Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 27

#51 18-01-2016 o 16h28

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Tym razem bardziej przyłożyłam się do tematu.
35-art ,który miał być wzorem.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56501.jpg
W butiku niestety nie było żadnego kapelusza do ręki,ale uważam że bez niego lepiej,nie majsterkowałam też jakoś z ręką. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#52 18-01-2016 o 19h01

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Ja powiem szczerzenie ejstem zadowolona z efektu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Nie postarałam się, ale nic nie mogę juz wymyślić. Ale jest to taka inpiracja. Nawet mi sie podoba. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#53 18-01-2016 o 19h34

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

3

Więc oto art który miał być inspiracją:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Tak w ogóle przypadł mi do gustu.

http://i67.tinypic.com/t71njm.png

Offline

#54 18-01-2016 o 21h35

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Ja wylosowałam sobie arta numer 18 (chyba od Stocking)

art



Stylizacja wyszła mi ogólnie jakoś dziwnie, a włosy, które miały wyglądać jak węże, już całkiem XD
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56519.jpg

Offline

#55 19-01-2016 o 22h55

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

A ja wylosowałam taki rysunek, z numerem 10, który zinterpretowałam jako dekadencką tancerkę kabaretową.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56577.jpg

W średnio dekadenckich barwach (no chyba, że skojarzyłabym tę zieleń z popularnym wtedy trunkiem), ale za to bosą i sponiewieraną przez życie.
Najprzyjemniej tworzyło mi się makijaż, o dziwo, bo zazwyczaj tego nie cierpię, i fryzurę. Kombinowanie przy fryzurze zawsze jest fajne.

Offline

#56 20-01-2016 o 07h29

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Wreszcie, doczłapałam się!
Pracuje nad stylizacją trzy dni i co 1h coś zminiam bo wciąż jakiś element mi nie pasował ale nareszcie jestem jako tako zadowolona XD
Miałam radoche robiąc to!

Oto rysunek, którym się kierowałam:

2.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Gdy go zobaczyłam, pierwsze co pomyślałam to "matko jak wdepłam" -_- ale po chwili dziękowałam losowi, że trafiłam na pracę w, której będe mogła sama dobrać kolor.
Jest to w dużej części cosplay ale i  (co chyba nieuniknione) inspiracja.

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56580.jpg

Nie mogłam wyszperać czegoś co mogło by robić za uszy więc dałam spore kolczyki (których nie widać ale spoko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
Co do ozdoby na ręce miss to brałam pod uwagę ręke po lewej stronie rysunku gdzie jest ona troche niżej.
Muszę się przyznać też (żeby być całkowicie uczciwym), że wykorzystałam aż 3 elementy z 1 kompletu. Standardem są od 2 do 3 więc ryzyk fizyk XD
Warstwy na kroczu miss (wyglądające coś ala pasek lub pancerne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png majtki) mają za zadanie wykonać te linie anatomiczne, które są w rysunku (haha jak to zgrabnie ubrałam w słowa XD)
Co do dziwnego wzorka na policzku to ma być to w ramach tych linii pod oczami, które są na pracy. Jednak niestety jak na upartego nie jest w tym miejscu co trza >_<
Piękne nie jest ale ładniejsze w moim wykonie ni bedzie :3


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#57 20-01-2016 o 12h18

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Czas już na mnie, żebym przyczłapała tutaj ze swoją stylizacją. Dostałam obrazek czarodziejki bodajże, która strasznie kojarzy mi się z LeBlanc z League of Legends, Dlatego też bardzo mi się spodobał proces tworzenia cosplay'u do tego arta.
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56585.jpg

Dodałam różdżkę od siebie bo łyso było bez czegokowiek w ręce. i ten kruk wąchający włosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Suiseiseki (20-01-2016 o 21h58)


Offline

#58 20-01-2016 o 16h32

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

UWAGA, UWAGA!
Czy to losowanie nie wyglądało przypadkiem jakoś tak?

"Ej! To ile mamy numerków?"
"Prawie 40"
"To zdałoby się jeszcze coś oczo>ciach< dla Osy zrobić, nie?"


Aż kurcze rozważałam znów zrobić coś prawie tak jaskrawego jak ostatnio, ale tym razem nie chować w spoiler, żebyście cierpieć bardziej musiały T^T

Nie powiem. Stylizacja była wyzwaniem, zwłaszcza na fantazyjne linie kanapki, których nine nie ma w repertuarze. To cuś na głowę jest prawie idealne, ale nie było koloru, itp... Więc w ogólnym rozrachunku - przykro mi, ale wyszła luuuuuźna inspiracja zamiast cosplayu. I raczej nie zachwycająca. Ale tak to jest, jak daltoniście każesz bawić się w kolory x'D
Ale macie przynajmniej biust jak lubicie. Polecam i pozdrawiam x'D

Serowa twórczość



https://41.media.tumblr.com/0617cab8dd67d946310f698311169352/tumblr_o19bpaeVgE1ulh4m5o1_400.png


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#59 20-01-2016 o 16h52

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Fotka do inspiracji. Jak zobaczyłam tego arta to moje pierwsze skojarzenia były takie: Freezer (Dragon ball), UFO i robot. A potem, że mam przekichane.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Zastanawiałam się jak tu rozebrać miss tak by ją jednak ubrać. Bo ja jak zwykle musiałam trafić na perwersyjnego arta, czyli goła kobitka XD. I jak tu zrobić kreację gołej laski by ona dobrze się prezentowała? Trudny do zrealizowania art. raczej nie na podium, ale wycisnęłam tyle ile mogłam z niego. Oto efekt.
http://i66.tinypic.com/2a61jj6.png
Pomyślałam, że skoro to kosmitka to pewnie włada jakąś magią stąd ta śnieżyca.

Myślałam też by ją trochę bardziej zmechanizować. By z niej robota zrobić. Ale byłoby za dużo dodatków, a tu w prostocie i goliźnie siła XD.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#60 20-01-2016 o 17h23

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

numer 30 inspirowane obrazkiem pielęgniarki inspirowane dla tego że pielęgniarka na obrazku raczej nie wygląda jakby chciała komuś zrobić krzywdę ale pozwoliłam sobie dodać trochę więcej dramaturgi i przerobić ją na bardzo piekielnie złą pielęgniarkę
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56595.jpg
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#61 21-01-2016 o 19h50

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443

Wraz z numerem szóstym zawitał do mnie rysunek z ubraną skąpo panią rodem z okładek czasopism dla mężczyzn z dużymi problemami. A w każdym razie tak ja odebrałam. Stylizacja jest po części inspiracją. *ubolewa nad brakiem kocich uszu*
Oczywiście, jak to ja, nie mogłam się opanować i krótki opis w formie mało suchej musiał się znaleźć.

Okładka playboya, tfu, znaczy się rysunek


Czy byłeś grzecznym chłopcem?
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56637.jpg
Oczywiście, że nie byłeś. Przecież ta gazeta nie leżałaby teraz w Twoich rękach, gdyby ani razu nie przeszły Ci przez głowę grzeszne myśli. W dodatku to jak patrzysz się na panią z okładki... Kolego, Twój problem domaga się uwagi.
Rozumiem, gdybyś teraz przestał i odniósł gazetę ojcu. To normalne, ciekawość, wszyscy rozumiemy. Wybaczamy. Ale Ty wkraczasz w progi zakazanego świata. Powiedzenie, że nieśmiało zerkasz na przewracane strony to jawne kłamstwo. Podoba Ci się niewinna twarz czarnowłosej? Nie dziwne. Musisz jednak uważać, to diabeł w ludzkiej skórze. Może myślisz, że bat to tylko ozdoba? Nic bardziej mylnego. Zajrzyj w te oczy. Czy błękit nie błyska psotnie?

Offline

#62 22-01-2016 o 01h21

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Wybrałam sobie numerek 32, którym okazał się być taki oto rysunek


Pomyślałam "to będzie łatwe". Bardziej się pomylić nie mogłam. To chyba pierwsza stylizacja na której stworzenie poświęciłam kilka dni, rozmyślając nad kolorystką, wydając zarabiane miss monety na ubrania, z których większość i tak ostatecznie nie pojawia się w stylizacji oraz częstymi zmianami koncepcji wykorzystując dzienny limit wizyt u fryzjera, a także w salonach makijażu i tatuażu. Ostatecznym efektem moich działań jest taka oto lalka:
http://i65.tinypic.com/2d9dzyr.jpg
Poprzedni właściciel domu nawet słowem się o niej nie zająknął. Odkryłam ją sama, porządkując strych. Bezwstydna lalka kręcąca piruety w prześwitującej bluzeczce i przykrótkiej spódniczce. Patrzy na świat spod grzywki, obojętnie. To właściwie dość dziwne, że mimo spędzenia tylu lat wśród kurzu i brudu, wciąż zdaje się lśnić. I mimo upływu czasu wciąż się kręci, chociaż jej mechanizm już dawno temu powinien był zakończyć jej pusty żywot. Parę razy chciałam ją spieniężyć, wyłączyć lub wyrzucić, ale za każdym razem coś mnie powstrzymywało. Zupełnie, jakby ktoś chciał, żeby ta zabawka pochodząca z minionej epoki została na strychu przez kolejne wieki. Biorąc pod uwagę, że na strychu mam prywatny cud, straszno mi eksplorować piwnicę mojego nowego domu...

Offline

#63 22-01-2016 o 15h20

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381


Bałam się wziąć szczęśliwą 8-kę, więc wzięłam 9



A oto i miss, która sprawia, że autor [Darczu] może już płakać, bo zawaliłam xD
Starałam się jak mogłam, przewaliłam wszystkie strony w U Nine i (część) szafę, ale nic lepszego nie było. Nie, była świetna bluzka, ale popełniłabym niewybaczalny błąd ,, niewyeksponowanie tak cudownego biustu (lub coś podobnego) "
Makijaż już nie jest taki opłakany, chyba...

Prosz, nie trać wzroku.

http://i66.tinypic.com/15eczd0.jpg

Offline

#64 22-01-2016 o 23h09

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824



Link do zewnętrznego obrazka

Nie będę ukrywać, że nie miałam zielonego pojęcia jak mam odwzorować postać na obrazku i choć chciałam zrobić szczegółowy cosplay to koniec końców Indianka stała się jedynie moją inspiracją. Nie znalazłam części garderoby choćby po części imitującej tej sukienki (?), ale skupiłam się na odwzorowaniu szczegółów takich jak wiewiórka, włócznia, naszyjnik i ten śmieszny pióropusz, bo na to akurat asortyment MF mi pozwolił XD Z makijażem lekko popłynęłam i tu zrobiła się totalna samowolka, ale mam nadzieję, że nie urwiecie mi za to głowy, bo wtedy okazałybyście się nieczułe na mój polot i finezję XD ^.~ Mam również nadzieję, że choć w niewielkim stopniu was zadowoliłam (Bosz jak to brzmi XD) i nie będziecie mieć przez tą stylizację żadnych myśli samobójczych XD


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#65 23-01-2016 o 09h23

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

W pierwszych słowach tego listu, chciałabym najmocniej wszystkich przeprosić za znalezienie luki odnośnie informacji, o niemożności wstawienia drugiej stylizacji. Jako, że jestem dociekliwym człowiekiem i dostałam tak pięknego arta

tak, to właśnie ten art


, którym wręcz nazachwycałam się tyle ile wlezie i zrobiłam cosplay jak i inspirację, postanowiłam ten ów fakt wykorzystać.
Kobieta na arcie jest naprawdę zjawiskowa, oczu nie mogłam od niej oderwać. Te "usta", ten pasek (który spędził mi sen z powiek, bo nie wiedziałam z czym on się je)
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56706.jpg
Jednak mój wzrok przykuła dużo mniejsza rzecz, która znajduje się za kobietami (nie, nie, to nie schody, broń matko jedyna), jednak jest nią pochodnia.
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56707.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#66 23-01-2016 o 21h36

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56756.jpg

Oto cosplay, który był wzorowany na tym oto rysunku:

Link do zewnętrznego obrazka

Nie potrafiłam dobrać lepszej opaski, ale myślę, że i ta fajnie współgra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#67 23-01-2016 o 22h36

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

! UWAGA !
Z okazji, że dużo osób dopytuje się ,,czy to już koniec, czy są numerki''
Oraz z faktu, że lubię pełne liczby, postanowiłyśmy rozszerzyć zakres losów do 40.
Tak więc, można dobierać jeszcze
38, 39, 40.
Ps: Nie zapomnijcie sprawdzać 1 posta w którym będę
aktualizowała ich dostępność.

Offline

#68 24-01-2016 o 11h17

Miss'wow
hchzh
Z każdych czasów trzeba się wyrywać, wyskakiwać, nie pozwolić, żeby nas pochłonęły.
Miejsce: Life is my place
Wiadomości: 579

To było dla mnie wielkie wyzwanie o.O .
Najpierw pokażę stylizacje:
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56786.jpg

A teraz co miałam stworzyć :
Link do zewnętrznego obrazka
Mam nadzieję że się spodoba. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A wylosowałam numerek 38.

Ostatnio zmieniony przez hchzh (07-02-2016 o 21h43)

Offline

#69 24-01-2016 o 13h30

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Córka zła

Miałam zainspirować się

tym artem.



A oto efekt:

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56799.jpg

Wylosowałam numer 15.
Jest to właśnie inspiracja, nie cosplay.

Ostatnio zmieniony przez Charlotte5 (15-02-2016 o 17h52)


~

Offline

#70 24-01-2016 o 14h45

Miss'nieobczajona
Saitohimera
...
Wiadomości: 28

Długo pracowałam nad stylizacją i trudno było dobrać odpowiednie ciuchy a jeszcze trudniej kolory które są bardzo żywe na oryginalnym arcie ale ogólnie bardzo mi się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Makijaż robiłam od nowa aby był bardziej ''naturalny'' i nawet zmieniałam karnacje na ciemniejszą ponieważ mojej miss daje najjaśniejszą jaka jest.
Butów nie było za bardzo widać więc wybrałam pasujące do stylizacji.
//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/56801.jpg
Oryginalny art:
http://pre05.deviantart.net/93ba/th/pre/f/2014/241/3/8/phoenix_by_welume-d7x5rbv.jpg

Offline

#71 24-01-2016 o 18h46

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Wreszcie skończyłam ^^
Na wstępie zaznaczam, że bardzo starałam się zrobić cosplay ale można też traktować to jak inspirację ponieważ za żadne skarby nie mogłam znaleźć jednego z elementów...
Oto art:
(nie umiem robić spoilerów sorki)
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56531.jpg
A oto stylizacja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/56816.jpg
Ups... chyba zwierzaczki uciekły... świadczą o tym zerwane łańcuchy na rękach...

Zauważyłam błąd nie zmieniam stylizacji!

Ostatnio zmieniony przez Mike565553 (24-01-2016 o 18h50)

Offline

#72 24-01-2016 o 22h41

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/56834.jpg


Walczyłam ze sobą, czy znów wybrać swoją ukochaną 13, czy może inny numerek, ale w końcu wybrałam trzynastkę i oto, co się pod nią kryło:


Link do zewnętrznego obrazka

Celowo nie wstawiłam w spoiler, żeby wszyscy podziwiali tego arta XD

Kiedy po raz pierwszy spojrzałam na rysunek pomyśłałam sobie "No, powinno być dość łatwo!".

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Bowiem kiedy już zabrałam się za tworzenie styli, mogłam tylko zapłakać nad brakiem odpowiednich elementów u Niny (i to we wszystkich butikach! ;-;) i improwizować. Najbardziej boli mnie brak broni, przez co musiałam się zadowolić sztyletem. No i paska, który lepiej udawałby brzuch XD Uznajmy, że te fałdy materiału to blizny XDD

Sporo czasu poświęciłam też włosom, bo wszystkie pasujące zasłaniały futerko przy bluzce, a tego chciałam uniknąć.

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/56833.jpg

NIe jestem dobra w cosplay'ach XDD

Offline

#73 25-01-2016 o 11h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/56840.jpg

Tak wybrałam ostatni numerek 40.Bałam się co mi się trafi i się trafiło to coś.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)




Miałam się wzorować na tym czymś, co było ciężkie do zrealizowania. Na szczeście nie ograniczał mnie kolor i mogłam się pobawić. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  Ale chyba mi nie wyszło. miałam dobre plany, no ale oczywiście brak elementów u Nine, szczególnie żal mi jest tych nóg. Dlaczego?! to jest moja miss jako ten potwór.

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/56842.jpg

Ostatnio zmieniony przez Vanessa138 (25-01-2016 o 11h05)

Offline

#74 27-01-2016 o 22h48

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Tym razem i ja zdecydowałam się wziąć udział w loterii. Muszę przyznać, że trochę się bałam, co wylosuję, ale ostatecznie jestem zadowolona, że się odważyłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wylosowałam taki oto obrazek:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


A oto mój cosplay/inspiracja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/56985.jpg
Nieskromnie przyznam, że jest lepiej, niż się spodziewałam, że będzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie miałam jakichś większych problemów ze stworzeniem stylizacji, chociaż trochę mi to zajęło. Art jest czarno-biały, więc kolory mogłam wybrać dowolnie. Początkowo chciałam zrobić też czarno-białą stylizację, ale miałam te róże na głowę tylko w czerwieni, i tak spontanicznie zdecydowałam, ze cała stylizacja będzie czarno-biała, a jedynymi kolorowymi akcentami będą czerwone róże. Cieszę się, że na to wpadłam, bo dzięki temu wydaje mi się, że stylizacja nie wygląda mdło i jest trochę urozmaicona.

Offline

#75 29-01-2016 o 16h50

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Oczywiście najpierw pomyślałam ,,A co tam, taki cosplay to ja zjadam na śniadanie..." No cóż, można powiedzieć, że nieźle dał mi w kość i z wielu elementów musiałam zrezygnować, w związku z czym zrobiłam coś na kształt luźnego cosplayu z wyraźną inspiracją mitami Cthulhu :p Czemu właśnie wrzuciłam tu macki Wielkiego Przedwiecznego? A czemu nie?! Medżik is medżik! xD

Art



http://i66.tinypic.com/2qu0s5w.png


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 27