Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 14-07-2013 o 17h51

Miss'całkiem całkiem
Alyssa
...
Wiadomości: 146

Używacie? Ja tak. Najbardziej odpowiadają mi zapachy owocowe, zwłaszcza tropikalne - na stałe korzystam z mojego ukochanego Love Dance. Marzy mi się też pewien upatrzony od dłuższego czasu zapach z nutą jagód, niestety na razie mnie na niego nie stać. Nie lubię za to zapachów czysto kwiatowych - są dla mnie strasznie mdłe i pozbawione wyrazu.

Offline

#2 14-07-2013 o 18h24

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Alyssa napisał

Używacie? Ja tak. Najbardziej odpowiadają mi zapachy owocowe, zwłaszcza tropikalne - na stałe korzystam z mojego ukochanego Love Dance. Marzy mi się też pewien upatrzony od dłuższego czasu zapach z nutą jagód, niestety na razie mnie na niego nie stać. Nie lubię za to zapachów czysto kwiatowych - są dla mnie strasznie mdłe i pozbawione wyrazu.

Też lubię zapachy owocowe. Są bardzo przyjemne. Choć są i też zapachy kwiatowe, które mi odpowiadają. Ostatnio miałam takie perfumy o zapachu lawendy. Pachniały bosko..  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Stosuję też mgiełki do ciała, a one pachną tak.. Słodko.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Najbardziej polecam te o zapachu granatu.

A jesli już w temacie o perfumach, to najbardziej drażnią mnie takie perfumy o nijakim zapachu.. Coś takiego jak używają starsze panie. No wiecie o co chodzi xD Szczerze nigdy nie zwracałam uwagi jakie to zapachy.
Posiedzisz przy takiej chwilę i już za chwilę masz ochotę pootwierać wszystkie okna, dzwi i co popadnie O.o'

Offline

#3 14-07-2013 o 21h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja swoje pierwsze perfumy kupiłam parę miesięcy temu. Zapach trudno określić. Trochę jak taka wata cukrowa zmieszana z jakimś zielskiem. O dziwo, przy codziennym użytkowaniu nadal mam około 50% flakoniku, a kupiłam najmniejszy możliwy. Zapachów owocowych nie lubię. Mdli mnie od nich, chociaż mgiełki pachną wyjątkowo orzeźwiającą.

Nie jestem w stanie zdzierżyć tych typowo "bazarowych" perfum. Mają wyjątkowo intensywny zapach, który nie koniecznie jest przyjemny. Kojarzy mi się właśnie ze starszymi paniami i gimnazjalistkami, które wylewają na siebie połowę zawartości flakonu na raz.

Ostatnio zmieniony przez Byakyath (14-07-2013 o 21h10)

Offline

#4 16-07-2013 o 10h19

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Lubię.
Chociaż mam odchył w stronę unisexów. Typowo kwiatowe, słodziachne perfumy dla kobiet mają swój urok, ale... to nie to.

Więc króluje u mnie woda cedrowa, Cool Water Davidoffa i Cerutti Image. Ewentualnie Elizabeth Arden, ona ma fajne rzeczy tematycznie związane w herbatą.

I pragnę wielce D&G La Force, ale cenę ma draństwo kosmiczną.

Ostatnio zmieniony przez Lexa0 (16-07-2013 o 10h26)

Offline

#5 16-07-2013 o 11h09

Miss'całkiem całkiem
Alyssa
...
Wiadomości: 146

Z herbatą? Brzmi ciekawie, muszę spróbować to gdzieś znaleźć.

Offline

#6 16-07-2013 o 11h50

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Bardzo delikatne i lekkie, Alysso, idealne na porę letnią, kiedy każdy cięższy/słodszy zapach jest jak bonusowe kilogramy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Dosyć popularne są, więc ze znalezieniem problemu nie będzie, za to trochę się naniuchasz, bo kolekcję trzaśnięto całkiem sporą.

Offline

#7 16-07-2013 o 14h37

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Ja akurat kiedyś też używałam Love dance jest przecudny ale narazie używam
"Paris Hilton in south beach" i są nawet ładne ale Love dance był chyba lepszy


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#8 28-07-2013 o 20h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ja używam perfum "Gabriella Sabatini" polecam ;p Bardzo wydajne i ślicznie pachną - perfumy i eleganckie i sportowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Koszt ok. 36 zł/ROSSMANN /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 29-07-2013 o 12h57

Miss'nieobczajona
KeSha8
...
Miejsce: Hentai Ouji to Warawanai Neko ;D
Wiadomości: 33

Szczerze ja wolę wodę toaletową z Avonu Be... Romantic. Wolę używać wody toaletowej, bo nie mam obaw czy na mojej skórze pojawi się coś po alkoholu.


http://witch-19years-taranees-fire.blog.onet.pl/
zapraszam na mojego bloga

Offline

#10 03-08-2013 o 21h12

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Niedawno znalazłam przepiękne perfumy, według mnie pachną jak mandarynki, ale o dziwo, pytając się kogoś innego o ich zapach uzyskuję także inną odpowiedź. Używam ich bardzo często i to dzięki nim zaczęłam się choć trochę interesować zapachem.


Offline

#11 04-08-2013 o 19h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Śliczne są też o zapachu maliny *-* Awwww *.*

Offline

#12 05-08-2013 o 09h15

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Ja uwielbiam perfumy o zapachu owoców, szczególnie tropikalne *O* Są takie jedne o zapachu kwiatów ale nie pamiętam jak się nazywał chyba to była lawenda. Ogólnie jest mało takich perfum o zapachu kwiatów które mi pasują. Perfumy o zapachu granatu jest boski! *O* Polecam go! ^O^

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (05-08-2013 o 09h17)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#13 05-08-2013 o 11h29

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Ja kocham perfumy o zapachu kokosa lub ananasa ;D One są bardzo rzadkie moja mama mi je przywozi ze swojej pracy bo ona podróżuje po świecie ;P
Kocham też tropikalne owoce, jeszcze z perfum to zapach kwiatów! Delikatna róża *O* Albo mak.. Polecam perfumy o zapachu granatu i delikatnej róży!

Offline

#14 05-08-2013 o 13h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 10

Ja kocham perfumy Playboy "Play it Rock". Nie mogę bez nich żyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png. Czasami podkradam mamie perfumę od Beyoncé. /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif Nazywa się"Beyonce Pulse".

Rinshell napisał

Śliczne są też o zapachu maliny *-* Awwww *.*

A jakie konkretnie? I gdzie kupujesz, bo w moim mieście w pobliskiej drogerii żadnej malinowej  nie widziałam /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  :

Offline

#15 05-08-2013 o 23h33

Miss'ok
Makabra
...
Miejsce: Oln
Wiadomości: 53

Mój najnowszy nabytek to zapach z Essence "Like a new love". Ma taki słodki zapach, ale świeży. Nie jest mdlący ani landrynkowy.

Długo szukałam tego zapachu bo pachnie podobnie do takich małych perfumków co kiedyś były w gazecie Winx xD 

A tak to posiadam jeszcze zapachy z Orfilame " Moon" i "Lovley Garden" oraz L‘Eau en Blanc od Lolity Lempickiej ( zapach zimą kojarzył mi się z słodką bułką z malinami - ale latem jakoś nie lubię ich mieć na sobie / tak co do tych malin)


"You're just a sad song with nothing to say
About a lifelong wait for a hospital stay"

Offline

#16 05-08-2013 o 23h46

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Przy zapachach Elizabeth Arden stałam kilka razy i nie mogłam się zdecydować, które wybrać. Szukałam takiego unikalnego, lekkiego, nie typowo owocowego albo typowo kwiatowego zapachu. Te lekkie herbatki Arden pasowały mi najbardziej, dopóki nie trafiłam na miły, świeży, nieintensywny zapach ni to owocowy ni to kwiatowy. Mianowicie Moschino "Funny"! Używam na co dzień i za każdym razem się ciesze, że go znalazłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Hildee (05-08-2013 o 23h48)

Offline

#17 06-08-2013 o 09h18

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

O, ja akurat za Moschino nie przepadam.
Mam i używam, bo prezent, ale zawsze mam wrażenie jakbym świeżo co myła naczynia, tak mi to cytrusami daje.
To pewnie kwestia tego, że poza nimi trwam jednak w unisexach, moje jedyne typowo babskie perfumy to czarne C-thru.

Offline

#18 06-08-2013 o 09h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Agniera - woda toaletowa to jest, a nazywa się FRAMBOISE RASPBERRY z YVES ROCHER ♥ Uwielbiam te perfumki ;O
Ja się zastanawiam, czy nie kupic wody perfumowanej PlayBoy w Rossmann za ok. 14 zł, bo jest w promocji ;d
Jak myślicie? ;] /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Rinshell (06-08-2013 o 09h37)

Offline

#19 06-08-2013 o 22h29

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Lexa, "Funny!" akurat z cytrusami ma niewiele wspólnego, więcej tam kwiatów niż samych owoców /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png i też ma w bazie zieloną herbatę, więc od Arden za wiele nie odbiega.

Rinshell, jeśli Ci się podoba, to kupuj, chociaż mi osobiście nie przypadły do gustu. Zapach taki za "dorosły" dla mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#20 09-08-2013 o 20h49

Miss'nieobczajona
Morfina
...
Wiadomości: 18

Tak używam perfum, wole je bardziej od wód perfumowanych. Perfumy trzymają się dłużej i mają o wiele intensywniejsze zapachy. Moimi ulubionymi perfumami są purblanca i tych jak na razie uzywam. Moimi ulubionymi zapachami są zapachy kwiatowe oraz słodkie  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#21 09-08-2013 o 23h32

Miss'Żółtodziób
badylla
Siła, Honor, Służba.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 8

moja bateria zapachowa obejmuje szerokie spektrum cenowe i jakościowe, bo mam i Love Dance La Rive (mąż mi kupił, muszę używać, choć nie znoszę), i L'Imperatrice Dolce & Gabbana, a i Avonem (zwłaszcza Outspoken by Fergie) nie pogardzę.
więc. lubię różne zapachy. raz mam fazę na świeże, raz na dusiciele, raz na ckliwe kwiatki. kobieta zmienną jest. nie znam się na poszczególnych nutach, ważne, że całość mnie się podoba.

Offline

#22 13-08-2013 o 01h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Rinshell napisał

Agniera - woda toaletowa to jest, a nazywa się FRAMBOISE RASPBERRY z YVES ROCHER ♥ Uwielbiam te perfumki ;O
Ja się zastanawiam, czy nie kupic wody perfumowanej PlayBoy w Rossmann za ok. 14 zł, bo jest w promocji ;d
Jak myślicie? ;] /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Czyli chodzi ci o tak zwaną mgiełkę, więc uważaj, że mgiełki z PlayBoy`a nie są tak świetne .. Moim zdaniem jeśli lubisz zapachy owocowe, to polecam Ci mgiełki z Avon, od razu się zakochasz <3 . Granat, arbuz = wypróbowane pokochane  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  XDD

Offline

#23 30-09-2013 o 09h14

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Kocham perfumy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Moje ulubione zapachy to "Amor amor" Cacharel i "Touch of pink" Lacoste, ale de facto jestem w stanie psikać się wszystkim, co pachnie ładnie i w miarę długo.
Przez jakiś czas bawiłam się w MLM i dystrybucję produktów FM-u. Czego by nie sądzić, lubię perfumy od FM, bo długo trzymają, ładnie pachną i są relatywnie tanie. Z czasów tych został mi cały segregator próbek i kilka flakonów, na które się skusiłam i wszystkiego używam dość często.

Offline

#24 30-09-2013 o 16h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  Za bardzo nie wiem jak zarobić kase ale jakoś sobie radze ... Jestem nową Miss missfashion    /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  Juhuuuuu ! Dostałam Sms'a od mojego chłopaka i napisał że jutro spotkamy się przed parkiem po szkole ... Ale Romantyczne  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#25 30-09-2013 o 18h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja używam zapachu Pumy coś tam Women. Leniem jestem i tyłka mi się sprzed komputera ruszyć nie chce żeby sprawdzić. W każdym razie są to te z etykietką pomarańczowo-różową i zatyczką jasno zielono niebieską. Upajam się nim bo naprawdę kręci mnie ten zapach. Ostatnio zastanawiam się nad perfumami Pumy tylko, że żółtymi. Też nieziemsko pachną.

Offline

Strony : 1 2