbardziej zapamiętał z całej paczki, tylko nawet go nie zauważył.
-No dobra...tak na serio to nie wiem w jakim apartamęcie mamy mieszkać-powiedziałem szczerze, jakoś nie przecztałem zbyt dokładnie tej wiadomości, tylko niech mi inni nie robią wyrzutów.

Offline

#31 23-07-2013 o 22h07

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Oliver Silver
- Ja wcale nie jestem słodki! - oburzyłem się, a moja twarz przybrała czerwony kolor. Odwróciłem się w stronę chłopaka - Nie waż się nazywać mnie słodkim - wciąż czerwony obróciłem się do Lee tyłem i pomaszerowałem w stronę hotelu


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#32 23-07-2013 o 22h07

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Varus Sakaru

-Jesteśmy na miejscu - nagle usłyszałem głos taksówkarza. Zapłaciłem mu, chwyciłem swoją walizkę i wysiadłem. Spojrzałem w górę. Widziałem błękite niebo, kilka białych ptaków i chyba z pięć pięter wielkiego Hotelu. Usłyszałem jakieś krzyki i mój wzrok utkwił w grupce kilku osób. Czyżby to moja stara paczka ? Niektórzy bardzo się zmienili, inne nie i nagle ujrzałem te rude włosy... Orihime... Widziałem jak niektórzy płaczą, inni krzyczą i wieszają się innym na szyjach. Nie wiedziałem jak zareagować. Po tylu latach nie potrafiłem zrobić kroku w ich kierunku. Taksówka właśnie odjechała i... JASNE ! Dla czego takie rzeczy spotykają właśnie mnie. Miałem na sobie swoja białą tunikę jak zawsze i co ? Ten choler** taksówkarz ochlapał mnie wodą z kałuży. Zacząłem się za nim wydzierać.
- Ty gówni*** ! Jeździć nie umiesz ! - zamilkłem... zrobiłem wielkie oczy i obróciłem się patrząc na moją starą paczkę. Wszyscy sie zatrzymali i patrzyli prosto na mnie. Chyba zamierzali sie już zbierać... Beze mnie ? Zapomnieli o mnie ? Stałem tam od 5 min. i nikt mnie nie zauważył... Posmutniałem w duchu ale na twarzy byłem skamieniały. Nadal stałem 10 metrów od nich. Nie wiedziałem co zrobić. To chyba najgorsza rzecz jaką mogłem zrobić na powitanie. Skuliłem się lekko i powoli im pomachałem.

___________________________________________________

Naprawiłam laptopa ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Sidera (23-07-2013 o 22h09)


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#33 23-07-2013 o 22h16

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Link do zewnętrznego obrazka
Zaśmiałam się gdy Lee krzyknął.
- Tak, Orihime zmieniła się najbardziej z nas - powiedziałam patrząc na nią. Po chwili zobaczyłam Varusa i od razu rzuciłam się by go przytulić. Po czym się odsunęłam i powiedziałam:
- Jak dobrze, że jest nas już więcej - powiedziałam uśmiechając się - właśnie mieliśmy iść do naszego apartamentu - dodałam. Jeszcze raz przytuliłam Varusa, po czym razem z nim podeszłam do reszty.
- No to chodźcie za mną - powiedziałam odwracając się w stronę drzwi hotelu, po czym ruszyłam na wielki hol przed recepcją.
- Już wszystko załatwiłam - powiedziałam do przyjaciół wskazując na recepcje. Ruszyłam w stronę schodów i weszłam do góry po czym zatrzymałam się na chwilę czekając aż wszyscy nadążą. Jako jedyna nie musiałam już dźwigać bagaży. Ruszyłam na sam koniec korytarza, po czym wyjęłam z kieszeni spodni klucze i otworzyłam drzwi.
- Wiecie, ja też wchodzę tu pierwszy raz - powiedziałam powoli wchodząc do apartamentu. Moim oczom ukazało się coś pięknego. Wielki salon, pięknie urządzony.
- Wow... - powiedziałam wchodząc na środek pokoju.


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#34 23-07-2013 o 22h23

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Ona też nie mogła się powstrzymać i wybuchnęła głośnym płaczem, tuląc kogo się dało i wykrzykując imiona nowo przybyłych.
-Victoria, Alex, Shoko, Varus, Lee! - ryczała i tarła oczy rękawami. Nie wiedziała czemu jest taka szczęśliwa. Przecież tak mało się z nimi integrowała. Przynajmniej jej się wydawało, że za mało. - Lee! - powtórzyła jeszcze raz i rzuciła mu się na szyję. - Ale ty jesteś wielki! - gdy w końcu się odczepiła, to podążyła szybko za Victorią, żeby zobaczyć apartament. Faktycznie, gdy patrzała na resztę, to ona się najbardziej zmieniła. Ale jej rude włosy pozostały niezmienne i są znakiem rozpoznawczym. - Nie mogę, to jest jak sen! - zakryła usta dłonią, gdy zobaczyła, gdzie będą mieszkać. Znowu zebrało jej się na łzy.

Offline

#35 23-07-2013 o 22h26

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Oliver Silver

Wszyscy mnie wyprzedzili. Niech to szlag moje krótkie nogi! Podziwiając wystrój dotarłem do apartamentu ostatni. Wszedłem i...
- O matko... Tori, kocham cię! No po prostu przeszłaś samą siebie! - przyznałem z podziwem. Co mi się najbardziej podobało? Wielkie okno z widokiem na morze.
- Nie jesteśmy w ukrytej kamerze, ani innym telewizyjnym programie, prawda? Ani to nie jest sen? Uszczypnijcie mnie! - tak, byłem naprawdę pod wrażeniem.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#36 23-07-2013 o 22h29

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Link do zewnętrznego obrazka

Kiedy Orihame się do mnie przytuliła tylko trochę się zarumieniłem i odwróciłem wzrok. Tak już zdecydowanie nie czułem do niej tego co było przedtem, dla mnie to już skończony roździał.
  Poszedłem za Vicki do apartamentu, no zrobił na mnie wrażenie.
-IDZIEMY NA PLAŻĘ?!- wybuchłem po chwili, nie chciało mi się siedzieć w tych czterech ścianach a u mnie było tradycją by najpierw iść na plażę dlatego tak wybuchłem.

Offline

#37 23-07-2013 o 22h31

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Varus Sakaru

Przywitałem się skromnym 'hej' ze wszystkimi i ruszyłem za Victorią. Na mojej twarzy mimo że cieszyłem się ze spotkania cały czas widniał mój charakterystyczny 'poker face'. Pod drodze do pokoju cały czas ukradkiem zerkałem na Orihime. Bardzo się zmieniła. Weszliśmy do wielkiego, pięknego pokoju. Chyba odzywałem się najmniej ze wszytskich. Z resztą tak jak zawsze. W duchu czułem się urażony, że tylko ze mną Orihame się nie przywitała. Stanąłem na środku pokoju, do którego wszedłem jako ostatni. Dziwnie się czułem... Wszyscy tak ochoczo biegali po pokoju. Zastanowiłem się czy jest tu jakiś ogród. Miejsce, w którym mógłbym pobyć od czasu do czasu sam. Gdy usłyszałem słowo plaża było mi trochę lepiej, w końcu trzeba korzystać z mojej deski do surfingu co nie ? A moje umiejętności same się nie pokarzą... no i pozostaje jeszcze kwestia że serfowanie to dobry pretekst do ucieknięcia od zgiełku...

Ostatnio zmieniony przez Sidera (23-07-2013 o 22h35)


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#38 23-07-2013 o 22h34

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Link do zewnętrznego obrazka
Patrzałam na wszystkie rzeczy z szeroko otwartymi oczami.
- Na zdjęciach nie wyglądało to aż.. TAK! - powiedziałam przypominając sobie zdjęcia tego apartamentu na stronie hotelu - nie to nie jest sen... - dodałam. Otrząsnęłam się i spytałam:
- Dobra... to kto będzie ze mną w pokoju? Jest tu właśnie ten salon z rozkładaną sofą i cztery pokoje.. Ale gdzie to wszystko jest, nie pytajcie.. - powiedziałam. Od dziecka boję się spać sama w pokoju, w nocy. Oczywiście w domu już się przyzwyczaiłam ale w nowym miejscu...
- Ok, chodźmy na plaże jeśli wszyscy chcą - powiedziałam ze śmiechem.


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#39 23-07-2013 o 22h36

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Alex Lewis

Rzucił w Lee chusteczką. Spojrzał na Varus'a. Zawsze miał dobre wejście, potrafi zwrócić na siebie uwagę. Westchnął. Nie mógł ukryć uśmiechu gdy przyglądał się Orihime, była pełna energii i radości. Miał straszną ochotę ją przytulić ale powstrzymał się, zrobi to później. Gwizdnął gdy wszedł do apartamentu. Robiło wrażenie. Szczególnie ten widok na morze. Raj. Chciał już iść na plaże, popływać... Już dawno nie czuł się taki szczęśliwy i tak wyluzowany.


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#40 23-07-2013 o 22h38

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Link do zewnętrznego obrazka

-Ze mną na pewno nie bo jeszcze niechcący cię zgwałce-uśmiechnąłem się złowieszczo, ta jeszcze tylko tutaj sprawy by brakowało. Jak się wszyscy zgodzą to już zaniedługo będziemy się kąpać w niesamowitym morzu! Już nie mogę się doczekać a ja zaklepuje jako pierwszy łazienkę, chociasz wiem że tu pewnie jest ich 50

Offline

#41 23-07-2013 o 22h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka
- Jesteś słodkim, małym tsundere! - zawołał do jego pleców, robiąc sobie w duchu nadzieję, że może nikt nic nie usłyszał. Albo nie dosłyszał. Albo Lee krzyknął niewyraźnie i zrozumieli to jako "zupa fasolowa!". Cokolwiek...
A jednak. Orihime wykrzyknęła jego imię. Orihime go przytuliła. Przytuliła. Orihime. Go. Tak go to zaskoczyło, że nie był w stanie odwzajemnić uścisku. Była jego pierwszą podstawówkową miłością, ale wtedy wyglądała jak chomik w okularkach. Oczywiście bardzo słodki chomik! Najsłodszy chomiczek pod całym słońcem! Zakochał się w niej nie z powodu wyglądu, ale dlatego, że była jego bratnią duszą. Poczuł jak dawne uczucia budzą się w nim na nowo, lecz tym razem przyczyną tego było jej niewątpliwe piękno, a nie łączące ich więzi.
Pomachał do Varusa. Varus i Oliver mogliby uchodzić za bliźniaków dwujajowych, pomyślał. Oboje są mali, słodcy i tsundere! Szybko podniósł porozrzucane po chodniku bagaże, które wypadły mu z rąk, gdy chciał wszystkich przytulić i podążył za resztą. Apartament zrobił na nim takie wrażenie, że walizki z powrotem wylądowały na podłodze.
- Chodźmy! - pokiwał gorliwie głową, kiedy już ustawił je do pionu i zostawił w środku.

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (23-07-2013 o 22h42)

Offline

#42 23-07-2013 o 22h43

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Oliver Silver
- To co, wskakujemy w stroje i na plaże? - jak dawno nie byłem na plaży... Ostatnim razem było to jakieś trzy lata temu. Byli rodzice i stado sióstr... Do tego wrzuciły mnie do wody, do kremu z filtrem dolały kleju... Mam nadzieję, że tutaj nie będzie takich akcji.
Nagle uświadomiłem sobie jedno. Vicki i Orihime w bikini? Yah, to rozumiem. Pełen zapału popatrzyłem na resztę paczki.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#43 23-07-2013 o 22h45

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Varus Sakaru

Chciałem trochę rozruszać sytuacji. Od kilku lat po praz pierwszy miałem na coś na prawdę ochotę. Chwyciłem moją walizkę, wbiegłem do pierwszego, lepszego pokoju z brzegu i zatrzasnąłem za sobą drzwi. Z rozmachem otworzyłem moje wielkie pudło, z którego od razu wszystko wypadło. Zaklnąłem cicho. W stercie ubrań odszukałem swoje kąpielówki. Zrzuciłem z siebie ubrania i walnąłem ja na łóżko.Wciągnąłem na siebie szybko spodenki i rzuciłem się na wielką torbę, w której miałem swoją deskę. Po chwili otworzyłem drzwi z impetem i stanąłem w nich z deską w typowo modelarskiej pozycji. Prawa noga trochę na bo, głowa wysoko i przekrzywiona w lewo deska za mną. W tedy stało się coś niesamowitego... Na mojej twarzy pojawił się... mały uśmiech. Nie uśmiechałem się chyba od 10 lat... Czekałem jak zareagują inni...


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#44 23-07-2013 o 22h47

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Link do zewnętrznego obrazka

No to ja idę się przebrać a wy tu gnijcie!-pomyślałem sobie po czym pobiegłem do łazienki z małym bagażem, tam bowiem miałem spakowane wszystko co na plaże trzeba wziąć. Przebrałem się niczym Simsy i od razu wyszedłem z łazienki żeby w niej więcej nie zalegać, nigdy za długo mi to nie zajmowało.
  Wyszedłem na sam środek salonu w kąpielówkach i luźnych dżinsach. Postanowiłem poczekać na innych

Offline

#45 23-07-2013 o 22h50

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Link do zewnętrznego obrazka
Po słowach Shoko spojrzałam na niego i się zaśmiałam.
- No może lepiej nie - powiedziałam dalej się śmiejąc.
- Dobra, to idziemy na plaże - powiedziałam ucieszona. Poszukałam swojego bagażu, w którym miałam strój, po czym go wyjęłam, wzięłam jeszcze jakieś luźniejsze ubrania.
- Hmm... Ktoś mi powie gdzie jest łazienka? - zaśmiałam się. Rozejrzałam się i zobaczyłam kilka drzwi. Podeszłam i otworzyłam pierwsze. Bingo!
- Już mam. Zajmuję - powiedziałam zamykając za sobą drzwi. Przebrałam się w strój i założyłam krótkie spodenki oraz czarną bluzkę na ramiączka, którą zwą crop topem. Wyszłam z łazienki i rzuciłam swoje rzeczy na bagaż.
- Wolna - powiedziałam po czym podeszłam do wielkiego okna, z którego było widać plaże. Piękny widok...

Ostatnio zmieniony przez victoriaxbell (23-07-2013 o 22h51)


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#46 23-07-2013 o 22h55

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
-Ach! Ale ze mnie gapa! - pacnęła się w czoło, gdy zaproponowano wyjście nad wodę i od razu wybiegła z apartamentu. Przecież zostawiła w holu swoje bagaże! A było ich nie mało, bo dwie ogromne walizki, które ledwo tu dotaszczyła. W każdym razie spakowała dużo dodatkowych rzeczy, bo z jej szczęście to większość ubrań jej ukradną, potargają się, odlecą z wiatrem. Cokolwiek.
Doszła jakoś do pokoju z walizkami i od progu wrzasnęła:
-Tori, ja będę z tobą w pokoju! - za nim nie mieszkałaby sama. W domu też musi spać z bratem, bo zbyt boi się nocy. Dotachała torby do pokoju, zostawiła je przy łóżku i wyszła się przebrać w kostium do najbliższej łazienki, po czym szybko spakowała torbę na plażę i gotowa biegała po salonie, oglądając wszystko.

Offline

#47 23-07-2013 o 22h57

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Oliver Silver
Zająłem łazienkę zaraz po Shoko. Kąpielówki miałem na samym wierzchu. Szybko wciągnąłem je na siebie. Były w kolorowe paski. Potem ubrałem niebieskie, materiałowe spodnie do pół łydki i biały t-shirt z napisem Summer. Wyszedłem z łazienki. Na zewnątrz z walizki wyjąłem jeszcze biało-czerwony kapelusz.
- Gotowy - oznajmiłem.  Wrzuciłem jeszcze parę rzeczy do małego czarnego plecaka, ubrałem japonki i mogłem ruszać.


//Ej, ustalmy, ile tu jest łazienek. Będzie prościej ; )//


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#48 23-07-2013 o 23h01

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Alex Lewis

Wpakował swoje rzeczy do jakiegoś pokoju i zamknął się w nim aby się przebrać. Po chwili wyszedł w spodenkach i z ręcznikiem przewieszonym przez ramię. Rozwalił się na pięknej sofie i sięgnął po stojącą na stoliczku butelkę wody.
-Wszyscy gotowi? Możemy już iść?
NIe mógł się już doczekać, nie miał pojęcia kiedy ostatnio miał okazję popływać w morzu.

//Alexanda, osobiście uważam że jest ich ok.10 i tak ogólnie to ten apartament nagina czasoprzestrzeń~~

Ostatnio zmieniony przez Erzsebet (23-07-2013 o 23h02)


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#49 23-07-2013 o 23h03

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Niech będzie 4 lub 5 łazienek ;p Chyba, że wolicie więcej, lub mniej ;p
Link do zewnętrznego obrazka
Nagle usłyszałam wrzask Orihime.
- Okey - odpowiedziałam, po czym podeszłam do swoich bagaży i spróbowałam wziąć wszystkie naraz, jednak było to trudne ponieważ były to dwie duże walizki i jedna ogromna torba. Wzięłam pod pachę torbę po czym w obydwie ręce złapałam walizki, jednak po kilku krokach wywaliłam się z tym wszystkim.
- Pomoże mi ktoś - spytałam się, po czym się zaśmiałam i wstałam z podłogi.

Ostatnio zmieniony przez victoriaxbell (23-07-2013 o 23h04)


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#50 23-07-2013 o 23h04

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Link do zewnętrznego obrazka

-Tak myślę że tak...-wziąłem swój mały plecak i poszedłem do wyjścia. Trzeba było zajmować pokoje bo będzie najgorszy.
-Kto chcę być ze mną w pokoju?-rzekłem już prawie wychodząc na serio nie mogłem się doczekać kiedy tam dojdziemy. Chyba już są wszyscy gotowi więc możemy iść.
  Wyszedłem z apartamentu nie czekając na odpowiedź. Chciałem już się znaleźść na plaży



Nie nadążam za wami ;_;

Ostatnio zmieniony przez Wannesa (23-07-2013 o 23h05)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 9