Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6

#126 27-07-2013 o 10h39

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Saori Ichiro

Gdy wyszłam z limuzyny mnie i mojego brata otoczyła chmara paparazzi. Szybko udaliśmy się po kluczyki do pokoi i umówiliśmy się że spotkamy się dopiero wieczorem u niego w pokoju. Musieliśmy oboje załatwić wiele spraw więc nie miałam nawet czasu aby poznać moje współlokatorki. Musiałam pobiec aby zapisać się na kółko leksykalne, teatralne i pisarskie. Leksykalne lubiłam tylko dlatego że mogłam się z każdym kłócić kiedy tylko chciałam ćwiczyć mowę i dostosować się do krytyki. 2 lata na tym kółku nauczyły mnie dystansu do samej siebie i swoich dzieł i przyjmowania krytyki innych.
Gdy zakończyłam wszystkie sprawy związane z pierwszym dniem szkoły było już późno. Bałam się że nie zdążę na szczęście brat już na mnie czekał i od razu wyskoczyliśmy u niego przez okno. Zawsze sprawiało mi to dużo frajdy. Uwielbiałam się wymykać nauczycielom. Popędziliśmy w stronę basenu. Miałam nadzieję że spotkam starych znajomych i poznam nowych.

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (27-07-2013 o 10h40)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#127 27-07-2013 o 15h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Spojrzałam przez okno, ujrzałam 2 wyskakujące osóbki, pędzące w stronę basenu. Impreza nad basenem? Hmm, ciekawe. Może, bym poszła zobaczyć, czy będzie ciekawie. Poszłam do pokoju ubierając lawendowy strój wyłożony różyczkami. Wyszłam, drepcząc w stronę basenu. Troszkę osób było. Ciekawe. Ujrzałam chyba Saori. Jej białe włosy, są niezwykle podobne do moich. Choć bielsze. Ciekawe, czy mnie pamięta. Z chęcią poznam jakieś nowe osóbki.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6