Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 18-07-2013 o 23h43

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka

Jeden kroczek... Drugi... Trzeci... Piąty... Osiemnasty... Marionetka, wesoło podskakując i stukając o siebie butami, zmierzała do Kapeluszników, wyśpiewując ilość kroków już postawionych, jakby były słowami jakiejś piosenki. Nikt nigdy nie wie, co chodzi po jej dziecięcej główce. Ale czy nie lepiej być nieprzewidywalnym, niż monotonnym? W jej towarzystwie przynajmniej nie można się nudzić! I, przy wyśpiewany pięćset osiemdziesiątym trzecim kroku, dotarła pod same drzwi. Stuk... stuk... Stuknęła dwa razy w drzwi. Jedno stuknięcie dla Erla, a drugie dla Greya. W końcu jakby się czuł któryś, gdyby specjalnie dla niego nie było stuknięcia?


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#27 19-07-2013 o 09h03

Miss'wow
Evely
...
Miejsce: Don't never say you're lonely / Bristol
Wiadomości: 502

Link do zewnętrznego obrazka
   Szłam powoli, jak to na mnie przystało do domu kapeluszników. Tacy roztrzepani i dziwni. Znów zapomnieli o zaproszeniach. Ale i tak wiem, kiedy jest herbatka, gdzie i po co. Wiem po prostu wszystko. Doszłam. Zapukałam do drzwi herbaciarni.   Czekałam, aż ktoś mi otworzy. Można tu czekać wieki, ale ktoś otworzy.
  Czekając na kapelusznika, który mnie zaprosi wystukiwałam jakiś rytm swoimi butami. Jestem Marionetką. Trochę zabójczą marionetką, ale butami stukać uwielbiam.

Ostatnio zmieniony przez Evely (19-07-2013 o 09h03)


Jeśli MASZ MNIEJ MN ODE MNIE RZUĆ MI WYZWANIE bez zakładu!!!   818/1000 WYGRANYCH. Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Offline

#28 19-07-2013 o 10h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Idę i się rozglądam. Kolejna herbatka, a o zaproszeniach te dziwaki zapomnieli. Jestem już przy drzwiach. Stukot, lekki w drzwi drewniane.
- Halo? Jest tu kto? - zapytałam

Offline

#29 19-07-2013 o 11h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Temat zostaje zamknięty, ponieważ dostałam informację o tym iż założycielka wątku nie jest jego autorką, w związku z czym dopuściła się okropnego plagiatu, o którym nikogo nie poinformowała.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2