Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 02-10-2013 o 18h27

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 127

Wiolecinka napisał

Alyssa napisał

Używacie? Ja tak. Najbardziej odpowiadają mi zapachy owocowe, zwłaszcza tropikalne - na stałe korzystam z mojego ukochanego Love Dance. Marzy mi się też pewien upatrzony od dłuższego czasu zapach z nutą jagód, niestety na razie mnie na niego nie stać. Nie lubię za to zapachów czysto kwiatowych - są dla mnie strasznie mdłe i pozbawione wyrazu.

Też lubię zapachy owocowe. Są bardzo przyjemne. Choć są i też zapachy kwiatowe, które mi odpowiadają. Ostatnio miałam takie perfumy o zapachu lawendy. Pachniały bosko..  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Stosuję też mgiełki do ciała, a one pachną tak.. Słodko.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Najbardziej polecam te o zapachu granatu.

A jesli już w temacie o perfumach, to najbardziej drażnią mnie takie perfumy o nijakim zapachu.. Coś takiego jak używają starsze panie. No wiecie o co chodzi xD Szczerze nigdy nie zwracałam uwagi jakie to zapachy.
Posiedzisz przy takiej chwilę i już za chwilę masz ochotę pootwierać wszystkie okna, dzwi i co popadnie O.o'

zgadzam się, raz siedziałam obok takiej w kościele.. 45 minut odurzającego zapachu  /modules/forum/img/smilies/larme.gif


Życie jest okrutne, lecz idzie się w nim odnaleźć. Czas mknie przed siebie, ale można go zatrzymać w sercu...

Offline

#27 11-10-2013 o 19h42

Miss'całkiem całkiem
fifi2
...
Miejsce: Fr
Wiadomości: 165

Moje ulubione perfumy to "La vie est belle" od  Lancôme


"Moda to zasada, ze stroj uzupełnia kobietę. Nigdy odwrotnie" Hubert de Givenchy

Offline

#28 05-12-2013 o 17h36

Miss'na całego
Duda
Tak, pamiętam. Tak, wiem. Tak, rozumiem. Tak, mam to gdzieś.
Miejsce: Warszawskie metro
Wiadomości: 321

Nie lubię mocnych perfum. Mój ulubiony zapach to wanilia. Mam tony waniliowych perfum. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2ciik36.png

Offline

#29 30-01-2014 o 15h19

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

W Zara Kids (tak kids no co spodobał mi się zapach) Jest śliczny waniliowy zapach


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#30 26-02-2014 o 20h41

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Hmmm ja posiadam teraz Obsession Night i Eternity Moment od Calvina Kleina , Givenchy Very Irresistible (czerwone)  ,a z tańszych to Essence "Like a first day in spring",oraz C-thru różowe jasne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Jednak ulubionym zapachem jest Paradiso z Bies ...niestety bardzo słabo się utrzymują  /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif

Offline

#31 06-03-2014 o 00h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ma ktoś z Was perfumy Britney Spears?
Jeśli tak to które i jak pachną?

Ostatnio zmieniony przez nina208 (06-03-2014 o 00h01)

Offline

#32 12-03-2014 o 16h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 9

Ja używam perfum z Yves Rocher: Evidence, Moment de bonheur i moje ukochane So LEixir <3 /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#33 23-03-2014 o 06h51

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

nina208 napisał

Ma ktoś z Was perfumy Britney Spears?
Jeśli tak to które i jak pachną?

Ja obecnie nie mam, ale jestem wielką fanką zapachów sygnowanych jej nazwiskiem ;3
Mi osobiście najbardziej podoba się jej seria Fantasy. Co prawda Circus Fantasy nie miałam nigdy okazji powąchać na żywo, ale cała pozostała trójka jest genialna, zwłaszcza Midnight Fantasy. Cała seria jest słodka i taka lekko uwodzicielska. Ale to, że mi się podobają nie znaczy, że przypadną do gustu Tobie. Najlepiej podskocz sobie nawet do Rossmanna i powąchaj ^^

Offline

#34 22-05-2014 o 15h25

Miss'nieobczajona
Pela
...
Wiadomości: 18

Ja się zakochałam w Emporio Armani - Night. Zapach jest przepiękny, taki zmysłowy i uwodzicielski. Idealny na randki (serio!).
Jak mi się skończy, to kupie go po raz drugi. Problem w tym, że perfum pochodzi z 2003 roku i trudno go dorwać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#35 25-05-2014 o 21h34

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Słupsk
Wiadomości: 9

Ja używam Beyonce Pulse. Co do zapachów owocowych to jeszcze nie znalazłam takiego, który by mi się podobał, ale może dlatego, że nie szukałam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#36 03-01-2015 o 15h17

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Ja mam kilka w zapasie. Dwie sztuki z playboya, pięknie pachną i nie są bardzo drogie. Mam tez biały LaCoste długo się trzyma i jest piękny. Świeży i kobiecy ale niestety cena jest duża a tą sztukę dorwałam w promocji, malutką 70ml i już mi się niestety kończy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png jak zobaczycie gdzieś Lacosty w promocji piszcie mi koniecznie na priv!

Offline

#37 03-01-2015 o 15h40

Miss'nieobczajona
Trishy
...
Wiadomości: 24

Ja też mam kilka zapachów od Playboya, aktualnie najbardziej podoba mi się 'Play it spicy'. Mam jeszcze jakąś wodę od Heidi Klum, która ładnie pachnie  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#38 04-01-2015 o 10h55

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Alyssa napisał

Używacie? Ja tak. Najbardziej odpowiadają mi zapachy owocowe, zwłaszcza tropikalne - na stałe korzystam z mojego ukochanego Love Dance. Marzy mi się też pewien upatrzony od dłuższego czasu zapach z nutą jagód, niestety na razie mnie na niego nie stać. Nie lubię za to zapachów czysto kwiatowych - są dla mnie strasznie mdłe i pozbawione wyrazu.

Też mam Love Dance, ale dla mnie jest trochę za słodki (na prezent go dostałam). Ale owocowe zapachy są ładne rzeczywiście. W hebe koleżanka znalazła kilka takich ładnych zapachów. Jej się podobał najbardziej o zapachu gumy balonowej, a ja najbardziej polubiłam te truskawkowe i chyba je kupię:-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#39 21-01-2015 o 11h21

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 38

Lubię delikatne zapachy, zaś nie znoszę słodkich, jak widzę czasami zapachy np. cukierki do aż takie .. bleee  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#40 19-09-2015 o 20h46

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

Ja posiadam Katy Perry ,,Royal Revoluntion'' które dostałam na święta od mamy i taty .

To moje perfumy :  //photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49576.jpg



Offline

#41 05-11-2015 o 10h51

Miss'całkiem całkiem
Mejas
Raven
Wiadomości: 115

Ja jak większość z was, nie przepadam za kwiatowymi zapachami. Są dla mnie zbyt mdłe, a w szczególności te różane. Przez dłuższy czas używałam wody perfumowanej Beautiful Butterffly z Avonu i muszę powiedzieć, że ten zapach jest cudowny! Lekki, odświeżający i przyjemny. Obecnie używam Rising Sun od Mel Merio. Te perfumy są trochę słodsze od tych z Avonu, a mimo to są orzeźwiające. O dziwo są kwiatowe, ale piżmo przełamuje wszystko i razem komponuje się to cudownie! Mogę wszystkim polecić oba zapachy.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


Link do zewnętrznego obrazka
Instagram [size=3]Avatar i sygnatura mojego autorstwa[/size]

Offline

#42 11-08-2016 o 15h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ostatnio widziałam ślicznie zapakowane perfumy harajuku coś tam visual kei czy jakoś tak (japońskie znaczki to trzeba przybiec xD), niestety nie było testera. Ktoś kojarzy i wie jak pachną?

Offline

#43 04-10-2016 o 15h13

Miss'nieobczajona
Original
Argentina z Cromimi :'(
Wiadomości: 33

Ja jakoś nie mam określonego gustu jesli chodzi o zapachy. Zależy tez od pory roku itp. Bardzo lubię perfumy Si i La Vie Est Bella czy jakoś tak :')
Ostatnio tez kupiłam swierze perfumy Versace bodajże Bright Crystal? Lubie tez perfumy z Zara Kids, które mają taki słodki lekko owocowy zapach. Mam trochę perfum ale nie pamiętam dokładnie ich nazw...



---> http://my.w.tt/UiNb/mAm4f35dgx Link do zewnętrznego obrazka
Argentina z Cromimi :'(

Offline

#44 11-05-2017 o 00h31

Miss'całkiem całkiem
Maruciałke
...
Miejsce: .
Wiadomości: 81

Któras poleci mi jakiś uroczy, waniliowy zapach? Może też być kokosowy. Albo truskawkowy! Jakiś słodki i dziewczęcy prosz.

Aktualnie używam Sweet Like Candy i jeśli chodzi o te późniejsze nuty, gdy już perfum chwilę "pobędzie" jest naprawdę spoko, ale wciąż ma dla mnie irytująca ostrość. Nie znoszę ostrych perfumów, a ten ma taką początkową nutę.

Offline

#45 11-05-2017 o 00h36

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Ja nardzo lubię takie kobiece i seksowne zapachy. Albo delikatne kwiatowe. Nie lubię słodkich, bo mi zaraz mdło xD
Używam od dawna Elizabeth Arden 5th Avenue, Calvin Klein Beauty i Hugo Boss Ma Vie.
No i zamierzam kupić sobie w przyszłości Diora Miss Dior. Piękny ma zapach, od razu się zakochałam.
Ogólnie uwielbiam perfumy. Kiedyś więcej używałam, teraz pstrykam się na specjalne okazje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#46 11-05-2017 o 18h42

Miss'Sensei
paulineczka120
▫ ... ▫
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 948

Ja uwielbiam te o zapachu jeżyny nie wiem czemu ale po prostu tak mi odpowiadają
Najbardziej uwielbiałam zapach od Avon City Ruch jednak teraz nigdzie go nie ma i każda buteleczka którą może odsprzedać mi konsultantka jest dal mnie bezcenna!

Offline

#47 16-05-2017 o 21h28

Miss'całkiem całkiem
AEdelline
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 110

Ja od kilku lat jestem fanką perfum i wód perfumowanych z serii Playboy, bo do mnie pasują i są dość tanie. Uwielbiam też perfumy Ariany Grande oraz "Karl Lagerfeld for her". No i wymarzyłam sobie Victoria's Secret Bombshell, ale są nieco poza moimi możliwościami budżetowymi :<
Ogólnie ciężko dla mnie znaleźć perfumy, bo jak każdy wie, perfumy trzeba dobierać indywidualnie - a ja mam tego pecha, że sporo pachnie na mnie... dziwnie. Nie powiem, że źle, ale, jakoś tak nie tak. Moja mama się czasem śmieje jak wybieramy razem perfumy, że większość pachnie na mnie jak płyn do podłóg xD


http://i67.tinypic.com/zjtmwy.jpg

Offline

#48 17-08-2017 o 01h52

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

*Wielkie Wyzwanie*
"Zapach perfum kkobiety mówi więcej, niż jej charakter pisma."
-Christian Dior


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Strony : 1 2