Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 06-06-2013 o 19h20

Miss'nieobczajona
loulie
...
Miejsce: Warszafka
Wiadomości: 47

Uwielbiam Vocaloidy!  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif
Moją ulubienicą wciąż pozostaje Miku. Uwielbiam jej głos i nie rozumiem tych wszechobecnych pojazdów na jej osobę. No ale każdy ma własny gust.
Bardzo lubię też Ię oraz rodzeństwo Kagamine. (rodzeństwo czy nie rodzeństwo, wszystko jedno.)
Za czasów lubiłam też Gumi, jednak odkąd wciągnęłam moją przyjaciółkę w świat M&A, wciąż każe mi słuchać coraz to nowych popowych piosenek Gumi o miłości. Gdyby nie ta przyjaciółka, nie wiedziałabym, że Gumi ma tyle kiepskich piosenek. Przez to mi się przejadła, choć uwielbiałam ją np. w "Poker Face".  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
A jeśli chodzi o ulubioną piosenkę, to w tym momencie jest to "Illusionary Satisfaction" ("Gensou Satisfaction") Miku. Dalej będzie "Deep Sea Girl" również Miku i "A Tale of Six Trillion Years And a Night" Ii (czy to się tak odmienia? XD).

Offline

#27 07-06-2013 o 11h31

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Z vocaloidów najbardziej lubię Kaito, Gumi, Lena i Rin Kagamine. Jeśli chodzi o Hatsune Miku- strasznie mnie ta niebieska małpa irytuje. Nie podoba mi się traktowanie jej, jakby była jedynym vocaloidem, wypychanie jej przed szereg oraz pairingowanie z Kaito (który najlepiej widzi mi się z Gumi)...
Co do piosenek, to najbardziej lubię ,,Cantarellę", męski cover ,,Two faced lovers" i ,,Alice Human Sacrifice".


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#28 07-06-2013 o 13h20

Miss'ok
Jazz
...
Miejsce: Kielce
Wiadomości: 66

Popowe piosenki gumi właśnie że fajne są :< mnie podoba się Ten Faced i Panda Hero(ta może nie jest o miłości...) no ale, rozumiem każdemu może się po jakimś czasie znudzić, o i jej cover bad apple jest wporzo i candy candy(super hiper słodka piosenka)
A co jeszcze do komentarza wyżej - od Miku zaczynało większość fanów, piosenki typu ''World is mine'' albo ''Love is war'' to dla mnie troszkę klasyka śpiewających programów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ona rzeczywiście rządzi i nadal wielu przyciąga /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#29 07-06-2013 o 19h27

Miss'całkiem całkiem
AliceHell
...
Wiadomości: 89

Jako że kocham Vocaloidy to i ja się wproszę do rozmowy. Z kobitek naszych to uwielbial Lily , IA no i oczywiście Miku. A z kochanych chłopaków to ależ oczywiście ,że Kaito i nie mogło zabraknąć Gakupo Kamui (love long men xD). Och jak mogłam zapomnieć również o bliźniakach Kagamine oj ja niedobra. Swoją przygodę zaczęłam dokładnie dzień przed sylwestrem zeszłego roku a zaczęłam jak wspominała panienka @Jazz World is mine. Bardzo wtedy zaciekawiły mnie te postacie i zaciągam się po dziś dzień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



Offline

#30 07-06-2013 o 20h02

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Uwielbiam Vocaloidy. Moimi ulubionymi są : Kaito, Gakupo oraz bliźniaki Kagamine. Jestem chyba jedyną osobą na ziemi która nie lubi Gumi ;_;
Ona i Miku mnie strasznie irytują.
Co do ulubionych piosenek: Trick or Treat , Judgement of Corruption, Duke Venomania's Madness. Bardzo lubię również Taito ale o ile się orientuję jest to Utau.

Offline

#31 09-06-2013 o 08h05

Miss'nieobczajona
Kimmaro
...
Wiadomości: 16

Hehehehe no chyba masz rację jesteś prawdopodemnie jedyną osobą, która ich nie lubi : D to smutne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png xD

Offline

#32 18-06-2013 o 21h51

Miss'nieobczajona
csolz
...
Wiadomości: 39

Ja uwielbiam Lily. Rin jest OK.

A poza tym to jestem wielką antyfanką Lena Kagamine. Miku też nie znoszę.

Ostatnio zmieniony przez csolz (18-06-2013 o 21h51)


nie ma podpisu

Offline

#33 18-06-2013 o 21h57

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Kiedyś przez jakiś czas potrafiłam słuchać ich bez przerwy, potem mi przeszło.

Moim ulubionym vocaloidem była Gumi.
Lubiłam też kagamine rin i lena.

Za to w większości piosenek Miku denerwował mnie jej głos, więc za nią przepadałam najmniej.


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#34 27-06-2013 o 18h42

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Z początku nie byłam do nich przekonana, ale muszę przyznać, że teraz strasznie lubię Vocaloidy. Moim faworytem jest zdecydowanie Kaito (taki tam fangerling ^^), a za resztą przepadam mniej więcej tak samo, choć zdecydowanie wolę męskie Vocaloidy (Gakupo też jest w porządku, ale słyszałam tylko jedną jego piosenkę, więc zbytnio oceniać nie będę).

Wrzucę tutaj jeszcze taką jedną pioseneczkę, którą się aktualnie jaram:

http://www.youtube.com/watch?v=9HKQntCjojI



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#35 28-06-2013 o 19h17

Miss'Żółtodziób
Vanidalle
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 6

Moim ulubionym Vocaloidem jest Miku i raczej tak pozostanie, bo podoba mi się jej głos. Uwielbiam jej piosenkę "World is mine", oraz "Love is war".  Ubiór Hatsune też bardzo mi się spodobał. Oprócz niej lubię jeszcze Kagamine Rin i Len (spodobała mi się ich piosenka "Migikata no Chou"), oraz Kaito.

Offline

#36 16-07-2013 o 13h40

Miss'nieobczajona
Imbir
...
Wiadomości: 25

Kocham vocaloid  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
lubie miku,lune,kaito,rin i len  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif
a NIENAWIDZE meiko  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#37 17-07-2013 o 19h50

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: W_r_z_w_ xD
Wiadomości: 6

Ja kocham Miku  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif
World is mine, Matryoshka i levan polka <33


http://img837.imageshack.us/img837/2369/0072k.png

Offline

#38 27-07-2013 o 22h07

Miss'nieobczajona
Shika-sama
...
Miejsce: Daleko...
Wiadomości: 29

Wy wszyscy, vocaloidy są bardzo poniżane na facebooku przez jakichś świrniętych katolików, oni mają obsesje... Hejtują tam vocaloidy w najgorszym stopniu i nawet nie wiedzą co to jest... Pomocy w zwalczaniu ich!

Ta głupia strona

Post nie służy w żaden sposób do reklamowania, ani do obrażania katolików, bo nie zagłębiam się na temat wiary.

Co do vocaloidów, kocham Lena i Rin i Miku i Luce.
Moje ulubione utwory to World is Mine Lie DYE Dream-Eater, Last Night, Good NIght i dużo innych, jeszcze magnet...

Ostatnio zmieniony przez Shika-sama (27-07-2013 o 22h52)

Offline

#39 14-08-2013 o 14h54

Miss'wow
NiikaChan
Hetardomaniak o̿ ̭ o̿
Wiadomości: 640

Jeszcze niedawno nie przepadałam za nimi a teraz wręcz je kocham ^^ Trochę na początku przerażał mnie ich głos.
Moimi ulubionymi są Gumi i Hatsune Miku. Gumi lubię za to że jej piosenki są "głośne" i szybkie. Hatsune Miku według mnie ma uroczy głos.
Moimi ulubionymi piosenkami są "Rolling Girl" i "Karakuri Burst." A z piosenek Gumi to lubię prawie wszystkie.
Jakoś za męskimi Vocaloidami nie przepadam.


http://%20http://24.media.tumblr.com/a1e4798fc6e73df8e05d7b375cb89f70/tumblr_mp2km2kUWB1sqx7ixo1_500.gif
                   

Offline

#40 22-08-2013 o 01h54

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nie ogarniam tego fenomenu, przecież ich głosy są okropne, muzyka średnia, a one same NIE ISTNIEJĄ. Kiedy wirtualne projekcie holograficzne stały się tak popularne? Gdzie ja żyłam?!

Chyba kurde zapałętałam się w realnym świecie i mnie ominęły dziwactwa z Japonii. D:


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#41 22-08-2013 o 03h20

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Jak tak czytam to wszędzie Miku, Gumi i cała reszta. Ta 'nowa generacja'. Czy tylko ja uwielbiam Ię (ia)? DD:

Offline

#42 23-08-2013 o 21h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

nelumi, też tego nie ogarniam...  wszyscy słuchacie tych najbardziej popularnych Vocaloidów, a nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie te bardziej niszowe są świetne. Powiedziałabym wręcz, że lepsze od znanych. Btw też lubię Ia, ale mój bezkonkurencyjnie ulubiony Vocaloid to Yuma, znany także jako VY2V3. Rzekomo ma głos unisex, ale jak dla mnie jest totalnie męski.

+ po przeczytaniu jeszcze wcześniejszych postów nasuwa mi się takie pytanko... jak, przepraszam, mogą was irytować VOCALOIDY? Rozumiem, gdyby występowały w anime... ale nie występują, tylko śpiewają, więc na jakiej podstawie was irytują? A jeśli chodzi wam o głos, to piszcie "irytuje mnie głos tego i tego" a nie "irytuje mnie ten i ten". Błagam.

+ jeszcze jeden edit, tak dla sprostowania: ja sama też słucham tych bardziej znanych Vocaloidów, bardzo je lubię, ale się do nich nie ograniczam, o.

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (25-08-2013 o 21h54)

Offline

#43 26-08-2013 o 21h02

Miss'Żółtodziób
LelouchviBritannia
...
Miejsce: Zbąszyń
Wiadomości: 11

UWIELBIAM Vocaloid'y /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Najbardziej to KAITO, MEIKO i Kiyoteru /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif Ogólnie znając wszystkie Vocaloid'y trudno mi wybrać te, które lubię tak baaardzo >.< Wszystkie mają wspaniałe głosy i każde zasługują na odsłuchanie choć 1 piosenki w jego wykonaniu, a nie jak w większości przypadków :

-Cześć. Lubisz Vocaloid'y ?
-Tak. Najbardziej Miku
-A jakieś inne poza nią ?
-Nie
-Mogę wiedzieć, dlaczego ?
-To są jakieś inne Vocaloidy, niż Miku O.o

~U góry moja rozmowa z koleżanką...

Offline

#44 26-08-2013 o 21h04

Miss'Żółtodziób
LelouchviBritannia
...
Miejsce: Zbąszyń
Wiadomości: 11

tsunshun napisał

nelumi, też tego nie ogarniam...  wszyscy słuchacie tych najbardziej popularnych Vocaloidów, a nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie te bardziej niszowe są świetne. Powiedziałabym wręcz, że lepsze od znanych. Btw też lubię Ia, ale mój bezkonkurencyjnie ulubiony Vocaloid to Yuma, znany także jako VY2V3. Rzekomo ma głos unisex, ale jak dla mnie jest totalnie męski.

+ po przeczytaniu jeszcze wcześniejszych postów nasuwa mi się takie pytanko... jak, przepraszam, mogą was irytować VOCALOIDY? Rozumiem, gdyby występowały w anime... ale nie występują, tylko śpiewają, więc na jakiej podstawie was irytują? A jeśli chodzi wam o głos, to piszcie "irytuje mnie głos tego i tego" a nie "irytuje mnie ten i ten". Błagam.

+ jeszcze jeden edit, tak dla sprostowania: ja sama też słucham tych bardziej znanych Vocaloidów, bardzo je lubię, ale się do nich nie ograniczam, o.

dobrze gadasz... VY2 to ogólnie jego nazwa, a VY2v3 to wersja z aktualizacji na silnik v3 ^^ co nie zmienia faktu, iż uwielbiam jego Falsetto /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

Strony : 1 2