Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 8

#1 03-07-2013 o 13h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0


Od razu mówię nabór cały czas!

Na obrzeżach pewnego miasta stał budynek. Opuszczony. Rodzina, która ostatnio tam mieszkała wyprowadziła się. Nigdy nie było to wiadome, bo już nigdy się nie pojawili w tym mieście. Legenda głosi, że było to morderstwo. Morderstwo z zimną krwią. Po roku wybudowano tutaj akademię. Akademia wzbudzała strach wśród uczniów, ale rodzice wielu z nich nie mieli funduszów na ekskluzywne akademie w samym centrum miasta. Uczniowie, po tygodniu zaczęli czuć się dziwnie, nieswojo. Ktoś na nich czyhał. Mieli tylko chęć pozbycia się tajemniczego mężczyzny w płaszczu, który nocami stał obok drzewa. Oni nie wiedzieli co to znaczy strach.

Link do zewnętrznego obrazka

Wcielamy się w uczniów tego akademika. Jedno marzenie. Spokój w tym miejscu. Bez strachu chcą odgadnąć wszystkie tajemnice. Czy im się to uda? Czy w ogóle przeżyją? To zależy od was!

Link do zewnętrznego obrazka

1. Przestrzegamy zasad forum.
2. Starajmy się pisać do końca, proszę~ Są przecież wakacje i mamy trochę więcej czasu :3
3. Dla ułatwienia komunikacji i tak dalej, prosiłabym byście dodali mnie do znajomych.
4. Wszelakie pytania/nieobecności/zastępstwa i różne, kierujcie do mnie.
5. Treści +18 proszę na Pv.~
6. Wygląd A&M
7. Przekleństwa są zakazane, nawet cenzurowane gwiazdkami bądź symbolami
8. Zgłaszasz się? Piszesz do końca!
9. Klepiesz postać? Czekam na kartę postaci 48h w innym przypadku nie będziesz miał swojej postaci.
10. Proszę o dziennie dodanie przynajmniej 3 postów.
11. RPG rozpoczynam ja lub osoba do tego wyznaczona. Tak samo w przypadku rozpoczynania "dnia"
12. Dłuższe nieobecności usprawiedliwiamy.
13. Odchodzisz? Znajdź osobę, które cię zastąpi lub wymyśl przyczynę np. śmierć.
14. Powtarzam, bo to ważne. Przestrzegamy ogólnego regulaminu.
15. Tzw. cisza nocna zaczyna się u nas o 23:00 a kończy o 9:00

Link do zewnętrznego obrazka

Uczniowie:
@misiasta
Arwen
Ewangelin
bejla
Odetta
Rosemary5
@Satsukoi

Nauczyciele:
Erzsebet
Yoshiko
Olga31082000
Taeyeon

Mężczyzna w czarnym płaszczu - Werja

Link do zewnętrznego obrazka
Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Klasa:(dotyczy tylko uczniów)
Przedmiot nauczania:(dotyczy tylko nauczycieli)
Numer pokoju:
Kółko zainteresowań:(dotyczy tylko uczniów, nie trzeba wpisywać)
Wygląd:(zdjęcie, opis lub to i to)
Charakter:

Moja Karta Postaci:
Imię: No cóż, nie jestem wdzięczna rodzicom. Wolałabym umrzeć niż dać takie imię dziecku. Jestem Lawinia. Błagam mówcie do mnie Lawi. To mnie uspokaja.
 
Nazwisko: Hmmm, za nazwisko jestem też niezbyt wdzięczna. Jest takie... Johansen

Link do zewnętrznego obrazka

Wiek: Był cudny zimowy wieczór, 19:38. Wtedy pierwszego stycznia, spadł pierwszy śnieg w Norwegii. Urodziłam się 17 lat temu. Za datę urodzenia, jestem wdzięczna. 01.01.1996... Chyba tak...

Link do zewnętrznego obrazka

Klasa: Uczęszczam do klasy A. 2 rok.

Numer pokoju: Zajmuję zacne 11 miejsce. Czekam na współlokatorkę bądź współlokatora. Powiedziano mi, że na pewno będę go posiadać. Zastanawiam się tylko po co są trzy łóżka... Nie wierzę, że mam tak duży pokój z trzema łóżkami dla siebie. I tak biorę to z takim jakby baldachimem.

Link do zewnętrznego obrazka

Kółko zainteresowań: Konie, siatkówka, kółko teatralne i... Proszę o stworzenie kółka geograficznego. Drugi rok męczę się z papierami.

Link do zewnętrznego obrazka

Wygląd: Blondynka, z niebieskimi oczami jak ocean, który skrywa tajemnicę.
Link do zewnętrznego obrazka

Charakter: Wredna, śmiała aż zanadto i zawsze uśmiechnięta wśród ludzi. Płacze wieczorami.



Jeszcze jeden nauczyciel i możemy zaczynać ^^

Ostatnio zmieniony przez misiasta (06-07-2013 o 22h19)

Offline

#2 03-07-2013 o 14h21

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka


I M I Ę

Dysnomia


N A Z W I S K O

Kselash


W I E K

18 lat


Z N A K   Z O D I A K U

Strzelec


K L A S A

Klasa A ~ 3 rok


N U M E R   P O K O J U

Pechowa 13


C H A R A K T E R

To nie życie jest skomplikowane... To ty jesteś skomplikowany...
Wyobraź sobie, że idziesz chodnikiem. Jesteś zwykłym przechodnią i mijają cię zwykli przechodnie. Widzisz ich, lecz czy im się przyglądasz? Czy pod czas tej krótkiej chwili, kiedy wymijają ciebie, zauważasz najmniejszy szczegół w ich wyglądzie, ruchach...? Czy twój umysł jest na tyle pojemny, by te wszystkie informację pomieścić? Czy jest w stanie to wszystko zapamiętać? Nie? A Dysnomia tak. Ty widzisz zwykłych ludzi, ona pełno informacji, które analizuje i zapamiętuje, by potem móc szybko i sprawnie wyciągnąć wnioski, gdy znów się z tym spotka. Kim ona zatem jest? Szpiegiem, psychopatą, seryjnym mordercą... Nie. Jest po prostu obserwatorem. Pod czas gdy inni próbują wybić się z tłumu, czy to strojem, czy innymi rzeczami, ona chowa się w nim. Cicho stąpa wśród innych, nie zwracając na siebie uwagi. Gdy ty chcesz się znaleźć w centrum uwagi, być na twarzach wszystkich, ona za żadne skarby tego by nie chciała, bo wtedy role by się zamieniły. To ją by obserwowali, to z jej wyglądu i zachowania wyciągaliby wnioski. Łowca stałby się zwierzyną...

C E C H Y   S Z C Z E G Ó L N E

Panicznie boi się ostrych przedmiotów...
...Wystarczy wyciągnąć przy niej nożyczki, by zastygła jak kamień i całą swoją uwagę poświęciła ów przedmiotowi. Jakby się bała, że gdy choć na chwilę oderwie od nich wzrok, to znikną. Zupełnie jak z pająkiem - człowiek najbardziej boi się ów stworzenia, gdy nie wie gdzie jest.

Zawsze chodzi jak najciszej i się garbi...
...Gdyż nie chce by ktokolwiek zwrócił na nią uwagę. W końcu, czy nie bardziej zwraca się uwagę na dziewczynę w szpilkach, wyprostowaną z uśmiechem na twarzy, niż na szarą myszkę, nie różniącą się od innych?

Uwielbia czytać książki...
...One są jej narkotykiem, a wyobrażane w głowie miejsca, które są w nich opisane, halucynacjami po ich zażyciu. Czy to przygodowe, romansidła, kryminały lub sonety... Uwielbia je wszystkie.


K Ó Ł K O   Z A I N T E R E S O W A Ń

Literackie


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#3 03-07-2013 o 15h51

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280


Link do zewnętrznego obrazka
Imię
Alex
Nazwisko
Parker
Wiek
28
Przedmiot nauczania
Tak luźniutko, muzyka.
Numer pokoju
8
Wygląd
Link do zewnętrznego obrazka
Charakter
Pomimo swojego wieku, gdzie ludzie powinni zachowywać się już poważniej i odpowiedzialnie Alex mentalnie nadal jest osiemnastolatkiem który dostał właśnie kluczyki do swojego pierwszego samochodu i myśli że cały świat należy do niego. Swoich uczniów traktuje bardziej jak znajomych przez co na korytarzach szkolnych często słychać śmiechy i wrzaski dochodzące z jego klasy. Jest uzależniony od papierosów ale od jakiegoś czasu stara się to rzucić.

Postanowiłam jednak zrobić mężczyznę gdyż tak troszkę dużo tu już dziewczyn ^ ^

Ostatnio zmieniony przez Erzsebet (04-07-2013 o 01h30)


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#4 03-07-2013 o 21h29

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: W Olsztynie raczej mnie znajdziesz
Wiadomości: 23

Uczennica. KP jutro, bo idzie burza.

Edit:

Imię: Madison (Madi)
Nazwisko: Nervi
Wiek: 17 lat
Klasa: A, 2 rok
Numer pokoju: 11
Kółko zainteresowań: Siatkówka i śpiew.
Wygląd: Madi ma białe włosy sięgające do pasa. Zawsze rozpuszczone. Zdobi je fioletowo- czarna wstążka. Ma prawie białą cerę. Jej oczy są czerwone. Usta ma małe w kolorze jasnego różu. Nosi czarną sukienkę do kolan, czarne rajstopy i czarne buty na obcasie.
Charakter: Uśmiechnięta. Jest spokojna i towarzyska. Uwielbia długie rozmowy ze znajomymi.

Ostatnio zmieniony przez bejla (04-07-2013 o 10h53)

Offline

#5 04-07-2013 o 09h51

Miss'całkiem całkiem
Mizume
...
Miejsce: Czarna Dziura
Wiadomości: 114

Zajmuję ucznia. KP jeszcze dziś .

Offline

#6 04-07-2013 o 11h32

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Imię:
Samantha

Nazwisko:
Stuart

Wiek:
26 lat

Orientacja:
Heteroseksualna

Zawód:
Nauczycielka sztuki

Pokój:
Ósemka, razem z pewnym panem.

Link do zewnętrznego obrazka
Charakter:
Wredna i wścibska osóbka, której hobby to uprzykrzanie życia innym, szczególnie uczniom. Nie lubi pomagać, chyba, że w ostateczności, albo jeśli sama będzie miała z tego korzyści. Nie jest zbyt pracowita, ale ambitna. Została nauczycielką sztuki, tylko po to, by całe lekcje malować paznokcie, czytać romanse, czy po prostu wytykać błędy innym. W życiu nie miała prosto, bo pochodzi z biednej rodziny rolników, którzy próbowali ja zatrzymać na farmie i włożyć w rękę widły, jednak ona uparła się, że zostanie kimś więcej niż tylko wieśniaczką. Potrafi dążyć do celu po trupach, jeśli trzeba. Często się upija bez okazji, nawet w szkole. Nietrzeźwa lepi się do wszystkich, nie zważając na rasę, płeć czy wiek. Dobrze kłamie i często to robi, bez mrugnięcia okiem. Ma skłonności do wpadania w gniew i wyładowywania go na niewinnych uczniach.

Ulubione:
ღWhiskeyღ
ღPurpurowy kolorღ
ღPrzystojni mężczyźniღ
ღDostawanie prezentówღ

Znienawidzone:
ღPlamy na mankietachღ
ღImpertynenciღ
ღNieposłodzone napojeღ
ღFastfoodyღ

Inne:
✧Interesuje się cosplayem, chodzi po domu w stroju pokojówki✧
✧Jest uzależniona od kawy, wypija co najmniej 5 filiżanek dziennie✧
✧Najwięcej pieniędzy wydaje na dobre perfumy✧
✧Boi się wszystkich zwierząt✧

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (05-07-2013 o 11h38)

Offline

#7 04-07-2013 o 20h18

Miss'Żółtodziób
Odetta
...
Wiadomości: 2

Uczennice jeśli można.
Karta jeszcze dziś
Link do zewnętrznego obrazka
Imię:
Jak ma ona na imię?Jej rodzice nazwali ją Lucy
Nazwisko:
Sonas.Z tego to wiem to jest nazwisko panieńskie jej matki.
Wiek:
Od dnia jej urodzin do dzisiejszego dnia minęło 17 lat
Link do zewnętrznego obrazka
Klasa:
Kiedyś chodziła do B,ale teraz z nieznanych powodów chodzi do 2A
Numer pokoju:
Mieszka w pokoju pod numerem 12
Kółko zainteresowań:
Plastyczne,SKS',teatralne
Wygląd:
Link do zewnętrznego obrazka
Charakter:
Jaka jest Lucy?Jest uparta i stawia bezpieczeństwo innych na pierwsze miejsce.Jest odważna i nie boi się powiedzieć komuś co o nim myśli.Jak się ją pozna to poznasz aktywną dziewczynę,która jest od 7 rano na nogach,a kładzie się spać o 23.Ma wiele pomysłów i zazwyczaj przelewa je na papier.Zawszę pomoże i da rady,ale sama umie słuchać.Często się uśmiecha i czasami coś mruczy do siebie,ale to jak mam zły humor.Wtedy lepiej z nią spokojnie pogadać,bo umie wybuchnąć.Oto Charakter Lucy.

Ostatnio zmieniony przez Odetta (04-07-2013 o 23h04)

Offline

#8 04-07-2013 o 22h32

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1570.jpg
Imię: Skromne, zwyczajne, proste. Te określenia idealnie pasują do mojego niezbyt wyszukanego imienia. Zwę się Alexander. Niezbyt oryginalne, czyż nie? Śmierdzi Ameryką, ale co zrobić - nie mamy wpływu na takie rzeczy. A ksywka ,,Alex" doprowadza mnie do białej gorączki. Szczególnie, jak jakaś rozdygotana lub podniecona kobieta woła ,,Alex-kun!". Bleeee, mam dość...
Nazwisko: Również niezbyt wyszukanie, ale do ojca nie mam pretensji. Jak już mówiłem, jedzie Ameryką i końmi. Mustang. Zwę się Alexander ,,Alex" Mustang. O Boże, niedługo zaczną na mnie wołać pieszczotliwie ,,Koniku" a tej ksywki chyba nienawidzę jeszcze bardziej od nieszczęsnego ,,Alex'a".
Wiek: Całe 25 lat. Ledwo skończyłem studia i już mnie zatrudnili w szkole. Szybko, no nie?
Orientacja: I tu się zaczynają schodki co do mojej normalności. Jestem biseksualny, czyli trochę normalny a trochę nie. Ale to piękne uczucie, kiedy idziesz ulicą i każdy ci się podoba. Szczególnie, kiedy jesteś kawalerem...
//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1573.jpg
Zawód: Tak na prawdę nadaję się tylko do jednego - matematyki. Jestem dosyć ostry i lubię patrzeć na uczni spod byka. Dlatego wybrałem zawód matematyka i uczę tego przedmiotu w tej Akademii.
Pokój: 9. Tego dnia, w deszczowym listopadzie przyszedłem na świat. Nie jestem skorpionem, a charakterek mam ostry. Dziwne...
Charakter: No to czas na prawdę. Trudno opisywać samego siebie, ale trudno. Jestem raczej oszczędnym i skromnym człowiekiem, który nie przepada za niespodziankami i luksusami. Każdy grosz odkładam na konto w banku, bo lubię mieć pewny grunt pod nogami i czuć się bezpiecznie. Należę do osób ostrych, nieprzewidywalnych i kapryśnych. Lubię patrzeć na ludzi spod byka i wprawiać ich w przerażenie. Umiem chować emocje i zachować kamienną twarz. Zawsze daję do zrozumienia, że coś mi nie pasuje. Moje główne cechy? Władczy, stanowczy, opanowany i odpowiedzialny. Typowy perfekcjonista, zachowujący się z zimną krwią. Często jestem chłodny i otaczam siebie murem, którego nikt nie może pokonać. Jestem samotnikiem, mam swój własny świat. Jak się zakocham, to na amen. Nie ufam zbyt wielu osobom, nie jestem towarzyski. Przyjaciołom próbuję uchylić nieba i oddaje im się całym sobą. Kocham swoje pasje i je rozwijam.
//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1574.jpg
Pochodzenie: Pokręcone. Moja matka była piękną Polką mieszkającą w Wrocławiu, a ojciec normalnym Anglikiem podróżującym po Europie. Typowy ze mnie mieszaniec, ale urodziłem się w Polsce, w rodzinnym mieście mamusi. Kocham oba te kraje i nie mogę bez nich żyć. Częste konferencje na skype z krewnymi - obowiązkowe.
Lubi:
- Książki
- Rozwijać swoje pasje
- Makarony
- Polskę
- Anglię
- Potulne osoby
Haha, jak zawsze nie lubię zbyt wielu rzeczy.
Nie lubi:
- Alkoholu
- Niezdecydowania
- Zbyt pewnych siebie kobiet
- Hałaśliwych osób
- Horrorów
- Natrętów
- Kawy
- Skrobania palcami po tablicy
No i tego jest o wiele więcej.
Inne:
- Często choruje na różnorodne kaszelki, przeziębienia i inne cuda
- Nie przepada za Japończykami, według niego ludzie tam mieszkający mają nierówno pod sufitem, zabijając tak wiele zwierząt.
- Często sprząta swój pokój, nie lubi nieproszonych gości.
- Czasami popala papierosy, ale jeszcze nie jest uzależniony.
- Kiedy się denerwuje intensywnie głaszcze ręką po karku.
- Połowa uczniów go wnerwia niemiłosiernie i chętnie by wszystkich wywiózł na Sybir.
- Nienawidzi upałów.
- Często narzeka.
Coś mało faktów o mnie... Ale żeby poznać mnie całego trzeba mieć w sobie mnóstwo cierpliwości.
  //photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1575.jpg

Ostatnio zmieniony przez Olga31082000 (04-07-2013 o 22h41)


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#9 05-07-2013 o 10h21

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1556.jpg
Imię:
Mam na imię Selena . Dość dziwne, ale raczej do mnie pasuje. Nie jestem zbyt wybredna.

Nazwisko:
Na nazwisko mam Monroe.

Wiek:
Urodziłam się w dość pogodny dzień na początku wiosny dokładnie to 23.03.1995. więc mam 18 lat...

Klasa:
Klasa A 3 rok

Pokój:
Numer 10 moja ulubiona liczba. Mam fajną współlokatorkę.

Kółka zainteresowań:
Kółko biologiczne, fotograficzne, teatralne i chór. Mam nadzieje że niedługo stworzą też geograficzne.

Lubi:
-Kwiaty
-Spacery
-Słodycze
-Mieć dużo ubrań w szafie
-Gorrilaz, linkin parka
-Swojego smartfona
- Śpiewać
-Tańczyć

Nie Lubi:
- Wrednych ludzi
- Chińszczyzny
- Justina Biebera
- Ludzi bez marzeń
- Terrorystów
-Alkoholu
-Bydlaków krzywdzących innych

Charakter:
Jestem dość pogodna i wesoła. Lubię mieć wiele znajomości. Jestem szczera aż do bólu. Potrafię wypowiedzieć swoją opinię w każdej sprawie. Nie obchodzi mnie zbytnio zdanie innych, chociaż jestem dobrym słuchaczem. Jestem cierpliwa i uwielbiam czytać książki.Lubię spędzać czas z przyjaciółmi tak samo jak samotne spacery. Nigdy nie staram się wybijać z tłumu. Cały czas chodzę w jasnych kolorach nie zbyt oczywiście jaskrawych, najczęściej w sukienkach. Lubię dodawać też wiele dodatków do moich ubrań takich jak szalików, bransoletek, naszyjników itp, uwielbiam tworzyć komplety. Jestem pełna energii i zawsze się uśmiecham co niektóre osoby dość mocno denerwuje bo przyciągam do siebie wtedy innych jak magnes. Może po prostu mam taki ładny uśmiech. Niczego się nie boję więc mój uśmiech nadal pozostaje na swoim miejscu kiedy np. nauczyciel patrzy z byka lub po nocy łazi za mną jakiś facet. Powiedzmy że jestem przyzwyczajona do straszniejszych rzeczy...

Wygląd:
Zielone włosy i tego samego koloru oczy. Jasna skóra i zawsze lekki, pogodny uśmieszek.

Ciekawostki:
Tatuaż w postaci skrzydeł na plecach (pamiątka po czasie gdy straciłam w wypadku rodziców i załamałam się psychicznie), przez pewien okres życia od 14 do16 byłam w gangu (to też wynik załamania psychicznego, stąd ten tatuaż) umiem władać bronią białą(przez to że byłam w gangu), przez 2 lata leczyłam się psychicznie (czas kiedy byłam w gangu), nie wiem dlaczego wogule mnie do niego przyjęli byłam w nim najmłodsza no może nie licząc Dajana ale on zginął rok po tym jak się dołączyłam  w wieku 12 lat. Wojny gangów są bezlitosne. Po śmierci rodziców opiekę nade mną dostała babcia.  //photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1584.jpg

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (06-07-2013 o 09h06)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#10 05-07-2013 o 11h36

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

można jeszcze uczniów

Offline

#11 05-07-2013 o 11h45

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Rosemary5 napisał

można jeszcze uczniów

raczej tak tylko to będzie uczennica czy uczeń?


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#12 05-07-2013 o 11h50

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

raczej uczennica bo nie mam pomysłu ani zdjęć do ucznia

Offline

#13 05-07-2013 o 11h54

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

ok to możesz spokojnie tworzyć może będziesz moją współlokatorką  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#14 05-07-2013 o 12h15

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Ok pokój 10

Imię: imię właściwie to mam się czego wstydzić Rozalia ale dla przyjaciół Roza
Nazwisko:Johanson
Wiek:17 lat urodziłam się 12 sierpnia w 1996 we Włoszech lecz mieszkałam tam zaledwie 2 miesiące tyle trwały wakacje moich rodziców
Klasa:A 2
Numer pokoju: 10 wraz z współlokatorką
Kółko zainteresowań: sztuki walki , plastyka ,muzyka i teatralne czasem na przyrodę matematykę i języki obce np : Angielski , Francuzki i hiszpański
Wygląd:
//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1591.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1592.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1593.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1594.jpg

charakter : jest wesołym człowiekiem lecz twardym kocha śpiewać i grać na gitarze kocha muzykę oraz zwierzęta od śmierci jej brata Josha minęło 14 lat gdy zmarł w wypadku samochodowym miała traumę przez 5 lat lecz pogodziła się z jego śmiercią i znowu jest wesoła ma mały tatuaż na ręce na którym pisze
'' la bella vita ,,  jej pokój jest cały w gadżetach ma tam nawet i pada od chrzestnej i smartfona od chrzestnego oraz swoje instrumenty  oraz swój ukochany milusi biały futrzarzy dywan 


lubi :
- tymbarka
- zwierzęta
- muzykę i plastykę
- wyrażać siebie przez piosenki
- wakacje za granicą
- pływanie
- ludzi z charakterem
- swoje słuchawki których ma z 10 par
- ubrania
- simsy
- laptop,telefon i  pad

nie lubi :
- znęcania się nad zwierzętami
- wrednych ludzi
- palenia papierosów i marihuany
- alkoholu
- narkotyków
- narzucających się osób
- kłamstw
- wychodzić bez swoich słuchawek

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (05-07-2013 o 12h40)

Offline

#15 06-07-2013 o 14h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mężczyzna w czarnym płaszczu

//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1667.jpg

Imię: Viktor
Nazwisko: Clark
Wiek: Urodziłem się 13.06.1666
Rasa: Wampir
Orientacja: Heteroseksualny

//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1674.jpg

Zainteresowania: Uwielbiam chodzić za ludźmi w nocy (najbardziej za dziewczynami). Kocham widzieć strach w ich oczach i czuć smak ich krwi.

//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1678.jpg

Wygląd: To nie moja wina że od tylu lat jestem taki przystojny (wampiry tak mają). Dziewczyny gdy chodzę normalnie po ulicy po prostu się na mnie rzucają. Mam czarne błyszczące włosy, oczy o kolorze czerwieni i mam atrakcyjną dla kobiet figurę.

//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1680.jpg

Charakter: Może i nie którzy uznają mnie za psychopatę. Ale co mam poradzić? Instynkt zabójcy bierze nade mną górę. Nie potrafię się oprzeć gdy obok przechodzi ktoś tak smakowity. Uwielbiam osoby które się bronią przede mną to jeszcze bardziej wzmaga mój apetyt.

Lubi:
Ciemne uliczki
Piękne młode kobiety
Bezchmurne noce
Krew o grupie A Rh-
Bawić się z pięknymi kobietami

Nie Lubi:
Słońca
Rzeczy ze srebra
Akademii która stoi na miejscu  grobu mojej dawnej rodziny

//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1681.jpg

Jeśli jesteś zainteresowana małą zabawą wiesz gdzie jestem

Offline

#16 06-07-2013 o 14h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mizume napisał

Zajmuję ucznia. KP jeszcze dziś .

Nie ma karty postaci. No cóż wypadasz.

Offline

#17 06-07-2013 o 14h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ok, zaczynamy.
Niespokojnie przewracałam się w łóżku. W końcu się obudziłam. Podeszłam do okna. On tam stał. Boję się go. Ciągle tam stoi. Jest dziwny. Ma płaszcz, chyba czarne włosy. Nie wiem, co on tutaj robi, ale chcę się dowiedzieć.

Offline

#18 06-07-2013 o 15h38

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Obudziłam się w nocy cała zlana potem, Roza w łóżku naprzeciwko spała jak zabita. Nie wiem co mnie obudziło może przeczucie, wspomnienie z dawnych lat? Nie, niemożliwe. Wstałam i podeszłam do okna. Otworzyłam je i wtedy dopiero go zobaczyłam. Stał tam na chodniku i patrzył się w okno obok, po chwili odwrócił leniwie głowę w moją stronę. Popatrzyłam się w jego czerwone oczy ,a on odpowiedział tym samym. W tamtym momencie oboje już wiedzieliśmy kto jest silniejszy.


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#19 06-07-2013 o 15h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Po chwili on spojrzał w okno obok. Albo Roza albo Selena. Poszłam leiwie do pokoju obok. Zapukałam. Czekałam przez chwilę. Nikt nie otwierał. W końcu weszłam i patrzałam na Selenę. Stał przy oknie jak zahipnotyzowana.
- Widzisz go? - szepnęłam oczekując odpowiedzi

Offline

#20 06-07-2013 o 16h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Akademia miejsce pełne bezbronnych dziewcząt które można by tylko schrupać, oczywiście w dosłownym tego słowa znaczeniu. Zatrzymałem się na chodniku. Po chwili przez okno wyjrzała lekko rozdygotana blondynka aż chciałem oblizać wargi taki łatwy łakomy kąsek. Po jakiejś minucie wyjrzała przez okno druga dziewczyna o zielonych włosach powoli odwróciłem głowę w jej stronę. Zaskoczyło mnie jednak to że się nie bała a na jej twarzy widać było lekki pogodny uśmiech. Popatrzyliśmy sobie w oczy. Czułem że wie iż jestem silniejszy nie mogłem powstrzymać uśmiechu. Taka mała krucha istota była taka odważna. Koniuszkami palców dotknąłem ust i wysłałem jej całusa. Idąc do domu miałem świetny humor.   /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#21 06-07-2013 o 16h10

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Odwróciłam się od okna i spojrzałam na Lewi. Podeszłam do niej i powiedziałam:
-Już dobrze poszedł sobie
Po tych słowach przytuliłam ją chociaż sama zastanawiałam się co jego gest miał znaczyć.Po chwili odsunęłam się od niej i zapytałam:
- Wszystko w porządku?

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (06-07-2013 o 16h35)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#22 06-07-2013 o 16h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- On okrywa się tajemnicą... Myśli, że jesteśmy bezbronne... Myli się - szepnęłam i poluźniłam jej uścisk - Nie okazuj strachu... Nie okazuj żadnej emocji. Bądź chłodna kiedy patrzysz w jego stronę... Postaraj się mieć puste oczy...
Powiedziałam i wyszłam. Mam nadzieję, że przyjmie sobie moje słowa do serca. Ona jest bezbronna. Ja nie. Nie boję się go. Ja tylko go sprawdzam. Mam nadzieję, że się domyśli. Doszłam do pokoju. Nie byłam senna. Położyłam się na łóżku i rozmyślałam, czekając kolejnego dnia.

Offline

#23 06-07-2013 o 16h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rozmyślałem nad tymi dwoma dziewczynami które widziałem w oknach. W myślach może i są mocne ale czy cieleśnie. Ta blondynka była powiedzmy mną zaciekawiona chce mnie odkryć może i jej na to pozwolę ale to będzie raczej ostatnia rzecz w jej życiu. W najbliższym czasie będzie dość smaczną przekąską. Za to zielonowłosa to zupełnie inna bajka widać że ma doświadczenie. Nie bała się jej uśmiech odwraca tylko uwagę od oczu które są twarde jak stal. Pewnie wiele przeżyła. No cóż myślę że będę miał z nią dość dużo zabawy.
Zaczyna się polowanie

Ostatnio zmieniony przez Werja (06-07-2013 o 17h06)

Offline

#24 06-07-2013 o 17h02

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Byłam dość zdziwiona jej zachowaniem ale co mam poradzić. Nie zna mnie zbyt dobrze nie wie ile przeżyłam. Puste oczy w niczym nie pomagają są tylko zachętą dla potencjalnego mordercy. Za to wesoły wyraz twarzy mocno zbija z tropu łatwo jest wtedy szybko się obronić. Każda dodatkowa sekunda w takim przypadku jest bezcenna. Tak rozmyślając położyłam się na łóżku lecz nie chciałam spać. Chciałabym się dowiedzieć kim on jest i czego od nas oczekuje. Z lat praktyki wiem że pewnie na początku będzie się chciał nami bawić. Nie możemy mu na to pozwolić.


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#25 06-07-2013 o 17h05

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Samantha Stuart

Śniło jej się, że wszystkie uczennice nie miały ust. W szkole, na korytarzach było tak cudownie cichutko i spokojnie. Żadnych głupich chichotów i wysokich pisków. Może ten sen był trochę makabryczny, ale całkiem przyjemny. A przyjemne sny powinny trwać jak najdłużej a nie kończyć się w środku nocy.
-Łażą po korytarzach... - mruknęła, wstając i okrywając się szlafrokiem. Nocami było tu wyjątkowo zimno. I strasznie. - Małe diablice... - wystawiła głowę za drzwi, ale było już cicho i spokojnie. Przeklęła tylko pod nosem i schowała się znów w pokoju, zawieszając wzrok na śpiącym współlokatorze. Albo nieśpiącym, cholera go tam wie. Kobieta stanęła przy oknie i zapaliła papierosa, bacznie oglądając teren szkoły, który zdawał się wyjątkowo mroczny i przyprawiał ją nawet o dreszcze. Szczelniej opatuliła się szlafrokiem. Pewnie do rana już nie zaśnie.

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (06-07-2013 o 17h06)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 8