Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#26 30-12-2015 o 20h20

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Przedstawiam wam moje wyobrażenie pani zimy które wymyśliłam podczas trwania świątecznej krainy. Chciałam pokazać zimno poprzez zimne barwy, bladą karnację. Moja miss osłania się przed mroźnym wiatrem jedynie narzutką oraz nie ma zbyt wesołej miny, co ma przywoływać myśl, że jest jej zimno. Stylizacja ma elementy przedstawiające wiatr, śnieg, lód, gołe gałęzie drzew, ozdoby świąteczne, czyli rzeczy kojarzące się z zimą.

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55309.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#27 01-01-2016 o 12h13

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Podbijam.


~

Offline

#28 01-01-2016 o 19h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W moim wykonaniu Pani Zima to zimna i odmienna kobieta, która nie utrzymuje kontaktu ze swoimi trzema siostrami. Tak jak śnieg jest biała. Co by tu jeszcze dodać... Oto ona
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55422.jpg

Offline

#29 02-01-2016 o 19h18

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Link do zewnętrznego obrazka
Zima, kobieta niesutępliwa, skłonna do wszystkiego. Ale trudno mozna to wynioskować po jej biłej, niewinnej twarzyczce,na której są duże rumieńce, oczy okrągłe jak talerze, a teczówki niczym niebo. Usta ma muśnięte krwista czerwienia, jakby wycisnęła co do ostatniej kropli kooor z krwi zdarjców  jej królestwa. Włosy są jasnego blondu, przeniga w biel. Są tak długie, ze aż dłuższe sukienk. Przy ziemi,przy jej nosych stópkach, które uwielbiają mróz wiją się już wisoenne kwiaty. Niektóre jeszcze zamrożone, gdyż Zima nie chcę pojąć myśli, że będzie msiała ustąpić tronu swojej siostrze wiosnie.


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#30 03-01-2016 o 09h32

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

oto moje wyobrażenie Pani Zimy.
Jest to kobieta silna i niezależna, która podporządkowuje sobie wszystko i wszystkich. Pierwsze wrażenie, kiedy spoglądasz na Nią, sprawia, że mrozi ci serce. Ale już po chwili dostrzegasz w jej oczach troskę, bo ma dobre serce i nikogo nie chce skrzywdzić. A gdy siedzisz w domu pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty i  widzisz ją przechadzającą się po dworze, nagle zaczynasz jej współczuć, ale tańczące płatki śniegu sprawiają, że buzia się cieszy.

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55495.jpg


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#31 03-01-2016 o 10h44

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Jeszcze ja, jeszcze ja! ^^

Przedstawiam moje wyobrażenie Pani Zimy. Jest trochę szorstka, chłodna i wyniosła w obyciu, co chciałam pokazać makijażem. Ubiera się, oczywiście, na biało, bo to kolor zimy i śniegu. Nosi prostą sukienkę - w odróżnieniu od jesieni, wiosny i lata, które zachwycają mnogością kolorów (a więc są dużo bogatsze), zima charakteryzuje się stonowanym spokojem, monotonią i senną ciszą - dlatego właśnie taka jest sukienka Pani Zimy. Ma też na sobie ciepłe futro. Za nią unosi się jej symbol królewski, ważniejszy niż korona - jest to wielki płatek śniegu, za pomocą którego śle biały puch ku światu. Zaś jej dotyk jest tak zimny, że gdy tylko czegoś dotknie - pokrywa się to natychmiast lodem (jak to nieszczęsne, młode drzewko!).

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#32 04-01-2016 o 10h08

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Podbijam!


~

Offline

#33 07-01-2016 o 01h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hmm no to moja Pani Zima /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chociaż muszę się przyznać odsłon tego typu miałam już kilkanaście. Dzisiaj naszło mnie na oczywiście efektowną stylizację (czytać z przepychem jak zawsze xD) ale dość spokojną.
Nie wiem czemu ale zima zawsze kojarzy mi się z dostojną osobą i nad wyraz dorosłą. Dlatego moja miss przedstawia taki wizerunek. Owszem jeśli jest silna to potrafi zamrozić na śmierć ale też ma i swoje piękno w swojej bieli i wręcz czystości z jaką ten kolor się nam kojarzy widząc śnieg zakrywający wszystkie ulice i domy.
Moja miss jest w momencie tworzenia małej zawieruchy śnieżnej stąd poza mała kulka mrozu oraz otaczający ja pył /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55745.jpg

Offline

#34 09-01-2016 o 16h05

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Podbijam!


~

Offline

#35 09-01-2016 o 21h56

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55964.jpg

Moja Pani zima ma cudownie błękitne oczy i jak na zimę przystało zamraża wszystko  czego się dotknie. Mimo jej chłodnej natury kochają ją zwierzątka zwłaszcza ptaszki dlatego zawsze nosi ze sobą gałązki, żeby mogły być blisko niej. Żeby wtapiać się w otoczenie zawsze nosi białe suknie, które przystaraja soplami lodu. Zawsze blada i zimna, ale z gorącym sercem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#36 10-01-2016 o 13h29

Miss'nieobczajona
Ewa123x
I'm vampire.
Wiadomości: 18

To moja wersja Pani Zimy..
Oto Pani Zima.

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56013.jpg

Inspirowałam się soplami lodu, za moim oknem (tak, pada śnieg /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png).
Zboże które trzyma w ręcę, symbolizuje nadejście wiosny.
Jest ona zamarznięte, gdyż wiadomo, że Pani Zima zamraża (:
Jest w kolorach ciemnych, ponieważ jak wiadomo - w zimę noce są dłuższe, a każda noc jest ciemna.

Pozdrawiam! (:


https://45.media.tumblr.com/tumblr_mddyuf3JuO1ri1mxoo1_250.gif

Offline

#37 14-01-2016 o 18h22

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Konkurs kończy się jutro! Podbijam!


~

Offline

#38 14-01-2016 o 18h43

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Przedstawię moją wersję Pani Zimy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56271.jpg
Jest odziana w czerń, ponieważ zima jest często kojarzona ze śmiercią, umieraniem, przemijaniem. Z czernią kontrastują liczne połyskujące ozdoby oraz płatki śniegu, które osiadły na jej sukni. Wydaje się chłodna i okrutna, jednak po nieśmiałym uśmiechu i zwierzętach, które ją otaczają, można wywnioskować, że to tylko pozory, że w rzeczywistości chciałaby, by ludzie darzyli ją taką sympatią jak Wiosnę czy Lato.

Offline

#39 14-01-2016 o 20h07

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

W sumie to jestem trochę zła na siebie, że tak późno się zgłaszam. Stylizację od świąt trzymam, a miałam się jeszcze make-upem pobawić, czego oczywiście nie zrobiłam i dobrze, że temat podbity, bo zapomniałabym się zgłosić >.<

Moim zdaniem Pani Zima posiada wiele twarzy. Znamy m.in. tą srogą, skutą lodem postać czy leniwca, który nie wytworzy nawet odrobinki śnieżku na święta. Postanowiłam przedstawić swoją ulubioną odsłonę zimy - tę delikatną, białą, okrywającą świat białym puchem. Obecnie zajmuje się tworzeniem kolejnych płatków śniegu, w pełni skupiona, gdyż jest to ciężkie zajęcie, w końcu każdy musi wyglądać inaczej. Wokół niej wiatr rozwiewa powstałe już śnieżynki, a pod nogami plącze się jej nieodłączny towarzysz (prawdziwe zwierzęta raczej jej unikają ze względu na zimno, więc musiała sama stworzyć sobie przyjaciela).
Wrzucam zdjęcie stylizacji na ciemny tle, tak jest dużo lepiej widoczna, natomiast w spoilerze jest zwykłe zdjęcie z szafy.

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56273.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#40 15-01-2016 o 16h56

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Uwaga, to już ostatni dzień! Czy ktoś się jeszcze zgłosi? Podbijam!


~

Offline

#41 15-01-2016 o 17h36

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Niestety nie mam weny na tworzenie nowej stylizacji, jednak troszkę chamsko dorzucę starą, która brała udział w innym konkursie. I wygrała. xD

Oto Zima krocząca dumnie przez świat w postaci burzy śnieżnej! Mroki nocy rozjaśnia jedynie chwiejąca się latarnia oraz błyskawice. Mocno sypie śnieg, a wiatr wieje z niesamowitą prędkością. Kto normalny wyjdzie na dwór w taką pogodę? Tylko Zimę widać na ulicy. Tylko ona kroczy opustoszałą uliczką. To w końcu jej praca.

(Tak jak i w poprzednim konkursie, w którym stylizacja brała udział, tło dałam ciemne, żeby było lepiej widać.)

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51982.jpg

Wersja bez tła

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (15-01-2016 o 17h36)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#42 15-01-2016 o 20h54

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

KONKURS OFICJALNIE ZAKOŃCZONY!

Możecie pisać jakie są wasze faworytki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


~

Offline

#43 15-01-2016 o 21h15

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Suiseiseki (inspirowana Lissandrą, nie uwierzę, że nie ;d), Likoris oraz spsr, najbardziej zapadły mi w pamięć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#44 15-01-2016 o 22h18

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ygritte i Suiseiseki są śliczne ♥ Najbardziej na nie liczę xD

Offline

#45 16-01-2016 o 00h29

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

To oczywiście tylko gdybanie  i moje widzi mi się ale jeżeli układałabym podium to było by to jakoś tak:

@Samira zawierucha wygląda bosko i wydaje mi się, że bardziej zimowo się nie dało <3
Pineapple jest świetna, mroczna wersja zimy niosąca ze sobą burze śnieżną, no magia po prostu <3
KimKas bo wizualnie wonieje mi tu Rosją ale to co pokochałam najbardziej to osobowość jaką jej nadała, jest boska i chętnie bym ją wyściskała, ciort tam, że palce by mi odmarzły. Warto ^^

Nie jestem pewna tej kolejności ale wydaje mi się, że tak było by okej, trzymam za nie kciuki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Bardzo podoba mi się jeszcze Rebeka7 <3
Miła, leniwa PANI ZIMA o magicznym zabarwieniu jest po prostu śliczna więc walnełabym wyróżnienie :3


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#46 16-01-2016 o 01h58

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Jeju, jest tyle pięknych kreacji, że sama nie wiem która bardziej mi się podoba.
Podobają mi się np.: Dryad, Yubin, Rebeka7, Ojsa, KimKas, spsr, Pineapple, Samira, Ygritte, Dasharia... większość chyba zgłoszonych stylizacji wymieniłam.. no cóż. Obojętnie kto wygra, wszystkie są cudowne <3


Offline

#47 16-01-2016 o 09h07

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Moim skromnym zdaniem... Likoris , @Samira , spsr i Pineapple (pamiętam tą stylizację >u<). Wszystkie są cudowne, ale te zimy najchętniej zobaczyłabym na podium.

Offline

#48 16-01-2016 o 12h12

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Dla mnie wszystkie zgłoszone stylizacje bije na głowę miss @Samiry *-*
Jest przecudowna.


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#49 16-01-2016 o 12h29

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Oj, jest duzo pac, ale szczególnie mi sie spodobały Anixa i Ewa123x


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#50 16-01-2016 o 12h52

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Mi najbardziej spodobały się KimKas i Rebeka7  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3