Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 25-05-2013 o 15h34

Miss'nieobczajona
Kimmaro
...
Wiadomości: 16

Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam vocaloidy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  Ja bardzo lubie  z dziewczyn  Miku choć Luka i Gumi są też super a z chłopaków Kaito i Gakupo  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  A wy?

Ostatnio zmieniony przez Kimmaro (25-05-2013 o 15h34)

Offline

#2 25-05-2013 o 15h36

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Vocaloidy! Tak, tak lubię je. Najbardziej to Lukę, wcześniej lubiłam Miku, ale to, że jest ciągle wpychana przed szereg mnie wnerwia. Rin i Len też są fajni  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Ostatnio zmieniony przez Diduś-Chan (25-05-2013 o 15h37)


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#3 25-05-2013 o 15h38

Miss'nieobczajona
Kimmaro
...
Wiadomości: 16

Nom też się z tym zgadzam choć Rin i Len są "rodzeństwem"

Offline

#4 25-05-2013 o 15h39

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Nein, nie są rodzeństwem tylko "lustrzanymi odbiciami" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#5 25-05-2013 o 16h15

Miss'Żółtodziób
Kamciok
...
Wiadomości: 6

ahhh~~ Vocaloidy-uwielbiam ich piosenki ^^ najbardziej to lubię Miku, chociaż Kaito oraz Len i Rin ;3

Offline

#6 25-05-2013 o 16h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

*.*
Ile to razy  biegałam na podwórku z koleżanką i jak szalone tańczyłyśmy Cantarelle (^_^)

Uwielbiam Vocaloidy.. Moim ulubionym jest Panna Megurine [Luka], Len, Kaito i IA. Zawsze słucham Vocaloidów, tylko przeważnie ich piosenki mam na telefonie XD Robię też polskie covery ich piosenek. Ostatnio nagrywałam cover Rin Kagamine - Messages Regnes [czy coś takiego] a potem Servant Of Evil... A własnie! Jeszcze Daughter Of Evil... XD

Teraz moja ulubiona piosenka to Luka Megurine - Forbidden Happiness

Offline

#7 25-05-2013 o 16h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kocham <3 Zwłaszcza Miku. Moją ulubioną piosenką jak do tej pory jest ,,Ievan Polkka''

Offline

#8 25-05-2013 o 16h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Ja najbardziej lubię Miku, Rin i Len  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Vanessa92567 (25-05-2013 o 16h23)

Offline

#9 25-05-2013 o 16h35

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Moja ulubiona ich piosenka to "Re boot" Miku, Luki i Zimi.

Ostatnio zmieniony przez Diduś-Chan (25-05-2013 o 16h35)


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#10 25-05-2013 o 16h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zdarz mi się słuchać, ale tylko dla tekstów, bo nie przepadam za ich głosami (wyjątek to Mayu i Gakupo). Wielbię Evilious Chronicles.

Offline

#11 25-05-2013 o 16h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jestem zakochana w Vocaloidach! Sama mam w telefonie większość ich piosenek! /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Uwielbiam Ię oraz Gumi. Mam też słabość do koreańskiej SeeU.

W przypadku męskich, szczególną sympatią darzę nikogo innego jak Len'a oraz Piko. Bardzo lubię też Kaito, a zwłaszcza niektóre z jego tekstów.

Trio GakupoxKaitoxLen..  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Nie trawię za to ani Miku, ani Luki. Ich fenomeny są dla mnie niezrozumiałe. /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Offline

#12 25-05-2013 o 21h08

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Słucham od czasu do czasu. Rin, Len, Kaito, Gakupo i Gumi to moi faworyci. Jednak moją ulubiona piosenką jest Hello How are you Miku.
http://www.youtube.com/watch?v=m1-BOpe-9A0


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#13 25-05-2013 o 21h15

Miss'Żółtodziób
Natalie
...
Miejsce: Łódź ^^
Wiadomości: 11

Diduś-Chan napisał

wcześniej lubiłam Miku, ale to, że jest ciągle wpychana przed szereg mnie wnerwia.

Mnie też, ale ma fajną barwę głosu. Generalnie to najbardziej lubię Gumi, Lukę i Miki.

Moje teraźniejsze ulubione piosenki Vocaloidów to:
MikiMiki Romantic Night (Miki)
Matryoshka (Miku i Gumi)
Hello/How are you (Miku)  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

EDIT
Jak mogłam zapomnieć o SeeU? Ją także kocham, najbardziej I=Fantasy, które poznałam dzięki Osu!. :3

Ostatnio zmieniony przez Natalie (25-05-2013 o 21h16)

Offline

#14 25-05-2013 o 21h28

Miss'całkiem całkiem
Itami
...
Miejsce: Najgłębsze czeluście Piekła
Wiadomości: 124

Vocaloidy lubię, tak. Prawie wszystkie, choć - nie wiem, dlaczego - irytuje mnie Miku (nie bijcie!). Za to jako miłośniczka męskich głosów stwierdzam, że w tej kwestii wygrywa u mnie Gakupo. Rin i Lena też lubię, choć tego drugiego bardziej. I całą resztę też. A tak spoza vocaloidów, to mam słabość do 96Neko, szczególnie jej duetów z Lenem. Ta dziewczyna miażdży cały system.Ach, no i uwielbiam VanaN'Ice.

Z ulubionych piosenek, to:
VanaN'Ice - The lost memory
96Neko & Len - Ah, it's a wonderful cat's life!
Gakupo - Madness of Duke Venomania
Luka - Witch Hunt
Lon & Soraru - Matryoshka
Glutamine - Lynne
Len - Butterfly on your right shoulder
Len - Servant of evil
Gakupo - Paranoid doll

Ostatnio zmieniony przez Itami (25-05-2013 o 21h38)


http://.

Offline

#15 25-05-2013 o 21h56

Miss'Żółtodziób
Kamciok
...
Wiadomości: 6

Jak mogłam zapomnieć o Piko! Ma fajną barwę głosu... Moją ulubioną piosenką jest Love is War, czasami mogę siedzieć godzinami i jej słuchać w wykonaniach różnych vocaloidów i UTAU-samych, w duetach, w "chórkach"... po prostu jest wspaniała...

Offline

#16 25-05-2013 o 23h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kiedyś praktycznie żyłam Vocaloidami, teraz już nie, ale za czasów fascynacji, moją idolką i w ogóle ulubioną postacuą żeńską była Rin Kagamine. Zaraz za nią Luka, a trzecie miejsce uklepywała IA.
Jeżeli chodzi o postaci męskie, to raczej VY2, Len i uwaga... Luki Megurine.
Moje ulubione piosenki należą do Evilious Chronicles, głównie dlatego, że same Vocaloidy poznałam dzięki Servant of Evil.
Jak już parę osób nade mną wspomniało, mnie też irytuje ta sława Miku. W ogóle, dużo osób kojarzy tylko ją, to wkurzające.

Ostatnio zmieniony przez Reina (25-05-2013 o 23h42)

Offline

#17 26-05-2013 o 10h54

Miss'nieobczajona
Kimmaro
...
Wiadomości: 16

Na tomiast moją ulubioną piosenką Miku jest ,,world is mine" czy coś takiego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTRfo4G3aBB6N_yYzaa2RwvjqudDPejHsxDrQfYgxNJ75qkO6xN

Ostatnio zmieniony przez Kimmaro (26-05-2013 o 11h27)

Offline

#18 28-05-2013 o 22h08

Miss'na całego
Lizzie
W sumie nie wiem.
Miejsce: Internet
Wiadomości: 308

Uwielbiam!Najbardziej Lukę do Miku też nic nie mam ale wszędzie ją wpychają i w większości w takich większych seriach jak np:7 grzechów Głównych cały scenariusz by padł gdyby Len się w niej nie zakochał i Kaito Rin ie musiałaby się wściekać szkoda że raz nie dali Luki albo Gumi. Na trzecim miejscu zaistniał Gakupo od piosenki Mad Hatter chociaż często słucham Utaoidów.

Offline

#19 28-05-2013 o 22h51

Miss'Żółtodziób
Miako
...
Wiadomości: 10

Ciężko wybrać jednego.
Każdy jest inny i w każdym można się doszukać czegoś, co przykuje uwagę. Jak nie w piosence to w stylu ubioru. Ja tak miałam z Miku Hatsune. Dopiero przez jej styl bycia szukałam więcej piosenek i się zakochałam <3 (jakby)
Osobiście mam słabość to serii z grzechami głównymi. Ubóstwiam je szeptem.

Offline

#20 30-05-2013 o 12h17

Miss'Żółtodziób
FluffyKioura
...
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 4

A według mnie Pico; 96Neko; Nanou; VALSHE; KOgeinu i VIP-Tenchou.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif


Link do zewnętrznego obrazka
† Tymczasowo nie istnieję. †

Offline

#21 30-05-2013 o 13h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Volcaloidy uwielbiam . Mam kilka piosenek na telefonie. Najbardziej lubię Meiko , Kaito i Gakupo /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#22 31-05-2013 o 07h04

Miss'ok
Recorded
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 64

FluffyKioura napisał

A według mnie Pico; 96Neko; Nanou; VALSHE; KOgeinu i VIP-Tenchou.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Pozwolę sobie zaznaczyć iż większość "vocaloid'ów" które wymieniłaś, nie są w ogóle vocaloid'ami (Vocaloid to program) a nick'i które wymieniłaś to osoby realne które po prostu śpiewają piosenki vocaloid'ów, większość tych osób które śpiewają takowe piosenki są w grupie "NicoNicoDouga".
___

Ja wielbię Kaito <3

Offline

#23 31-05-2013 o 21h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pierwszy raz jak oglądałam Servant of evil - płakałam , ale nikomu nie mówcie , dobra ?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  ogólnie kocham Vocaloid <3

Offline

#24 01-06-2013 o 12h42

Miss'na całego
Keine
...
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 363

Kiedys bez przerwy ich sluchala jednak przeszlo mi, wole ludzki glos.
Jednak nadal posiadam swoje ulubione vocaloidy - Lily, Luke i Gumi

Offline

#25 06-06-2013 o 19h04

Miss'ok
Jazz
...
Miejsce: Kielce
Wiadomości: 66

Ooo dyskusja o vocaloidach.. oczywiście dołączam się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja uwielbiam Rin i Lena [dla mnie to bliźniaki(dlatego nie pairing'uję ich jak coś xD)] no Miku oczywiście to jest księżniczka >'D , no ale ich to wszyscy znają dam te może mniej popularne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A więc ostatnimi czasy polubiłam Yuki Kaai(totalny słodziak naprwade, obczjcie sobie ją *w*) Gumi, SeeU(one są znane ale co tam xD) Kasane Teto (yy wiem że to UTAU no ale bardzo przepraszam aż tak ich nie rozróżniam(prędzej po wyglądzie no jestem wzrokowcem cóż poradzić xD) I zaintrygowały mnie ostatnio tez vocaloidy na Mac'a i zakochałam się w głosie Macne Coco (kuro) *u*. No ale tam jeszcze Kamui Gakupo I KAITO - oni są naprawde świetni glosy cudowne, jestem w niebie po prostu hemhemehe *^*

Offline

Strony : 1 2