Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#51 16-07-2013 o 12h36

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

Wcale nie szłam za Gezianą! Pfy! Co za imie! W hallu zamku stała jakaś pani profesor, i gadała coś, o ceremoni przydziału bla bla bla. Po chwili weszłam do sali gdzie było mnostwo uczniow. Pani profesor coś tam, powiedziała, abyśmy ustawili sie w rzedzie i czekali, aż wyczytają nasze imie.
- Rosalie Potter! - powiedziano. Poszłam powoli do małego taboretu i na głowe założono mi starą wymechraną tiare. Opadła mi na nos i mrukneła:
- Hmmm.... Trudny wybor. Jesteś mądra, wiec pasujesz do Ravenclawu. Ale jesteś też pracowita wiec może pośle cie do... ale jesteś  czystej krwi, wiec pasujesz do Slytherlinu.
- Nie, tylko nie Slytherlin! - wyszeptałam.
- Niee? No dobra. Jesteś odważna, pomocna i tak dalej, wiec Gryffindor! - krzykneła tiara. Ściągnełam ją z głowy, i potruchtałam do stołu Gryfonow.


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#52 03-08-2013 o 12h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Suzane Marlii

Stojąc w kolejce Pani profesor wypowiedziała moje imię, podeszłam i usiadłam na stołku. Gadająca czapka wylądowała na mojej głowie i powiedziała:
- Gdzie by ciebie tu przydzielić.
- Hmm... może do Gryfonów. Nie Jesteś rozważna, ciekawa świata i pomysłowa.
Po chwili tiara wypowiedziała słowo:
- Przydzielam ciebie do Slytherlin.
Gdy gająca czapka powiedziała Slytherlin byłam w siódmym niebem. Wstałam ze stołka i poszłam do długiego stołu aż do końca sali który był przypisany Slytherlinowi.

Offline

#53 06-08-2013 o 13h14

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

Miałam nogi jak z waty. Promieniując radością przyglądałam się Ceremoni przydziału.


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3